Żelazko antycellulitowe
Żelazko antycellulitowe

Żelazko antycellulitowe

Kosmetyka, Wszystkie,

Żelazko antycellulitowe jest urządzeniem, które jest coraz częściej stosowane w gabinetach kosmetycznych. To innowacyjna metoda, pozwalająca nam pozbyć się kłopotliwej przypadłości, jaką jest cellulit. Czy warto z niej skorzystać?

Żelazko antycellulitowe – jak działa?

Urządzenie wykorzystuje działanie trzech zabiegów: masażu próżniowego, elektrostymulacji i chromoterapii LED. Dzięki temu działa jednocześnie na mięśnie, skórę i układ limfatyczny. Masaż próżniowy, czyli lipodermologia, pomaga rozbić i rozmasować złogi cellulitu oraz pobudzić pracę układu limfatycznego. Oprócz tego usuwa toksyny, zmniejsza obrzęki i ujędrnia ciało. Elektrostymulacja działa pobudzająco na mięśnie, dzięki czemu rozluźnia je, wzmacnia, dotlenia również skórę. Chromoterapia LED polega na leczeniu światłem. Pobudza fotoreceptory, aktywując reakcje organizmu, takie jak synteza DNA, RNA i kolagenu. Pomaga ona zregenerować uszkodzone komórki i poprawia metabolizm.

Jak wygląda zabieg?

Podczas jego wykonywania wybrany obszar ciała masowany jest specjalną głowicą, przy pomocy jednej z zalecanych technik. Zabieg trwa około 20-30 minut.


Jakie są efekty zabiegu?

Zabieg żelazkiem antycellulitowym wskazany jest nie tylko dla osób mających cellulit, ale także przy zwiotczałej skórze, opadającym biuście, nadmiarze tkanki tłuszczowej. Stymuluje on produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Wzmacniane są jej tkanki. To sposób na kształtne uda, pośladki i modelowanie innych części ciała. Zabieg poprawia cyrkulację krwi, oczyszcza organizm z toksyn i nadmiaru płynów.

Ile kosztuje taki zabieg?

Zabieg na wybraną część ciała możemy wykonać już za około 70 zł. Jeśli chcemy mu poddać całe ciało możemy zapłacić nawet do 200 złotych.

Wypróbuj Booksy przez 7 dni ZA DARMO!

Odkryj zalety korzystania z Booksy, a już nigdy nie wrócisz do tradycyjnego kalendarza!