SPA – jak wybrać?

0
210

Wybierasz się pierwszy raz do SPA i nie wiesz, które wybrać? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, by wybrać dobry gabinet SPA!

Żeby wybrać dobre SPA, kobieca intuicja nie wystarczy. Musisz wiedzieć, na co zwrócić uwagę, by planując pobyt w SPA, nie trafić na kiepski salon, który nie spełni twoich oczekiwań. Oto kilka wskazówek, które pomogą ci wybrać najlepszy gabinet SPA.

zabiegi w spa

Profesjonalny personel – czyli jaki?

Wybierając się do SPA, koniecznie zwróć uwagę na osoby, które w nim pracują. Pracownik powinien być kierunkowo wykształcony i ciągle pogłębiać swoją wiedzę – dokument ukończenia studium (a nawet studiów wyższych), to nie wszystko. Zwróć uwagę na certyfikaty, ukończone kursy i szkolenia. Przekonaj się, jak wyglądają zdolności interpersonalne pracownika – porozmawiaj z nim, chociażby o zabiegu, który cię interesuje; zadaj pytania, które cię nurtują – wówczas szybko przekonasz się czy jest to osoba, która zna się na rzeczy i czy chciałabyś, żeby to właśnie ona przeprowadziła zabieg.

Oferta dopasowana do twoich potrzeb

Wybierając SPA, musisz zadać sobie pytanie: w jakim celu chcesz się tam wybrać? Poznaj ofertę danego miejsca (zabiegi, które można tam wykonać). Pamiętaj, że inne zabiegi skierowane są do osób, które chcą się zrelaksować, inne do tych, które oczekują regeneracji po przebytej chorobie, a jeszcze inne do osób, które chcą podreperować swoje zdrowie. Poczytaj o konkretnych  zabiegach w internecie lub zadzwoń bezpośrednio do SPA – pracownicy na pewno chętnie udzielą ci niezbędnych informacji.

SPA – ceny i promocje

Choć największy okres popularności SPA powoli mija, ceny bywają ciągle wysokie i nie każdy może sobie pozwolić na wizytę w tym miejscu. Pamiętaj jednak, że jest coraz większa konkurencja, co sprawia, że gabinety ciągle proponują obniżki cen i różne promocje – wystarczy trochę poszukać! W różnych salonach, ten sam zabieg może być wyceniony na zupełnie inne kwoty. Salony SPA często też oferują pakiety zabiegów i kuracji, w których poszczególne zabiegi naprawdę się opłacają. Wizyta w SPA naprawdę nie musi być droga!

SPA – wystrój i atmosfera

Wybierając gabinet kosmetyczny, kierujesz się nie tylko kompetencjami kosmetyczki, ale zwracasz też uwagę na to, czy miejsce, w którym ma być wykonywany zabieg, jest przytulne a atmosfera miła, pozwalająca się odprężyć i zrelaksować. Tak też powinno być w przypadku wyboru SPA, jeśli tylko masz możliwość wybrać się tam, jeszcze przed podjęciem decyzji o wyborze danego gabinetu – zrób to i sprawdź, jak się tam czujesz. Jeśli SPA jest położone z dala od twojego miejsca zamieszkania – poszukaj opinii i zdjęć w internecie – mogą okazać się pomocne.

Pamiętaj, że wybierając gabinet, warto skorzystać z pomocy znajomych – być może, któraś z twoich koleżanek ma miejsce godne polecenia? Zapytaj!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here