Trendy barberskie na wiosnę 2021

0
139

Mamy coś super dla Panów dbających o swój wygląd. Zastanawiasz się, jakie jakie fryzury dla mężczyzn będą modne w tym sezonie, jak dbać o brodę, czy na jaki zabieg wybrać się do najlepszego barbera?  Specjalnie dla Was Olaf Szrajer i Konrad Grabowski z Badger Men’s Grooming Club opowiadają o trendach na wiosnę 2021.

Trendy w męskim zaroście

Wieloletnie doświadczenie pokazuje nam, że trendy które są lansowane u największych projektantów na pokazach mody, nie zawsze mają odzwierciedlenie na ulicach miast. Wiosna/Lato 2021 daje nam wiele możliwości jeśli chodzi o włosy i zarost. Przewidujemy bowiem, że modne będą dłuższe fryzury o bardzo zwiewnych formach, ale również krótkie „jeżyki” z wygolonymi bokami. Nie zabraknie też klasyki, która jest ponadczasowa. Jeśli chodzi o zarost, jest to kwestia bardzo indywidualna i wpływa na nią wiele czynników, między innymi:

  • rodzaj zarostu,
  • jego gęstość,
  • twardość włosów.

Na pewno broda jest wciąż na topie, a do łask wracają również wąsy w różnych formach. Wiesz jak pielęgnować męski zarost? Korzystając z naszego doświadczenia staramy się zaproponować naszym gościom optymalne rozwiązania, tak aby czuli się modnie, ale również, aby fryzura spełniała swoją funkcję. Dlatego też projektowane są i dopasowywane indywidualnie do potrzeb, które wynikają  między innymi z czasu, który chcemy poświęcać na stylizację, czy z racji wykonywanego zawodu.

Trendy barberskie na wiosnę 2018

Popularne usługi u barbera

Nasi goście najchętniej wybierają pakiety serwisów. Najbardziej popularnym serwisem jest Młody Wilk, czyli strzyżenie + manicure (wszystko odbywa się w tym samym czasie).

Jeśli Panowie mają zarost rezerwują serwis Gruba Ryba składający się ze strzyżenia, groomingu brody oraz manicure’u. Nasi goście coraz chętniej decydują się także na usługę czyszczenia i polerowania butów wykonywaną w trakcie strzyżenia czy groomingu. Kompleksowość usług przekonuje mężczyzn ceniących swój czas.

Pielęgnacja włosów i brody wiosną

O włosy jak i o zarost musimy dbać przez cały rok. Bez znaczenia, czy mamy wiosnę, czy zimę. Pielęgnacja włosów i skóry głowy jest dobierana indywidualnie do potrzeb, więc ciężko jednoznacznie zaproponować usługę bez konsultacji. Po przeprowadzonym wywiadzie i sprawdzeniu stanu włosów oraz skóry głowy, możemy dobrać precyzyjnie to, czego w danym momencie potrzebuje nasz gość.

Pielęgnacja brody to trzy proste kroki:

  • Szampon lub peeling do brody który ma za zadanie usunąć toksyny, zanieczyszczenia, martwy naskórek, a także nawilżyć skórę twarzy.
  • Kartacz (szczotka do brody z włosia dzika) pobudzająca krążenie krwi i stymulująca zarost do wzrostu.
  • Balsam lub krem do brody, który ją nawilży, odżywi i zapewni przyjemny, męski zapach.

Trendy barberskie na wiosnę 2018

O co powinien zadbać każdy mężczyzna?

Zachęcamy do korzystania ze wszystkich naszych usług. Sezon wiosna/lato to okres urlopów, często wyjazdów w ciepłe kraje, więc to dobry moment, aby zadbać o swoje stopy i zapisać się na pedicure. W tym samym czasie wykonujemy także manicure oraz polerujemy buty. Wszystko zajmuje zaledwie godzinę. Kolejna godzina na fotelu fryzjerskim i tak oto w krótkim czasie włosy oraz broda naszych gości wyglądają perfekcyjnie.

Stylizacja brody to już osobna gałąź we fryzjerstwie. Dobry barber potrafi wyczarować małe dzieła sztuki i zadbać o brody swoich klientów w niepowtarzalny sposób. Na dobry początek polecamy skorzystać z darmowej konsultacji w zaufanym salonie barberskim, aby zaplanować i dobrać odpowiednią pielęgnację.

Znajdź zaufanego barbera w swoim mieście

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here