Włącz wakacyjne promocje ☀ Wypełnij swój kalendarz!

0
114

Kiedy Ty wypoczywasz i cieszysz się urlopem, my dbamy o to, aby Twój kalendarz był pełen przez całe wakacje. Jak to możliwe? Teraz dzięki Booksy w prosty sposób  zorganizujesz 3 wyjątkowe rodzaje promocji, które skutecznie pozwolą Ci zwiększyć liczbę wizyt w Twoim salonie i wypełnić puste miejsca kalendarzu!

Odkryj najnowszą funkcję PROMOCJE zarezerwowaną wyłącznie dla salonów, które wybrały Pakiet Marketingowy w Booksy. Wykorzystaj swoją przewagę i wyróżnij się na tle konkurencji. Zaproponuj klientom 3 nowe kategorie zniżek i patrz, jak rośnie liczba Twoich rezerwacji!

Nie masz jeszcze Pakietu Marketingowego Booksy? Nic straconego – to idealna okazja, żeby zacząć dodatkowo promować swój salon i korzystać z dodatkowej funkcji promocji! Skontaktuj się ze swoim opiekunem lub daj nam znać na marketing.pl@booksy.com!

Promocje w Booksy – dostępne rodzaje

Promocja Last Minute

Polowanie na wakacyjne okazje czas START! Klient, który zarezerwuje wizytę w ostatniej chwili zyskuje rabat, a Ty wykorzystujesz każde wolne miejsce w kalendarzu.  Podpowiedź: Wizyta odwołana w ostatniej chwili? Nie pozwól, aby wraz z Twoim czasem przepadły również Twoje pieniądze. Zapełnij szybko wolny termin pozwalając swoim Klientom umówić wizytę online w specjalnej cenie!

Promocja Flash Sale

Bo (rabat) liczy się tylko tu i teraz! Wybrana usługa w wybranym terminie w wyjątkowej cenie. Istnie wakacyjne szaleństwo!

Podpowiedź: Ten typ promocji świetnie sprawdzi się przy wyjątkowych okazjach. Początek wakacji, a może urodziny? Rabat na wybrane usługi z pewnością ucieszy Twoich Klientów i zachęci do dokonania kolejnej rezerwacji!

Promocja Happy Hours

Podaruj klientom kilka godzin radości. Ustaw przedział czasowy, w którym obowiązują niższe ceny, a Twój kalendarz będzie pełen przez cały dzień!

Podpowiedź: Promocja Happy Hours zwiększy liczbę wizyt nawet w najbardziej spokojnych okresach w roku. To również idealny sposób, np. żeby wypełnić leniwe do tej pory poniedziałkowe poranki 😉

Promocje w Booksy – jak włączyć?

Nową funkcję znajdziesz:

  • w aplikacji Booksy Biz: Więcej > Marketing
  • w Booksy Biz w wersji na komputerMenu > Marketing

W ustawieniach każdej z promocji ustal wysokość rabatu i usługi objęte promocją. Dodatkowo przy danej promocji wybierz:

  • Last Minute – czas, w jakim klient musi zarezerwować wizytę przed rozpoczęciem wizyty.
  • Flash sale – dni, w których obowiązuje promocja.
  • Happy Hours – przedział czasowy, w którym obowiązują niższe ceny.

I gotowe! Teraz czas poinformować klientów o promocji. W tym celu wyślij kampanię marketingową wykorzystując SMSy, E-maile lub powiadomienia PUSH albo skorzystaj z naszego Kreatora Postów Social Media i w 3 kliknięciach powiadom swoich fanów na Facebooku i Instagramie o wyjątkowej okazji!

A teraz pozostaje Ci cieszyć się wakacjami i patrzeć, jak Twój kalendarz pracy wypełnia się nowymi rezerwacjami! ☀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here