Nasi Ambasadorzy

Jesteśmy dumni z naszych klientów, sprawdź dlaczego!

Dołącz do nas!

Skullfades Barber Shopby Ged King
Sale, Anglia

Skullfades Barber Shopby Ged King

Ten barbershop zyskał sławę w mediach społecznościowych na całym świecie, dzięki bezinteresownej pomocy, jakiej barberzy Skullfades udzielają najbardziej potrzebującym mieszkańcom Anglii. Zespół Geda King'a od lat strzyże bezdomnych. Barberzy prowadzą też fundację, oferującą bezpłatne szkolenia przygotowujące do zawodu, które pozwalają bezdomnym wrócić do społeczeństwa.

RUGER. Barber
Lees, Anglia

RUGER. Barber

Bracia Alana i Reece Beak stworzyli barbershop o imponującej stylistyce i popularności. Wszystko za sprawą 18-letniego doświadczenia w branży. Dzięki ciężkiej pracy, bracia osiągnęli spektakularny sukces i otworzyli kolejny barbershop w nowej lokalizacji - Lytham. Obecnie duet braci nie tylko prowadzą swoje salony, ale również uczestniczy w wielu pokazach, seminariach i prezentacjach branżowych. Ruger Barbershop wyznacza barberskie trendy w całej Anglii!

Number 47 Barbers
Chester, Anglia

Number 47 Barbers

To idealne miejsce dla nowoczesnego mężczyzny poszukującego modnego strzyżenia i najwyższej jakości usług z zachowaniem barberskich tradycji. Elegancja i przyjazna atmosfera barbershopu nie przeszkadza jego właścicielowi w pracy z bezdomnymi z Chester. Wielka klasa!

The Mardy Barber
Sheffield, Anglia

The Mardy Barber

Każdy barber wie, że wykonywanie tego zawodu jest niezwykle ciężką pracą. Jeszcze trudniej jest zarządzać własnym barbershopem. A jednak, gdy młodzi barberzy: Ben Popple, Ben Jameson i George Wish, uczący się w barbershopie w Sheffield dowiedzieli się, że kończy on swoją działalność, zdecydowali się przejąć interes. Nie tylko udało im się utrzymać klientów poprzedniego właściciela, ale także swoją ciężką pracą i talentem, zyskali grono nowych, wiernych klientów.

Avenue Male Grooming
Cardiff, Walia

Avenue Male Grooming

Tariq Howes od zawsze wiedział, że zostanie barberem. Swój pierwszy barbershop - Fadez (obecnie Avenue Male Grooming) - otworzył gdy miał zaledwie 19 lat. Od tego czasu nieustannie szlifuje swoje umiejętności. Dał się poznać jako jeden z najlepszych w swoich fachu, wygrywając prestiżowe konkursy dla barberów m.in. Great British Barber Bash i Young Feds. Jest oficjalnym członkiem zespołu artystycznego Young Feds.

British Master Barbers
Dorking, Anglia

British Master Barbers

British Master Barbers zrzesza najlepszych, nagradzanych specjalistów w dziedzinie barberingu. Członkowie tej społeczności promują najlepszych barberów i stoją na straży utrzymania wysokich standardów wykonywania zawodu. Uczą również młode pokolenie barberów najlepszych zawodowych praktyk.

The Dog House Barbers
Birmingham, Anglia

The Dog House Barbers

Dog House Barbershop to miejsce, które łączy nowoczesność z niepowtarzalnym klimatem tradycyjnych salonów. Klienci barberów z Birmingham mogą liczyć nie tylko na stylowe strzyżenie i profesjonalną obsługę, ale również luźne rozmowy w męskim gronie. Wszystko to sprawie, że kalendarz Dog House jest wypełniony po brzegi.

S K Hair
Bedford, Anglia

S K Hair

Simon Kibbler znany jako SKRIBBLES to artysta z prawie 15-letnim doświadczeniem w branży barberskiej. Choć zaczynał od stylizacji fryzur, z czasem odkrył, że jego prawdziwą pasją jest barbering. Miał okazję współpracować z prawdziwymi mistrzami zawodu. Inspiruje go amerykański barbering, który kreuje międzynarodowe trendy - Simon Kibbler przenosi je na rynek brytyjski.

The Great British Barber Bash
Southport, Anglia

The Great British Barber Bash

Organizowane przez Garry'ego Spencera Great British Barber Bash to cykliczne pokazy, konkursy i szkolenia dla barberów, które w Wielkiej Brytanii obrosły już legendą. W prestiżowych wydarzeniach biorą udział barberskie slawy z UK oraz specjaliści z zagranicy - najlepsi z najlepszych w branży. To okazja, by zaprezentować swoje umiejętności, wymienić się doświadczeniami, zaistnieć w barberskiej społeczności.

Chapel Lane Barbers
New Longton, Anglia

Chapel Lane Barbers

Oto kolejny świetny przykład na to, jak pogodzić barberski zwyczaj przyjmowania klientów przychodzących "z ulicy" z tymi, którzy dokonują rezerwacji przez Booksy. Dave Wayne i jego zespół oferują klasyczne barberskie usługi: dobre, jakościowe cięcia, bez ściemy. Niesamowity rozwój salonu w przeciągu ostatnich 3 lat to zwiastun prawdziwego sukcesu. Zapamiętajcie tę nazwę - o tym barbershopie będzie głośno!

Oscar Torres
Pawtucket, RI, USA

Oscar Torres

Oscar to prawdziwy dobry duch Booksy! Jest prekursorem promowania barberingu za pomocą mediów społecznościowych i wykorzystywaniu potencjału nowych technologii w branży urodowej. Znany przede wszystkim jako właściciel konta na Instagramie @Barbersince98, które zrzesza globalną społeczność barberów. Teraz Oscar podróżuje po całym świecie, szkoli i inspiruje osoby z branży. Zachęca je do korzystania z technologicznych udogodnień w swoich firmach. Cieszymy się, że Oscar pracuje z nami!

Pacinos Barber Shop
Lake Worth, FL, USA

Pacinos Barber Shop

W Stanach Zjednoczonych tego nazwiska nie trzeba przedstawiać. Eric Pacinos jest znany zarówno w branży barberskiej, jak i wśród amerykańskich celebrytów. Jest właścicielem ekskluzywnego barbershopu, który działa na rynku od ponad 15 lat oraz CEO linii kosmetyków i akcesoriów barberskich, sygnowanych jego imieniem. Pacinos to marka sama w sobie.

Ivan Zoot
Chicago, IL, USA

Ivan Zoot

Nikt nie promuje idei społeczności barberskiej lepiej niż Ivan, znany jako Clipperguy. To jeden z pionierów branży, prawdziwa legenda wśród fryzjerów i barberów. Był znany jeszcze zanim pojawiły się media społecznościowe, a wszystko za sprawą jego ogromnej wiedzy na temat barberingu i jego autentycznej, ciekawej osobowości. Na swoim kanale na YouTube Ivan oferuje seminaria, filmy, książki, samouczki oraz wiele innych materiałów szkoleniowych dla barberów. Jednak Iwan zrobił coś jeszcze - jest prekursorem praktyk i narzędzi, które pozwalają barberom zatroszczyć się o swoje dobre samopoczucie - to prawdziwy coach dla barberów!

Luis Fontanez
Waterbury, CT, USA

Luis Fontanez

Luis Fontanez znany jako Lou, pracuje w Fresh Factory Barbershop Waterbury. Historia jego pasji do barberingu sięga garażu rodziców w Puerto Rico. Lou jest fryzjerem i wyjątkowo rodzinnym mężczyzną, który łączy talent, pasję i uprzejmość w jeden pakiet dla klienta. Dba nie tylko o poprawne wykonanie usługi, ale troszczy się o samopoczucie swoich klientów okazując im zainteresowanie i troskę. Zawód barbera pozwala mu wykorzystać jego pokłady empatii, dzięki którym jego klienci nie tylko wyglądają, ale i czują się lepiej.

Christy Montalvo
Helotes, Texas, Stany Zjednoczone

Christy Montalvo

Christy znana jako Christy Clips, już dawno udowodniła, że jest siłą napędową amerykańskiej branży fryzjerskiej. Ambasadorka Booksy oraz Pacinos, regularnie prezentuje swoje cięcia lub zasiada w jury konkursów dla barberów takich, jak ArtFest, CT Barber Expo i Expo Blurry Fades. Christy jest też prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych, gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z kolegami z branży.

Lele Flash Power
São Paulo, Brazylia

Brazylijska jakość potwierdzona referencjami. Doskonały nauczyciel, ambasador wielu szkoleń i kursów branżowych.

Dill Black
São Paulo, Brazylia

Kto przekroczy próg Dill Black Barbershop zmieni się nie do poznania! Tutejsze metamorfozy zmieniają nie tylko fryzury, ale również samopoczucie.

Pacinos Barber Shop
Lake Worth, FL, USA

Pacinos Barber Shop

W Stanach Zjednoczonych tego nazwiska nie trzeba przedstawiać. Eric Pacinos jest znany zarówno w branży barberskiej, jak i wśród amerykańskich celebrytów. Jest właścicielem ekskluzywnego barbershopu, który działa na rynku od ponad 15 lat oraz CEO linii kosmetyków i akcesoriów barberskich, sygnowanych jego imieniem. Pacinos to marka sama w sobie.

Nariko

Nariko

Od 13 roku życia miał umiejętności fryzjerskie, a jego sława wzrosła tylko dzięki śmiałym cięciom. Poza swoim salonem, Nariko Hair Style, ma szkołę dla fryzjerów i barberów i prezentuje się na wykładach oraz warsztatach.

Giliane Coviack

Giliane Coviack

Pierwsza kobieta, która wygrała konkurs fryzjerski w Brazylii i pierwszy Brazylijczyk, który przyniósł międzynarodową nagrodę w tej samej kategorii. Sędzia pokazu reallity The Best Barber Brasil z 18-letnim stażem odbyła kursy w Anglii i USA.