Jak szybko schudnąć do wakacji? - Booksy - Blog
Jak szybko schudnąć do wakacji?

Jak szybko schudnąć do wakacji?

Dietetyka, Kosmetyka, Wszystkie,

Zastanawiasz się jak szybko schudnąć do wakacji? Zdrowa dieta i aktywny tryb życia bogaty w ćwiczenia to podstawa, ale co jeśli urlop coraz bliżej, a Ty ciągle pracujesz nad swoją plażową sylwetką? Warto wspomóc się skutecznymi zabiegami, które pozwolą odchudzić nawet oporne części ciała. Sprawdź, jak schudnąć i wymodelować swoje ciało jeszcze przed wakacjami!

Jak szybko schudnąć – liposukcja kawitacyjna

Jest wiele sposobów na odchudzanie. Liposukcja kawitacyjna to jeden z nich, który pozwoli na zmniejszenie zbędnej tkanki tłuszczowej już po kilku zabiegach. Systematyczne zabiegi są idealnym sposobem na odchudzanie. Liposukcja kawitacyjna jest bezinwazyjna i nie ma wielu przeciwwskazań. Zabiegi na odchudzanie (liposukcja kawitacyjna) stosowane są również na oporny cellulit, pozostawiając skórę gładką i jędrną. Liposukcja to odpowiedź na pytanie jak schudnąć w krótkim czasie z problematycznych partii ciała.

Odwiedź Salon kosmetyki naturalnej Payot we Wrocławiu

Jak szybko schudnąć – kriolipoliza

Jak schudnąć? Zamrażanie komórek tłuszczowych z różnych części ciała to kolejna metoda na odchudzanie. Kriolipoliza wykorzystuje niską temperaturę do redukcji grubości warstwy tłuszczu (25-45%). Zabieg warto wykonać kilka razy na wybranych częściach ciała, wspomagając tym samym odchudzanie. Kriolipoliza jest całkowicie bezpieczna, bezinwazyjna i bezbolesna. Istnieje wiele sposobów na odchudzanie – kriolipoliza w wyniku mrożenia lipidów jest szczególnie polecana przy miejscowym nadmiarze tkanki tłuszczowej, najczęściej brzucha, pośladków ud i boczków.

Odwiedź salon Genesa we Wrocławiu

Jak szybko schudnąć – endermologia

Odpowiedzią na pytanie, jak schudnąć jest endermologia, czyli masaż podciśnieniowy. Jak zabieg wpływa na odchudzanie? Endermologia skutecznie oddziałuje na tkankę tłuszczową, a także pomaga usunąć cellulit, który najczęściej chcemy zlikwidować poprzez odchudzanie. Endermologia stosowana w zaleconej liczbie serii modeluje sylwetkę, ujędrnia skórę, a także poprawia kontur twarzy. Odchudzanie (endermologia) jest procesem, dlatego warto przeprowadzać zabiegi regularnie. Jak schudnąć? Wystarczy skorzystać z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej.

Odwiedź Salon Urody Inspiracja we Wrocławiu

Jak szybko schudnąć – dermomasaż

Jak szybko schudnąć? Masaż próżniowy to idealny sposób na odchudzanie. Dermomasaż szczególnie zalecany jest osobom, które zmagają się z cellulitem. Dodatkowo ujędrnia skórę, redukuje rozstępy oraz pomaga szybciej spalać tkankę tłuszczową – wszystko to chcemy osiągnąć poprzez odchudzanie. Dermomasaż najczęściej stosuje się na brzuch, uda i pośladki. Jak wspomaga odchudzanie? Dermomasaż rozbija tkankę tłuszczową zasysając fałdy skóry, jednocześnie rolując ruchomymi rolkami.

Odwiedź salon PIU Day SPA we Wrocławiu

Jak szybko schudnąć – termoaktywny zabieg wyszczuplający

Jak przyspieszyć odchudzanie? Termoaktywny zabieg wyszczuplający to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zmniejszyć tkankę tłuszczową, poprawić jędrność skóry oraz zredukować cellulit. To jeden z najmniej inwazyjnych i skutecznych sposobów na odchudzanie. Termoaktywny zabieg wyszczuplający to rytuał, który polega na złuszczeniu naskórka, masażu antycellulitowemu oraz aplikacji maski wyszczuplającej. Jak schudnąć, dzięki zabiegowi? Seria 8-10 zabiegów to idealny sposób na odchudzanie. Termoaktywny zabieg wyszczuplający warto powtarzać co 2-4 dni.

Zarezerwuj wizytę u Beauty Stylist we Wrocławiu

Wizyta u dietetyka – jak schudnąć zdrowo?

Jak schudnąć bez efektu jojo? W pierwszej kolejności warto skorzystać z usług dietetyka, który dobierze indywidualny plan żywieniowy. Jedną z najczęściej polecanych specjalistek we Wrocławiu jest Olga Lewandowska Dietetyk. Na pierwszej wizycie dokona pomiarów masy ciała i przeprowadzi wywiad na temat stanu zdrowia i pożądanych efektów. Jeżeli nie wiesz jak schudnąć, a nie masz czasu na wizytę u specjalisty, bardzo dobrym rozwiązaniem jest dieta online i stały kontakt z dietetykiem. Trzymając się wyznaczonego planu żywieniowego i wprowadzając więcej ruchu na co dzień zobaczysz, że efekty przyjdą szybciej niż myślisz! Dodatkowo, jeżeli zastanawiasz się jak szybko schudnąć z wybranych, opornych części ciała, idealnym rozwiązaniem są skuteczne zabiegi odchudzające.

Olga Lewandowska Dietetyk

Umów się na wizytę dietetyk Olgi Lewandowskiej we Wrocławiu

 

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!