Dlaczego Karta podarunkowa na Twoje usługi to doskonały pomysł na prezent?
Dlaczego Karta podarunkowa na Twoje usługi to doskonały pomysł na prezent?

Dlaczego Karta podarunkowa na Twoje usługi to doskonały pomysł na prezent?

Inne, Wszystkie,

Karta podarunkowa to sprawdzone rozwiązanie dla Twojego salonu oraz Twoich klientów. Święta w tym roku będą wyglądać nieco inaczej, ale jedno się nie zmieniło – pytanie: co podarować na prezent? 🎁Choć święta są już za rogiem, to wciąż wiele osób nie ma jeszcze skompletowanych upominków. Możesz im w tym pomóc. Wystarczy, że wprowadzisz do swojej oferty możliwość zakupu Kart podarunkowych. W Booksy zrobisz to za pomocą kilku kliknięć. Zyskają na tym nie tylko Twoi klienci 😉

Karta podarunkowa – co zyskuje Twój salon

Karty podarunkowe to rewelacyjna reklama Twojego salonu… a do tego dobra szansa na zwiększenie dochodów!

  1. Generujesz dochód z wyprzedzeniem

Karty podarunkowe to doskonały sposób na generowanie przychodów z wyprzedzeniem – pobierasz z góry opłatę za usługi, które zostaną zrealizowane w przyszłości i zyskujesz pewność, że w Twoim kalendarzu będą pojawiać się kolejne rezerwacje. Martwi Cię nieco mniej wizyt na początku roku? Karty upominkowe ułatwiają zapełnienie kalendarza po świętach, czyli w okresie charakteryzującym się zwykle mniejszym ruchem.

  1. Zwiększasz sprzedaż

Dzięki Kartom podarunkowym zyskujesz nowe źródło sprzedaży i zarabiasz więcej. To doskonała pomoc w sprzedaży dodatkowych usług, jak również wypromowanie nowych i sezonowych zabiegów.

  1. Zdobywasz nowych klientów

Karty podarunkowe są niezawodnym sposobem na powiększenie bazy klientów. A wszystko dzięki temu, że Karta podarunkowa to idealny pomysł na prezent. Klienci obdarowują swoich bliskich wyjątkowymi prezentami, a Ty zyskujesz nowych klientów.

  1. Budujesz lojalność klientów

Może nie przyszło Ci to do głowy, ale Karty podarunkowe są także pomocne w zwiększaniu lojalności klientów. Dzięki nim masz pewność, że Twoi klienci nie będą szukali wolnych terminów u konkurencji. Zwyczajnie to im się nie opłaca, skoro opłacona Karta podarunkowa czeka na realizację w Twoim salonie.

TUTAJ dowiesz się, jak dodać Karty podarunkowe do swojej oferty.

Co zyskują osoby, które kupią Kartę podarunkową

Dzięki  Kartom podarunkowym Twój kalendarz wypełnia się wizytami, a klienci zyskują sprawdzony pomysł na prezent, którym mogą obdarować swoich bliskich. Co w okresie świątecznym jest szczególnie ważne. To niezwykle wygodna forma upominku. Kupujący nie musi spędzać długich godzin na poszukiwaniach idealnego prezentu. Wystarczy, że wejdzie na Twój profil w Booksy, gdzie szybko i wygodnie zakupi karę podarunkową.

Co zyskuje osoba obdarowana Kartą podarunkową? 

Obdarowana osoba zyskuje w 100% trafiony prezent, ponieważ  sama zdecyduje, na jaką usługę przeznaczy otrzymane środki. 

Można powiedzieć, że wszyscy zyskują na Kartach podarunkowych  – a to oznacza zwycięstwo x 3! 🙂

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!