Umawianie wizyt jeszcze nigdy nie było tak proste

Aplikacja dla Ciebie + aplikacja dla Twoich klientów = Booksy: najłatwiejszy w obsłudze system do umawiania wizyt, zarządzania salonem i przyjmowania płatności bezgotówkowych

Nie wymagamy karty kredytowej

Co mówią nasi klienci

Nie mogłem wybrać lepiej! Booksy zorganizowało moją pracę.
Rafa Cortes​, São Paulo, Brazylia

Dzięki Booksy zaoszczędziłem czas i pieniądze, a moi klienci zyskali możliwość rezerwacji wizyt o każdej porze. Dziecinnie proste!
Santa Navalha, São José dos Campos, Brazylia

Co mówią nasi klienci

„To świetne narzędzie do organizacji pracy oraz budowania lojalności klientów.”
Upper Kutz Barbershop - Antelope, USA

„Wreszcie nie muszę odrywać się od pracy, żeby odebrać telefon!”
Carlee Vangelder - Cincinnati, Ohio, USA

Co mówią nasi klienci

Telefony od moich klientów nie odrywają mnie od obowiązków, bo teraz klienci sami rezerwują przez Booksy. To prawdziwy komfort!
JJay Mckenny - The Level Cuts, Bristol, UK

Co mówią nasi klienci

Wreszcie mogę skoncentrować się na swoich klientach. Booksy dba o resztę.
Rivera's Barber Shop, Fitchburg, USA

Co mówią nasi klienci

Uwielbiam każde udogodnienie, które usprawnia moją pracę. Z Booksy klienci sami rezerwują wizyty i organizują mój dzień pracy, ja skupiam się na strzyżeniu. O to chodzi!
Alan Beak - Ruger Barbers, Manchester

Co mówią nasi klienci

Moi klienci kochają Booksy za to, że jest tak intuicyjne. Możliwość rezerwacji online i przypomnienia o wizytach to dla nich duże udogodnienie.
Danny Duffy - The Original Barber Co w Redcar, Middlesborough

Co mówią nasi klienci

Warte swojej ceny! Skupiam się na swojej pracy, a nie na obsłudze recepcji, a dodatkowo zyskałam mnóstwo nowych, lojalnych klientów. Booksy jest po prostu fantastyczne!
Keelee Gee's Make Up & Beauty Lounge

Co mówią nasi klienci

Każda aktualizacja pozytywnie zaskakuje! Wasze funkcjonalności są super! Fajnie, że moi klienci mogą wystawiać opinie - mam już 5 gwiazdek, a mój biznes dzięki Booksy rozwija się z miesiąca na miesiąc.
Richard - The MasterBarber Barbershop, Freeport

Funkcje
dzięki którym skupisz
się na pracy

Funkcje, które pozwolą Ci skupić się na pracy

Rezerwacje 24/7

Twój kalendarz jest dostępny 24/7 w aplikacji dla klientów, więc mogą sprawdzić wolne terminy i rezerwować wizyty w dowolnym czasie i z każdego miejsca, nawet jeśli jest już po godzinach pracy i nie możesz odebrać telefonu.

Zarządzanie kalendarzem

Rzut oka na smartfon i wiesz, co przyniesie dzień. Możliwości i design Booksy sprawiają, że w każdej chwili bez wysiłku możesz zaktualizować kalendarz własny lub kalendarze swoich pracowników.

Zarządzanie bazą klientów

Wszystkie kluczowe informacje o klientach masz w zasięgu ręki – historia rezerwacji, odwołane i nieodwołane wizyty, przypomnienia, zdjęcia, dane kontaktowe... A wszystko czytelne i łatwo dostępne.

Narzędzia marketingowe

Mając do dyspozycji kilka wygodnych narzędzi jak: SMS, mail, powiadomienia PUSH – jesteś w kontakcie z klientami. Dzięki temu możesz zwiększyć ilość rezerwacji i zbudować bazę lojalnych klientów. Booksy przygotowuje także atrakcyjne grafiki, które możesz publikować na swoich mediach społecznościowych!

Centrum sprzedaży (POS)

Nie potrzebujesz terminala płatniczego, żeby przyjmować płatności bezgotówkowe. Możesz także wprowadzić kaucje przy rezerwacji, co zmniejsza ryzyko niepojawienia się klienta na umówionej wizycie.

Zarządzanie salonem

Wystarczy jedno kliknięcie, by sprawdzić, co przynosi największe zyski Twojej firmie. Masz dostęp do raportów sprzedaży, możesz sprawdzić stan magazynu, automatycznie liczyć prowizje pracowników, a także kontrolować pracowników i zarządzać godzinami ich pracy.

Co sprawia, że aplikacja Booksy <br /> jest tak wyjątkowa?

Co sprawia, że aplikacja Booksy jest tak wyjątkowa?

Masz więcej czasu dla swoich klientów.
Nic nie odrywa Cię od pracy.
Klienci chętniej przychodzą do Twojego salonu.
To właśnie jest Booksy.

Zobacz, jak sprawić, żeby Twoi klienci byli zadowoleni.

Obejrzyj video

+38%
Więcej rezerwacji

Czy wiesz, że… Aż 40% klientów próbujących umówić się na wizytę, nie może się do Ciebie dodzwonić za pierwszym razem? Ponad 38% użytkowników Booksy rezerwuje wizyty już po godzinach pracy salonu? Natomiast klienci, którzy zainstalowali aplikację na swoim smartfonie umawia się na wizyty o 20% częściej, co pozwala Ci więcej zarabiać.

+12
dni extra

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się ile czasu spędzasz odbierając telefony od klientów i szukając dla nich wolnych terminów? My tak! Tracisz aż 12 dni w roku na rzeczy, które nie przynoszą Ci żadnego dochodu. Dzięki Booksy oszczędzasz czas, który możesz wykorzystać, jak tylko chcesz.

-25%
Nieodwołanych wizyt

W Booksy wiemy, że Twój czas jest cenny. Zawsze jakiś klient może nie pojawić się na umówionej wizycie, ale dzięki Booksy możesz zmniejszyć to ryzyko przynajmniej o 25% dzięki automatycznym powiadomieniom wysyłanym przez aplikację. Możesz także wprowadzić kaucję przy rezerwacji, co jeszcze bardziej zmniejsza ryzyko niepojawienia się klienta. A jeśli do tego dojdzie – pieniądze z kaucji trafiają do Ciebie.

Klienci kochają Booksy

American Barbershop Goiânia, Brazylia Umawianie wizyt nigdy nie było tak proste! Booksy zmieniło życie nasze i naszych klientów - dosłownie!

Barbearia Batuta Taboão da Serra, Brazylia Booksy usprawniło funkcjonowanie naszego salonu. Klienci nie muszą już czekać w kolejce.

Barbershop Realli São Paulo, Brazylia Dla mnie Booksy to numer 1! Narzędzie niezbędne tak samo jak brzytwa czy nożyczki.

Clayton Barber Shop Poços de Caldas, Brazylia Dzięki Booksy mam więcej czasu dla swoich klientów - więcej strzygę i więcej zarabiam!

Over 28,000 professionals around the world use Booksy to make their job easier and gain time for things they really love to do.

Jesteś nowym użytkownikiem?

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!