Cellulit, wiotka skóra, rozstępy? Dołącz do akcji naprawa: piękne ciało nie tylko latem!

0
280

Mnóstwo kobiet na całym świecie zmaga się z niedoskonałościami własnego ciała. Trudne do zlikwidowania cellulit, rozstępy czy luźna skóra to główne problemy urodowe XXI wieku. Są często powodem utraty pewności siebie i braku samoakceptacji. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie są skuteczne sposoby na cellulit i inne problemy, przeczytajcie, co poleca ekspertka z Kliniki Urody MaDa.

Obecność wspomnianych niedoskonałości wynika z wielu czynników środowiskowych oraz osobniczych: szybka i intensywna utrata wagi, ciąża, stres, nieodpowiednia dieta. Nie zawsze jednak zdrowy tryb życia, regularne ćwiczenia i zbilansowana dieta wystarczą, aby pomóc nam odzyskać dawną kondycję skóry. Icoone Laser, Ulverin R oraz Karboksyterapia to technologie, które łamią wszelkie konwenanse dotyczące niedoskonałości ludzkiego ciała, gdzie niemożliwe staje się możliwym.

Icoone Laser

To sprzęt genialny w prostocie swego działania, technologia warta zaufania każdego klienta. Rolki masujące precyzyjnie każdy milimetr skóry są w stanie zastąpić dłonie najlepszego nawet masażysty, natomiast energia zimnego lasera i światła LED, o które wzbogacony jest Icoone Laser, stymulują produkcję kolagenu, wspomagają procesy naprawcze skóry i przyspieszają jej metabolizm. Dzięki pracy urządzenia, która oparta jest na stymulacji mikropęcherzykowej, pomóc możemy również skórze bardzo wrażliwej i naczyniowej, co w przypadku innych urządzeń było do tej pory niemożliwe.

W połączeniu, wszystko to wywołuje szereg rewelacyjnych dla skóry następstw. Masażem podciśnieniowym w naturalny sposób jesteśmy w stanie zmniejszyć objętość komórek tłuszczowych, redukując tym samym uporczywy cellulit. Osobom, którym towarzyszą problemy z układem limfatycznym, regularne stosowanie zabiegów Icoone pomoże uporać się z ciągłymi obrzękami, poprawiając mikrokrążenie krwi. Owa technologia pozwala nam również w sposób nieinwazyjny i bardzo przyjemny ulepszyć strukturę skóry pacjenta oraz modelować jego sylwetkę. Dzięki serii zabiegów przy pomocy Icoone Laser, w zależnosci od potrzeb, zarówno panie jak i panowie mogą cieszyć się wymarzonym, pięknym i jędrnym ciałem, a przy okazji przenieść się choć na chwilę w stan błogiego relaksu i odprężenia.

Ulverin R

Mikroigłowe fale radiowe, czyli wspaniały i niezawodny Ulverin R, to idealne połączenie mikronakłuwania z technologią fal radiowych, które powstało w trosce o skóry dojrzałe, pozbawione jędrności, a także takie, które naznaczone są rozstępami czy cellulitem. Ulverin R pobudza skórę do produkcji włókien kolagenowych dzięki 25 mikroigłom, które podgrzewane są na całej swojej długości, podgrzewając tym samym wszystkie warstwy skóry. Skupiając się szczególnie na uporczywych i trudnych do usunięcia rozstępach, Ulverin R odgrywa znaczącą rolę w walce z nimi. Jak wiemy, rozstęp to miejscowe uszkodzenie skóry. Podczas jej rozciągania następuje rozerwanie sieci włókien kolagenowych, które tworzą jej bezpośrednie rusztowanie. Rozstępy pojawiają się w sytuacji upośledzenia czynności fibroblastu (komórki, która odpowiada za syntezę kolagenu i elastyny). Mikronakłuwanie ma za zadanie stymulować syntezę tychże białek. Poprzez „podziurkowanie” skóry pokrytej rozstępami następuje pobudzenie odnowy komórkowej i regeneracja. Dodatkowa funkcja podciśnienia podczas zabiegu sprawia, że zassany obszar zabiegowy opracowany jest bardzo precyzyjnie, a odczucia bólowe pacjenta znacznie zmniejszone.

Karboksyterapia – Julie

W kwestii odnowy komórkowej, walki z cellulitem i rozstępami, warto wspomnieć o cudzie technologii, jednym z największych przełomów w medycynie estetycznej i kosmetologii. Cud ten nosi magiczną nazwę Karboksyterapia – Julie. Julie nie tylko świetnie prezentuje się wizualnie, jako jeden z najzgrabniejszych sprzętów gabinetowych, ale jest także urządzeniem inteligentnym i niezwykle bezpiecznym. Karboksyterapia to mało inwazyjny zabieg, w którym wykorzystuje się dwutlenek węgla, obecny stale w naszym organizmie. Jest on w stanie nawet o 90% zredukować cellulit każdego stopnia, wpływając na wszystkie czynniki jego powstawania. Poprawa mikrokrążenia i retencji wody, szybka regeneracja tkanek oraz zwiększenie produkcji kolagenu to tylko kilka z wielu zalet naszej zdolnej Julie. Podanie dwutlenku węgla podskórnie wywołuje także tworzenie się nowych naczyń krwionośnych. Skutkiem tego procesu jest wyrównanie kolorytu blizn i jakże dla nas niechcianych rozstępów, nawet tych starych, które są często bardzo oporne na jakiekolwiek terapie. Dzięki Karboksyterapii Julie możemy mieć pewność, że uporczywe do tej pory mankamenty naszego ciała pozwolą o sobie zapomnieć raz na zawsze. Warto wspomnieć, że poddając się zabiegom Karboksyterapii, mamy gwarancję bezpieczeństwa. Urządzenie pracuje na najwyższej klasy gazie medycznym, który cechuje sterylność oraz czystość powyżej 99,5%. Sam aparat posiada również wymagane certyfikaty jakości.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej Kliniki, gdzie wykonujemy powyższe i inne zabiegi poprawiające wygląd ciała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here