Daj znać klientom, że jesteś już gotowy!
Daj znać klientom, że jesteś już gotowy!

Daj znać klientom, że jesteś już gotowy!

Inne, Wszystkie,

Nie zatrzymujemy się nawet na chwilę, robiąc wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci, jak najszybciej odnaleźć się w “nowej normalności”. I tak o to, prosto spod igły, oddajemy w Twoje ręce kolejną funkcję dostępną w Booksy. Dzięki, której poinformujesz klientów, oczekujących na zbliżającą się wizytę, że wszystko zostało przygotowane do bezpiecznego rozpoczęcia usługi.

Podaruj spokój swoim klientom

Już za chwilę kolejne obostrzenia zostaną zniesione, a w Twoim salonie znów pojawiają się klienci. Pandemia COVID-19 zmieniła sposób myślenia o zdrowiu, bezpieczeństwie i higienie nie tylko Twój, ale również Twoich klientów. Dlatego tak ważne, jest dołożenie wszelkich starań, aby klienci czuli się komfortowo podczas wizyty. Na pewno liczne grono osób nie może doczekać się ponownego skorzystania z Twoich usług. Tym samym wiele osób wciąż może obawiać się kontaktu z dużą liczbą osób na małej przestrzeni. Wiedząc o tym, wprowadziliśmy narzędzie, które z pewnością docenią Twoi klienci, bo to dzięki niemu dowiedzą się, że po przekroczeniu progu salonu mogą liczyć na Twoją niezakłóconą uwagę w bezpiecznej przestrzeni.

Zapewnij sobie czas na przygotowanie do kolejnej usługi

Funkcja “Jesteś już gotowy?” pozwala na proste powiadomienie klientów, za pośrednictwem aplikacji Booksy, o możliwości wejścia do salonu i rozpoczęcia wizyty. Co konkretnie dzięki temu zyskujesz? Ograniczysz do minimum „spacery” po wnętrzach Twojego salonu i zapewnisz sobie czas między wizytami, aby bez pośpiechu podać dezynfekcji narzędzia, miejsce pracy czy choćby klamki. A gdy już przygotujesz się do kolejnej usługi, za pomocą zaledwie kilku kliknięć zaprosisz czekającego na zewnątrz klienta do środka.

Jak to działa?

 1. Wybierz w swoim kalendarzu zbliżającą się rezerwację i przejdź do szczegółów wizyty.
2. Następnie wyślij potwierdzenie, aby powiadomić klienta, że jesteś gotowy przyjąć go w swoim salonie.

3. Klient korzystający z aplikacji Booksy otrzyma powiadomienie SMS lub Push, że wszystko jest już gotowe na jego przyjście i śmiało może wejść do Twojego salonu.

To takie proste 😉 Korzystając z tej funkcji, podarujesz swoim klientom poczucie bezpieczeństwa, a tym samym pozwolisz na spokojne delektowanie się wizytą w Twoim salonie. Zorganizujesz również czas między wizytami na uważne przygotowanie się do kolejnej wizyty.
Koniecznie sprawdź, co jeszcze możesz zrobić, aby stworzyć bezpieczne miejsce dla siebie i klientów. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele nowych możliwości, które pomogą Ci sprawnie wrócić do pracy. Odkryj je wszystkie: Usługi online, Kreator formularzy, Zasady Bezpieczeństwa.

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!