Chcesz sprzedawać online więcej produktów? Umieść swój sklep internetowy w Booksy
Chcesz sprzedawać online więcej produktów? Umieść swój sklep internetowy w Booksy

Chcesz sprzedawać online więcej produktów? Umieść swój sklep internetowy w Booksy

Inne, Wszystkie,

A gdyby tak zwiększyć sprzedaż kosmetyków w Twoim sklepie online? To prostsze niż myślisz. Przekieruj klientów do swojego sklepu prosto z profilu Booksy i obserwuj jak produkty znikają z półek.

Podczas zamknięcia salonów szukaliśmy rozwiązań, jak wspierać przedsiębiorców branży beauty. I tak wyłonił się m.in. pomysł na pomoc w sprzedaży kosmetyków. Ta możliwość zarobku sprawdza się także, kiedy obostrzenia zostały zniesione. Wszystko co musisz zrobić, to dodać adres URL swego sklepu do swojego profilu w Booksy. Teraz klienci wchodząc na Twoją wizytówkę nie tylko umówią się na wizytę, ale także kupią sprzedawane przez Ciebie produkty. Porzuć zmartwienia, że obostrzenia dla salonów nie pozwolą Ci zarabiać tyle, ile przed pandemią.

Jak dodać swój sklep online do profilu w Booksy?

  1. Zaloguj się do aplikacji Booksy Biz > Więcej > Profil biznesu > Informacje ogólne
  2. Przejdź do sekcji MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE i wklej w pole “Sklep online” URL strony Twojego sklepu. Następnie zapisz wprowadzone zmiany (prawy górny róg).
  3. Teraz możesz zobaczyć zakładkę Sklep na swoim profilu w Booksy.  Klienci klikając w nią przeniosą się do Twojego sklepu i zamówią produkty online.

Daj znać klientom, że profesjonalne kosmetyki czekają na nich w Twoim sklepie

Nie zapomnij poinformować swoich klientów, że profesjonalne kosmetyki znajdą w Twoim sklepie online. Skorzystaj z gotowych kampanii marketingowych dostępnych w Booksy (sekcja Marketing). Wyślij SMS, e-maile lub wiadomości push. Możesz także opublikować na swoich mediach społecznościowych przygotowane na tę okazję posty (czekają gotowe w sekcji Centrum Social Media).

Koniecznie sprawdź, co jeszcze możesz zrobić, aby szybko wrócić do gry i wypełnić swój kalendarz. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele nowych możliwości, które pomogą Ci sprawnie wrócić do pracy. Odkryj je wszystkie: Usługi online, Kreator formularzy, Jesteś już gotowy?, Zasady Bezpieczeństwa, Ankieta COVID-19.

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!