Booksy docenione przez społeczność Barberów! - Booksy - Blog
Booksy docenione przez społeczność Barberów!

Booksy docenione przez społeczność Barberów!

Barbering, Wszystkie,

Styczeń dla aplikacji Booksy okazał się miesiącem sukcesów. Jednym z nich jest publikacja, która ukazała się na stronie www.barbershopconnect.com. Co znany portal dla brodaczy sądzi o Booksy?

W Polsce moda na mężczyzn z zarostem dopiero się rozkręca. Tymczasem w Stanach Zjednoczonych brodacze święcą triumfy – mężczyźni są zakręceni na punkcie swoich zarostów i ich pielęgnacji, kobiety wzdychają do przystojnych brodaczy,  a kalendarze barberów pękają w szwach od ilości zarezerwowanych wizyt. To właśnie w Stanach Zjednoczonych powstał portal barbershopconnect.com.

Booksy dla barberów

Na łamach serwisu, co tydzień, ukazuje się recenzja dotycząca innowacyjnego produktu (dział: product reviews), który mógłby okazać się pomocnym w pracy barberów.

W styczniu, w tym właśnie dziale, pod lupę wzięto aplikację Booksy. Okazało się, że Booksy jest super produktem, który ułatwia pracę każdego golibrody (aplikacja Booksy BIZ) i jego klientów (aplikacja Booksy).

Booksy na barbershopconnect

Nic dziwnego, że aplikacja otrzymała pozytywną recenzję – wszystkie funkcjonalności Booksy pozwalają na szybie i sprawne umawianie wizyt 24h/7 bez ryzyka, że rezerwacje klientów będą ze sobą kolidowały.

Z Booksy umawianie spotkań jest modne, wygodne i super przyjemne! Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na biz.booksy.com!

Barbershopconnect.com jest  to serwis zrzeszający społeczność barberów w USA. Oprócz strony internetowej, barbershopconnect.com prężnie działa również na Facebooku, Twitterze i na Instagramie, gdzie twórcy portalu doskonale zarządzają społecznością – instagramowy profil barbershopconnect obserwuje aż 265 tysięcy osób i liczba ta ciągle rośnie! Możecie to sprawdzić wyszukując na instagramie użytkownika @barbershopconnect.

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!