Trening w stylu gwiazd!

0
197
trening

Nowy rok niesie ze sobą noworoczne postanowienia, a od lat najpopularniejszym z nich jest zadbanie o swoją sylwetkę! Jesteś gotowy? Rozpocznij nowy rok w wielkim stylu.. w stylu gwiazd Hollywood i nie tylko! Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy, jak o swoją kondycję dbają mężczyźni, na których na co dzień patrzy cały świat.

Ryan Reynolds

Kanadyjski aktor w 2010 roku został uznany za najseksowniejszego mężczyznę na świecie. Pomimo upływu lat jego sylwetka wciąż prezentuje się bez zarzutu! Jak on to robi? Jego trener zdradził, że każda sesja treningowa zakłada przysiad ze sztangą, wyciskanie na ławeczce lub martwy ciąg. Kluczem do sukcesu jest wykonywanie krótkich serii z dużym obciążeniem, które zostaje zwiększane z każdym tygodniem. Wysportowana sylwetka gwarantowana!

Marcin Gortat

Zwinności, jaką prezentuje na parkiecie może pozazdrościć mu każdy. Oprócz odpowiednio zbilansowanej diety Marcin Gortat przykłada uwagę do treningu, który jest kluczowy, szczególnie w trakcie sezonu. Ćwiczenia z taśmą, pół przysiady, wykroki.. Marcin Gortat głównie skupia się na treningu nóg, a na zakończenie nie zapomina o kilkunastu minutach biegu.

Cristiano Ronaldo

Tego pana i jego sportowych osiągnięć chyba nikomu nie musimy przedstawiać. Szybkość, wytrzymałość i siła – to właśnie dzięki tym umiejętnościom jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Na co stawia Ronaldo? Jego trening szybkościowo-wytrzymałościowy składa się z porządnej rozgrzewki, interwałów oraz ćwiczeń na nogi z kilkunasto kilogramowym obciążeniem! Na sam początek nie katuj się obciążeniem ponad swoją miarę. Zacznij trenować odpowiedzialnie, a szybko zobaczysz rezultaty.

Daniel Craig

Kto nie chciałby choć na chwilę stać się kultowym Jamesem Bondem? Chyba nie znamy takiej osoby! Tego życzenia spełnić niestety nie możemy, ale podpowiemy Ci jak trenować, aby czuć się jak James Bond! Daniel Craig przygotowując się do swojej roli ćwiczył zaledwie 45 minut dziennie, jednak aż 5 dni w tygodniu. W każdym dniu skupiał się na innej partii ciała, a w weekendy aktywnie wypoczywał. Jak możemy zaobserwować na kinowym ekranie, taki trening świetnie przygotował go do roli Jamesa Bonda.

Dwayne Johnson

Czy w przypadku The Rocka wiek ma jakieś znaczenie? Patrząc na jego wygląd można stwierdzić, że żadnego! Weź sprawy w swoje ręce i zacznij ten rok treningiem Dwayne’a Johnsona! Na czym powinieneś się skupić? Zdecydowanie na klatce piersiowej. Wyciskanie sztangi, hantli, czy ćwiczenia na maszynach typu hammer to codzienność dla The Rock’a. Do tego dołóż regularność, determinację i skupienie na wyznaczonym celu i przepis na sukces gotowy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here