Stylizacje w Lucjan’s Barber Shop

0
298
Hair styling

Dziś na blogu prezentujemy stylizacje, które polecają eksperci z Lucjan’s Barber Shop w Gliwicach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Z pasji do fryzjerstwa w 2014 roku powstał Lucjan’s Barber Shop, najbardziej męski salon w mieście. Pracujemy na najlepszych na rynku kosmetykach, przeznaczonych właśnie dla mężczyzn. Wyróżnia nas proaktywne nastawienie do klienta oraz nowatorskie podejście do sztuki, jaką jest fryzjerstwo. Zamiłowanie do zawodu i chęć doskonalenia swoich umiejętności pozwoliły na stworzenie szerokiej gamy usług przeznaczonych dla najbardziej wymagających mężczyzn, począwszy od strzyżenia przez koloryzację, a skończywszy na kompletnej pielęgnacji włosów. Stworzyliśmy zespół fachowców, którzy kochają swoją pracę. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie… na takim, na jakim sami chcielibyśmy być obsługiwani.

Zacznijmy od początku

Nie ma fryzury uniwersalnej. Oczywiście kluczową kwestią jest to, co Ci się podoba i w czym czujesz się dobrze. Warto jednak wziąć pod uwagę także kształt twarzy, zanim zdecydujesz się na zmianę. W ten sposób będziesz mógł wybrać uczesanie, które podkreśli atuty i zatuszuje ewentualne niedoskonałości. Poniżej główne typy kształtu twarzy.

  • Twarz owalna – jej posiadacze są w najlepszej sytuacji. Sprawdzi się u nich większość fryzur.
  • Okrągła – taką twarz trzeba optycznie zwęzić, wydłużyć i dodać jej nieco wyrazistości.  Pasują tu ostrzejsze linie, przystrzyżone boki i dłuższa góra.
  • Kwadratowa – podobnie jak okrągłą, trzeba ją nieco wydłużyć, ale też złagodzić. Dobrym pomysłem będzie przedziałek.
  • Prostokątna – w przeciwieństwie do poprzednich dwóch typów, taka twarz nie lubi wysokich włosów u góry, ponieważ wymaga optycznego poszerzenia.
  • Trójkątna – trudno dobrać do niej fryzurę. Na pewno należy dążyć do zwężenia czoła, ale być może trzeba będzie poeksperymentować.

Klasyka w nowym wydaniu

Z pomocą doświadczonego barbera wybierzesz idealną stylizację dla siebie. Zobacz, jak może wyglądać!

Jedną z najbardziej klasycznych męskich fryzur jest pompadour, którą rozsławił Elvis Presley w bardziej naturalnym, matowym wydaniu. Włosy uniesione wysoko nad czołem zaczesuje się do tyłu. Wymaga to dosyć długiej grzywki.

 

Kolejny klasyk, przeznaczony dla tych, którzy lubią naprawdę elegancki styl – slick back, czyli włosy gładko zaczesane do tyłu. W wariacjach na temat tej fryzury często pojawia się przedziałek. Do klasycznych fryzur z przedziałkiem używa się określenia side part.

Zdecydowanie odważniejszą propozycją jest jelly roll. Włosy w tej fryzurze zawinięte są w taki sposób, aby utworzyły przedziałek na środku.

Odważnym facetom może przypaść do gustu także flattop, czyli fryzura ze ściętą górą. Z nią na pewno wyróżnisz się w tłumie.

Curly hair don’t care, czyli burza loków tworząca niepowtarzalny uliczny look.

French crop – wygoda i prostota w jednym. Styl zaczerpnięty prosto z londyńskich ulic.

W ostatnich latach dużą popularnością cieszą się też tak zwane hair tattoos, czyli wygolone we włosach wzory.

Teraz już wiesz…

Twój Barber wskaże Ci drogę, jak zadbać o właściwą pielęgnację i stylizację Twojego nowego wizerunku. Możesz go sam kreować dzięki odpowiednio wyselekcjonowanym dla Ciebie preparatom, dostępnym w naszym salonie. Umów się na wizytę przez naszą wizytówkę w portalu Moment.pl. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here