Dzień chłopaka. 3 pomysły na prezent w Warszawie

0
128
Happy modern young couple in love watching TV together

W najbliższą niedzielę 30 września obchodzimy Dzień chłopaka. Jeśli szukasz prezentu na ostatnią chwilę, Booksy przychodzi z pomocą! Prezent w postaci wizyty w jednym z wyjątkowych barber shopów zarezerwujesz nawet wtedy, gdy wszystkie sklepy są już zamknięte! Wypróbuj nasz pomysły na prezent na Dzień chłopaka! 

Razors Barber Shop

Razors Barber Shop to miejsce w centrum Warszawy stworzone przez mężczyzn dla mężczyzn. W ofercie lokalu znajdziesz szeroki zakres usług, począwszy od klasycznego strzyżenia, poprzez zabiegi stylizacji pielęgnacji brody, aż po usługi z zakresu manicure i pedicure dla mężczyzn.

Pomysł na prezent: Zabieg Razors Cut and Blade – klasyczne strzyżenie włosów wraz z dwukrotnym myciem i strzyżenie brody + pełna pielęgnacja.

Hamski Barber Royal Wilanów

Klimatyczne miejsce w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Wilanowie. Hamski Barber Royal Wilanów zapewnia spokój, miłą atmosferę oraz profesjonalne cięcie. Lokal często wybierany przez znanych aktorów, o czym możesz przekonać się zaglądając do portfolio Hamskiego Barbera w Booksy!

Pomysł na prezent: dla młodszych i starszych chłopaków z Twojej najbliższej rodziny proponujemy pakiet Ojciec i syn.

Barber Shop Praga

Profesjonalny salon strzyżenia i stylizacji męskiego zarostu i fryzur. Wyjątkowa atmosfera, wykwalifikowani barberzy i jakość na najwyższym poziomie. Standardową usługa proponowaną klientom w salonie jest tzw. „gorący ręcznik”, masaż głowy oraz twarzy.

Pomysł na prezent: Strzyżenie włosów i golenie brody Hair& beard cut. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here