Świętuj Dzień Ojca z Booksy! - Booksy - Blog
Świętuj Dzień Ojca z Booksy!

Świętuj Dzień Ojca z Booksy!

Barbering, Barberzy, Fryzury, Inne, Wszystkie,

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami. Wciąż nie masz pomysłu na prezent dla taty? Może zamiast wydawać pieniądze na męskie prezenty, wyślesz go na coś lepszego – na męski zabieg. Relaks może być najlepszym prezentem dla zmęczonych ojców! 🙂

Badger Men’s Grooming Club

Badger Men’s Grooming Club kompleksowo zadba o wygląd każdego ojca. Zespół profesjonalistów zajmie się nie tylko włosami i brodą, ale też stopami, dłońmi, twarzą, butami i koszulą! To dopiero kompleksowa obsługa! My polecamy pakiet usług – Młody Wilk, Lew Salonowy, Gruba Ryba i Dziki Rumak. Zdecyduj za swojego tatę czy jest wilkiem, lwem, grubą rybą, a może rumakiem!

Zobacz profil Badger Men’s Grooming Club!

Fizjo4life

Fizjo4life od lat specjalizuje się w kompleksowym i holistycznym podejściu do zdrowia pacjentów. W oparciu o najnowsze i uznane metody leczenia, profesjonalny zespół studia kompleksowo zajmie się każdym panem – niezależnie od tego, czy prezentem na dzień ojca będzie indywidualny trening, spotkanie z dietetykiem czy wizyta w jednej z saun – fińskiej, bądź infrared.

Zobacz profil Fizjo4life!

Healthy Center by Ann

A może w dzień ojca skupić się trochę na zdrowiu tego ważnego faceta, którym jest Twój tata? Healthy Center by Ann oferuje badania lekarskie i wydolnościowe, opiekę fizjoterapeutyczną, konsultacje dietetyczne, badania nietolerancji i alergii pokarmowych, dobór profesjonalnego sprzętu, suplementacji wraz z możliwością dokonania zakupów zaleconych produktów. Czy da się zadbać o zdrowie lepiej niż w Healthy Center by Ann?!

Zobacz profil Healthy Center by Ann!

Masuj Mnie Mobilny Masaż i Fizjoterapia

Jeśli Twój tata planuje spędzić swoje święto w domu cóż, jego święto=jego wybór. Ale czemu ma zrezygnować z odrobiny przyjemności i relaksu? Energiczny zespół z Masuj Mnie może odwiedzić Twojego tatę na miejscu i zaserwować mu relaksacyjny masaż, o którym nie wie, że marzy!

Zobacz profil Masuj Mnie Mobilny Masaż i Fizjoterapia!

Kraina Orientu

Zabierz swojego tatę do Krainy Orientu. Pozwól mu wyciszyć się przy zapachu egzotycznych olejków, w ciepłym świetle świec, w towarzystwie czekolady, cynamonu, do wtóru nastrojowej i spokojnej muzyki. Umów go na jeden z egzotycznych masaży już teraz i zobacz jak bardzo może się zrelaksować!

Zobacz profil Krainy Orientu!

The Urban Beard – Barber & Tattoo

Legendarny salon The Urban Beard to propozycja dla każdego ojca. Barberzy z tego studia zadbają o doskonale przystrzyżoną brodę i elegancką fryzurę, a jeśli Twój tata nie boi się odrobiny szaleństwa – nie ma lepszego sposobu na uczczenie dnia ojca, niż tatuaż!

Zobacz profil The Urban Beard – Barber & Tattoo!

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!