Ankieta COVID-19 dla Twoich klientów. 100% online!
Ankieta COVID-19 dla Twoich klientów. 100% online!

Ankieta COVID-19 dla Twoich klientów. 100% online!

Inne, Wszystkie,

Wiemy, że zdrowie jest dla Ciebie na pierwszym miejscu, dlatego wprowadziliśmy funkcję, dzięki której pozbędziesz się niepotrzebnego stresu i zaoszczędzisz czas. W aplikacji Booksy znajdziesz gotową ankietę online, która pomoże Ci uzyskać informacje o stanie zdrowia klientów zanim pojawią się w Twoim salonie. Szybko uzyskasz niezbędne informacje do przeprowadzenia bezpiecznej wizyty.

Niektórzy z klientów mogą być nieświadomi, że są nosicielami koronawirusa lub że mają jego objawy, a co gorsza, mogą je lekceważyć. Aby pomóc Ci zmniejszyć ryzyko, że osoba zakażona tym wirusem przyjdzie do Ciebie na usługę, w konsekwencji roznosząc go po całym salonie, oddajemy do Twojej dyspozycji gotowy formularz – Ankieta COVID-19. Teraz możesz przypisać formularz do usług (mogą to być wszystkie usługi lub tylko wybrane) i prosić klientów o wypełnienie ankiety podczas rezerwacji wizyty przez Booksy.

  • Oświadczam, że w moim najbliższym otoczeniu nie ma osoby poddanej kwarantannie.
  • Oświadczam, że w moim najbliższym otoczeniu nie ma potwierdzonego przypadku COVID-19.
  • Oświadczam, że nie zdiagnozowano u mnie zakażenia wirusem SARS-CoV-2.
  • Temperatura ciała (tutaj wpisz wynik pomiaru, a jeśli nie masz możliwości wykonania pomiaru wpisz “NIE ZNAM”).
  • Jeśli obserwujesz u siebie któryś z objawów: gorączka (powyżej 38°C), kaszel, duszności, problemy z oddychaniem, ból mięśni, zmęczenie, katar, ból gardła, wpisz które z nich.
    Jeśli nie obserwujesz u siebie wymienionych objawów, wpisz “BRAK”.
  • Oświadczam, że jeśli któreś z powyższych informacji ulegnie zmianie do dnia wizyty, poinformuję o tym niezwłocznie usługodawcę.
  • Oświadczam, że podane wyżej informacje są zgodne z prawdą.

Jak korzystać z Ankiety COVID-19?

1.Otwórz aplikację Booksy Biz > Więcej > Profil biznesu>  Formularze. Wybierz Ankieta COVID-19. Albo po prostu kliknij TUTAJ
2. Możesz edytować treść ankiety lub dodać dodatkowe oświadczenia, które chcesz przedstawić klientom. Wystarczy, że klikniesz w “Dodaj tekst lub pole”.
3. Formularz możesz przypisać do wszystkich usług lub wybrać kilka z nich. Wybierz opcję “Wymagane dla”, zaznacz odpowiednie pola, zapisz i voilà!

Ankieta COVID-19 zostanie przedstawiona klientom podczas dokonywania rezerwacji przez Booksy. Po udzieleniu odpowiedzi, mogą podpisać uzupełniony formularz w aplikacji klienckiej. 

Więcej o kreatorze formularzy w Booksy przeczytasz TUTAJ.

Koniecznie sprawdź, co jeszcze możesz zrobić, aby stworzyć bezpieczne miejsce dla siebie i klientów. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele nowych możliwości, które pomogą Ci sprawnie wrócić do pracy. Odkryj je wszystkie: Usługi onlineKreator formularzyJesteś już gotowy?, Zasady Bezpieczeństwa.

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!