Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie
Salon #Selfie

Salon #Selfie przy ul.Płatnicza 72 to jest bardzo klimatyczne miejsce. Lokal znajduje się w domu który ma więceh niż 100 lat swojej historii. Każdy z pracowników ma minimum 5 lat doświadczenia. I co wyróżnia nasz salon z pośród wszystkich salonów urody to gwarancja na paznokcie 14 dni. Zapraszamy do zapisów!

Reservá una cita

Komplety

Manicure + 1/2 Pedicure hybrydowy (+/- zdjęcie)

Manicure hybrydowy charakteryzuje się dłuższą trwałością i piękniejszym połyskiem w porównaniu do klasycznego lakieru. Lakier hybrydowy nakładamy cienką warstwą jak zwykły lakier. Każdą warstwę utwardzamy w lampie UV. 1/2 Pedicure. Zabieg ten polega na opiłowaniu płytki paznokcia, usunięciu skórek, wygładzeniu skórek na opuszkach palców.

2h 25m 190,00 PLN Reservá ahora

Manicure + Pedicure hybrydowy (+/- zdjęcie )

Manicure hybrydowy charakteryzuje się dłuższą trwałością i piękniejszym połyskiem w porównaniu do klasycznego lakieru. Lakier hybrydowy nakładamy cienką warstwą jak zwykły lakier. Każdą warstwę utwardzamy w lampie UV.

2h 30m 220,00 PLN Reservá ahora

Manicure + 1/2Pedicure hybrydowy (w 4 ręce ) VIP

Manicure hybrydowy i Pedicure hybrydowy stał się ostatnio hitem wśród wielu kobiet. Niewątpliwa zaletą takiego manicure i pedicure jest jego trwałość. Dla większości kobiet pomalowane paznokcie to niewątpliwe spory atut lecz niestety czas jaki muszą poświęcić na nienaganny manicure jest często zbyt duży. Trwałość standardowych lakierów do paznokci to często 2-3 dni przez co wiele kobiet nie ma czasu na ciągłe poprawki kilka razy w tygodniu. Manicure hybrydowy i Pedicure hybrydowy stał się ostatnio hitem wśród wielu kobiet. Niewątpliwa zaletą takiego manicure i pedicure jest jego trwałość. 1/2Manicure hybrydowy(bez podeszew) może utrzymać się na naszych paznokciach nawet 2-3 tygodnie bez żadnego odprysku. Pedicure hybrydowy znacznie dłużej, ze względu na wolniejszy wzrost płytki paznokciowej u stóp – ok. 4 -5 tygodni.

1h 30m 220,00 PLN Reservá ahora

Manicure + Pedicure hybrydowy (w 4 ręce ) VIP

Manicure hybrydowy i Pedicure hybrydowy stał się ostatnio hitem wśród wielu kobiet. Niewątpliwa zaletą takiego manicure i pedicure jest jego trwałość. Dla większości kobiet pomalowane paznokcie to niewątpliwe spory atut lecz niestety czas jaki muszą poświęcić na nienaganny manicure jest często zbyt duży. Trwałość standardowych lakierów do paznokci to często 2-3 dni przez co wiele kobiet nie ma czasu na ciągłe poprawki kilka razy w tygodniu. Manicure hybrydowy i Pedicure hybrydowy stał się ostatnio hitem wśród wielu kobiet. Niewątpliwa zaletą takiego manicure i pedicure jest jego trwałość. Manicure hybrydowy może utrzymać się na naszych paznokciach nawet 2-3 tygodnie bez żadnego odprysku. Pedicure hybrydowy znacznie dłużej, ze względu na wolniejszy wzrost płytki paznokciowej u stóp – ok. 4 -5 tygodni.

1h 30m 250,00 PLN Reservá ahora

Manicure

Założenie żelu i malowanie hybrydowe

Dotyczy ściągnięcia całej warstwy starego akrylu, żelu, tipsa, a następnie zakłada się nowy żel. Paznokcie prezentują się perfekcyjnie. Może się na nich pojawić dowolny kolor i wzór, przez co każda kobieta może mieć na paznokciach zupełnie inny motyw.

2h 165,00 PLN Reservá ahora

Uzupełnianie żelu

Polega na nałożeniu żelu na odrastający naturalny paznokieć, a następnie na pokryciu go w całości dodatkową warstwą. Innymi słowy, korekta to uzupełnienie luki między naturalnym a sztucznym paznokciem. Dzięki temu, nie musimy od nowa usuwać i nakładać żelu.

1h 40m 145,00 PLN Reservá ahora

Manicure hybrydowy + zdjęcie hybrydy

To metoda pozwalająca się cieszyć nienagannym efektem przez ok. 3-4 tygodnie. Różni się on od manicure klasycznego tym, że każda z warstw specjalnych lakierów jest utwardzana pod lampą UV. Usunięcie manicure hybrydowego możemy wykonać za pomocą nasączonego wacika płynem do usuwania hybrydy lub frezarką.

1h 30m 85,00 PLN Reservá ahora

Manicure męski

Eleganckie dłonie są najlepszą wizytówką każdego mężczyzny. Klasyczny zabieg polega na: - zmiękczeniu i usunięciu skórek przypaznokciowych - skróceniu i opiłowaniu paznokci oraz wypolerowaniu ich płytek - w wersji SPA, polecanej przy zniszczonej skórze dłoni, wykonaniu peelingu połączonego z masażem - natłuszczeniu skóry oliwką

35m 50,00 PLN Reservá ahora

Samo zdjęcie hybrydy

Najszybszą formą ściągnięcia hybrydy jest usunięcie jej za pomocą frezarki. Kosmetyczka dobiera odpowiednią głowicę frezarki i obroty, z jakimi się obraca.

15m 20,00 PLN Reservá ahora

Manicure hybrydowy

Lakier hybrydowy nakładamy cienką warstwą jak zwykły lakier. Każdą warstwę utwardzamy w lampie UV. Zalety: lakier utrzymuje się do 25 dni nie niszczy paznokci a utwardza je i chroni przed złamaniem nie wymaga piłowania nie musi schnąć jak zwykły lakier odporny na wilgoć i detergenty, nie matowieje.

1h 20m 75,00 PLN Reservá ahora

Założenie żelu na naturalną płytkę

Zabieg ten polecany jest osobom, które mają miękkie, łamiące się paznokcie. Zalety: paznokcie utwardzone żelem UV lub akrylem zabezpieczone są przed dostępem wody i detergentów metoda ta dobrze spisuje się dla osób, które obgryzają paznokcie, a chcą pozbyć się tego nałogu perfekcyjne dopasowanie kształtu

1h 30m 110,00 PLN Reservá ahora

Zdjęcie hybrydy

Najszybszą formą ściągnięcia hybrydy jest usunięcie jej za pomocą frezarki. Kosmetyczka dobiera odpowiednią głowicę frezarki i obroty, z jakimi się obraca.

15m 15,00 PLN+ Reservá ahora

Manicure klasyczny

Zabieg polega na opracowaniu płytki paznokcia oraz na usunięciu odpowiednio wcześniej zmiękczonych skórek, przy użyciu kopytka oraz cążek. Na płytkę paznokcia nanoszona jest odżywka, w wał około paznokciowy wmasowywana jest mocno nawilżająca oliwka. Na zakończenie zabiegu, wciera się w skórę dłoni regenerujący balsam, jednocześnie serwując im rozluźniający masaż.

30m 50,00 PLN Reservá ahora

Wzorki

Nasza zdolna Stylistka kocha wyzwania i przy pomocy pędzelka zamieni Twoje wizje i pomysły w kolorowe wzorki malowane na paznokciach. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

15m Variable Reservá ahora

Manicure japoński

Manicure japoński to metoda pielęgnacji paznokci, która polega na ich intensywnym odżywianiu i polerowaniu. W przeciwieństwie do innych metod stylizacji paznokci, manicure japoński wyklucza stosowanie jakichkolwiek lakierów i ozdób.

50m 65,00 PLN Reservá ahora

Opiłowanie paznokci

Odpowiednie opiłowanie paznokci zarówno u rąk, jak i u nóg jest bardzo ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale też zdrowotnych. Nieprawidłowo obcięte i piłowane mogą wrastać i wykręcać się, co jest bardzo przykrym i bolesnym schorzeniem.

10m 15,00 PLN Reservá ahora

Zdjęcie żelu

Żelowe paznokcie wyglądają bardzo efektownie, są długie, równe, trwałe i mają niesamowity połysk. Nic dziwnego, że wiele z nas się na nie decyduje. Niestety, po dwóch, trzech tygodniach odrost jest bardzo widoczny i należy je zdjąć. Wiele z nas, nie chcąc tracić czasu robi to samodzielnie w domu. Skutkuje to zniszczeniem paznokci, stają się łamliwe, kruche i rozdwajają się. Żeby temu zapobiec zdejmować żel należy zawsze u kosmetyczki.

25m 35,00 PLN Reservá ahora

Naprawa jednego paznokcia

Długie paznokcie lubią się łamać. Zazwyczaj zupełnie niespodziewanie i w najmniej odpowiednim momencie. Która z nas nie doświadczyła sytuacji, gdy specjalnie zapuszczane paznokcie złamały się na dzień przed ważną imprezą? Stylistki pracujące w salonie posiadają wieloletnie doświadczenie i ogromną wprawę w wykonywaniu rekonstrukcji całej płytki lub wzmacnianiu naderwanych miejsc. Ich wieloletnia praktyka pozwala na stworzenie idealnych paznokci, łudząco podobnych do naturalnych.

10m 15,00 PLN Reservá ahora

French / kocie oko

French manicure jest jednym z nielicznych pomysłów malowania paznokci, który nigdy nie wyszedł z mody. Swoją ponadczasowość zawdzięcza prostocie, elegancji i precyzji wykonania. Często wybierany jest jako manicure ślubny, ze względu na jego delikatność i klasykę. French manicure wygląda na dłoniach naturalnie i gustownie – jest wizytówką zadbanej kobiety. Chcesz wywrzeć na wszystkich duże wrażenie? Zrób kocie oko na paznokciach! Gra światła i koloru w atrakcyjnej oprawie – to właśnie kocie oko. Paznokcie ozdobione w taki sposób świetnie wyglądają na ciemnych lakierach. Kocie oko będzie idealną inspiracją dla pań, które lubią mieć oryginalne paznokcie.

20m 15,00 PLN+ Reservá ahora

Ombre

Ombre na paznokciach w ostatnim czasie stało się bardzo modne. Mowa tu oczywiście o cieniowaniu paznokci przy zastosowaniu 2 lub 3 kolorów lakieru oraz zatarciu między nimi granic tak, by miały ładne i spójne przejścia.

20m 20,00 PLN+ Reservá ahora

Mega baza

Mega baza to: - rekonstrukcji zniszczonych i łamliwych paznokci - wzmocnienia słabych i miękkich paznokci.

10m 15,00 PLN+ Reservá ahora

BRWI

Henna brwi + regulacja

Co to jest henna? Jest to barwnik roślinny pochodzący od liści i pędów lawsonii bezbronnej. W celu uzyskania henny, proszkuje się lawsonię i łączy z sokiem z cytryny, goździkami albo zmieloną kawą. Po kilkunastu godzinach otrzymujemy lawson – substancję barwiącą. Na czym polega henna brwi? To zabieg, w którym są farbowane włoski.

30m 40,00 PLN Reservá ahora

Regulacje brwi

To najpopularniejsza metoda regulacji brwi.Odpowiednio wyregulowane brwi sprawiają, że nasza twarz wygląda lepiej i podkreślają spojrzenie.

20m 20,00 PLN Reservá ahora

Henna brwi i rzęs z regulacja

Co to jest henna? Jest to barwnik roślinny pochodzący od liści i pędów lawsonii bezbronnej. W celu uzyskania henny, proszkuje się lawsonię i łączy z sokiem z cytryny, goździkami albo zmieloną kawą. Po kilkunastu godzinach otrzymujemy lawson – substancję barwiącą. Ta substancja barwiąca idealnie pasuje do farbowania brwi i rzęs.

30m 50,00 PLN Reservá ahora

Nitkowanie brwi

Nitkowanie to metoda depilacji za pomocą odpowiednio splecionej 100% bawełnianej nici. Nić ta chwyta nawet bardzo cienkie i krótkie włosy usuwając je wraz z cebulkami, dzięki czemu efekt utrzymuje się przez dłuższy czas.

30m 40,00 PLN Reservá ahora

Pedicure

Pedicure klasyczny bez malowania

Jest to zabieg pielęgnacyjny stóp, w którym końcowym etapem nie jest malowanie paznokci. Zazwyczaj po pedicure wyglądają one tak dobrze, że nie wymagają używania lakieru.

1h 110,00 PLN Reservá ahora

Pedicure hybrydowy

Zabieg pedicure hybrydowy polega na: - wykonaniu klasycznego pedicure - aplikacja gelcoloru: na osuszoną płytkę paznokcia nakładamy warstwę bazy gelcolor i utrwalamy pod lampą, następnie nakładamy dwukrotnie gelcolor – każdą warstwę utrwalamy pod lampą, na koniec nakładamy warstwę top coat’u i również utrwalamy pod lampą - pedicure gelcolor kończy nałożenie kremu na stopy

1h 15m 145,00 PLN Reservá ahora

Pół pedicure hybrydowy

Zabieg polega tylko na paznokciach .(bez podeszew) I pomalowanie hybrydowy nakładany jest cienką warstwą jak lakier. Następnie utwardzany jest w świetle UV. Lakier lśni bardziej w porównaniu do zwykłego manicure. Co najważniejsze, manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 4-5 tygodnie

1h 115,00 PLN Reservá ahora

Pedicure męski

Zabieg pedicure klasycznego dla panów oferowany w naszym salonie obejmuje nie tylko skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie skórek. To również cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które mają za zadanie zadbać o skórę stóp i jej właściwe nawilżenie. W efekcie pozostaje ona miękka, odżywiona oraz mniej się poci, a sam zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący.

50m 100,00 PLN Reservá ahora

Fryzjerstwo

Koloryzacja włosy krótkie

Koloryzacja klasyczna to farbowanie włósów najwyższej jakości dedykowane wszystkim Kobietom, które chcą przyciemnić lub rozjaśnić aktualny kolor swoich włosów. Ten rodzaj koloryzacji wykonujemy w dwóch wariantach: z użyciem amoniaku lub bez niego. Dodatkowo farbowanie klasyczne to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zmagają się z problemem siwych kosmyków. Poprzez pokrycie srebrnych włosów, odpowiadającym im odcieniem, zgrabnie i naturalnie ukrywamy niechciane oznaki upływającego czasu.

1h 50m 150,00 PLN Reservá ahora

Koloryzacja włosy średnie

Koloryzacja klasyczna to farbowanie włósów najwyższej jakości dedykowane wszystkim Kobietom, które chcą przyciemnić lub rozjaśnić aktualny kolor swoich włosów. Ten rodzaj koloryzacji wykonujemy w dwóch wariantach: z użyciem amoniaku lub bez niego. Dodatkowo farbowanie klasyczne to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zmagają się z problemem siwych kosmyków. Poprzez pokrycie srebrnych włosów, odpowiadającym im odcieniem, zgrabnie i naturalnie ukrywamy niechciane oznaki upływającego czasu.

2h 160,00 PLN+ Reservá ahora

Koloryzacja włosy długie

Koloryzacja klasyczna to farbowanie włósów najwyższej jakości dedykowane wszystkim Kobietom, które chcą przyciemnić lub rozjaśnić aktualny kolor swoich włosów. Ten rodzaj koloryzacji wykonujemy w dwóch wariantach: z użyciem amoniaku lub bez niego. Dodatkowo farbowanie klasyczne to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy zmagają się z problemem siwych kosmyków. Poprzez pokrycie srebrnych włosów, odpowiadającym im odcieniem, zgrabnie i naturalnie ukrywamy niechciane oznaki upływającego czasu.

2h 180,00 PLN+ Reservá ahora

Polerowanie włosów

Polerowanie włosów to nowoczesna metoda, która ma za zadanie poprawić ich kondycję. Pozwala pozbyć się rozdwojonych końcówek prawie w 100%. Dzięki czemu przywraca włosom zdrowy wygląd na długi czas.

1h 10m 100,00 PLN Reservá ahora

Maska z botoksem do włosów

Botoks na włosy to zabieg, a właściwie cała kuracja regenerująca włosy zniszczone częstym farbowaniem, zmianą diety, a także brakiem kontaktu z promieniami słonecznymi. Polecana jest szczególnie osobom, których włosy są przesuszone, matowe i łamliwe. Efekty zabiegu widać od razu i utrzymują się one do około 10 myć. Włosy, na których został zastosowany botoks stają się bardziej elastyczne i po prostu zdrowsze.

1h 50,00 PLN Reservá ahora

Baleyage włosy któtkie

To gra kolorów i światła, pozwala na subtelne podkreślenie i rozjaśnienie koloru włosów. Wyrazistość pasemek i ilość zastosowanych kolorów jest uzależniona od indywidualnego gustu – fryzjer dobierze odpowiednią kolorystykę. Przy zastosowaniu tej przyjaznej techniki, odrost nie jest wyraźnie widoczny, sprawdza się więc ona świetnie jeśli chcemy zniwelować siwe włosy.

2h 20m 160,00 PLN+ Reservá ahora

Baleyage włosy średnie

To gra kolorów i światła, pozwala na subtelne podkreślenie i rozjaśnienie koloru włosów. Wyrazistość pasemek i ilość zastosowanych kolorów jest uzależniona od indywidualnego gustu – fryzjer dobierze odpowiednią kolorystykę. Przy zastosowaniu tej przyjaznej techniki, odrost nie jest wyraźnie widoczny, sprawdza się więc ona świetnie jeśli chcemy zniwelować siwe włosy.

2h 30m 180,00 PLN+ Reservá ahora

Baleyage włosy długie

To gra kolorów i światła, pozwala na subtelne podkreślenie i rozjaśnienie koloru włosów. Wyrazistość pasemek i ilość zastosowanych kolorów jest uzależniona od indywidualnego gustu – fryzjer dobierze odpowiednią kolorystykę. Przy zastosowaniu tej przyjaznej techniki, odrost nie jest wyraźnie widoczny, sprawdza się więc ona świetnie jeśli chcemy zniwelować siwe włosy.

2h 40m 200,00 PLN+ Reservá ahora

Ombre, sombre, flambayage

Ombre – wersja zakładająca ciemniejszy kolor odrostu, a pozostawiająca jaśniejsze o kilka tonów końce Somne- nazwa w dosłownym tłumaczeniu oznacza „soft ombre”, czyli jak można się domyślić, delikatniejszą wersję ombre. Koloryzacja ta zakłada pozostawienie włosów przy nasadzie w naturalnym kolorze, a końce rozjaśniamy o jeden-dwa tony. Kontrast na włosach pozostaje bardzo delikatny, a sam efekt jest bardzo naturalny. Flamboyage to innowacyjna technika farbowania, pozwalająca na osiągnięcie bardzo naturalnego efektu na włosach, który tworzy wrażenie wielowymiarowości barw. Powstaje na skutek rozjaśnienia lub przyciemnienia fryzury o jeden albo dwa tony.

2h 30m 220,00 PLN+ Reservá ahora

Nałożenia własnej farby

Koloryzacja klasyczna to farbowanie włósów najwyższej jakości dedykowane wszystkim Kobietom, które chcą przyciemnić lub rozjaśnić aktualny kolor swoich włosów.

1h 30m 100,00 PLN Reservá ahora

Strzyżenie damskie - włosy krótkie

Nasz fryzjer stylista podaruje Ci praktyczną i łatwą w utrzymaniu krótką fryzurę, ale jednocześnie wyjątkową i przykuwającą spojrzenia. Bez trudu, samodzielnie ułożysz ją w domu, by każdego dnia zachwycać niebanalnym wyglądem.

45m 55,00 PLN+ Reservá ahora

Strzyżenie damskie - włosy średnie

Przy średniej długości włosach pole do popisów jest niemal nieograniczone. Wspólnie stworzymy fryzurę, która podkreśli Twoje piękno i uwydatni wszystko, co w Tobie najlepsze.

45m 60,00 PLN+ Reservá ahora

Strzyżenie damskie - włosy długie

Sprawimy, że zapuszczanie włosów będzie czystą przyjemnością! Zadbamy o dobrą kondycję Twoich pasm, a regularnym przycinaniem końcówek zapewnimy im zdrowy wygląd, szybszy wzrost i wyjątkowy blask.

45m 65,00 PLN+ Reservá ahora

Strzyżenie męskie nożyczkami

Zazwyczaj fryzjer zaczyna je od mycia włosów pielęgnacyjnym szamponem i relaksującego masażu głowy oraz nałożenia odżywki. Następnie strzyże je precyzyjnie nożyczkami, stosując takie techniki fryzjerskie jak m.in. cieniowanie, degażowanie. Na końcu modeluje fryzurę. Zazwyczaj nożyczek używa się tylko do obcinania włosów na górze, do boków i tyłu głowy stosuje się maszynkę.

30m 40,00 PLN Reservá ahora

Strzyżenia brody

Strzyżenie brody to podstawa każdej zadbanej grzywy. Aby nadać zarostowi odpowiedniego kształtu, należy regularnie, umiejętnie podcinać kosmyki. Przede wszystkim, bierzemy pod uwagę Twoje upodobania i z najwyższą precyzją wykonuje swoją pracę. Dzięki temu Twoja broda będzie doskonale wyglądać, a Ty poczujesz się pewnie.

15m 10,00 PLN+ Reservá ahora

Strzyżenie męskie maszynką

Strzyżenie męskie z uwzględnieniem indywidualnych cech i preferencji. Wspólnie stworzymy najlepszą wersję Ciebie.

15m 25,00 PLN Reservá ahora

Czesanie wł. krótkie

Nienagannie uczesana fryzura bezsprzecznie dodaje pewności siebie. Profesjonalnie czesanie sprawi, że będziesz się dobrze czuła i świetnie wyglądała w każdej sytuacji.

1h 50,00 PLN+ Reservá ahora

Czesanie wł. śriednie

Nienagannie uczesana fryzura bezsprzecznie dodaje pewności siebie. Profesjonalnie czesanie sprawi, że będziesz się dobrze czuła i świetnie wyglądała w każdej sytuacji.

1h 55,00 PLN+ Reservá ahora

Czesanie wł. długie

Nienagannie uczesana fryzura bezsprzecznie dodaje pewności siebie. Profesjonalnie czesanie sprawi, że będziesz się dobrze czuła i świetnie wyglądała w każdej sytuacji.

1h 60,00 PLN+ Reservá ahora

Strzyżenie grzywki

Podcięcie grzywki za pomocą nożyczek lub maszynki, bez mycia włosów i modelowania.

10m 15,00 PLN Reservá ahora

Strzyżenie damskie wł. krótkie + czesanie

Nasz fryzjer stylista podaruje Ci praktyczną i łatwą w utrzymaniu krótką fryzurę, ale jednocześnie wyjątkową i przykuwającą spojrzenia. Bez trudu, samodzielnie ułożysz ją w domu, by każdego dnia zachwycać niebanalnym wyglądem. Nienagannie uczesana fryzura bezsprzecznie dodaje pewności siebie. Profesjonalnie czesanie sprawi, że będziesz się dobrze czuła i świetnie wyglądała w każdej sytuacji.

1h 15m 60,00 PLN+ Reservá ahora

Strzyżenie damskie wł. średnie + czesanie

Przy średniej długości włosach pole do popisów jest niemal nieograniczone. Wspólnie stworzymy fryzurę, która podkreśli Twoje piękno i uwydatni wszystko, co w Tobie najlepsze. Nienagannie uczesana fryzura bezsprzecznie dodaje pewności siebie. Profesjonalnie czesanie sprawi, że będziesz się dobrze czuła i świetnie wyglądała w każdej sytuacji.

1h 15m 65,00 PLN+ Reservá ahora

Strzyżenie damskie wł. długie + czesanie

Prawimy, że zapuszczanie włosów będzie czystą przyjemnością! Zadbamy o dobrą kondycję Twoich pasm, a regularnym przycinaniem końcówek zapewnimy im zdrowy wygląd, szybszy wzrost i wyjątkowy blask. Nienagannie uczesana fryzura bezsprzecznie dodaje pewności siebie. Profesjonalnie czesanie sprawi, że będziesz się dobrze czuła i świetnie wyglądała w każdej sytuacji.

1h 15m 70,00 PLN+ Reservá ahora

Loki - włosy krótkie

Fale, loki, loczki, sprężynki… Która z Nas chociaż raz w życiu nie chciałaby olśniewać pofalowaną fryzurą? Loki świetnie sprawdzają się zarówno na włosach ciemnych, jak i jasnych. Loki dodają objętości i idealnie sprawdzają się na imprezach.

1h 80,00 PLN Reservá ahora

Loki - włosy średnie

Fale, loki, loczki, sprężynki… Która z Nas chociaż raz w życiu nie chciałaby olśniewać pofalowaną fryzurą? Loki świetnie sprawdzają się zarówno na włosach ciemnych, jak i jasnych. Loki dodają objętości i idealnie sprawdzają się na imprezach.

1h 90,00 PLN Reservá ahora

Loki - włosy długie

Fale, loki, loczki, sprężynki… Która z Nas chociaż raz w życiu nie chciałaby olśniewać pofalowaną fryzurą? Loki świetnie sprawdzają się zarówno na włosach ciemnych, jak i jasnych. Loki dodają objętości i idealnie sprawdzają się na imprezach.

1h 100,00 PLN Reservá ahora

Loki - włosy bardzo długie

Fale, loki, loczki, sprężynki… Która z Nas chociaż raz w życiu nie chciałaby olśniewać pofalowaną fryzurą? Loki świetnie sprawdzają się zarówno na włosach ciemnych, jak i jasnych. Loki dodają objętości i idealnie sprawdzają się na imprezach.

1h 15m 100,00 PLN+ Reservá ahora

Pzedłużanie Rzęsy

Metoda 1:1

Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych na rzęsach. Polega on na doklejaniu rzęs sztucznych, do rzęs prawdziwych. Dzięki temu wyglądają one na zdrowsze i bardziej gęste. Przedłużone rzęsy metodą 1:1 gwarantują efekt tajemniczego i przyciągającego spojrzenia, od którego trudno oderwać wzrok. Zabieg ten musi być wykonywany z należytą dokładnością. Doklejanie rzęs syntetycznych do rzęs prawdziwych (w proporcjach 1:1 - stąd nazwa zabiegu).

2h 15m 140,00 PLN Reservá ahora

Metoda 2:1

Metoda2:1 -do każdej naturalnej rzęsy dokleja się dwie sztuczne rzęsy.

3h 160,00 PLN Reservá ahora

Metoda 3:1

metoda 3:1 –do każdej rzęsy naturalnej, doklejamy 3 rzęsy sztuczne.

3h 30m 180,00 PLN Reservá ahora

Uzupełnienie rzęs metody 1:1

Rzęsy przedłużane metodą 1:1 mogą utrzymywać się nawet przez pół roku, jednak wymagają uzupełniania co około 3 tygodnie.

2h 15m 120,00 PLN Reservá ahora

Uzupełnienie rzęs metody 2:1

Rzęsy przedłużane metodą 2:1 mogą utrzymywać się nawet przez pół roku, jednak wymagają uzupełniania co około 3 tygodnie.

3h 30m 140,00 PLN Reservá ahora

Uzupełnienie rzęs metody 3:1

Rzęsy przedłużane metodą 3:1 mogą utrzymywać się nawet przez pół roku, jednak wymagają uzupełniania co około 3 tygodnie.

3h 30m 160,00 PLN Reservá ahora

Nuestro trabajo

Opiniones(141)

En Booksy nos importa la fiabilidad de las reseñas de los clientes: para compartir su opinión sobre Salon #Selfie, debe haber utilizado el servicio antes.

 1. Aleksandra avatar

  Aleksandra K.

  Do Salonu #Selfie na Starych Bielanach trafiłam przez przypadek i nie żałuję. Bardzo klimatyczne miejsce, w którym dzieją się cuda urody 😊 Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze. Manicure hybrydowy wykonany przez Panią Liubov to była czysta przyjemność 😊 Jestem bardzo zadowolona z efektu. Ogromny wybór kolorów. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 Polecam! 👍💙💚 ❤️

 2. Aleksandra avatar

  Aleksandra H.

  moje paznokcie były w bardzo złym stanie, wyszłam z pięknymi, bardzo starannie zrobionymi pazurkami ❤️ bardzo dziękuje i polecam! piękny i zadbany salon. na pewno wrócę 🌼

 3. Dorota avatar

  Dorota K.

  Naprawdę ładny i dokładny manicure. Napewno wrócę.

 4. Kinga avatar

  Kinga Ł.

  Pełen profesjonalizm i dokładność, a do tego miła atmosfera w salonie :) Dodatkowo bardzo duży wybór kolorów zarówno dla zwolenników stonowanych kolorów jak i tych bardziej szalonych, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :)

  Salon #Selfie 19/09/2019

  Dziękujemy bardzo❤️❤️❤️❤️

 5. Zuzanna avatar

  Zuzanna P.

  Jestem bardzo zadowolona z hybrydy, którą zrobiła mi Liubov. Właśnie mija drugi tydzień a paznokcie wyglądają jak świeżo po zabiegu. Bardzo dokładna praca, dziękuję!

  Salon #Selfie 19/09/2019

  Dziękujemy bardzo❤️❤️❤️❤️

Empresa similar


 1. Warszawa
 2. Salon Kosmetyczny
 3. Salon #Selfie