Najmodniejsze męskie fryzury na 2021 rok

0
132
selective focus on barber with client

Męskie fryzury – przegląd najmodniejszych stylizacji. Chcesz odświeżyć swój wygląd lub spróbować czegoś nowego na swoich włosach, ale nie wiesz jakie męskie fryzury są obecnie na czasie? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę, na której znajdziesz najbardziej modne męskie cięcia i uczesania.

Comb over – klasyczna męska fryzura 

Ta klasyczna męska fryzura polega na zaczesaniu kilkucentymetrowych włosów na jedną stronę. Fryzurę tą wyróżniają widoczne delikatne linie grzebienia, odznaczające się na włosach. Wybierając to uczesanie, oszczędzisz sobie czasu spędzanego codziennie przed lustrem. Comb over wymaga zaledwie pięciu minut układania przy użyciu grzebienia i odrobiny Twojej ulubionej pomady do włosów.

PAKAMERA Barber Shop & Academy – Warszawa

Pompadour z lekkim połyskiem – ponadczasowa męska fryzura

Pompadour to uczesanie, które nigdy nie wychodzi z mody. Charakteryzuje się krótszymi bokami i długą grzywką, którą zaczesuje się do tyłu. Do tego typu stylizacji włosów najlepiej sprawdzi się okrągła szczotka, na której bez problemu zawiniesz i uniesiesz włosy. Nie zapomnij również o utrwaleniu fryzury przy pomocy pomady – możesz wybrać taką z dużym lub średnim połyskiem.

męskie fryzury 2021

 FRISOR Barbershop – Kraków 

French crop – męska fryzura z grzywką 

Ta męska fryzura z grzywką to dobry wybór dla każdego mężczyzny, niezależnie od wieku i rodzaju włosów. Jest to fryzura wyróżniająca się nieco dłuższą górą, odcinającą się wyraźnie na przyciętych bokach i tyle włosów. Lekko mokre wykończenie, uzyskane przy pomocy specjalnej pomady do włosów sprawi, że fryzura będzie jeszcze bardziej na czasie. French crop wymaga stałego odświeżania cięcia, aby fryzura nie straciła swojego kształtu i wyrazu, dlatego pamiętaj o nieco częstszych wizytach w salonie.

Golarnia Barbershop – Katowice

Męska fryzura na włosy średniej długości

Chcesz mieć modną fryzurę? Czas zapuścić włosy! W tym roku średniej długości włosy wracają do łask. Pamiętaj jednak, aby zawsze były dobrze rozczesane i gładko ułożone do tyłu. Najważniejsze w tej fryzurze jest cięcie. Zapuść włosy, a  następnie poproś fryzjera o podcięcie końcówek do równej długości. Do ułożenia tego typu fryzury wystarczy Ci potem zaledwie grzebień i odrobina pomady. 

Side swept – fryzura męska z dłuższą górą

Side swept to męska fryzura, która doda trochę świeżości do Twojego wyglądu. Jednak, żeby móc sobie pozwolić na takie uczesanie, musisz zapuścić górę włosów do co najmniej kilku centymetrów długości.  Boki i tył włosów powinny być przycięte praktycznie do zera, a góra zaczesana na jedną stronę głowy. 

Blowout – poczuj wiatr we włosach

Blowout to fryzura sprawiająca wrażenie uczesanej przez delikatne podmuchy wiatru. Naturalne ułożenie włosów, rozwichrzone delikatnie palcami lub suszarką to najnowszy krzyk mody. Fryzura ta jest niezwykle stylowa, wygodna i niewymagająca zbyt dużo czasu na jej ułożenie. Wystarczy delikatnie przeczesać włosy i utrwalić je niewielką ilością lakieru. 

Męski kucyk

W tym roku wraca moda na męskie kucyki i koki. Jest to bardzo praktyczne i wygodne uczesanie, które w połączeniu z zarostem jest dzisiejszym synonimem męskości. Dodatkowo ta fryzura pasuje niemal do każdego mężczyzny, niezależnie od wieku, typu urody czy stylu. Aby włosy nie wymykały się z upięcia, ich minimalna długość to 15 cm. Czas więc zacząć zapuszczać włosy!

Umów się na wizytę w barber shopie już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here