Kolagenowe SPA czeka na Ciebie!

0
121

Instytut Urody Souvre w Bydgoszczy inspiruje do bycia naturalnym. W myśl tej zasady powstało 12 autorskich zabiegów kolagenowych, opracowanych na bazie dobroczynnych właściwości Kolagenu Naturalnego o właściwościach nawilżających i ujędrniających. Przeczytaj artykuł ekspercki i poznaj ten cudowny, naturalny kosmetyk wyprodukowany w Polsce! ????

Dlaczego jego stosowanie jest tak ważne? Otóż kolagen jest głównym białkiem tkanki łącznej – u człowieka stanowi 1/3 wszystkich białek budujących organizm. Aż 70% kolagenu znajduje się w samej skórze. Nie jest on białkiem statycznym, dlatego w ciągu całego życia w organizmie dochodzi do jego ciągłej wymiany. Stare włókna ulegają rozpadowi i zastępowane są przez nowe. Naturalny proces starzenia prowadzi do widocznych objawów: na początku obserwowane jest niewielkie przesuszenie skóry i drobne zmarszczki mimiczne, które następnie ulegają pogłębieniu. Aby zniwelować efekty starzenia i pobudzić organizm do produkcji kolagenu ustrojowego, stosujemy Kolagen Naturalny.

Białko pochodzenia rybiego

W skład każdej kuracji kolagenowej wchodzi Kolagen Naturalny Souvre w czystej postaci. W zależności od partii ciała, na jakie chcemy zadziałać, aplikujemy Kolagen Platinum (twarz i dekolt), Silver (ciało) lub Graphite (włosy i paznokcie).

Ciekawostka: Kolagen Naturalny Platinum pochodzi z najdelikatniejszej i najjaśniejszej części ryby, czyli z jej brzucha, Kolagen Silver – z bocznej części, natomiast Graphite – z grzbietowej, gdzie znajduje się najwięcej pigmentu, stąd jego zabarwienie.

W toku intensywnych badań potrzeb skóry i efektów współdziałania różnych składników aktywnych, wybraliśmy te naturalne, z największą mocą naprawczą i pielęgnacyjną, m.in.: Matrixyl® 300, D-pantenol, ekstrakt z aloesu, Moist 24TM. Doskonale wiemy, że nie długość etykiety, lecz to co się na niej znajduje, decyduje o wartości kosmetyku!

Kiedy zacząć stosować kolagen?

Czy istnieje składnik, który będzie idealny dla każdego typu skóry, niezależnie od wieku czy defektów? Odpowiedź jest prosta – Kolagen Naturalny. Odpowiedzialny jest za kondycję naszej skóry, nadaje jej młodzieńczy blask i elastyczność. Z wiekiem jego ilość spada, w skutek czego pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Aby opóźnić ten proces, należy odpowiednio pobudzić naszą skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych, sięgając po produkty kolagenowe marki Souvre.

Masaż przyspiesza przemianę materii

W ofercie Instytutu Urody Souvre dostępne są bezinwazyjne zabiegi o właściwościach antycellulitowych i regenerujących. Należą do nich masaże: KOBIDO, Lomi Lomi, ajurwedyjskie, klasyczne i relaksacyjne. To oddziaływanie dotykiem, który przenika do mięśni, kości oraz narządów wewnętrznych. Masaż oddziałuje na skórę, tkankę podskórną, na układ krążenia, oddechowy, nerwowy, pokarmowy. Przyspiesza przemianę materii. Podczas masażu poprawia się krążenie, co skutkuje szybszym dostarczaniem tkankom i organom substancji odżywczych i wpływa na szybsze wydalanie produktów przemiany materii.

Skorzystaj z endermologii LPG 

Innym, obecnie bardzo popularnym sposobem pozbycia się zbędnych centymetrów w talii czy udach oraz poprawy owalu twarzy jest innowacyjna, bezbolesna endermologia LPG dostępna w Instytucie Urody Souvre. To jedyny taki zabieg w okolicy! Techniki LPG są stuprocentowo naturalne, nieagresywne, nieinwazyjne i nie powodują skutków ubocznych. Dzięki spersonalizowanej terapii, jaką możemy zastosować, skupiamy się tylko na tym, co jest dla nas istotne. Może to być rozluźnienie ciała, drenaż limfatyczny bądź intensywna praca nad uformowaniem sylwetki marzeń. Przy zabiegach na ciało wykorzystywane jest potrójne działanie, czyli usuwanie miejscowych i opornych złogów tłuszczowych, wygładzenie skórki pomarańczowej i ujędrnienie skóry. Przy zabiegach na twarz z wykorzystaniem LPG w naturalny, całkowicie bezbolesny sposób pobudzamy fibroblasty, czyli komórki skóry właściwej, do zwiększonej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Do zobaczenia w Kolagenowym Spa w Bydgoszczy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here