Grzywka – zainspiruj się bohaterami najpopularniejszych seriali Netflixa

0
320

Gwiazdy seriali – ikony stylu, które wyznaczają trendy i które aż chce się naśladować! Dziś bierzemy pod lupę fryzury bohaterek Netflixa! W roli głównej grzywka – prawdziwy hit, który powrócił do łask i stał się jednym z najgorętszych trendów na wiosnę 2021! A jaką grzywkę najlepiej wybrać? Przyjrzyjmy się im bliżej!

1. The Crown  – Modern Diana Bob. Najmodniejsza fryzura 2021

Księżna Diana na tylnym siedzeniu samochodu. Fryzura z grzywką.

Styl księżnej Diany jest inspiracją dla wielu osób wyznaczających aktualne trendy w świecie beauty. Tak było i w tym przypadku! Grzywka zaczesana na bok i moc objętości – to fryzura, która swoją popularność zawdzięcza bohaterce odgrywającej rolę księżnej Diany w serialu The Crown. Charakterystyczne cieniowania pozwalają osiągnąć efekt ogromnej objętości, która jest znakiem rozpoznawalnym księżnej Diany. To co, gotowe na nową fryzurę?


2. Dom z Papieru – Baby bangs i napad na bank

Dom z papieru - serial Netflix

Propozycja dla odważnych – krótkie cięcie i gęsta grzywka! Fryzura idealna dla osób z okrągłymi rysami twarzy. Świetnie się prezentuje zarówno na włosach prostych, jak i kręconych! Krótka, ścięta na prosto grzywka, dodaje pazura i idealnie podkreśla zadziorny charakter Tokio – jednej z głównych bohaterek serialu Dom z Papieru. W takiej fryzurze każdy napad na bank zakończy się sukcesem.. 😉


3. Gambit Królowej – 60’s flip. Szach mat

Gambit Królowej - serial Netflix

Włosy jako nośnik emocji – tak można opisać nienaganną fryzurę Beth Harmon z serialu Gambit Królowej. Delikatne fale i charakterystyczna grzywka to znak rozpoznawczy głównej bohaterki. Zadziorności dodaje rudy kolor włosów, który perfekcyjnie oddaje charakter szachistki, ale nie o kolor tu chodzi. Jak uzyskać fale rodem z lat 60-tych? Stylista pracujący na planie serialu zdradził, że do wykonania fryzury użył podgrzanych wałków, na które nawijał pasma włosów. To co, gotowa na mały eksperyment?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here