7 причин, чому Вам необхідно мати програму управління салоном - Booksy - Blog
7 причин, чому Вам необхідно мати програму управління салоном

7 причин, чому Вам необхідно мати програму управління салоном

Bez kategorii,

Організація роботи салону health & beauty вимагає відповідного підходу до клієнта, а також управлінських вмінь. Неоціненою в цій діяльності є автоматизація частини процесів, які може здійснювати програма управління. Дане програмне забезпечення не тільки підвищить рівень продажів послуг та якість обслуговування клієнтів, але й вплине на ефективне управління Вашою фірмою. Перевірте, що може зробити для Вас Booksy – найпростіша у користуванні система управління салоном, бронювання візитів та приймання безготівкових платежів.

1. Ви не втрачаєте клієнтів, тому що завжди доступні – онлайн-бронювання

Вам здається неможливим бути доступним для клієнтів цілодобово? З Boosky це не тільки можливо, але й просто робити. Клієнти зручним для себе способом бронюють візит, а Ви збільшуєте кількість бронювань та створюєте базу даних лояльних клієнтів – навіть якщо у Вас вже закінчився робочий час і Ви не можете відповісти на телефонний дзвінок. Як це відбувається? Завдяки спеціальним інструментам, вбудованим у програму.

 • Віртуальний календар – він допоможе Вам вміло та ефективно керувати салоном. Календар не тільки зробить щоденні дії, пов’язані із обслуговуванням та реалізацією послуг, приємними для Вас, але й допоможе клієнтам у будь-який час дня чи ночі домовитись про візит до салону. Пам’ятайте, що чим простіше записатися до Вас, тим більше людей це зробить.
 • Графік роботи – маючи електронний графік роботи, Ви можете легко встановити зміни для працівників, запланувати відпустки та перерви протягом дня. Усі внесені Вами оновлення відображатимуться у Вашому профілі, доступному для клієнта.
 • Нові бронювання – після того, як клієнт забронює час візиту до Вашого салону, Ви отримаєте повідомлення. Повідомлення також надійдуть до Вас, якщо клієнт скасує бронювання або відредагує час відвідування.
 • База Клієнтів – маючи під рукою всю інформацію про клієнтів, Ви можете легко знайти контактні дані, а також перевірити історію бронювань, скасованих та нескасованих відвідувань та нагадувань. У базі клієнтів Ви також можете зазначити свої примітки, наприклад, про алергію клієнта на певний продукт.

2. Ви зменшуєте кількість відвідувань, які не відбулися  

Скільки разів Вам доводилося зіштовхуватися з тим, що клієнт не з’являвся у визначений час, не повідомляючи Вас про це? Або за 15 хвилин до візиту Ви дізнаєтесь, що клієнт не прийде? Завдяки програмі управління салоном Ви будете впевнені, що зарезервований час і разом з ним Ваші гроші не будуть втрачені. Відкрийте для себе спеціальну функцію Booksy, яка захищає Ваш бізнес від подібних ситуацій.

 • Нагадування про зустріч – система надсилає кожному клієнту, який забронював час у Вашому салоні, нагадування про візит у вигляді SMS за 24 години перед відвідуванням.
 • Список клієнтів у черзі – скасований візит не є проблемою, оскільки звільнений час використають клієнти зі списку у черзі.
 • Передоплати та застави за відвідування – процес отримання передоплати та застави у системі Booksy повністю автоматизований. Це означає, що весь процес відбувається без Вашої участі. Все, що Вам потрібно зробити, це встановити правильні параметри, такі як: сума застави або передоплати.
 • Чорний список – програма також дозволяє Вам заблокувати бронювання клієнтами, які часто не приходять у погоджений час. У такому випадку заблокований клієнт, бажаючий забронювати візит до Вашого салону, не побачить доступних дат.

3. Детальні дані завжди під рукою – звіти

Booksy підготує для вас корисну статистику, завдяки якій Ви завжди буде тримати руку на пульсі. Простий доступ до готових звітів заощадить Ваш час, полегшить управління салоном і, таким чином, позитивно вплине на розвиток та доходи Вашої фірми.

 • Управління складом – Ви можете легко створити каталог товарів, наявних у Вашому салоні, вказуючи їх опис, ціни та кількість. Система показує, що Ви продали, автоматично оновлюється дані щодо складського стану. Завдяки цьому Ви вчасно поповните відсутній товар й насолоджуватиметеся запасами.
 • Продаж продуктів та послуг – завдяки інтуїтивно зрозумілим звітам з продажу, Ви можете легко перевірити, які послуги є найпопулярнішими у Вашому салоні. Крім цього, Ви можете виставляти рахунки незалежно від обраного клієнтом способу оплати – готівка, кредитна картка або за допомогою програми. Легке внесення змін при оформлені рахунку дозволяє добавляти товари чи додаткові послуги, а також швидко змінювати ціну, якщо Ви хочете надати клієнту акційну пропозицію або спеціальну знижку.
 • Фінансовий менеджмент – створене нами програмне забезпечення дозволяє індивідуально встановлювати розмір додаткового заробітку, коригувати величину податків, що застосовуються до продукції, яка продається, та наданих послуг. Ви також встановлюєте розмір комісійних для працівників. В кінці місяця Ви швидко підрахуєте зарплату працівників і дізнаєтесь, який працівник приносить найвищий прибуток Вашому бізнесу.

4. Ви стаєте Спеціалістом з Маркетингу – інструменти маркетингу

Система управління салоном дозволить Вам мати кілька зручних інструментів, які дозволять бути в постійному контакті зі своїми клієнтами. Крім цього, програма включає готову графіку, яку Ви можете опублікувати у своїх соціальних медіа.

 • Ви збільшуєте частоту відвідувань – вибір підходящого моменту має найважливіше значення при заохоченні клієнтів до бронювання візитів. За допомогою Booksy Ви можете відправляти клієнтам одноразове повідомлення, але Ви також можете запланувати циклічні повідомлення та повідомлення у майбутньому. Ви також можете відправляти повідомлення автоматично, якщо клієнт відповідає Вашим критеріям (наприклад, минуло 6 тижнів з моменту останнього візиту).
 • Ви надаєте клієнтам відповідну пропозицію – у Booksy Ви знайдете готові шаблони для різних ситуацій (SMS, пошта, графіка), які можна легко змінити та надати їм власний стиль. Все, що Вам потрібно зробити, це встановити відповідні фільтри, і повідомлення будуть автоматично надсилатися вибраній групі одержувачів.
 • Ви створюєте свій імідж в Інтернеті і будуєте свою репутацію – немає кращої реклами, ніж відгуки задоволених клієнтів. Booksy представила рішення, яке дозволяє користувачам веб-сайтів читати вірогідні відгуки клієнтів (так, це правда! Усі відгуки в Booksy на 100% правдиві). Крім цього, у програмі вбудовано модуль, за допомогою якого Ви можете представити галерею Вашу галерею. Безсумнівно, все це дозволить завоювати довіру клієнтів, залишаючи конкурентів далеко позаду.
 • Майстер Постів для Соціальних Медіа – на панелі управління Ви знайдете безліч готових графічних зображень, які можна швидко опублікувати в Інтернеті, в тому числі у своїх профілях на Facebook та у Instagram. До того ж відразу з посиланням на Ваш профіль у Booksy. Ви вирішуєте, чи використовувати готові шаблони чи самостійно вибирати фото та додавати текст. Салони, які регулярно публікують запропоновану системою Booksy графіку, через декілька тижнів отримують на 12% більше бронювань. Отож, за роботу!

5. Ви збільшуєте діапазон можливостей – 6 каналів бронювання візитів

Клієнтам зручно бронювати візити там, де вони знаходять Ваш салон, Ви ж збільшуєте кількість бронювань. Вже більше 5 мільйонів людей по всьому світу домовляються про відвідування через Booksy. Настав час для Ваших клієнтів. Перевірте, де і як вони можуть домовитись про відвідування Вашого салону.

 • Програма Booksy – клієнти можуть завантажити безкоштовну програму.
 • www.booksy.com – клієнти знайдуть Вас на нашому сайті, який користується великою популярністю, оскільки його відвідують щомісячно понад 800 000 користувачів.
 • Ваш веб-сайт – бронювання візитів завдяки спеціальним віджетам, які ми допоможемо Вам встановити.
 • Facebook – спеціальна кнопка, яка дозволяє бронювати безпосередньо з Вашого профілю на Facebook…
 • Instagram – … і у Instagram. У вас багато друзів у соціальних медіа? Змініть їх на своїх клієнтів.
 • Google – клієнти можуть забронювати відвідування Вашого салону на рівні результатів пошуку у пошукових системах.

6. Ви привертаєте увагу клієнта – Booksy Boost

Booksy Boost – це єдиний пакет на ринку, орієнтований на просування Вашого бізнесу, заохочення нових та існуючих клієнтів до бронювання візитів у Вашому салоні. Всі ми знаємо, що під час пошуку будь-якої інформації в Інтернеті, береться під увагу та, що знаходиться на першому плані. Наше нове рішення зробить Ваш салон більш помітним для клієнта, і, таким чином, приверне його увагу. Подивіться, що Ви отримаєте завдяки Booksy Boost.

 • Опіка над профілем – завдяки цій складовій  пакету наша команда фахівців зробить Ваш профіль більш привабливим для клієнтів, що відобразиться більшою кількістю відвідувань. Ми подбаємо про кожну деталь, а Вам залишиться спостерігати за заповненням календаря.
 • ТОП-місце у Booksy – Ви опинитесь на ТОП-місці у Booksy. Завдяки цьому Ваш салон отримає вищу позицію в результатах пошуку, що, в свою чергу, підвищить інтерес до Ваших послуг.
 • Ефективна система розсилання повідомлень клієнтам – ми також не дозволимо клієнтам забути про Вас – ми регулярно будемо надсилати повідомлення про те, що варто ще раз відвідати Ваш салон.
 • Різнобічний акційний інструмент – знаючи, що акції часто використовуються для зацікавлення клієнта пропозицією, ми розробили кілька типів ефективних акцій для Вашого бізнесу. Ви отримаєте інструмент для організації рекламних акцій та надсилання повідомлень про них, завдяки чому будуть швидко заповнені порожні місця у календарі.

7. Ви робите те, що Вам подобається, і більше заробляєте

Програма управління салоном забезпечить, щоб усе, що Вам потрібно, було під рукою, будь то на екрані комп’ютера, смартфона чи планшета – все в одному місці. Зробіть свою улюблену каву чи чай і зручно присядьте, завдяки Booksy Ви можете в будь-який час керувати своїм бізнесом на будь-якому пристрої.

 • Ефективне управління робочим часом – чи відомо Вам, скільки часу займають відповіді на телефонні дзвінки клієнтів та пошуки вільного місця для них? Нам відомо! Ви втрачаєте аж 12 днів на рік на справи, які не приносять Вам жодного доходу. Крім цього, Вам не доведеться витрачати години на обчислення доходу або підготовку рекламної акції Вашого салону. За допомогою програми управління все це та багато іншого, пов’язаного із організацією роботи салону, Ви зробите швидко, вміло та ефективно. Завдяки Booksy Ви економите час, який можете використати на Ваш розсуд.
 • Мінімізація помилок – кожен з нас може бути втомленим, незосередженим або перевантаженим рутиною, що, безсумнівно, сприяє помилковим діям. Забезпечивши підтримку у вигляді системи управління салоном, Ви гарантовано уникнете цих помилок.
 • Швидкий доступ до поточної бізнес-ситуації – незалежно від того, де Ви знаходитеся чи чим займаєтеся, Ви завжди маєте розуміння того, що зараз відбувається у Вашому салоні, адже система Booksy працює у режимі реального часу.

Це ще не все, що Ви можете отримати завдяки Booksy. Переконайтеся самі, як працює Booksy, створивши безкоштовний акаунт, дійсний протягом 7 днів – без будь-яких зобов’язань.

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!