Szybkie i bezpieczne płatności online to wygoda, ochrona budżetu i wiele innych korzyści dla nowoczesnego biznesu i jego klientów. Z Booksy transakcje stają się łatwe i przyjemne jak nigdy dotąd!

w Booksy!

WŁĄCZ PŁATNOŚCI MOBILNE

Poznaj płatności

WŁĄCZ PŁATNOŚCI MOBILNE

której potrzebuje Twój biznes

Nowa jakość,

Przekonaj się, ile możesz zyskać, włączając płatności w Booksy!

Minimalizacja strat z powodu nieobecności

Klienci umawiają się i nie przychodzą? Mamy na to skuteczny sposób - po włączeniu płatności mobilnych możesz wymagać przedpłat podczas rezerwacji albo pobierać kaucje za wizyty, które zostaną odwołane w ostatniej chwili lub na których klient się nie pojawi. To zmotywuje do pilnowania terminów i uchroni Cię od strat.

Bezpieczeństwo transakcji

Płatności w Booksy podlegają regulacjom bankowym. Ich operatorem jest Adyen - platforma, z której korzystają firmy na całym świecie (m.in. Booking.com, Uber czy Pyszne.pl). Wybraliśmy ją, ponieważ oferuje najwyższe możliwe standardy zabezpieczeń, a gwarantem bezpieczeństwa jest między innymi rzetelny proces weryfikacyjny.

wygodna i szybka forma płatności

proste rozliczenia

łatwe zwroty

Płatności mobilne w Booksy to rozwiązanie, które Twoi klienci doskonale znają z innych serwisów, na przykład Booking.com. Aby mogli wygodnie płacić za usługi w Booksy, wystarczy, że podepną swoją kartę w aplikacji konsumenckiej. Rozliczanie będzie proste także dla Ciebie, bo wszystkie transakcje będą automatycznie odnotowywane w systemie - płatności są zintegrowane z innymi funkcjami Booksy: kalendarzem, statystykami czy kartami klientów.

Ułatwienie dla Ciebie i Twoich klientów

WŁĄCZ PŁATNOŚCI MOBILNE

20%

mniej odwołanych

wizyt

mniej przegapionych wizyt

25%

WŁĄCZ PŁATNOŚCI MOBILNE

Przejrzyste zasady

Aktywacja usługi jest darmowa. Płacisz wyłącznie za dokonane transakcje. Opłata wynosi 1,89% wartości każdej transakcji + 0,49 zł. Pełne zestawienie transakcji znajdziesz w raportach wysyłanych mailem oraz na swoim koncie w Booksy.

Jak włączyć płatności?

Aby rozpocząć korzystanie z płatności w Booksy, każdy biznes musi przejść weryfikację. To bardzo ważne, bo dzięki temu pieniądze Twoje i Twoich klientów będą bezpieczne. Na poniższym filmie znajdziesz instrukcję krok po kroku. Z pewnością dasz sobie radę, ale w razie trudności, możesz się z nami skontaktować!

WŁĄCZ PŁATNOŚCI MOBILNE

Pytania i odpowiedzi

Jakie dokumenty są potrzebne do przeprowadzenia weryfikacji?

Do przeprowadzenia weryfikacji potrzebny jest dokument tożsamości (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy) oraz dokument bankowy, który pozwoli stwierdzić, że jesteś posiadaczem konta, na które chcesz otrzymywać wpłaty.


Jak długo muszę czekać na weryfikację?

Weryfikacja biznesu może zająć do dwóch dni roboczych. Jeśli w tym czasie nie otrzymasz mailowego potwierdzenia, skontaktuj się z nami.


Jak szybko środki zostaną przekazane na moje konto po wpłacie klienta?

Środki zostaną przekazane na Twój rachunek w ciągu 2-5 dni roboczych.


Czy mogę zwrócić pieniądze klientowi?

Tak, możesz to zrobić w ciągu 30 dni bez konieczności kontaktowania się z nami.


Kiedy będę dostawać raporty?

Raport otrzymasz mailem po każdym dniu, w którym środki zostaną przelane na Twoje konto - będzie to wykaz transakcji zawartych w przelewie. Raport będzie także dostępny w Booksy.

WŁĄCZ PŁATNOŚCI MOBILNE

Chcesz włączyć płatności w Booksy?

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem: +48 570 027 321 lub wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Możemy porozmawiać

Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami. Użyj poniższego formularza, czatu w systemie albo zadzwoń pod numer: +48 570 027 321

Rób to, co kochasz - resztę zrobi