Te 5 zabiegów poprawi Ci nastrój!
Te 5 zabiegów poprawi Ci nastrój!

Te 5 zabiegów poprawi Ci nastrój!

Kosmetyka, Wszystkie,

Makijaż podkreśla urodę kobiety ale to uśmiech czyni ją piękną – to stwierdzenie, mimo upływu czasu i coraz nowszych rozwiązań urodowych, nie traci na aktualności. Z okazji Światowego Dnia Uśmiechu prezentujemy 5 zabiegów, które poprawią Ci nastrój i dostarczą wielu powodów do uśmiechu. 

Masaż gorącymi kamieniami

Choć perspektywa wykorzystania kamieni w zabiegu relaksacyjnym może wydawać się nieco niekonwencjonalna, zalety tej specyficznej metody doceniano już w starożytności. Ten niezwykle popularny rodzaj masażu wywodzi się  z Dalekiego Wschodu. Choć sam zabieg może wydawać się nieco skomplikowany, niesie ze sobą szeroki wachlarz efektów. Wpływa pozytywnie na krążenie, poprawia kondycję skóry, świetnie sprawdza się w walce z bólem mięśni, a przede wszystkim niweluje objawy stresu i oferuje całkowite odprężenie, gwarantując tym samym obecność uśmiechu na twarzy!

Umów się na wizytę do Ratanowy Hamak

Zabieg z kozim mlekiem

Jesień to okres, w którym nasza skóra szczególnie narażona jest na wysuszenie i podrażnienia. Kiedy kremy i balsamy z drogerii zdają się być bezradne wobec tych dokuczliwych objawów z pomocą przybywa kozie mleko! Kosmetyk ten posiada szereg unikalnych właściwości, dzięki którym sprawdza się doskonale w pielęgnacji całego ciała. Jeśli wierzyć legendom, to właśnie tego specyfiku używała niegdyś królowa Kleopatra. Bez względu na jego historyczne powiązania warto jednak zdecydować się na zabieg wykorzystujący kozie mleko, zapewniając sobie chwilę relaksu, doskonałą zarówno dla naszej skóry, jak i samopoczucia.

Umów się na wizytę do Harmony

Masaż twarzy

Choć jędrna, pozbawiona zmarszczek skóra kojarzy nam się zazwyczaj z kosztownymi zabiegami wykorzystującymi igły i specyficzne substancje, istnieje znacznie łatwiejszy sposób na utrzymanie jej w doskonałej kondycji. Masaż twarzy stanowi naturalną alternatywę dla medycyny estetycznej, a jego systematyczne stosowanie spłyca zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Stymulowanie mięśni twarzy jest szczególnie istotne po 25 roku życia, kiedy to znacznie spada produkcja kolagenu odpowiedzialnego za kondycję i jędrność naszej skóry. Ten niezwykle przyjemny zabieg gwarantuje zatem upragnione efekty w niezwykle atrakcyjnej formie, poprawiając zarówno wygląd jak i nastrój!

Umów się na wizytę do Venada

Sonoforeza

Główną rolę w sonoforezie stanowią ultradźwięki, które wzbogacone o mikromasaż wprowadzają substancje aktywne w głębokie warstwy naskórka. Zabieg powoduje szybkie i skuteczne odżywienie, wyraźnie poprawiając wygląd skóry, a nam zapewniając promienny wygląd. Ze względu na wykorzystywane w nim fale dźwiękowe warto zdecydować się na wizytę w salonie – choć ich częstotliwość sprawia, że nie są one słyszalne dla ludzi. Sonoforeza, dzięki widocznym efektom może, więc być doskonałym sposobem na świętowanie Światowego Dnia Uśmiechu!

Umów się na wizytę do EGO Skin Expert Elżbieta Galarowska-Olaś

Masaż lodem

Ta specyficzna forma masażu znana była od lat, ale dopiero niedawno zyskała na popularności. Dzięki użytym w zabiegu kostkom lodu organizm produkuje więcej ciepła, wpływając tym samym na tempo przemiany materii, wydzielając endorfiny oraz przyczyniając się do lepszej pracy układu oddechowego i nerwowego. I choć pierwsze odczucia towarzyszące kontaktowi z zimnem mogą nie być komfortowe, endorfiny zapewnią Ci doskonały nastrój przez cały dzień!


Umów się na wizytę do 
Studio Urody Karmin

Może spodoba Ci się również...

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!