Rewolucja w ujędrnianiu i modelowaniu sylwetki

0
94

Ćwiczenia i zbilansowana dieta to przepis na zdrową i szczupłą sylwetkę. Czasem jednak to za mało – skóra, na przykład po ciąży, jest wiotka, a mimo braku nadwagi cellulit nie znika. Czy istnieje skuteczny zabieg ujędrniający, który pozwoli pozbyć się podobnych problemów? Na szczęście tak – opowie o nim specjalistka z CosmoBelle Clinic.

Czy warto korzystać z zabiegów na ciało?

Na rynku usług beauty można znaleźć wiele zabiegów modelujących, wyszczuplających i ujędrniających sylwetkę – od klasycznych masaży po rytuały z użyciem zaawansowanego sprzętu. Mniejsze lub większe efekty przynosi każdy z nich, a rezultat zależy często od indywidualnych uwarunkowań i stanu ciała. Początki cellulitu pomoże zwalczyć masaż antycellulitowy, który zresztą pozytywnie wpłynie na ogólny stan skóry, poprawiając jej ukrwienie, pobudzając układ limfatyczny i przyspieszając usuwanie toksyn. Przy poważniejszych problemach, takich jak bardzo wiotka skóra, konieczny może okazać się bardziej zaawansowany zabieg. Nie musi to być jednak nic inwazyjnego – dzisiejsza technologia pozwala oddziaływać nawet na głębokie warstwy skóry bez użycia skalpela, a efekty bywają spektakularne. Niezależnie od rodzaju, warto regularnie wykonywać zabiegi poprawiające jędrność skóry, by jak najdłużej utrzymać ją w dobrej kondycji. Właściwą usługę pomoże dobrać wykwalifikowany kosmetolog po przeprowadzonej konsultacji. Ja opowiem dziś o wyjątkowo skutecznym zabiegu, który pomaga uporać się z uciążliwymi problemami.

Ultrasoniq Q1 Termo Vacuum Revolution

Choć nazwa brzmi bardzo skomplikowanie, z tym sprzętem naprawdę warto się zaprzyjaźnić. To nowoczesne, innowacyjne urządzenie wykorzystuje aż trzy metody powszechnie stosowane w zabiegach ujędrniających – mowa o falach radiowych RF, próżni oraz kawitacji.

Na czym polega ten zabieg ujędrniający?

Osoba przeprowadzająca zabieg przykłada głowicę do odpowiedniej partii ciała i przesuwa nią po skórze. Głowica urządzenia wyposażona jest w ruchome rolki, pomiędzy którymi znajduje się komora zasysająca masowany fałd skóry. W efekcie uzyskujemy mechaniczny ucisk wspomagający drenaż limfatyczny.

A co dokładnie dzieje się w środku? Fale radiowe RF wnikają w skórę na głębokość 15-20 milimetrów i mocno podgrzewają włókna kolagenowe, które ulegają skurczeniu. Pobudza to do pracy fibroblasty, czyli komórki odpowiadające za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu szybko uzyskujemy mocne napięcie skóry.

Jakich efektów się spodziewać?

Zabieg ujędrniający Ultrasoniq Q1 Termo Vacuum Revolution pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty. Należą do nich:

  • 100% efekt ujędrnienia wiotkiej skóry (po odchudzaniu, ciąży itp.),
  • idealne wygładzenie i napięcie struktur skóry,
  • wyszczuplenie i wymodelowanie ciała,
  • redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej,
  • redukcja zaawansowanych postaci cellulitu,
  • pobudzenie układu limfatycznego i krwionośnego.

Jak często powtarzać zabieg?

Już jednorazowy zabieg może przynieść widoczny efekt, jednak najlepszy rezultat można osiągnąć przy serii 4 lub 8 zabiegów, w zależności od defektu skóry. Należy powtarzać procedurę 1-2 razy w tygodniu, a dla podtrzymania efektu zalecamy powtarzanie zabiegu raz na 4-6 tygodni.

Czy to jest bezpieczne?

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, gdyż jego parametry każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Zapraszamy do skorzystania z Ultrasoniq Q1 Termo Vacuum Revolution w CosmoBelle Clinic!

Poprzedni artykułPielęgnacja skóry po urlopie
Następny artykułSterylność zabiegów kosmetycznych
mgr Teresa Seemann
Kosmetolog, ekonomista - specjalizacja finanse rachunkowość. Absolwentka ICAN Institute Harvard Business Review. Założycielka oraz Prezes Lady's Concept Clinic – pierwszej w Polsce Kliniki Świadomego Modelowania Sylwetki. Od ponad 20 lat doświadczony menedżer oraz międzynarodowy szkoleniowiec. Właścicielka CosmoBelle Clinic oraz Placówki Kształcenia Ustawicznego - Akademia Cosmobelle. Prezes Międzynarodowej Akademii Kosmetyki i Biznesu. Absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły na kierunku Nowoczesna Kosmetologia w Medycynie Estetycznej, trycholog, naturopata. Pasjonatka piękna i zdrowego stylu życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here