CEO Booksy Stefan Batory z tytułem Ambasadora Polskich Innowacji
CEO Booksy Stefan Batory z tytułem Ambasadora Polskich Innowacji

CEO Booksy Stefan Batory z tytułem Ambasadora Polskich Innowacji

Inne, Wszystkie,

CEO Booksy, Stefan Batory został odznaczony tytułem Ambasadora Polskich Innowacji. Nagroda przyznawana w ramach Polish Tech Day jest uhonorowaniem za innowacyjną działalność na skalę globalną, która wpływa na wizerunek Polski i Polaków na świecie.

Polish Tech Day

25 października 2019 roku w londyńskiej siedzibie Google’a odbyła się V edycja wydarzenia Polish Tech Day. Jest to najbardziej prestiżowe międzynarodowe wydarzenie poświęcone polskim innowacjom w świecie technologii. W spotkaniu wzięły udział największe start-upy oraz inwestorzy z Wielkiej Brytanii oraz Polski. Tego dnia w stolicy Wielkiej Brytanii można było spotkać największe polskie firmy z sektora technologicznego, jak również organizacje i przedsiębiorców poszukujących interesujących partnerów biznesowych. Hasłem tegorocznej edycji były „Changes”, odnoszące się do 30-letniej rocznicy upadku komunizmu. Poza postępem technologicznym wynikającym z trzech dekad transformacji ustrojowej, organizatorzy skupili się także na przyszłości w świetle postępujących zmian w świecie technologii i środowiska. Tym bardziej niezmiernie cieszymy się z otrzymanej nagrody, której celem jest uhonorowanie najbardziej wpływowych polskich przedsiębiorców. 

Znamienite grono laureatów

Nominację do tytułu Ambasadora Polskiej Innowacji mogła otrzymać osoba, która: 

  • osiągnęła globalny sukces – indywidualnie lub z firmą, którą reprezentuje;
  • jest naukowcem, inżynierem bądź przedsiębiorcą w sektorze nowych technologii; 
  • swoją działalnością przyczynia się do pozytywnej zmiany wizerunku Polaków na świecie.

Laureatami tytułu Ambasadora Polskich Nominacji 2019 zostali:

⭐ Stefan Batory – Founder Booksy i iTaxi

⭐ Peter Szulczewski – CEO Wish

⭐ Marcin Iwiński i Michał Kiciński – Founderzy CD Projekt

⭐ Marta Krupińska – Co-Founder FreeUp i Azim, Head of Google for Startups UK

⭐ Wojciech Zaremba – Co-founder OpenAI, head of robotics

Kim jest CEO Booksy, Stefan Batory? Z wykształcenia matematyk, prywatnie pasjonat ultramaratonów. Jeden z najbardziej doświadczonych polskich przedsiębiorców sektora nowych technologii. Czy wiedzieliście, że jest również założycielem iTaxi – aplikacji do zamawiania przejazdów, która funkcjonuje w ponad 150 polskich miastach? To właśnie połączenie ogromnego oświadczenia i wiedzy na temat nowych technologii zaowocowało powstaniem najbardziej popularnej na świecie aplikacji do rezerwacji wizyt online i rozwijania biznesów w branży beauty,

Booksy. Nieustanny rozwój i ogromne osiągnięcia

Na sukces Booksy wpływa m.in fakt, że firma cały czas dynamicznie się rozwija – jesteśmy największym w Polsce serwisem rezerwacyjnym w segmencie health&beauty i konsekwentnie walczymy o miano pierwszego polskiego jednorożca, czyli start-upu wycenianego na ponad miliard dolarów.

Na początku Booksy w wersji dla biznesu była przewidziana jako program do rezerwacji wizyt online i zarządzania biznesem. Jednak obecnie idziemy o krok dalej. Chcemy, aby nasza platforma była dla salonów również źródłem pozyskiwania nowych klientów, czyli nie tylko pomagała w zarządzaniu biznesem, ale i jego rozwijaniu oraz zwiększaniu dochodów. Nasz pomysł jest prosty i skuteczny. Naszym partnerom zapewniamy szeroką promocję online, dodatkowe funkcje, które uatrakcyjniają ich ofertę i i wizerunek w Internecie, a przede wszystkim dostęp do ogromnej bazy użytkowników aplikacji – mówi Stefan Batory, Ambasador Polskich Innowacji i CEO Booksy.

Bijemy spektakularne rekordy. Dzięki Booksy już 5 mln klientów na całym świecie rezerwuje wizyty online w swoich ulubionych salonach beauty. Zaufało nam również już 300 tys. usługodawców, którzy korzystają z naszego wirtualnego kalendarza oraz zaawansowanych narzędzi do zarządzania salonem. Spotkasz nas nie tylko w Polsce, ale również m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii czy Brazylii – łącznie działamy już w ponad 80 krajach!

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!