NOWOŚĆ! ⭐ Facebook + Booksy = Spotkania na Facebooku!

0
211

Od lat sprawiamy, że umawianie wizyt dzięki stronie i aplikacji Booksy staje się prostsze, ale dziś przeszliśmy samych siebie! Razem z Facebookiem wypracowaliśmy rozwiązanie, które pokochają właściciele salonów i wszyscy użytkownicy, którzy poszukują w Internecie inspiracji i pomysłów do umówienia się na wizytę. Nowa funkcja łączy bowiem wszystko, co najlepsze w Booksy i Facebooku – wygodną rezerwację wizyt online 24/7 + szerokie grono potencjalnych klientów. Poznajcie Spotkania na Facebooku!


Mamy powód do dumy! Booksy jako jedna z czterech platform na świecie umożliwia umawianie wizyt online dzięki nowej funkcji Spotkania na Facebooku. Od dzisiaj każdy właściciel profilu biznesowego na Facebooku może zainstalować na swoim profilu nową funkcję i cieszyć się jeszcze większą liczbą rezerwacji w swoim salonie!

Teraz Twój profil może stać się nie tylko miejscem, w którym poinformujesz Klientów o nowościach i prezentujesz swoje umiejętności. Dzięki nowej funkcji Spotkania na Facebooku możesz nadać mu naprawdę biznesowy i atrakcyjny wygląd i zyskać szansę na jeszcze więcej rezerwacji, a tym samym wzrost przychodów.

Spotkania na Facebooku – co zyskujesz?

 •        Wirtualny kalendarz – Twój kalendarz będzie dostępny dla Klientów online, dzięki czemu samodzielnie wybiorą dogodny termin wizyty i zarezerwują go na Twojej stronie bez potrzeby dzwonienia lub pisania wiadomości. Sam ustalasz swoją dostępność i godziny pracy.
 •        Atrakcyjny cennik usług ze zdjęciami Twoich prac – bo nic tak nie zachęca do wizyty jak ciekawe zdjęcie pokazujące Twoje możliwości.
 •        Automatyczne przypomnienia o wizytach, dzięki którym zredukujesz liczbę nieprzewidzianych nieobecności.
 •        Synchronizacja z Kalendarzem Google – Twoje wizyty pojawią się automatycznie w kalendarzu Google.
 •        Wszystko bezpłatnie, w jednym miejscu. Spotkaniami i rezerwacjami zarządzasz z poziomu swojego profilu na Facebooku.

Jak funkcja Spotkania na Facebooku odmieni Twój profil?

 • Otrzymasz nowy przycisk Zarezerwuj teraz.
 • Stworzysz posty z przyciskiem Zarezerwuj teraz.
 • Na twoim profilu pojawi się karuzela zdjęć z cennikiem usług dostępnym w Twoim salonie.
 • Klienci zobaczą propozycję wolnych terminów od razu po wejściu na Twój profil.

A po kliknięciu każdego z nich Twoi fani zobaczą kalendarz i dokonają rezerwacji. Samodzielnie o dowolnej porze dnia i nocy.

Twój nowy kalendarz na Facebooku

A po wybraniu opcji Zarezerwuj teraz, Twoi fani zobaczą kalendarz, w którym bez trudu zarezerwują dogodny dla nich termin wizyty:

Kto może zainstalować funkcję Spotkania na Facebooku?

Każdy biznes, w którym wirtualne umawianie wizyt ułatwi kontakt z klientem i usprawni jego pracę. Oznacza to, że niezależnie czy prowadzisz salon fryzjerski czy gabinet masażu – nowa funkcja ułatwi życie Tobie i Twoim klientom.

Jak włączyć nową funkcję?

 1. Zaloguj się do swojego profilu w Booksy. Z menu wybierz Ustawienia > Połączenia i Widgety > niebieski przycisk „Połącz z Facebook” (obrazek poniżej)
 2. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie.

Pamiętaj, przy tym że:

a. Jeśli miałeś już wcześniej zainstalowany przycisk „Zarezerwuj teraz” – usuń go przed instalacją nowej funkcji.

b. Instalując funkcję Spotkania na Facebooku możesz od razu zainstalować ją również na swoim Instagramie! Upewnij się przy tym, że na swoim profilu masz dodane maksymalnie dwa przyciski. Jeśli posiadasz obecnie trzy – odinstaluj jeden z nich, aby zrobić miejsce dla nowej funkcji.

To tylko jedna z niewielu nowości, które przygotowaliśmy dla Was w Booksy. Jeśli potrzebujecie więcej dowodów na to, że Booksy jest aplikacją #1 do zarządzania salonem i rezerwacji wizyt Waszych klientów czas przetestować Booksy Biz za darmo przez 7 dni! ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here