Trwały manicure winylowy

0
776

Szukasz sposobu na piękne i trwałe paznokcie, a jednocześnie nie chcesz wykonywać manicure hybrydowego? Wypróbuj manicure winylowy, który nie tylko długo utrzyma się na paznokciach, ale również jest utwardzany bez konieczności użycia lampy! Oto wszystko, co musisz wiedzieć o manicure winylowym.

Lakier winylowy

Można zaryzykować stwierdzenie, że lakier winylowy łączy w sobie elementy lakieru klasycznego i hybrydowego. Ekspresowo i bezproblemowo się go usuwa, do jego utrwalenia nie potrzeba specjalnej lampy, ponieważ utwardza się on pod wpływem naturalnego światła i pozostaje na paznokciach około 7-10 dni.

Dla kogo przeznaczony jest winylowy manicure?

Na manicure winylowy powinny zdecydować się Panie, które nie mają czasu, aby regularnie dbać o paznokcie. Manicure winylowy jest trwalszy niż klasyczny lakier i nie niszczy płytki paznokcia. Jeśli oczekujesz trwałego manicure bez odprysków i to w intensywnych kolorach, a jednocześnie, taki który łatwo usunąć, manicure winylowy jest właśnie dla Ciebie!

Zalety manicure winylowego 

Zawarte w lakierze winylowym polimery ułatwiają utwardzanie lakieru i zapewniają ochronę przed uszkodzeniami dla płytki paznokcia. Kolor ciągle jest intensywny, nie pęka i się nie kruszy. Dodatkową zaletą jest na pewno fakt, że można go samodzielnie usunąć w domu.

Manicure winylowy krok po kroku

Na oczyszczoną płytkę paznokci należy nałożyć Top Coat, który zabezpieczy je przed zabarwieniami, szczególnie w przypadku ciemnych bądź intensywnych kolorów. Należy odczekać około 7-10 minut do wyschnięcia lakieru i nałożyć pierwszą warstwę wybranego koloru. Aby uzyskać głęboki kolor, można zaaplikować dwie warstwy lakieru. Po jego wyschnięciu warto znów zabezpieczyć lakier poprzez nałożenie Top Coat. Nie tylko utwardzi, ale także zabezpieczy lakier przed ścieraniem.

Manicure winylowy to świetna alternatywa dla hybrydy, czy manicure tytanowego, która nie niszczy paznokci, a zapewnia intensywny i trwały kolor bez odpryskiwania i ścierania. Znajdź najlepszą stylistkę paznokci w okolicy, która wykona manicure winylowy.

Znajdź najlepszy salon manicure w swoim mieście
Poprzedni artykułMezoterapia igłowa skóry głowy
Następny artykułFryzury czesane wiatrem
Rezerwacja online w gabinetach kosmetycznych Moment.pl
Renata Zielezińska
Redaktor kosmetyczna, pasjonatka branży beauty, copywritera, testerka kosmetyków, której misją jest poszukiwanie wyjątkowych i niezwykłych produktów oraz usług, które zapewniają troskliwą i niezwykłą pielęgnację. Autorka wielu tekstów o urodzie, zdrowiu, pielęgnacji, medycynie estetycznej i żywności Z branżą urodową związana od 2007 roku, Ekspert Akademii Versum, doradza wielu firmom z branży beauty. Uwielbia zdobywać i doskonalić wiedzę, chętnie bierze udział szkoleniach, sympozjach i konferencjach, które wzbogacają ją w nowe wiadomości oraz są doskonałą okazją do nawiązywania nowych kontaktów.