Rytuał Kobido w Instytucie Kuo’s Professional

0
131

W ostatnich latach dotarła do nas sława japońskiego masażu liftingującego, znanego jako Kobido. Jak wygląda taki rytuał i jakie przynosi efekty? Na te pytania odpowie dziś ekspertka z Kuo’s Professional Institute

Manualne techniki poprawiające kondycję skóry twarzy i szyi, które znamy jako lifting bez skalpela, wywodzą się tak naprawdę ze starożytnych Chin, jednak spopularyzowane zostały w Japonii – skąd trafiły do Europy. Ze względu na swoją skuteczność, ale też bezpieczeństwo i bezinwazyjność, ten zabieg musiał pojawić się w naszej ofercie!

Jak działa masaż Kobido?

Kobido to zestaw naprzemiennie wykonywanych ruchów powolnych i szybkich, intensywnych. Masaż zdecydowanie poprawia ukrwienie skóry, co w widoczny sposób wpływa na jej jędrność i sprężystość. Cera odzyskuje blask i świeżość, jest dotleniona i odżywiona, co pomaga w redukcji zmarszczek. Jednocześnie Kobido wiele uwagi poświęca podniesieniu owalu twarzy, wprost dokonując przesunięć w tkance podskórnej z dołu do góry, co wyraźnie poprawia kontury twarzy.

masaż kobido kosmetyki

Przebieg rytuału Kobido

Instytut Kuo’s wykorzystuje te wyśmienite techniki w trakcie rytuału trwającego 1,5 godziny. Rozpoczyna się on oceną stanu cery i starannym przygotowaniem jej do intensywnej pracy w kluczowym etapie zabiegu. Skóra zostaje bardzo dokładnie oczyszczona, a do części aktywnej rytuału stosujemy ampułkę czystego kolagenu morskiego i specjalistyczny krem Colastin z kolagenem i elastyną. Dopiero teraz można przejść do fazy japońskiego masażu liftingującego, który połączy fizykalne właściwości Kobido z biologiczną funkcją aktywnych składników stosowanych w tym rytuale. Jako że Kobido ma za zadanie doprowadzić do harmonii między ciałem a duszą, rytuał zawiera także elementy wprowadzające w błogostan. Są to etapy masażu głowy i masażu rąk. Klientka może czuć się w pełni zaopiekowana, całkowicie rozluźniona, z umysłem uwolnionym od natłoku myśli.

masaż kobido

Efekt zaskakuje

Efekt musi zaskakiwać! Zwykle nie spodziewamy się znaczącej poprawy wyglądu już po jednym zabiegu, a jednak dzięki rytuałowi Kobido osiągamy takie rezultaty. Jednocześnie nie poprzestajemy na tym. Proponujemy powtarzanie Kobido w odpowiedniej do kondycji skóry częstotliwości, by efekty liftingu bez skalpela pogłębiały się i utrwalały. Mimo że medycyna estetyczna jest dziś ogólnie dostępna, uświadamiamy klientkom, jak fantastycznie można się odmładzać w sposób nieinwazyjny, naturalny i bezpieczny. Dzięki możliwości uzyskania wyglądu zdrowej, naturalnie pięknej i młodej cery, nasz Rytuał Kobido szybko stał się gwiazdą wśród zabiegów. Zyskał uznanie i niekwestionowane miano absolutnego hitu.

kuos kosmetyki

Jesteśmy dumni, że nasz autorski rytuał spełnia oczekiwania współczesnej klientki, mimo że bazujemy na tradycji sprzed kilku tysięcy lat. Jeśli chcesz przekonać się o jego działaniu na własnej skórze, umów się już teraz na wizytę w Kuo’s Professional Institute.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here