Umów spotkanie w salonie Play przez Booksy!

0
60

To początek prawdziwej rewolucji! Już teraz spotkanie w jednym z 31 salonów Play umówisz przez Booksy. Kończy Ci się umowa u obecnego operatora? A może szukasz smartfona, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Zarezerwuj wizytę w najbliższym salonie i nie czekaj w kolejkach! 

Pandemia na trwałe zmieniła nasze nawyki konsumenckie. Nie lubimy długiego oczekiwania w kolejkach, a ważne sprawy chcemy załatwiać szybko i bezpiecznie. Dla Waszej wygody i komfortu rozpoczęliśmy właśnie współpracę, w ramach której już dziś możecie umówić przez Booksy spotkanie w salonach Play – największego operatora sieci komórkowej w Polsce. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć zarezerwujecie wizytę w sprawie przedłużenia umowy, przeniesienia numeru z innej sieci, zakupu nowej usługi i wiele innych.

Aby zarezerwować wizytę w najbliższym salonie Play przez Booksy, wejdź na www.play.booksy.com, wybierz dogodny termin oraz temat spotkania i gotowe! Nie stój w kolejkach – oszczędzaj swój czas rezerwując z Booksy i przekonaj się, jakie to proste!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here