Jak szybko schudnąć do wakacji?

0
77

Zastanawiasz się jak szybko schudnąć do wakacji? Zdrowa dieta i aktywny tryb życia bogaty w ćwiczenia to podstawa, ale co jeśli urlop coraz bliżej, a Ty ciągle pracujesz nad swoją plażową sylwetką? Warto wspomóc się skutecznymi zabiegami, które pozwolą odchudzić nawet oporne części ciała. Sprawdź, jak schudnąć i wymodelować swoje ciało jeszcze przed wakacjami!

Jak szybko schudnąć – liposukcja kawitacyjna

Jest wiele sposobów na odchudzanie. Liposukcja kawitacyjna to jeden z nich, który pozwoli na zmniejszenie zbędnej tkanki tłuszczowej już po kilku zabiegach. Systematyczne zabiegi są idealnym sposobem na odchudzanie. Liposukcja kawitacyjna jest bezinwazyjna i nie ma wielu przeciwwskazań. Zabiegi na odchudzanie (liposukcja kawitacyjna) stosowane są również na oporny cellulit, pozostawiając skórę gładką i jędrną. Liposukcja to odpowiedź na pytanie jak schudnąć w krótkim czasie z problematycznych partii ciała.

Odwiedź Salon kosmetyki naturalnej Payot we Wrocławiu

Jak szybko schudnąć – kriolipoliza

Jak schudnąć? Zamrażanie komórek tłuszczowych z różnych części ciała to kolejna metoda na odchudzanie. Kriolipoliza wykorzystuje niską temperaturę do redukcji grubości warstwy tłuszczu (25-45%). Zabieg warto wykonać kilka razy na wybranych częściach ciała, wspomagając tym samym odchudzanie. Kriolipoliza jest całkowicie bezpieczna, bezinwazyjna i bezbolesna. Istnieje wiele sposobów na odchudzanie – kriolipoliza w wyniku mrożenia lipidów jest szczególnie polecana przy miejscowym nadmiarze tkanki tłuszczowej, najczęściej brzucha, pośladków ud i boczków.

Odwiedź salon Genesa we Wrocławiu

Jak szybko schudnąć – endermologia

Odpowiedzią na pytanie, jak schudnąć jest endermologia, czyli masaż podciśnieniowy. Jak zabieg wpływa na odchudzanie? Endermologia skutecznie oddziałuje na tkankę tłuszczową, a także pomaga usunąć cellulit, który najczęściej chcemy zlikwidować poprzez odchudzanie. Endermologia stosowana w zaleconej liczbie serii modeluje sylwetkę, ujędrnia skórę, a także poprawia kontur twarzy. Odchudzanie (endermologia) jest procesem, dlatego warto przeprowadzać zabiegi regularnie. Jak schudnąć? Wystarczy skorzystać z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej.

Odwiedź Salon Urody Inspiracja we Wrocławiu

Jak szybko schudnąć – dermomasaż

Jak szybko schudnąć? Masaż próżniowy to idealny sposób na odchudzanie. Dermomasaż szczególnie zalecany jest osobom, które zmagają się z cellulitem. Dodatkowo ujędrnia skórę, redukuje rozstępy oraz pomaga szybciej spalać tkankę tłuszczową – wszystko to chcemy osiągnąć poprzez odchudzanie. Dermomasaż najczęściej stosuje się na brzuch, uda i pośladki. Jak wspomaga odchudzanie? Dermomasaż rozbija tkankę tłuszczową zasysając fałdy skóry, jednocześnie rolując ruchomymi rolkami.

Odwiedź salon PIU Day SPA we Wrocławiu

Jak szybko schudnąć – termoaktywny zabieg wyszczuplający

Jak przyspieszyć odchudzanie? Termoaktywny zabieg wyszczuplający to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zmniejszyć tkankę tłuszczową, poprawić jędrność skóry oraz zredukować cellulit. To jeden z najmniej inwazyjnych i skutecznych sposobów na odchudzanie. Termoaktywny zabieg wyszczuplający to rytuał, który polega na złuszczeniu naskórka, masażu antycellulitowemu oraz aplikacji maski wyszczuplającej. Jak schudnąć, dzięki zabiegowi? Seria 8-10 zabiegów to idealny sposób na odchudzanie. Termoaktywny zabieg wyszczuplający warto powtarzać co 2-4 dni.

Zarezerwuj wizytę u Beauty Stylist we Wrocławiu

Wizyta u dietetyka – jak schudnąć zdrowo?

Jak schudnąć bez efektu jojo? W pierwszej kolejności warto skorzystać z usług dietetyka, który dobierze indywidualny plan żywieniowy. Jedną z najczęściej polecanych specjalistek we Wrocławiu jest Olga Lewandowska Dietetyk. Na pierwszej wizycie dokona pomiarów masy ciała i przeprowadzi wywiad na temat stanu zdrowia i pożądanych efektów. Jeżeli nie wiesz jak schudnąć, a nie masz czasu na wizytę u specjalisty, bardzo dobrym rozwiązaniem jest dieta online i stały kontakt z dietetykiem. Trzymając się wyznaczonego planu żywieniowego i wprowadzając więcej ruchu na co dzień zobaczysz, że efekty przyjdą szybciej niż myślisz! Dodatkowo, jeżeli zastanawiasz się jak szybko schudnąć z wybranych, opornych części ciała, idealnym rozwiązaniem są skuteczne zabiegi odchudzające.

Olga Lewandowska Dietetyk

Umów się na wizytę dietetyk Olgi Lewandowskiej we Wrocławiu

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here