5 powodów, dla których w Twoim salonie nie może zabraknąć Booksy Boost
5 powodów, dla których w Twoim salonie nie może zabraknąć Booksy Boost

5 powodów, dla których w Twoim salonie nie może zabraknąć Booksy Boost

Inne, Wszystkie,

Czy znasz już jedyną w swoim rodzaju funkcję Booksy Boost? Nie? Czas to zmienić! Na czym polega jej wyjątkowość? Dzięki szeregowi skutecznych narzędzi wpływa ona bezpośrednio na wzrost liczby wizyt, napędzając tym samym Twój biznes i przyczyniając się do stałego dopływu klientów – zarówno tych nowych, jak i powracających. Sprawdź, jak działa funkcja Booksy Boost i co dzięki niej zyskujesz!

1. TOP miejsce w wynikach wyszukiwania

Poszukując najlepszych usług, potencjalni klienci trafiają na oferty wielu miejsc. Podczas szukania wszelkich informacji w sieci, liczą się jednak te, które wyświetlają się na pierwszych stronach wyników wyszukiwania. Dlatego właśnie tak niezwykle ważne jest zajmowanie czołowych pozycji na listach wyszukiwania. 

Jeśli chcesz znaleźć się na szczycie, potrzebujesz właśnie Booksy Boost! Dlaczego? Dzięki tej niezwykłej funkcji Twój salon będzie promowany w wynikach wyszukiwania w serwisie Booksy. Co to oznacza w praktyce? Jeśli posiadasz w swojej ofercie np. usługę manicure i prowadzisz salon w Warszawie, osoba która wpisze w wyszukiwarkę frazę “manicure Warszawa” znajdzie Twój salon w czołówce wyników wyszukiwania. A co za tym idzie, Twój biznes będzie bardziej zauważalny dla potencjalnego klienta, co przełoży się bezpośrednio na większą ilość rezerwacji. Proste, prawda?

2. Dodatkowe promowanie

Większość klientów przed wykonaniem wymarzonej usługi, poszukuje inspiracji online. W ramach funkcji Booksy Boost sprawimy, że to właśnie Twoje prace będą inspirować użytkowników, zmieniając ich w potencjalnych klientów i przynosząc Ci jeszcze więcej rezerwacji!

W jaki sposób będziemy promować Twoje prace? Podzielimy się nimi w naszych najważniejszych kanałach, docierając do wielu potencjalnych klientów! Zdjęcia wykonanych przez Ciebie usług mogą trafić m.in. na nasz profil na Instagramie, pojawić się na blogu Booksy lub inspirować odbiorców naszego newslettera! Dzięki temu Twój biznes będzie cieszył się jeszcze większą popularnością, a to z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w zapełnionym kalendarzu!

3. Potrójnie dopasowane promocje

Klienci uwielbiają promocje. Właśnie dlatego idealnie dobrane promocyjne ceny są niezawodnym narzędziem w pozyskiwaniu nowych wizyt. W ramach Booksy Boost możesz stworzyć aż 3 rodzaje promocji, dzięki którym wypełnisz puste miejsca w swoim kalendarzu.

Happy Hours

Promocja Happy Hours powstała z myślą o najmniej popularnych terminach w Twoim kalendarzu. Stworzyliśmy zatem narzędzie, które puste miejsca przekuwa w zysk. Z tą promocją z łatwością zaplanujesz obniżki cen na wszystkie usługi lub tylko na część z nich. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać interesujące Cię dni i godziny, ustalić wartość zniżki i usługi, które zostaną nią objęte, a następnie patrzeć jak Twój kalendarz się zapełnia!

Last Minute

Czy zdarzyło Ci się, że klient odwołał wizytę chwilę przed jej rozpoczęciem? Z pewnością tak. Dlatego właśnie stworzyliśmy promocję Last Minute, która zachęci klienta do podjęcia szybkiej decyzji o rezerwacji wizyty. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni czas, w jakim klient musi zarezerwować wizytę (np. 3 godziny przed rozpoczęciem wizyty), dzięki czemu otrzyma zniżkę. W równie łatwy sposób ustalisz wartość promocji na jedną lub kilka usług. Dzięki temu prostemu narzędziu, wizyty odwołane w ostatniej chwili nie pozostawią już po sobie nieplanowanych przerw w kalendarzu.

Flash Sale

Niespodziewane przerwy w kalendarzu również nie mają już szans w zderzeniu z promocją Flash Sale. Jej głównym celem jest oferowanie zniżek obowiązujących w krótkim czasie. W łatwy sposób możesz zaproponować zniżki do swojego salonu w ramach różnego rodzaju okazji, takich jak urodziny salonu czy święta. Wybierz usługi i datę, kiedy rezerwacja powinna się rozpocząć, aby promocja została uwzględniona. I gotowe! Dzięki Flash Sale klient zauważy informację, że jeśli umówi wizytę w trakcie trwania promocji, otrzyma wyjątkową zniżkę w Twoim salonie, a Ty zapełnisz swój kalendarz.

4. Przejrzysty system rozliczeń

Płacisz tylko za nowych klientów, których dostarczył Ci Booksy Boost, a my nie pobieramy płatności z góry, bez gwarancji skuteczności. Booksy Boost to jasne i uczciwe zasady gry! Opłata pobierana jest wtedy, gdy dostarczymy Ci zupełnie nowego klienta – tylko od kwoty za pierwszą rezerwację klienta w Twoim salonie. Zysk z każdej kolejnej wizyty jest w 100% Twój!. W aplikacji Booksy Biz w łatwy sposób sprawdzisz zysk wygenerowany przez funkcję Boost oraz kwotę naszej prowizji. Opłata za pozyskanie nowych klientów zostanie doliczona do Twojej faktury. Prosto i przejrzyście – bez ukrytych kosztów i nieprzyjemnych niespodzianek!

 

5. Dodatkowe wsparcie salonu w czasie pandemii koronawirusa

Booksy Boost to również idealne rozwiązanie w czasie pandemii. Napływ rezerwacji związany z przywróceniem salonów do pracy powoli mija, a część stałych klientów wciąż obawia się powrotu do swoich ulubionych salonów. To wszystko nie musi jednak wiązać się z pustym kalendarzem! Dzięki wszystkim korzyściom jakie niesie Booksy Boost, Twój salon stanie się bardziej rozpoznawalny, a liczba wizyt wzrośnie! To doskonały czas na sprawdzenie możliwości Booksy Boost i zapełnienie kalendarza w łatwy sposób!

Jak włączyć Booksy Boost?

Jeśli korzystasz z Booksy, ale  nie masz jeszcze Booksy Boost, włącz te narzędzie już teraz na swoim smartfonie klikając przycisk poniżej. Możesz również skontaktować się w tej sprawie ze swoim opiekunem.

Sprawdź, co mówią o nas salony korzystające z Booksy. 

 

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!