Odkryj nowe eVouchery od Booksy!
Odkryj nowe eVouchery od Booksy!

Odkryj nowe eVouchery od Booksy!

Inne, Wszystkie,

Vouchery to rewelacyjna reklama Twojego salonu… a do tego dobra szansa na zwiększenie dochodów! Zobacz, co możesz zyskać dzięki elektronicznym Voucherom w Booksy.

1. Generujesz dochód z wyprzedzeniem

Vouchery to doskonały sposób na generowanie przychodów z wyprzedzeniem – pobierasz z góry opłatę za usługi, które zostaną zrealizowane w przyszłości i zyskujesz pewność, że w Twoim kalendarzu będą pojawiać się kolejne rezerwacje.

2. Zwiększasz sprzedaż

Dzięki Voucherom zyskujesz nowe źródło sprzedaży i zarabiasz więcej. To doskonała pomoc w sprzedaży dodatkowych usług, jak również wypromowanie nowych i sezonowych zabiegów.

3. Zdobywasz nowych klientów

Vouchery są niezawodnym sposobem na powiększenie bazy klientów. A wszystko dzięki temu, że Voucher to idealny pomysł na prezent. Klienci obdarowują swoich bliskich wyjątkowymi prezentami, a Ty zyskujesz nowych klientów.

4. Budujesz lojalność klientów

Może nie przyszło Ci to do głowy, ale Vouchery są także pomocne w zwiększaniu lojalności klientów. Dzięki nim masz pewność, że Twoi klienci nie będą szukali wolnych terminów u konkurencji. Zwyczajnie to im się nie opłaca, skoro opłacony Voucher czeka na realizację w Twoim salonie. 

Jak dodać Voucher?

  • Zaloguj się do aplikacji Booksy Biz. Wybierz Profil Biznesu > Vouchery > Dostępne (lub po prostu kliknij TUTAJ)
  • Dodaj nowy Voucher. Wpisz nazwę, cenę i wartość oraz określ metodę płatności.
  • Gotowe Vouchery pojawią się w sekcji Vouchery na Twoim profilu w Booksy.
  • Jak tylko klient zamówi Voucher, otrzymasz powiadomienie mailem.
  • Potwierdź otrzymanie wpłaty od klienta w aplikacji w sekcji Zamówienia i gotowe! Klient może zrealizować swój nowy Voucher!

Jak rozliczyć Voucher?

  • Przejdź do szczegółów dotyczących wizyty w kalendarzu i kliknij przycisk Rozlicz.
  • Z opcji płatności wybierz e-Voucher i wskaż Voucher, który chcesz rozliczyć.
  • Jeśli wykonana usługa przekroczyła wartość Vouchera, system zmieni formę płatności na płatność dzieloną – wówczas klient dopłaca różnicę. Wystarczy, że podasz dokładną kwotę do zapłaty. Następnie pojawi się potwierdzenie, że płatność została zrealizowana.
  • Zawsze możesz sprawdzić saldo i historię realizacji Voucherów w zakładce Sprzedane (Aplikacja Booksy > Więcej > Profil biznesu > Vouchery > Sprzedane). Vouchery oznaczone zieloną ikonką posiadają status „aktywne”. Natomiast te z szarym oznaczeniem odnoszą się do Voucherów już wykorzystanych, wygasłych lub nieaktywowanych. 
  • Twój klient również w prosty sposób sprawdzi status zakupionych przez siebie Voucherów w aplikacji Booksy dla klientów w sekcji Vouchery.

Jak wypromować Vouchery?

W sekcji marketing w aplikacji Booksy Biz czekają na Ciebie dedykowane materiały marketingowe. Wykorzystaj przygotowane szablony wiadomości e-mail, SMS i push. A dodatkowo w sekcji Centrum Social Media znajdziesz natomiast gotowe posty na Twoje media społecznościowe.

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!