5 powodów, dla których w Twoim salonie nie może zabraknąć Booksy Boost
5 powodów, dla których w Twoim salonie nie może zabraknąć Booksy Boost

5 powodów, dla których w Twoim salonie nie może zabraknąć Booksy Boost

Inne, Wszystkie,

Teraz poza rezerwacją online 24/7 oraz narzędziami pomagającymi w zarządzaniu salonem, możesz aktywować funkcję, która zwiększy liczbę wizyt w Twoim salonie. Wszystko dzięki narzędziom, które wpłyną na atrakcyjny wygląd Twojego profilu, zapewnią TOP miejsca Twojemu salonowi w wynikach wyszukiwania, pomogą w zorganizowaniu skutecznych promocji oraz zaangażowaniu klientów do ponownej wizyty w Twoim salonie. A zatem, zadaniem Booksy Boost jest rozkręcenie Twojego biznesu przez wzrost rezerwacji nowych, jak i powracających klientów. Sprawdź, jak działa jedyna na rynku tego typu usługa i co dzięki niej zyskujesz.

1. Atrakcyjny wizerunek w oczach klientów

Nie musisz martwić się o atrakcyjny wizerunek Twojego salonu w oczach klientów, zrobimy to za Ciebie. Jak wiesz, na wizerunek Twojego salonu składa się szereg różnych elementów, które pozwalają klientom podjąć decyzję o rezerwacji wizyty właśnie w Twoim salonie. Ważne jest zadbanie o spójny obraz, który będzie wywoływał pozytywne skojarzenia, a w konsekwencji przyciągnie klientów. Stworzenie takiego obrazu nie należy do łatwych zadań. Dlatego nasz zespół pomoże Ci w tym, dbając o każdy detal na Twoim profilu w Booksy. Zadbamy o atrakcyjny opis Twojego salonu, przygotujemy portfolio Twoich prac oraz zdjęć Twojego salonu. Przedstawimy cennik Twoich usług tak, by był przejrzysty i w największym stopniu skłaniał klienta do umówienia wizyty.

2. TOP miejsce w wynikach wyszukiwania

Podczas szukania wszelkich informacji w sieci, liczą się tylko te, które wyświetlają się na pierwszych stronach wyników wyszukiwania. Wiedząc to, Booksy Boost skupia się również na promowaniu Twojego salonu w wynikach wyszukiwania w serwisie Booksy, jak również w wyszukiwarkach internetowych. Oznacza to, że jeśli np. posiadasz w swojej ofercie usługę manicure i prowadzisz salon w Warszawie, a ktoś wpisze w wyszukiwarkę frazę “manicure Warszawa”, to Twój salon pojawi się w czołówce wyników wyszukiwania. A co za tym idzie, Twój salon będzie bardziej zauważalny dla klienta, co przełoży się na większą ilość rezerwacji.

3. Potrójne dopasowanie promocji

Wszyscy wiemy, jak klienci lubią promocje. Tym samym idealnie dobrane promocje są niezawodne w pozyskiwaniu klientów. Dlatego stworzyliśmy aż 3 rodzaje promocji, które wypełnią puste miejsca w Twoim kalendarzu. Moduł z promocjami jest dodatkową możliwością, która nie jest dostępna w podstawowej wersji Boosky Biz. Decydując się na Booksy Boost otrzymasz narzędzia służące do organizowania promocji zupełnie za darmo, takie jak:

 

Masz już Booksy? Włącz Boost w aplikacji Booksy Biz już teraz!

Happy Hours

Promocja Happy Hours powstała z myślą o najmniej popularnych terminach w Twoim  kalendarzu. Stworzyliśmy narzędzie, które puste miejsca przekuwa w zysk. Z łatwością  zaplanujesz obniżki cen na wszystkie lub część usług. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię dni lub godziny, wartość zniżki oraz usługi.

Last Minute

Czy istnieje salon, który nie zetknął się z odwołaną przez klienta wizytą chwilę przed jej rozpoczęciem? No właśnie, my też takiego nie znamy. W związku z tym celem promocji Last Minute jest zachęcenie klienta do podjęcia szybkiej decyzji o rezerwacji wizyty. Wystarczy, że dostosujesz czas (np. 3 godziny przed rozpoczęciem wizyty), w jakim klient musi zarezerwować wizytę, aby otrzymać zniżkę. W równie prosty sposób ustalisz wartość promocji na konkretną usługę lub kilka usług. Dzięki tej promocji odwołane wizyty w ostatniej chwili już nie pozostawią po sobie nieplanowanych przerw w kalendarzu.

Flash Sale

Nieprzewidziane przerwy w kalendarzu również nie mają szans w zderzeniu z promocją Flash Sale. Jej celem jest oferowanie zniżek obowiązujących w krótkim czasie. Możesz zaproponować zniżki do swojego salonu w ramach wszelkiego rodzaju okazji, np. urodzin salonu, świąt lub kiedy tylko zechcesz rozdać zniżki. W tym celu należy wybrać usługi i datę, w której rezerwacja powinna się zacząć, żeby promocja została uwzględniona. I gotowe, w wyniku tego, klient zauważy informację, że jeśli umówi wizytę dziś lub innego dnia, ale w trakcie trwania promocji otrzyma zniżkę w Twoim salonie.

4. Zaangażowanie klientów

Nie tylko zdobycie klienta jest wyzwaniem. Wyzwaniem jest także jego utrzymanie. Booksy Boost nie pozwoli zapomnieć klientom o Twoim salonie. Specjalny system powiadomień sprawi, że Twoi klienci chętniej będą do Ciebie wracać. Opracowaliśmy algorytm, który będzie pilnował kiedy i do kogo wysłać stosowną komunikację, biorąc pod uwagę m.in. potrzebę ponownego wykonania zabiegu. Przykładowo, klientka 4 tygodnie temu wykonała manicure w Twoim salonie, otrzyma zatem powiadomienie, że warto pomyśleć o ponownej wizycie.  

5. Przejrzysty system rozliczeń

Płacisz tylko za nowych klientów, których dostarczył Ci Boost. Nie płacisz z góry – bez żadnej gwarancji skuteczności. Stosujemy jasne i uczciwe zasady gry. Opłata pobierana jest, gdy dostarczymy Ci nowego klienta.W związku z tym pobieramy prowizję jedynie od kwoty pierwszej rezerwacji klienta w Twoim salonie. Zysk z każdej kolejnej wizyty jest w 100% Twój. 

W aplikacji Booksy Biz sprawdzisz wygenerowany zysk przez usługę Boost, jak i kwotę naszej prowizji. A opłata za pozyskanie nowych klientów zostanie doliczona do Twojej faktury. Prosto i przejrzyście, bez ukrytych dodatkowych kosztów i niechcianych niespodzianek.

 

Booksy Boost jest rozbudowanym pakietem, posiadającym wiele możliwości rozwoju dla Twojego biznesu, a co za tym idzie pozyskaniu nowych klientów. Jeśli jesteś już w Booksy i chcesz wypróbować Booksy Boost oraz zdobyć więcej rezerwacji w Twoim salonie, to skontaktuj się w tej sprawie ze swoim opiekunem lub napisz na pomoc@booksy.com. 

Natomiast jeśli w Twoim salonie jeszcze nie pojawił się nasz system, to pora to zmienić. Przekonaj się jak działa Booksy testując naszą aplikację ZA DARMO przez 7 dni – bez żadnych zobowiązań.


Sprawdź, co mówią o nas salony korzystające z Booksy Boost.  

 

Masz już Booksy? Włącz Boost w aplikacji Booksy Biz już teraz!

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!