Startuje pierwszy w historii Pojedynek na włosy!

0
79

Wielkimi krokami zbliża się niezwykłe wydarzenie, bo już 14 września w Bielsko – Białej rozpocznie się pierwszy na świecie “Pojedynek na włosy”. O wyjątkowości tego przedsięwzięcia stanowi integracja środowiska fryzjerskiego w niespotykanej dotąd formie.  Poznaj szczegóły eventu, w którym pierwsze skrzypce grają włosy. 

Fryzjer wizjoner  

Pomysłodawcą tego projektu jest Maciej Wróblewski – niekwestionowany autorytet w świecie fryzjerstwa. Będąc początkującym fryzjerem dążył do wypracowania swojej pozycji w prężnie rozwijającej się marce. Jednak jego marzenia zmierzały w stronę show biznesu. W świetle jupiterów zawsze czuł się dobrze, a co najważniejsze mógł pogodzić pracę fryzjera z pracą przed kamerą. Niewątpliwie branża fryzjerska nie skrywa przed nim tajemnic. Przez dwadzieścia pięć lat doświadczenia zawodowego, doskonalił swoje umiejętności fryzjerskie. Od podszewki poznał również świat mediów, pracując na planach filmowych, fotograficznych oraz przy produkcjach dużych formatów telewizyjnych. Od lat tworzy okładki najbardziej poczytnych czasopism w Polsce. Z połączenia tych dwóch światów zrodził się fenomenalny pomysł, który za parę dni będzie miał swój finał. 

Pojedynek na włosy 

Podjąć przysłowiowe rękawice może każdy, kto czuje się na siłach i tym samym posiada możliwość zebrania pięcioosobowego zespołu. W pierwszej edycji pojedynek będzie spotkaniem Macieja Wróblewskiego z przeciwnikiem, który został wyłoniony podczas głosowania internetowego. Najwięcej głosów zebrał Tymoteusz Pięta –  fryzjer posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe, jeden z najbardziej cenionych stylistów w świecie polskiego show biznesu. Właściciel sieci salonów fryzjerskich – Hairmate.

Polem bitwy będzie specjalnie zbudowany na potrzeby wydarzenia ring, na którym znajdzie się 8 stanowisk pracy – po 4 miejsca na zespół. Przed rozpoczęciem pojedynku, wszyscy członkowie zespołu wylosują przeciwnika, temat oraz modelkę. Następnie podczas trzygodzinnych zmagań w pięciu rundach, przygotują pięć różnych stylizacji. Poszczególne rundy będą punktowane odrębnie. Kto będzie jurorem? Ty możesz nim być, bo to widzowie będą oceniać kreacje stworzone przez uczestników pojedynku. 

Warto nadmienić, że charakteru wydarzeniu doda nieprzypadkowo wybrane miejsce spotkania. Mianowicie pojedynek rozegra się w klimatycznej Sali Redutowej, która podkreśli oprawę show – myślą przewodnią jest kultura Steampunkowa. Niewątpliwie ten nurt stylistyczny sprowokuje uczestników bitwy do stworzenia oryginalnych prac.

Pojedynek będzie transmitowany na żywo za sprawą kanałów w social mediach oraz oficjalnej strony wydarzenia, która stanowi interaktywną platformę. Co ważne, dzięki zaawansowanym funkcjom platformy widzowie będą mogli obserwować bieg pojedynku na żywo, który będzie dostępny także na urządzeniach mobilnych.
To dzięki tej technologii możesz wcielić się w sędziego i oceniać pracę uczestników pojedynku na www.pojedyneknawlosy.pl

Więcej niż rywalizacja 

Wydarzenie jest świetną możliwością zjednoczenia środowiska fryzjerskiego pod jednym dachem i co najważniejsze w duchu zdrowej, rozwijającej rywalizacji. Podczas wspólnej zabawy, wszyscy będziemy mogli jednocześnie rozwijać się, kreować oraz pomagać. Przy okazji pojedynku na włosy ma miejsce zbiórka pieniędzy na operację małej Sary. Zbiórka rozpoczęła się wraz z momentem opublikowania możliwości wzięcia udziału w pojedynku i potrwa aż do finału. Ramy eventu wykroczą poza postrzegania fryzjera wyłącznie przez pryzmat jego codziennych obowiązków. Podczas całego wydarzenia poznamy fryzjerów jako ludzi otwartych na świat oraz wrażliwych na potrzeby innych.  “Wyjście poza ramy fryzjera stojącego jedynie przy fotelu może okazać się naprawdę cennym doświadczeniem” – zaznacza pomysłodawca koncepcji.

14 września bądź razem z nami i poznaj inne oblicze fryzjerstwa. Nie może Cię zabraknąć. 

Ostatnie bilety znajdziesz na: https://www.pojedyneknawlosy.pl/kup-bilet/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here