Depilacja woskiem przed urlopem – nowoczesny „must have”

0
1071

Lada moment przyjdzie lato, a wraz z nim pora na wyczekany urlop. Jak go sobie maksymalnie ułatwić? Nasza ekspertka z Wax Center we Wrocławiu radzi: nie zabierać maszynki do golenia!

Jeśli nie chcesz tracić swojego cennego wakacyjnego czasu na codzienne golenie się, przed wyjazdem zapisz się na depilację woskiem.

To zabieg stary jak świat. Polega na usuwaniu włosów wraz z cebulkami, dzięki czemu skóra jest gładka od 2 do 4 tygodni. Pewnie powiesz: „Wszystko super, gładka skóra na dłużej, ale skoro wyrywamy i to z cebulkami, to przecież musi boleć!”. Spokojnie. Dzisiejsza depilacja woskiem jest niemalże bezbolesna. Do tego masz do dyspozycji profesjonalne salony specjalizujące się w tej usłudze, doświadczone kosmetyczki, które mają ogromną wprawę, a przede wszystkim nowoczesną depilację bezpaskową, bardzo łagodną dla skóry. Depilacja jest szybka i sprawna – bikini brazylijskie robimy w 20 minut! Zachęcona?

To teraz trzeba to dobrze zaplanować. Poniżej kilka tipów od nas – o tym należy pamiętać, planując przedwakacyjną depilację woskiem, aby cieszyć się cudownie gładkim ciałem podczas wyjazdu.

Zaplanuj depilację minimum 2-3 dni przed wyjazdem

Nie umawiaj się na depilację woskiem jeden dzień przed wyjazdem lub w dniu wyjazdu. Pozwól skórze odpocząć i zregenerować się po zabiegu, dlatego umów się do nas odpowiednio wcześniej. Przypominamy, czego nie powinnaś robić do 48 godzin po depilacji:

  • korzystać z basenu, sauny, jacuzzi, solarium,
  • opalać się i kąpać w morzu,
  • uprawiać intensywnych ćwiczeń.

Zapuść włoski odpowiedniej długości

To absolutna podstawa efektywnej depilacji woskiem. Jeśli chcesz cieszyć się gładką skórą przez dłuższy czas i mieć pewność, że wszystkie włoski zostaną wyrwane, zapuść je naprawdę porządnie. Co to znaczy ? Jeśli to Twoja pierwsza depilacja w życiu – muszą mieć 1 cm długości. Wtedy wosk najlepiej je złapie, a Ty będziesz mieć pewność, że podczas urlopu będziesz się cieszyć super gładkością. Często zdarza się, że przychodzicie do nas tuż przed wakacjami. Włoski są za krótkie i kompletnie nie nadają się do depilacji, a Wy nie macie więcej czasu, aby je zapuszczać, bo za dzień, dwa zaczynajcie urlop. Jeśli regularnie chodzisz na depilację – pewnie wiesz, ale przypominamy – włoski powinny mieć długość od 0,5 do 1 cm.

Umów się na wizytę u nas odpowiednio wcześniej

Okres letni to czas naszej wzmożonej pracy, ponieważ przychodzi Was wtedy znacznie więcej niż zimą. Jeśli szczególnie zależy Ci na konkretnym terminie i konkretnych godzinach, zapisz się do nas z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

Zatem zapuszczajcie się, przychodźcie do nas, depilujcie i cieszcie gładkością! Bo wszystkie zasługujemy na wygodę i święty spokój. Udanych urlopów!