Jak bank może zmienić Twój świat?
Jak bank może zmienić Twój świat?

Jak bank może zmienić Twój świat?

Inne, Wszystkie,

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata. Dlatego przeczytasz tutaj nie tylko o finansach ale znajdziesz również inne ciekawe treści, między innymi: jak bezpiecznie odpoczywać w te wakacje, jak wytłumaczyć dzieciom co to jest bankomat, a także sporo wskazówek dla przedsiębiorców jak rozwinąć swój biznes w Internecie. Bank BNP Paribas zachęca do lektury.

Mówi w języku migowym

Od 15 czerwca w Banku BNP Paribas w każdym oddziale oraz na  infolinii, dostępna jest możliwość skorzystania z tłumacza migowego online. Oznacza to, że osoby z dysfunkcją słuchu mają do dyspozycji w każdym oddziale specjalny tablet  umożliwiający połączenie się z profesjonalnym tłumaczem polskiego języka migowego. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać w tym celu własny telefon, wystarczy ściągnąć tylko specjalną aplikację. 

 Ale to nie wszystko. Teraz wizytę w oddziale osoby niesłyszące zarezerwują przez Booksy – wystarczy wybrać właściwy oddział banku i dogodny termin.

Warto przypomnieć, że Bank BNP Paribas dla bezpieczeństwa i wygody swoich klientów, jako pierwszy bank na świecie umożliwił rezerwację spotkania z doradcą przez Booksy.  Czytaj więcej

Wspiera lokalne biznesy

Prowadzenie biznesu  w obecnych czasach to duże wyzwanie. Dlatego Bank BNP Paribas wdrożył wiele inicjatyw wspierających sąsiedzki biznes i lokalne społeczności. Bank dzieli się wiedzą, dostarcza nowe rozwiązania, dzięki którym przedsiębiorcy mogą zyskać realne wsparcie. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie sasiedzkibiznes.pl. Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z cyklem webinarów, które są wskazówką jak w tym trudnym okresie wykorzystać internet oraz  jak przenieść biznes do sieci.

Edukuje – Bajki zmieniającego się świata

Bank BNP Paribas angażuje się w edukację finansową już od lat, a ponieważ koronawirus spowodował, że dzieci spędzają więcej czasu w domu, Bank nie zapomniał także o najmłodszych i zaprosił na Bajki zmieniającego się świata. Bohaterami bajek są leśne zwierzęta, które przeżywają różne przygody a najmłodsi znajdują wtedy odpowiedzi na intrygujące pytania, np.: czy pieniądze rosną na drzewach? co to za dziwne urządzenie, które wydaje pieniądze? A także na wiele innych nie tylko o finansach.

Inspiruje – BNP Paribas Talks

Bank BNP Paribas zaprasza na kontynuację cyklu BNP Paribas Talks i przenosi spotkania z oddziałów do onlinu. Każdy bez względu na miejsce i czas, może spotkać się z nieszablonowymi osobami. Biznes, ekologia, kultura, kobieta, wakacje w Polsce to tematy które bank porusza w podcastach. Można je posłuchać na stronie:  https://talks-bnpparibas.pl/ lub na kanale Banku na Spotify. Słuchasz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Posłuchaj teraz

Bank BNP Paribas to nowatorskie rozwiązania, które pomagają klientom zmienić ich świat. Chcesz poznać więcej możliwości tej instytucji finansowej, kliknij TUTAJ

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!