NOWOŚĆ! ⭐ Kreator Postów Social Media - Booksy - Blog
NOWOŚĆ! ⭐ Kreator Postów Social Media

NOWOŚĆ! ⭐ Kreator Postów Social Media

O Booksy, Wszystkie,

Co nas wyróżnia? To, że Booksy nie jest kolejną zwykłą aplikacją do umawiania wizyt online. Naszym klientom udostępniamy szereg narzędzi, do zarządzania i promocji salonu. Znamy siłę social mediów i wiemy, że obserwują Was tysiące fanów. Dlatego oddajemy w Wasze ręce nową, unikalną funkcję – nasz Kreator Postów Social Media!

Czym jest nasz Kreator Postów Social Media?

W skrócie? Wystarczą 3 kliknięcia, aby stworzyć atrakcyjną reklamę Twojego salonu w Internecie. I to od razu z  linkiem do Twojego profilu w Booksy. Stworzyliśmy unikalne narzędzie, za którego pomocą przygotujesz posty gotowe do publikacji na Twoich profilach na Facebooku i Instagramie lub do wysłania Klientom w prywatnej wiadomości. A klient klikając w obrazek zostaje przeniesiony do kalendarza Twojego profilu, gdzie od razu może zarezerwować wizytę. Czy to działa? Działa i to jak! Odnotowaliśmy, że salony, które publikują regularnie nasze grafiki po kilku tygodniach zyskują aż o 12% więcej rezerwacji!

Kiedy używać Kreatora Postów? Codziennie!

I to dosłownie. Każda okazja jest dobra, aby budować swój wizerunek i być w stałym kontakcie z fanami. Dlatego przygotowaliśmy kilka kategorii z gotowymi szablonami:

 • Portfolio – Dodaj zdjęcie swojej pracy z telefonu i pochwal się swoimi umiejętnościami
 • Marketing – Dotrzyj z wiadomością o super promocji lub rabacie do Twoich fanów by szybko wypełnić kalendarz wizyt.
 • Opinie – Super opinia od zadowolonego klienta, a w dodatku ocena na 5? Koniecznie opublikuj ją w Internecie!
 • Specjalne Okazje – bo przed każdą ważną okazją – weselem, randką czy rozmową o pracę – warto odwiedzić Twój salon.
 • Dostępność – Daj znać klientom, że wybierasz się na urlop lub że mają ostatnią szansę, by zarezerwować wizytę przed Świętami.
 • Godziny otwarcia – Od poniedziałku do piątku do 20.00, za to soboty masz wolne. Opublikuj godziny otwarcia Twojego salonu, by klienci wiedzieli, kiedy planować wizytę.

Dlaczego warto korzystać z Kreatora Postów?

 • Zwiększasz liczbę wizyt w Twoim salonie – Twoi fani widzą post o promocji lub wolnym terminie przed Świętami, a że każdy post zawiera link do Twojego profilu w Booksy – mogą od razu znaleźć miejsce w Twoim kalendarzu.
 • Budujesz atrakcyjny i spójny wizerunek salonu w Internecie – Korzystasz z gotowych szablonów, z naszej biblioteki zdjęć i tekstów promocyjnych. Codziennie czerpiesz z Booksy inspirację na nowy post, który przyciągnie uwagę fanów.
 • Oszczędzasz czas i pieniądze – Wiesz, czego chcesz i samodzielnie przygotowujesz grafikę. Bez dodatkowych kosztów i bez pomocy grafika komputerowego.

+ Pamiętaj, aby korzystać z niego regularnie – Algorytm Facebooka wyświetla Twoje posty jedynie ok. 10% Twoich fanów. Dlatego im więcej postów, tym większy zasięg.

Jak używać Kreatora Postów?

 1. Zaloguj się do aplikacji Booksy Biz
 2. Z dolnego menu wybierz zakładkę Więcej i przejdź do Centrum Social Media
 3. Wybierz kategorię (Marketing, Portfolio…) i dostosuj obrazek. Wybierz tło i tekst z naszych szablonów lub dodaj własne zdjęcia i wiadomość, by stworzyć oryginalną grafikę.
 4. Opublikuj swój post na Facebooku i Instagramie lub wyślij go do swoich klientek SMS lub Messengerem!

Wypróbuj te pomysły

Zbliżają się Wakacje. Może pomyślisz o zorganizowaniu promocji na wybraną usługę? A może po prostu chcesz poinformować swoich klientów o tym, że w lipcu wybierasz się na długi urlop i to ich ostatnia szansa na zarezerwowanie wolnego terminu?

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!