Przyszłość Booksy jest w chmurze! - Booksy - Blog
Przyszłość Booksy jest w chmurze!

Przyszłość Booksy jest w chmurze!

O Booksy,

Specjalnie dla Was i Waszej wygody, aplikacja Booksy została przeniesiona do Google Cloud. Dzięki tej decyzji, będziemy mogli lepiej radzić sobie ze wzmożonym ruchem i stale się rozwijać. W sprawnej migracji pomogli nam specjaliści z Chmury Krajowej. 

Tuż po zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią, cała branża beauty została pozytywnie zaskoczona ogromnym zainteresowaniem klientów, którzy chętnie rezerwowali wizyty w swoich ulubionych salonach. To z kolei wiązało się ze znacznym obciążeniem serwerów. Aby uniknąć zakłóceń w działaniu aplikacji, zdecydowaliśmy się na przeniesienie jej do Google Cloud. Wiemy, że Booksy jest dla wielu z Was podstawowym narzędziem w codziennej pracy, dlatego naszym głównym celem było zagwarantowanie Wam stałego dostępu do aplikacji, bez nieplanowanych zakłóceń. Wybrany partner zapewnia nam stabilność działania, a Wam poczucie bezpieczeństwa.

Booksy

Za sprawną migrację odpowiadali specjaliści z Chmury Krajowej, którzy pomogli dobrać odpowiednie narzędzia i bezpiecznie przeprowadzili nas przez cały proces. Zapewniło nam to ciągłość działania, a Wam stały dostęp do naszych usług. Dzięki temu, że Booksy buja teraz w obłokach Google’a, nasz dział IT może skoncentrować się na rozwoju aplikacji oraz szybszym wprowadzaniu  udogodnień dla użytkowników. Google Cloud pozwala nam z łatwością radzić sobie nawet z największymi obciążeniami i dostarczać Wam ulubione usługi bez nieplanowanych przerw.

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!