O que você está procurando?
Onde?
Quando?
Merrie Belle tattoo and beauty
Matejki 2, 40-077, Katowice
4,9
275 avaliações

Merrie Belle tattoo and beauty

Matejki 2, 40-077, Katowice
Regras Local de Saúde e Segurança

Serviços


  Serviços populares

  • Refectocil - henna brwi z regulacją

   35,00 zł
   30min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - wąsik

   20,00 zł
   10min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx - Bikini Hollywood

   Strefa intymna, dół, tył
   130,00 zł
   45min

 • PROMOCJE NOWOROCZNE - Dłonie

  • Zimowy Ratunek dla Dłoni PLus -50%

   Mówi się, że to wygląd naszych dłoni najczęsciej zdradza nasz wiek. Dotyczy to zarówno Pań i Panów. Niestety z...abiegi pielęgnacyjne są jednymi dla których najtrudniej znaleźć nam czas i motywację. Zimowy Ratunek dla Dłoni Plus to kompleksowy zabieg pielęgnacyjno-regeneracyjny, pozwoli Twoim dłoniom na odzyskanie właściwego nawilżenia, poprawi ich jędrność i napięcie skóry, zredukuje zmarszczki. Efekt zabiegu: dłonie delikatne i gładkie w dotyku, ujednolicony i odświeżony koloryt. Twoje dłonie zachowają zdrowy i młody wygląd na dłużej. Jednorazowa kuracja lub seria zabiegów w zależności od potrzeb i wskazań. Idealny prezent dla bliskiej Ci osoby. Przebieg zabiegu: przygotowanie do zabiegu, peeling enzymatyczny/kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa z ampułką celowaną Theo Marvee, masaż regeneracyjny, celowana maska algowa, wykończenie balsamem nawilżającym.
   mostrar mais
   125,00 zł
   1h
  • Zimowy Ratunek dla Dłonie Ekspres -26%

   Mówi się, że to wygląd naszych dłoni najczęściej zdradza nasz wiek. Dotyczy to zarówno Pań i Panów. Niestety z...abiegi pielęgnacyjne są jednymi dla których najtrudniej znaleźć nam czas i motywację. Zimowy Ratunek dla Dłoni Ekspres, na bazie ziemi wulkanicznej Tierras del Volcan, to zabieg pielęgnacyjno-regeneracyjny, pozwoli Twoim dłoniom na odzyskanie właściwego nawilżenia, poprawi ich jędrność i napięcie skóry, zredukuje zmarszczki. Efekt zabiegu: dłonie delikatne i gładkie w dotyku, ujednolicony i odświeżony koloryt. Twoje dłonie zachowają zdrowy i młody wygląd na dłużej. Jednorazowa kuracja lub seria zabiegów w zależności od potrzeb i wskazań. Idealny prezent dla bliskiej Ci osoby. Przebieg zabiegu: przygotowanie do zabiegu, peeling enzymatyczny/kawitacyjny, maska z ziemi wulkanicznej Tierras del Volcan, masaż regeneracyjny ekspres, wykończenie balsamem nawilżającym.
   mostrar mais
   65,00 zł
   30min
  • Zimowy Ratunek dla Dłoni -60%

   Mówi się, że to wygląd naszych dłoni najczęsciej zdradza nasz wiek. Dotyczy to zarówno Pań i Panów. Niestety z...abiegi pielęgnacyjne są jednymi dla których najtrudniej znaleźć nam czas i motywację. Zimowy Ratunek dla Dłoni to kompleksowy zabieg pielęgnacyjno-regeneracyjny, pozwoli Twoim dłoniom na odzyskanie właściwego nawilżenia, poprawi ich jędrność i napięcie skóry, zredukuje zmarszczki. Efekt zabiegu: dłonie delikatne i gładkie w dotyku, ujednolicony i odświeżony koloryt. Twoje dłonie zachowają zdrowy i młody wygląd na dłużej. Jednorazowa kuracja lub seria zabiegów w zależności od potrzeb i wskazań. Idealny prezent dla bliskiej Ci osoby. Przebieg zabiegu: przygotowanie do zabiegu, peeling enzymatyczny/kawitacyjny, jonoforeza z ampułką celowaną Theo Marvee, masaż regeneracyjny, wykończenie balsamem nawilżającym.
   mostrar mais
   92,00 zł
   1h
  • Usta i Dłonie Ekspresowa regeneracja -35%

   Zabieg jako propozycja dla osób, którym niełatwo wygospodarować czas na częste wizyty w Salonie, a którym zal...eży na dbaniu o właściwą kondycję e swojej skóry. Połączenie zabiegów: Ekspres Lip Care (zabieg wygładzająco - nawilżający na usta) oraz Zimowy Ratunek Ekspres Tierras del Volcan (zabieg regenerująco - nawilżający na dłonie). Idealny prezent dla bliskiej osoby - w formie Bonu Podarunkowego.
   mostrar mais
   96,00 zł
   40min
  • Twoje Nowe Dłonie - Peelingi Mediderma 3 za 2

   Terapia peelingami Mediderma to niezwykle skuteczna metoda zwalczania wszelkich mankamentów. Terapia dobierana... jest do indywidulnych potrzeb skóry oraz oczekiwań Klienta. Efekty działanie: odświeżona, ujednolicona skóra, intensywnie nawilżona, redukcja przebarwień i zmarszczek, wyciszenie skóry nadreaktywnej i łuszczycowej; działanie antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe.
   mostrar mais
   458,00 zł+
   30min
  • Odmładzamy Dłonie Mesoestetic Mezoterapia 3za2

   Niezwykle efektywna terapia Mesoestetic, polegająca na wprowadzeniu substancji czynnej, na bazie kwasu hialuro...nowego Mesohyal techniką mikroigłową. Gama preparatów pozwana oraz możliwość łączenia ich w koktajle, pozwala na bardzo precyzyjne dopasowanie terapii do indywidulnych potrzeby Klienta. Efekty terapii: wypłycenie i likwidacja zmarszczek, likwidacja i redukcja przebarwień, odzyskanie napięcia i jędrności skóry dłonie; likwidacja efektów przemarznięcia dłoni, ujednolicenie, odświeżenie i dogłębne nawilżenie. Zabieg nie wymaga zastosowania środka przeciwbólowego, rumień pozabiegowy utrzymuje się od kilku do kilkunastu godzin.
   mostrar mais
   500,00 zł+
   30min

 • PROMOCJE NOWOROCZNE - Strefy Oka (Brwi, Rzęsy)

  • PROMOCJE NOWOROCZNE Botox do Laminacji Rzęs Gratis

   Promocja dotyczy zabiegu Laminacji Rzęs wykonywanej w cenie regularnej.
   Disponível
   15min
  • PROMOCJE NOWOROCZNE -25% Laminacja Rzęs

   90,00 zł
   1h
  • Total Care and SPA Strefa Oka -55%

   Pielęgnacja skóry wokół oczu to jedna z bardziej wymagających stref naszej twarzy. Właściwie dobrana i regular...na pielęgnacja pozwoli na przeciwdziałanie procesom starzenia i utrzymanie strefy oczu w zdrowej i zadbanej kondycji. Total Care and SPA to kompleksowa pielęgnacja strefy wokół oczu, przy zastosowaniu indywidualnie dobranych ampułek/koktajli Theo Marvee, oraz relkas dla całej twarzy. Efekty działania: redukcja cieni i zasinień pod oczami, redukcja obrzęków; redukcja zmarszczek, wygładzenie i ujędrnienie; dogłębne nawilżenie i regeneracja skóry; odświeżenie i ujednolicenie kolorytu skóry. Przebieg zabiegu: przygotowanie do zabiegu, peeling enzymatyczny/kawitacja, Mezoterapia Bezigłowa z ampułką/koktajlem celowanym Theo Marvee, ekspresowy masaż całej twarz, maska celowana na twarz w kremie Theo Marvee, maska w płacie pod oczy.
   mostrar mais
   119,00 zł
   30min
  • Total Care PLUS and SPA Strefa Oka -50%

   Pielęgnacja skóry wokół oczu to jedna z bardziej wymagających stref naszej twarzy. Właściwie dobrana i regular...na pielęgnacja pozwoli na przeciwdziałanie procesom starzenia i utrzymanie strefy oczu w zdrowej i zadbanej kondycji. Total Care and SPA to kompleksowa pielęgnacja strefy wokół oczu, przy zastosowaniu indywidualnie dobranych ampułek/koktajli Theo Marvee, oraz relkas dla całej twarzy. Efekty działania: redukcja cieni i zasinień pod oczami, redukcja obrzęków; redukcja zmarszczek, wygładzenie i ujędrnienie; dogłębne nawilżenie i regeneracja skóry; odświeżenie i ujednolicenie kolorytu skóry. Przebieg zabiegu: przygotowanie do zabiegu, peeling enzymatyczny/kawitacja, Mezoterapia Bezigłowa z ampułką/koktajlem celowanym Theo Marvee, RADIOFREKFENCJA dla strefy oka, ekspresowy masaż całej twarz, maska celowana na twarz w kremie Theo Marvee, maska w płacie pod oczy.
   mostrar mais
   160,00 zł
   1h
  • P. NOWOROCZNE Laminacja rzęs + Henna Pudrowa -40%

   Promocja! Wprowadzając nowe zabiegi do naszej oferty przygotowaliśmy pakiet PREZENTÓW. Cena regularna za oba ...zabiegi - 240zł.
   mostrar mais
   149,00 zł
   1h:30min
  • HIT! Mesoestetic Mezoterapia Global Eye Con 2za1

   Zabieg Mezoterapii MIkroigłowe Global EyeCon to przełom w terapii strefy oka. Ten trzyetapowy zabieg jednocześ...nie likwiduje wszystkie typowe mankamenty strefy oka: cienie i obrzęki pod oczami oraz zmarszczki wszelkiego typu. Zabieg składa się z wprowadzenia koktajlu za pomocą Mezoterapii Mikroigłowej a następnie aplikacji kolejnego koktajlu w postaci Peelingu Kwasowego, oraz nałożenia maski w płacie. Zabieg nie wymaga zastosowania znieczulenia; rumień pozabiegowy utrzymuje się od kilku do kilkunasty godzin
   mostrar mais
   350,00 zł
   45min

 • PROMOCJE NOWOROCZNE - Pielęgnacja i SPA dla Twarzy

  • PROMOCJE NOWOROCZNE Expres Facial SPA -33%

   Nowość z prezentem 33% rabatu! Wskazania: cery trądzikowe, łojotokowe; wrażliwe, alergiczne; rozszerzone naczy...nka krwionośne; zaburzenia pigmentacji; zmarszczki, cery dojrzałe z oznakami starzenia; zapobieganie procesom starzenia. Efekty: regeneracja, odżywienie, nadanie jędrności; regulacja sebum, oczyszczenie; rozjaśnienie i wygładzenie; łagodzenie podrażnień i zmniejszenie przekrwień, uszczelnienie naczyń. Brak przeciwwskazań! Przebieg zabiegu: oczyszczenie twarzy, przygotowanie peelingiem kawitacyjnym, aplikacja Tierras del Volcano, wykończenie celowaną maską w kremie.
   mostrar mais
   86,00 zł
   1h
  • PROMOCJE NOWOROCZNE Total Facial SPA -60%!

   Cena zabiegu standard - 249zł!!! Theo Marvee Total Facial SPA to kompleksowy zabieg na twarz, łączący działani...e preparatami, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb skory, z niezastąpionym i niezwykle skutecznym masażem odmładzającym/odprężającym twarzy, szyi i dekoltu. Atrakcyjny i zdrowy wygląd naszej twarzy oceniamy głównie przez zdrowy, jednolity koloryt skóry, widoczne odprężenie i relaks mięśni twarzy. Masaż poza odprowadzeniem toksyn ze skóry, pobudzeniem mięśni do pracy (wypracowanie owalu twarzy), pozwoli na rozluźnienie, spowodowane stresem, zmęczeniem, brakiem snu... Zabieg idealnie sprawdzi się, jako oderwanie się od codziennej rutyny i zapewnienie sobie chwili luksusu i relaksu; jak również jako początek serii zabiegów masażu twarzy, w celu wypracowania trwałych efektów. Przebieg zabiegu: przygotowanie do zabiegu, gruntowne oczyszczenie (peeling enzymatyczny), masaż twarzy, szyi i dekoltu; celowane serum; celowana maska na wykończenie zabiegu (w płacie).
   mostrar mais
   99,00 zł
   1h:10min
  • PROMOCJE NOWOROCZNE Total Face Renewal -55%

   Całkowita odnowa skóry twarzy, ze szczególnym działaniem i dostosowaniem preparatów względem jej indywidualnyc...h potrzeb. Efekt i wysoka skuteczność widoczne po pierwszym zabiegu. Przebieg zabiegu: przygotowanie skóry do zabiegu, oczyszczenie (względem wskazań: peeling enzymatyczny Theo Marvee, peeling kawitacyjny) pozwalające na maksymalną penetrację preparatów właściwych, jonoforeza z ampułką celowaną Theo Marvee, masaż pobudzający, celowana maska w płacie Theo Marvee.
   mostrar mais
   119,00 zł
   1h:20min
  • PROMOCJE NOWOROCZNE Mesoestetic Mezoterapia 3za2

   Wskazania do zabiegu: skóra wymagająca głębokiego nawilżenia, ujednolicenia i odświeżenia; pozbawiona jędrnośc...i i elastyczności; zmarszczki każdego typu; przebarwienia każdego typu; blizny potrądzikowe; skóra wymagająca intensywnej regeneracji. Wprowadzenie metodą mikroigłową, indywidualnie skomponowanych składników aktywnych, na bazie kwasu hialuronowego oraz mechaniczne pobudzenie tkanek do przebudowy, zapewniają natychmiastowe efekty terapii twarzy. Zabieg nie wymaga zastosowania środka przeciwbólowego, oraz okresu rekonwalescencji. Po możliwym rumieniu pozabiegowym po kilku/kilkunastu godzinach twarz wraca do swojego naturalnego wyglądu. Zalecana seria zabiegów: 4 - 10 wg wskazań. Odstępy pomiędzy zabiegami - 3 - 5 tygodni wg wskazań.
   mostrar mais
   499,00 zł+
   45min
  • PROMOCJE NOWOROCZNE Radiofrekfencja na twarz 2za1

   PROMOCJA! 2 zabiegi w cenie jednego - mamy nadzieję, ze tak jak my, bardzo szybko pokochacie, naszą nową formę... niechirurgicznego liftingu twarzy. Wskazania do zabiegu: podniesienie owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, pobudzenie i odbudowa włókien kolagenowych, ujędrnianie wiotkiej skóry, rozświetlenie i ujednolicenie kolorytu. Sugerowane serie zabiegów: od 3 do 6 zabiegów, w odstępach od 10 do 14 dni. Przebieg zabiegu: przygotowanie do za zabiegu, peeling enzymatyczny lub kawitacyjny, zabieg falą radiową, wykonczenie maską kremową.
   mostrar mais
   199,00 zł
   45min

 • PROMOCJE NOWOROCZNE - SPA Relaks ciało i umysł

  • PROMOCJE NOWOROCZNE Pakiet SPA Total Body -20%

   Pakiet SPA Total Body pozwoli Ci na relaks i jednocześnie zapewni kompleksową pielęgnację twojej twarzy, ciała..., dłoni i stóp. Pakiet zawiera: peeling cukrowy całego ciała, celowany zabieg na twarz, zabieg parafinowy na dłonie, zabieg pielęgnacyjny na stopy, masaż całego ciała 45min. Wszystko w otoczeniu światła świec, relaksującej muzyki i aromaterapii olejkami eterycznymi. Idealny prezent, dla bliskiej Ci osoby, której przyda się chwila wytchnienia od codzienności.
   mostrar mais
   292,00 zł
   2h:30min
  • PROMOCJE NOWOROCZNE Pakiet SPA Lawendowy -20%

   Pakiet SPA Lawendowy pozwoli Ci na relaks i jednocześnie zapewni pielęgnację dla twojej twarzy, ciała i dłoni.... Pakiet zawiera: masaż twarzy 30min., masaż Bańką Chińską (2 partie ciała), zabieg parafinowy na dłonie. Wszystko w otoczeniu światła świec, relaksującej muzyki i aromaterapii olejkami eterycznymi. Idealny prezent, dla bliskiej Ci osoby, której przyda się chwila wytchnienia od codzienności.
   mostrar mais
   172,00 zł
   1h:30min
  • PROMOCJE NOWOROCZNE Rytuał VEGAN NATURE ciało -30%

   Promocja!!! Wegańska uczta dla ciała i zmysłów. Zabieg polecany dla osób przemęczonych, z poczuciem "braku ene...rgii", poszukujących relaksu i chwili odprężenia oraz pragnących kompleksowo zadbać o swoje ciało. Idealna propozycja gdy potrzebna jest wyjątkowa forma fizyczna i psychiczna. Zabieg obejmuje: peeling, masaż relaksacyjny, hydromus do ciała nawilżająco–regenerujący, wrapping, multibalsam do ciała wygładzająco-ujędrniający.
   mostrar mais
   175,00 zł
   1h:45min

 • PROMOCJE NOWOROCZNE - Modelowanie Sylwetki

  • PROMOCJE NOWOROCZNE Modelowanie Pośladków -35%

   Najskuteczniejsze modelowanie pośladków bez ćwiczeń: redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, napięcie, ujędrni...enie, uniesienie. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu! Zalecana seria zabiegów (w zależności od oczekiwanych rezultatów) od 6 do 12 zabiegów, dwa razy/raz w tygodniu.
   mostrar mais
   77,00 zł
   55min
  • PROMOCJE NOWOROCZNE Mezoterapia L-Karnityna -40%!

   Mesoestetic Mesohyal Carnitine to niezwykle skuteczny zabieg likwidujący cellulit i spalający miejscowo nagrom...adzoną tkankę tłuszczową. Chcesz pozbyć się „bryczesów”, walczysz z tkanką tłuszczową nagromadzoną w dole brzucha, nie możesz zredukować „skórki pomarańczowej” na pośladkach, chcesz wysmuklić ramiona lub odzyskać talię „osy”? To właściwy zabieg, który przy minimalnej inwazyjności, zagwarantuje pewne efekty. Polecamy również jako wsparcie w zabiegach modelujących aparaturowych.
   mostrar mais
   240,00 zł+
   45min
  • PROMOCJE NOWOROCZNE Żelazko AntyCellulitowe 6 za 4

   160,00 zł+
   30min
  • PROMOCJE NOWOROCZNE Radiofrekfencja na Ciało 6za4

   Wskazania: utrata wiotkości i elastyczności skóry, miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa, cellulit. Wskazan...e partie ciała: ramiona, talia, brzuch, nogi, pośladki.
   mostrar mais
   220,00 zł+
   40min

 • PROMOCJE NOWOROCZNE Opalanie Fake Bake

  • Winter SunShine Twarz, szyja, dekolt 3 za 2

   Nie masz ochoty i czasu na opalanie całego ciała? Naturalnie wyglądająca opalenizna twarzy, szyi i dekoltu, za...pewni Ci atrakcyjny i świeży wygląd, jak po powrocie z Alpejskiego Kurortu. ;) Na ten zabieg potrzebujesz poświęcić 25 minut, a efektem będziesz cieszyć się przez długie dni. Zasady promocji: 3 zabiegi w cenie 2, do wykorzystania przez 90 dni.
   mostrar mais
   120,00 zł
   25min
  • Opalanie Natryskowe Fake Bake -25%

   Efekt tego zabiegu nazywamy "Powrót z Malediwów". Opalenizna Fake Bake zawsze w naturalnym odcieniu, równomier...na i utrzymująca się nawet do dwóch tygodni; bez nieprzyjemnego zapachu, plam i brudzenia się ubrań.
   mostrar mais
   90,00 zł
   45min

 • PROMOCJE NOWOROCZNE Pielęgnacja Stóp

  • Total SPA dla Stóp -45%

   Kompleksowy zabieg pielęgnacyjno relaksacyjny dla stóp. Przedbieg zabiegu: peeling Podpharm, preparat zmiękcza...jący, opracowanie podeszwy podeszwy stopy oraz płytki paznokcia, masaż relaksacyjny, maska w kremie Podopharm o działaniu intensywnie nawilżającym i zapobiegającym rogowaceniu naskórka. Idealny prezent dla bliskiej osoby - w formie Bonu Podarunkowego.
   mostrar mais
   99,00 zł
   1h:15min

 • PROMOCJE NOWOROCZNE Piercing

  • Piercing Drugie Przekłucie -30%

   Promocja obejmuje wykonanie dwóch dowolnych przekłuć, w trakcie jednego zabiegu, z wyłączeniem przekłuć w para...ch (klasyczne płatki, sutki). Cena zabiegu obejmuje: przekłucie wykonane igłą przez Certyfikowanego Piercera (około 2000 wykonanych przekłuć), kolczyk Tytan Chirurgiczny G23 HighLine, instruktarz odnośnie: pielęgnacji domowej, postępowania pozabiegowego, możliwości wystąpienia powikłań oraz sposobów ich uniknięcia; wizytę kontrolną po miesiącu od daty przekłucia.
   mostrar mais
   135,00 zł+
   50min
  • Piercing Wymiana Kolczyka Gratis

   Promocja obejmuje wymianę przy zakupie biżuterii powyżej 100zł.
   Disponível
   25min
  • Piercing Nipple Przekłucie Sutka Para

   185,00 zł
   1h
  • Piercing Przekłucie Płatów Ucha Para Double Lob

   125,00 zł
   1h
  • Piercing Tongue Przekłucie Języka Cena Specjalna

   99,00 zł
   40min
  • Piercing Neval Przekłucie Pępka Cena Specjalna

   99,00 zł
   40min

 • Promocje

  • Drenaż Limfatyczny 50min. RABAT -30%

   99,00 zł
   1h
  • Liposukcja Ultradźwiękowa druga partia ciała -30%

   112,00 zł+
   1h
  • Manicure Japoński + Biologiczny -25%

   79,00 zł
   1h:15min
  • Semilac pedicure hybrydowy z pielęgnacyjnym

   Promocja!!!
   125,00 zł
   1h:45min
  • PODOFARM zabieg pielęgnacyjny dla stóp -20%

   Celowana pielęgnacja i regeneracja dla stóp. Zabieg zawiera: peeling, opracowanie podeszwy stopy, maska celowa...na z okluzją, masaż, wykończenie kremem nawilżającym.
   mostrar mais
   99,00 zł
   1h
  • BrowXenna Henna Pudrowa PROMOCJA

   Promocja!!! Wprowadzamy nową usługę, na początek w prezencie cena specjalna. Henna pudrowa + mapping + regula...cja. W odróżnieniu do tradycyjnej henny, henna pudrowa, ma za zadanie farbowanie włosów jak i skóry. Pozwala to na osiągnięcie efektu podobnego do Makijażu Permanentnego, nadanie brwiom najkorzystniejszego kształtu anatomicznego, bez względu na umiejscowienie oraz porost włosów. Dodatkowo preparat intensywnie regeneruje i odbudowuje strukturę włosów. Efekt utrzymuje się na skórze około 2 tygodnie, na włosach około 4 tygodnie.
   mostrar mais
   89,00 zł
   45min
  • Theo Marvee zabieg pielęgnacyjny na twarz -33%

   Celowany zabieg na twarz o działaniu: anty-aging, likwidacja przebarwień, wyrównanie kolorytu, odświeżenie cer...y, redukcja zmarszczek, przywrócenie elastyczności, jędrności i napięcia. Zabiegi doszkalające wykonuje Kosmetolog po wcześniejszym szkoleniu.
   mostrar mais
   99,00 zł
   45min
  • Theo Marvee Sculptor Body Wrapping

   Promocja!!! Zabieg modelujący, antycellulitowy, ujędrniający. Zabieg zawiera: ProSlim Melo Peel - peeling całe...go ciała; masaż manualny/masaż bańką chińską; ThermoActive Sculptor Body Wrapping; Slim'n'Go Body Balm - balsam ujędrniający.
   mostrar mais
   159,00 zł
   1h:45min
  • Fake Bake Opalanie Natryskowe -30%

   89,00 zł
   45min
  • Wymiana kolczyka

   19,00 zł
   20min
  • Dwa przekłucia rabat 30% na drugie przekłucie

   Promocja dotyczy wykonania dwóch przekłuć podczas jednego zabiegu, z wyłączeniem przekłuć w parach (płatki kla...syczne, sutki). Cena promocyjna zawiera: klasyczne przekłucie igłą w warunkach jałowych, kolczyki Tytan Chirurgiczny G23 Highline, wizyta kontrolna.
   mostrar mais
   109,00 zł+
   50min
  • Peel Mission B-like Peel Zabieg Bankietowy -50%

   Zalecenia do zabiegu: przygotowania na wielkie wyjście, przygotowanie skóry pod makijaż, skóra zmęczona, posza...rzała, wymagająca odświeżenia. Efekty zabiegu: napięcie i uelastycznienie skóry, ujednolicenie i rozjaśnienie, odzyskanie świeżego i młodzieńczego wyglądu.
   mostrar mais
   99,00 zł
   45min

 • Depilacja Pastą Cukrową

  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - wąsik

   20,00 zł
   10min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - broda

   40,00 zł
   20min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - twarz

   70,00 zł+
   30min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - pachy

   50,00 zł
   15min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - ręce

   80,00 zł
   45min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - łydki

   65,00 zł
   40min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO- uda

   75,00 zł
   50min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - całe nogi

   130,00 zł
   1h:25min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - Bikini Classic

   Linia bielizny
   50,00 zł
   20min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - Bikini Głębokie

   Strefa intymna front
   70,00 zł
   35min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx - Bikini Brazylijskie

   Strefa intymna front, dół
   115,00 zł
   35min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx - Bikini Hollywood

   Strefa intymna, dół, tył
   130,00 zł
   45min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - pośladki

   60,00 zł+
   30min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - pakiet

   Całe nogi i bikini (cena podstawowa zawiera Bikini Classic; z wersją Bikini Pogłębione 195,00zł; Bikini Brazyl...ijskie 245,00zł; Bikini Holywood 250,00zł)
   mostrar mais
   175,00 zł+
   2h:30min
  • Depilacja Pastą Cukrową Royx PRO - pakiet

   Pachy, całe nogi i bikini (cena podstawowa zawiera Bikini Classic; z wersją Bikini Pogłębione 235,00zł; Bikini... Brazylijskie 285,00zł; Bikini Holywood 295,00zł)
   mostrar mais
   215,00 zł+
   2h:45min
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx PRO - twarz

   80,00 zł+
   1h
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx PRO - pachy

   50,00 zł
   20min
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx PRO - ręce

   90,00 zł+
   45min
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową - klatka piersiowa

   80,00 zł+
   45min
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx - plecy góra

   70,00 zł
   45min
  • Depilacja męska pastą cukrową Royx - całe plecy

   140,00 zł+
   1h
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową - linia podbrzusza

   60,00 zł+
   30min
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx PRO - pośladki

   75,00 zł+
   30min
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx PRO - łydki

   80,00 zł
   30min
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx - całe nogi

   140,00 zł
   2h
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx - Boyzilian

   Strefa intymna, front.
   90,00 zł+
   1h
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx - Boyzilian Pro

   Strefa intymna front, linia podbrzusza
   120,00 zł
   1h:15min
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx Boyzilian Full

   Strefa intymna front, linia podbrzusza, pośladki
   180,00 zł
   1h:45min
  • Depilacja Męska Pastą Cukrową Royx - full body

   Depilacja całego ciała - pachy, klatka piersiowa, całe plecy, Boyzilian Full, całe nogi. Istnieje możliwość zm...iany części ciała wg indywidualnych potrzeb.
   mostrar mais
   540,00 zł+
   5h

 • Depilacja woskiem


 • Zabiegi na Strefę Oka - Pielęgnacja i Stylizacja

  • Lifting i laminacja (trwała) rzęs

   Lifting rzęs to zabieg, dzięki któremu rzęsy są wydłużone, podniesione, zagęszczone i bardziej podkręcone. Cho...ć nie jest on skomplikowany, jego rezultaty są naprawdę olśniewające. Lifting rzęs sprawia, że rzęsy wyglądają zachwycająco, ale jednocześnie naturalnie. Efekty mogą utrzymywać się nawet przez kilka tygodni.
   mostrar mais
   120,00 zł
   1h:15min
  • Lifting i laminacja (trwała) rzęs + Botox

   Lifting rzęs to zabieg, dzięki któremu rzęsy są wydłużone, podniesione, zagęszczone i bardziej podkręcone. Cho...ć nie jest on skomplikowany, jego rezultaty są naprawdę olśniewające. Lifting rzęs sprawia, że rzęsy wyglądają zachwycająco, ale jednocześnie naturalnie. Efekty mogą utrzymywać się nawet przez kilka tygodni.
   mostrar mais
   150,00 zł
   1h:30min
  • Lifting i Laminacja rzęs + Refectocil henna brwi

   145,00 zł
   1h:10min
  • Laminacja, lifting rzęs + Henna Pudrowa

   210,00 zł
   1h:30min
  • BrowXenna Henna Pudrowa Stylizacja Brwi

   Henna pudrowa + mapping + regulacja. W odróżnieniu do tradycyjnej henny, henna pudrowa, ma za zadanie farbowan...ie włosów jak i skóry. Pozwala to na osiągnięcie efektu podobnego do Makijażu Permanentnego, nadanie brwiom najkorzystniejszego kształtu anatomicznego, bez względu na umiejscowienie oraz porost włosów. Dodatkowo preparat intensywnie regeneruje i odbudowuje strukturę włosów. Efekt utrzymuje się na skórze około 2 tygodnie, na włosach około 4 tygodnie.
   mostrar mais
   99,00 zł
   45min
  • Botox do zabiegu Laminacji i Liftingu Rzęs

   Intensywne odżywienie i regeneracja dla rzęs. Wzmacnia i intensyfikuje efekty zabiegu Liftingu i laminacji rzę...s.
   mostrar mais
   30,00 zł
   15min
  • Regulacja brwi

   20,00 zł
   20min
  • Refectocil - henna brwi

   25,00 zł
   20min
  • Refectocil - henna brwi z regulacją

   35,00 zł
   30min
  • RefectoCil Henna brwi i rzęs z regulacją

   40,00 zł
   30min
  • Mesoestetic Mezoterapia Mikro. Global EyeCon

   Wskazania: linie i zmarszczki mimiczne, cienie, opuchnięcia i „worki” pod oczami, opadająca górna powieka. Kur...acja profesjonalna niwelująca niedoskonałości skóry okolic oczu. GLOBALNA kuracja, która niweluje liczne niedoskonałości występujące na skórze w okolicy oka. Łączony protokół na bazie różnych kategorii produktowych: peeling + koktajl wprowadzany mikroigłowo. Produkty, które zostały stworzone specjalnie do pielęgnacji wrażliwej okolicy oka, które zapewniają doskonałą tolerancję. Maksymalna skuteczność przy minimalnej inwazyjności w zabiegu.
   mostrar mais
   399,00 zł
   1h
  • Total Care and SPA Strefa Oka

   Pielęgnacja skóry wokół oczu to jedna z bardziej wymagających stref naszej twarzy. Właściwie dobrana i regular...na pielęgnacja pozwoli na przeciwdziałanie procesom starzenia i utrzymanie strefy oczu w zdrowej i zadbanej kondycji. Total Care and SPA to kompleksowa pielęgnacja strefy wokół oczu, przy zastosowaniu indywidualnie dobranych ampułek/koktajli Theo Marvee, oraz relkas dla całej twarzy. Efekty działania: redukcja cieni i zasinień pod oczami, redukcja obrzęków; redukcja zmarszczek, wygładzenie i ujędrnienie; dogłębne nawilżenie i regeneracja skóry; odświeżenie i ujednolicenie kolorytu skóry. Przebieg zabiegu: przygotowanie do zabiegu, peeling enzymatyczny/kawitacja, Mezoterapia Bezigłowa z ampułką/koktajlem celowanym Theo Marvee, ekspresowy masaż całej twarz, maska celowana na twarz w kremie Theo Marvee, maska w płacie pod oczy.
   mostrar mais
   269,00 zł
   1h

 • Makijaż permanentny


 • Manicure


 • Pedicure


 • Mikrodermabrazja


 • Piercing i przekłuwanie


 • Regulacja brwi


 • Tatuaż


 • Masaże i rytuały


 • Opalanie ciała


 • Zabiegi na ciało


 • Zabiegi na dłonie


 • Zabiegi na stopy


 • Zabiegi na twarz


 • Mezoterapia


 • Peeling


 • Modelowanie Sylwetki

  • Konsultacja z Kosmetologiem - Modelowanie Sylwetki

   1,00 zł
   30min
  • Brazylijski Push-Up Modelowanie Pośladków

   Specjalistyczny zabieg modelowania pośladków. Efekty zabiegu: redukcja tkanki tłuszczowej oraz miejscowo nagr...omadzonego cellulitu, odbudowa tkanki mięśniowej, ujędrnienie i uelastycznienie, z równoczesnym UNIESIENIEM POŚLADKÓW.
   mostrar mais
   110,00 zł
   55min
  • Brazylijski Push-Up Modelowanie Pośladków seria 6

   Specjalistyczny zabieg modelowania pośladków. Efekty zabiegu: redukcja tkanki tłuszczowej oraz miejscowo nagr...omadzonego cellulitu, odbudowa tkanki mięśniowej, ujędrnienie i uelastycznienie, z równoczesnym UNIESIENIEM POŚLADKÓW.
   mostrar mais
   540,00 zł
   50min
  • Brazylijski Push-Up Modelowanie Pośladków seria 10

   Specjalistyczny zabieg modelowania pośladków. Efekty zabiegu: redukcja tkanki tłuszczowej oraz miejscowo nagr...omadzonego cellulitu, odbudowa tkanki mięśniowej, ujędrnienie i uelastycznienie, z równoczesnym UNIESIENIEM POŚLADKÓW.
   mostrar mais
   900,00 zł
   50min
  • Żelazko Antycellulitowe - ramiona

   ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz k...umulacji ich efektywności. 1. Masaż próżnowy - zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej. 2. Elektrostymulacja TENS - pobudza mięśnie do pracy (jak w trakcie ćwiczeń) przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie; poprawia elastyczność, zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry, zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. 3.Chromoterapia LED - synteza DNA, RNA oraz kolagenu, oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek - poprawia ogólny wygląd i jakość skóry.
   mostrar mais
   40,00 zł
   20min
  • Żelazko Antycellulitowe - brzuch

   ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz k...umulacji ich efektywności. 1. Masaż próżnowy - zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej. 2. Elektrostymulacja TENS - pobudza mięśnie do pracy (jak w trakcie ćwiczeń) przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie; poprawia elastyczność, zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry, zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. 3.Chromoterapia LED - synteza DNA, RNA oraz kolagenu, oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek - poprawia ogólny wygląd i jakość skóry.
   mostrar mais
   40,00 zł
   20min
  • Żelazko Antycellulitowe - brzuch+boki

   ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz k...umulacji ich efektywności. 1. Masaż próżnowy - zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej. 2. Elektrostymulacja TENS - pobudza mięśnie do pracy (jak w trakcie ćwiczeń) przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie; poprawia elastyczność, zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry, zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. 3.Chromoterapia LED - synteza DNA, RNA oraz kolagenu, oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek - poprawia ogólny wygląd i jakość skóry.
   mostrar mais
   55,00 zł
   30min
  • Żelazko Antycellulitowe brzuch+pośladki

   ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz k...umulacji ich efektywności. 1. Masaż próżnowy - zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej. 2. Elektrostymulacja TENS - pobudza mięśnie do pracy (jak w trakcie ćwiczeń) przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie; poprawia elastyczność, zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry, zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. 3.Chromoterapia LED - synteza DNA, RNA oraz kolagenu, oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek - poprawia ogólny wygląd i jakość skóry.
   mostrar mais
   80,00 zł
   50min
  • Żelazko Antycellulitowe - plecy

   ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz k...umulacji ich efektywności. 1. Masaż próżnowy - zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej. 2. Elektrostymulacja TENS - pobudza mięśnie do pracy (jak w trakcie ćwiczeń) przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie; poprawia elastyczność, zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry, zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. 3.Chromoterapia LED - synteza DNA, RNA oraz kolagenu, oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek - poprawia ogólny wygląd i jakość skóry.
   mostrar mais
   50,00 zł
   30min
  • Żelazko Antycellulitowe - pośladki

   ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz k...umulacji ich efektywności. 1. Masaż próżnowy - zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej. 2. Elektrostymulacja TENS - pobudza mięśnie do pracy (jak w trakcie ćwiczeń) przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie; poprawia elastyczność, zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry, zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. 3.Chromoterapia LED - synteza DNA, RNA oraz kolagenu, oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek - poprawia ogólny wygląd i jakość skóry.
   mostrar mais
   50,00 zł
   30min
  • Żelazko Antycellulitowe - uda 1 strefa

   ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz k...umulacji ich efektywności. 1. Masaż próżnowy - zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej. 2. Elektrostymulacja TENS - pobudza mięśnie do pracy (jak w trakcie ćwiczeń) przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie; poprawia elastyczność, zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry, zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. 3.Chromoterapia LED - synteza DNA, RNA oraz kolagenu, oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek - poprawia ogólny wygląd i jakość skóry.
   mostrar mais
   60,00 zł
   30min
  • Żelazko Antycellulitowe - uda całość

   ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz k...umulacji ich efektywności. 1. Masaż próżnowy - zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej. 2. Elektrostymulacja TENS - pobudza mięśnie do pracy (jak w trakcie ćwiczeń) przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie; poprawia elastyczność, zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry, zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. 3.Chromoterapia LED - synteza DNA, RNA oraz kolagenu, oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek - poprawia ogólny wygląd i jakość skóry.
   mostrar mais
   80,00 zł
   50min
  • Żelazko Antycellulitowe pośladki + uda 1 strefa

   ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz k...umulacji ich efektywności. 1. Masaż próżnowy - zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej. 2. Elektrostymulacja TENS - pobudza mięśnie do pracy (jak w trakcie ćwiczeń) przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie; poprawia elastyczność, zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry, zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. 3.Chromoterapia LED - synteza DNA, RNA oraz kolagenu, oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek - poprawia ogólny wygląd i jakość skóry.
   mostrar mais
   100,00 zł
   50min
  • Żelazko Antycellulitowe brzuch+pośladki+uda

   ŻELAZKO ANTYCELLULITOWE® zapewnia wysoką skuteczność dzięki innowacyjnemu połączeniu sprawdzonych metod oraz k...umulacji ich efektywności. 1. Masaż próżnowy - zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu i tkanki tłuszczowej. 2. Elektrostymulacja TENS - pobudza mięśnie do pracy (jak w trakcie ćwiczeń) przyspieszając ich naturalne procesy regeneracyjne oraz kształtuje i wzmacnia mięśnie; poprawia elastyczność, zapewnia lepsze ukrwienie i dotlenienie skóry, zmniejsza objawy cellulitu oraz modeluje sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. 3.Chromoterapia LED - synteza DNA, RNA oraz kolagenu, oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, wspomaga leczenie uszkodzonych komórek - poprawia ogólny wygląd i jakość skóry.
   mostrar mais
   120,00 zł
   1h:10min
  • Celluliquid Preparat Spalanie Tkanki Tłuszczowej

   Dodatek do zabiegów: Żelazko Antycellulitowe oraz Modelowanie pośladków Brazylijski Push-Up - intensyfikuje i ...przyśpiesza działanie zabiegów aparaturowych.
   mostrar mais
   20,00 zł
   15min
  • Liposukcja Ultradźwiękowa Ramiona

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej. Trójfazowy, niezwykle efektywny zabieg modelowania sylw...etki, redukujący tkankę tłuszczową, jednocześnie napinający i ujędrniający skórę. Zabieg rozpoczynamy od stymulacji podczerwienią InfraRed, następnie przechodzimy do etapu pracy Ultradźwiękami, wykańczając Dermomasażem (drenaż limfatyczny). Dla znacznego poprawienia napięcia łączony z zabiegiem RF Fala Radiowa. Dobierz kolejną partię ciała z rabatem 50%, nadal korzystając z aktualnego rabatu na zabiegi przeprowadzane w serii.
   mostrar mais
   70,00 zł
   25min
  • Liposukcja Ultradźwiękowa Boki

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Trójfazowy, niezwykle efektywny zabieg modelowania... sylwetki, redukujący tkankę tłuszczową, jednocześnie napinający i ujędrniający skórę. Zabieg rozpoczynamy od stymulacji podczerwienią InfraRed, następnie przechodzimy do etapu pracy Ultradźwiękami, wykańczając Dermomasażem (drenaż limfatyczny). Dla znacznego poprawienia napięcia łączony z zabiegiem RF Fala Radiowa. Dobierz kolejną partię ciała z rabatem 50%, nadal korzystając z aktualnego rabatu na zabiegi przeprowadzane w serii.
   mostrar mais
   70,00 zł
   25min
  • Liposukcja Ultradźwiękowa Brzuch

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Trójfazowy, niezwykle efektywny zabieg modelowania... sylwetki, redukujący tkankę tłuszczową, jednocześnie napinający i ujędrniający skórę. Zabieg rozpoczynamy od stymulacji podczerwienią InfraRed, następnie przechodzimy do etapu pracy Ultradźwiękami, wykańczając Dermomasażem (drenaż limfatyczny). Dla znacznego poprawienia napięcia łączony z zabiegiem RF Fala Radiowa. Dobierz kolejną partię ciała z rabatem 50%, nadal korzystając z aktualnego rabatu na zabiegi przeprowadzane w serii.
   mostrar mais
   80,00 zł
   30min
  • Liposukcja Ultradźwiękowa Pośladki

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Trójfazowy, niezwykle efektywny zabieg modelowania... sylwetki, redukujący tkankę tłuszczową, jednocześnie napinający i ujędrniający skórę. Zabieg rozpoczynamy od stymulacji podczerwienią InfraRed, następnie przechodzimy do etapu pracy Ultradźwiękami, wykańczając Dermomasażem (drenaż limfatyczny). Dla znacznego poprawienia napięcia łączony z zabiegiem RF Fala Radiowa. Dobierz kolejną partię ciała z rabatem 50%, nadal korzystając z aktualnego rabatu na zabiegi przeprowadzane w serii.
   mostrar mais
   80,00 zł
   30min
  • Liposukcja Ultradźwiękowa Uda (1 partia)

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Trójfazowy, niezwykle efektywny zabieg modelowania... sylwetki, redukujący tkankę tłuszczową, jednocześnie napinający i ujędrniający skórę. Zabieg rozpoczynamy od stymulacji podczerwienią InfraRed, następnie przechodzimy do etapu pracy Ultradźwiękami, wykańczając Dermomasażem (drenaż limfatyczny). Dla znacznego poprawienia napięcia łączony z zabiegiem RF Fala Radiowa. Dobierz kolejną partię ciała z rabatem 50%, nadal korzystając z aktualnego rabatu na zabiegi przeprowadzane w serii.
   mostrar mais
   80,00 zł
   35min
  • Liposukcja Ultradźwiękowa Uda (całe)

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Trójfazowy, niezwykle efektywny zabieg modelowania... sylwetki, redukujący tkankę tłuszczową, jednocześnie napinający i ujędrniający skórę. Zabieg rozpoczynamy od stymulacji podczerwienią InfraRed, następnie przechodzimy do etapu pracy Ultradźwiękami, wykańczając Dermomasażem (drenaż limfatyczny). Dla znacznego poprawienia napięcia łączony z zabiegiem RF Fala Radiowa. Dobierz kolejną partię ciała z rabatem 50%, nadal korzystając z aktualnego rabatu na zabiegi przeprowadzane w serii.
   mostrar mais
   120,00 zł
   1h
  • Liposukcja Ultradźwiękowa Kolana

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Trójfazowy, niezwykle efektywny zabieg modelowania... sylwetki, redukujący tkankę tłuszczową, jednocześnie napinający i ujędrniający skórę. Zabieg rozpoczynamy od stymulacji podczerwienią InfraRed, następnie przechodzimy do etapu pracy Ultradźwiękami, wykańczając Dermomasażem (drenaż limfatyczny). Dla znacznego poprawienia napięcia łączony z zabiegiem RF Fala Radiowa. Dobierz kolejną partię ciała z rabatem 50%, nadal korzystając z aktualnego rabatu na zabiegi przeprowadzane w serii.
   mostrar mais
   60,00 zł
   20min
  • RF Fala Radiowa Ramiona

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Główne wskazania do zabiegu: wiotka, pozbawiona na...pięcia i elastyczności skóra. W wyniku działania Fal Radiowych skutecznie modeluje sylwetkę w najbardziej problematycznych partiach ciała. Dotyczy to szczególnie partii ciała, które utraciły swoją jakość na skutek ciąży, dużej utraty wagi, itp. Dla wzmocnienia i przyśpieszenia efektów rekomendujemy połączenie z zabiegami Mesoestetic Mezoterapia Mikroigłowa. Dobierz kolejną partię ciała, z rabatem -50%, nie tracąc możliwości skorzystania z aktualnej promocji na zabiegi w seriach.
   mostrar mais
   55,00 zł
   20min
  • RF Fala Radiowa Brzuch

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Główne wskazania do zabiegu: wiotka, pozbawiona na...pięcia i elastyczności skóra. W wyniku działania Fal Radiowych skutecznie modeluje sylwetkę w najbardziej problematycznych partiach ciała. Dotyczy to szczególnie partii ciała, które utraciły swoją jakość na skutek ciąży, dużej utraty wagi, itp. Dla wzmocnienia i przyśpieszenia efektów rekomendujemy połączenie z zabiegami Mesoestetic Mezoterapia Mikroigłowa. Dobierz kolejną partię ciała, z rabatem -50%, nie tracąc możliwości skorzystania z aktualnej promocji na zabiegi w seriach.
   mostrar mais
   60,00 zł
   30min
  • RF Fala Radiowa Pośladki

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Główne wskazania do zabiegu: wiotka, pozbawiona na...pięcia i elastyczności skóra. W wyniku działania Fal Radiowych skutecznie modeluje sylwetkę w najbardziej problematycznych partiach ciała. Dotyczy to szczególnie partii ciała, które utraciły swoją jakość na skutek ciąży, dużej utraty wagi, itp. Dla wzmocnienia i przyśpieszenia efektów rekomendujemy połączenie z zabiegami Mesoestetic Mezoterapia Mikroigłowa. Dobierz kolejną partię ciała, z rabatem -50%, nie tracąc możliwości skorzystania z aktualnej promocji na zabiegi w seriach.
   mostrar mais
   70,00 zł
   25min
  • RF Fala Radiowa Uda wewnętrzne/zewnętrzne

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Główne wskazania do zabiegu: wiotka, pozbawiona na...pięcia i elastyczności skóra. W wyniku działania Fal Radiowych skutecznie modeluje sylwetkę w najbardziej problematycznych partiach ciała. Dotyczy to szczególnie partii ciała, które utraciły swoją jakość na skutek ciąży, dużej utraty wagi, itp. Dla wzmocnienia i przyśpieszenia efektów rekomendujemy połączenie z zabiegami Mesoestetic Mezoterapia Mikroigłowa. Dobierz kolejną partię ciała, z rabatem -50%, nie tracąc możliwości skorzystania z aktualnej promocji na zabiegi w seriach.
   mostrar mais
   75,00 zł
   25min
  • RF Fala Radiowa Kolana

   Rabat -30% przy dwóch partiach ciała, dla mniejszej partii. Główne wskazania do zabiegu: wiotka, pozbawiona na...pięcia i elastyczności skóra. W wyniku działania Fal Radiowych skutecznie modeluje sylwetkę w najbardziej problematycznych partiach ciała. Dotyczy to szczególnie partii ciała, które utraciły swoją jakość na skutek ciąży, dużej utraty wagi, itp. Dla wzmocnienia i przyśpieszenia efektów rekomendujemy połączenie z zabiegami Mesoestetic Mezoterapia Mikroigłowa. Dobierz kolejną partię ciała, z rabatem -50%, nie tracąc możliwości skorzystania z aktualnej promocji na zabiegi w seriach.
   mostrar mais
   55,00 zł
   20min
  • Theo Marvee PRO-SLIM Peeling całego ciała

   Peeling ciała z balsamem ujędrniającym. Szczególnie polecany osobom przed zabiegami depilacji, opalania natrys...kowego lub potrzebującym odświeżenia skóry. Idealny przed zabiegami wyszczuplającymi Theo Marvee Reductive. Przebieg zabiegu: PRO-SLIM peeling całego ciała, SLIM'N'GO balsam wyszczuplająco-antycellulitowy.
   mostrar mais
   99,00 zł
   45min
  • Theo Marvee REDUCTIVE Zab. Wyszczuplający 1 partia

   Zabieg wyszczuplający, antycellulitowy, ujędrniający. Przebieg zabiegu: PRO-SLIM peeling, THERMO ACTIVE SCULP...TURE body wraping, SLIM'N'GO baslam wyszczuplająco-antycellulitowy. Zabieg na 1 partię ciała.
   mostrar mais
   89,00 zł
   40min
  • Theo Marvee REDUCTIVE Zab. Wyszczuplający 1 partia

   Zabieg wyszczuplający, antycellulitowy, ujędrniający. Przebieg zabiegu: PRO-SLIM peeling, Caliner BODY BUTTER... masaż wyszczuplający, THERMO ACTIVE SCULPTURE body wraping, SLIM'N'GO baslam wyszczuplająco-antycellulitowy. Zabieg na 1 partię ciała.
   mostrar mais
   99,00 zł
   50min
  • Theo Marvee Sculpture Zabieg Wyszczuplający

   Zabieg wyszczuplający, ujędrniający, antycellulitowy. Przebieg zabiegu: PRO-SLIM peeling całego ciała, THERMO... ACTIVE BODY SCULPTURE body wrapping, SLIM'N'GO balsam wyszczuplający antycellulitowy. Zabieg obejmuje: brzuch, pośladki, uda.
   mostrar mais
   159,00 zł
   1h:15min
  • Theo Marvee Sculpture Zabieg Wyszczuplający

   Zabieg modelujący, wyszczuplający, antycellulitowy, ujędrniający. Przebieg zabiegu: PRO-SLIM peeling, CALINER ...BODY BUTTER masaż, THERMO ACTIVE BODY SCULPTURE body wrapping, SLIM'N'GO balsam wyszczuplająco-antycellulitowy, ujędrniający. Zabieg obejmuje: brzuch, pośladki, uda.
   mostrar mais
   199,00 zł
   1h:45min
  • Theo Marvee Ampułka ujędrniająco-wyszczuplająca

   Dodatek do zabiegu Theo Marvee. Ujędrniający i wyszczuplający koncentrat do ciała. Zawiera kompleksy: Lipout, ...kofeinę oraz Provislim. Ponadto zawiera odżywczy ekstrakt z arbuza, silnie nawilżające kwas hialuronowy i jedwab, a także nadający skórze jędrność i sprężystość kolagen.
   mostrar mais
   49,00 zł
   15min
  • Mesoestetic Mezoterapia Mikroigłowa L Karnityna

   Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, polecany szczególnie w przypadku cellulitu, obrzęków czy nadmia...ru tkanki tłuszczowej. Zabieg o działaniu wyszczuplającym i antycellulitowym. Wyraźnie redukuje cellulit i przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Skutecznie ujędrnia skórę i modeluje sylwetkę, poprawiając sprężystość i kondycję skóry po odchudzaniu. Wpływa korzystnie na regenerację i zwiększenie elastyczności skóry. Hamuje produkcję cholesterolu i zwiększa jego przemianę do kwasów żółciowych. Zabieg na 1 partię ciała. Kolejna partia ciała +150zł.
   mostrar mais
   400,00 zł
   45min
  • Mesoestetic Mezoterapia Mikroigłowa DMAE

   Zabieg o właściwościach ujędrniających, zawierający dimetyloaminoetanol (DMAE 3%) w połączeniu z nieusieciowan...ym kwasem hialuronowym. Przywraca skórze jędrność, zapobiega utracie elastyczność i wiotczeniu skóry w wyniku procesu starzenia. Wskazania: skóra wymagająca ujędrnienia ,liftingu i nawilżenia, skóra zwiotczała, zmarszczki. Zabieg na 1 partię ciała. Kolejna partia ciała +150,00zł
   mostrar mais
   400,00 zł+
   45min
  • Mesoestetic Mezoterapia Mikroigłowa Body Firming

   Zabieg silnie ujędniająco-uelastyczniający. Rekomendowany do okolicy ud, pośladków, brzucha, ramion. Body firm...ing solution to koktajl liftingujący do ciała. Koktajl zwiększa wydzielanie acetylocholiny, przez co pobudza włókna mięśniowe. Przyczynia się do utrzymania długotrwałego efektu liftingu i ujędrnienia skóry – zwiększa napięcie mięśniowe oraz przeciwdziała wiotczeniu skóry. Efekt napięcia skóry i stymulacji komórek tkanki łącznej do syntezy włókien. Ujędrnienie i nawilżenie zwiotczałej skóry, poprawa napięcie skóry. Zabieg na 1 partię ciała. Kolejna partia ciała +150,00zł.
   mostrar mais
   450,00 zł
   45min
  • Mezoterapia Bezigłowa 1 partia ciała

   Promocja!!!
   199,00 zł+
   45min
  • Mezoterapia bezigłowa 2 partie ciała

   Promocja!!!
   219,00 zł+
   1h
  • Mezoterapia bezigłowa 3 partie ciała

   Promocja!!!
   299,00 zł+
   1h:15min

 • Zabiegi na usta

  • Zabieg regeneracyjny nawilżający na usta

   49,00 zł
   30min

Veja nosso trabalho

Avaliações

Avaliações não são brincadeira! O Booksy valoriza avaliações autênticas e as verifica apenas se soubermos que o revisor visitou esta empresa.
4.9/5
275 avaliações
 • 5
  264
 • 4
  4
 • 3
  1
 • 2
  2
 • 1
  4

Julia M…

jan 20, 2021
Profesjonalna obsługa, świetne podejście do klienta a oferowane usługi należycie świadczone ❤️❤️...

Lydia K…

jan 20, 2021
Amazing as always. Elisa goes an extra mile to make sure the client is happy....

Klaudia K…

jan 19, 2021
Przemiła, profesjonalna obsługa, na pewno wrócę :) nawet jeśli tylko po nowy kolczyk, a jest w czym wybierać 😍...

Karolina K…

jan 17, 2021
Jestem bardzo zadowolona z przekłucia. Było szybko, sprawnie i bardzo sterylnie. Polecam :)...

Kamila G…

jan 17, 2021
Poleca bardzo profesjonalne podejście....

Ahmad K…

jan 14, 2021
It was good.. i enjoyed it...

Karolina L…

jan 12, 2021
Paznokcie hybrydowe są cudowne ❤️ Bardzo starannie wykonane ❤️ Duży plus za atmosferę - spokój cisza relax ❤️ polecam serdecznie ❤️...

Agnieszka A…

jan 5, 2021
Bardzo uprzejma i kompetentna obsługa. Pani, poza rzetelnym wykonaniem usługi, stwarza miłą atmosferę, co daje odczucie wytchnienia i spokoju. Salon urządzony w przyjemnym, wysoko estetycznym stylu....

Claudia D…

dez 30, 2020
Bardzo dobra usługa....

Julia M…

dez 30, 2020
Świetna obsluga ❤️...

Adrianna T…

dez 29, 2020
Bardzo polecam 🙂 Wyszłam z pięknymi brwiami i rzesami. Obsługa byla przemiła. Napewno tu wrócę 🙂...

Magdalena P…

dez 11, 2020
Pani Eliza sprawiła, że mogę zrezygnować z podkładu 😊 bo już go nie potrzebuje. Regularne i indywidualnie dobrane zabiegi zdziałały cuda 😁...

Magdalena P…

dez 11, 2020
Królowa Piercing! ❤...

Erica P…

dez 8, 2020
Perfect...

Agnieszka K…

dez 6, 2020
Byłam ba przekłuciu zaopiekowana jak nigdy, bardzo dziękuję :)...
Respondido: jan 3, 2021
Merrie Belle tattoo and beauty
Bardzo dziękujemy za skorzystanie z naszych usług oraz tak miłą rekomendację. Pozdrawiamy serdecznie!

Ala Z…

dez 6, 2020
Super obsługa, pełen profesjonalizm...

Magdalena P…

nov 29, 2020
Profesjonalizm w każdym calu i przemiła atmosfera....

Karina S…

nov 24, 2020
Zabieg super, godny polecenia :). Jedyne co bym zmieniła, to włączenie jakieś spokojnej muzyki w tle, taka zupelna cisza nie do końca jest komfortowa....

Agnieszka J…

nov 21, 2020
Jak zawsze profesjonalna obsluga i świetnie wykonany zabieg. Na pewno wrócę 🙂...

Andrea F…

nov 20, 2020
Niesamowity profesjonalizm Pani Izy! Od momentu wejścia do salonu przestrzegane wszelkie środki sanitarne, wszystkie użyte materiały były zapakowane w sposób sterylny, czystość salonu, przestrzeganie zasad higieny również wobec mnie jako klientki. Pa...ni Iza poświęciła bardzo dużo uwagi na dokładnie omówienie zabiegu, dopasowała przekłucia pod kształt anatomiczny ucha, wszystko skonsultowała ze mną, następnie z profesjonalizmem wykonała całą procedurę i omówiła możliwe powikłania i dalsze postępowanie oraz pielęgnacje wkłuć. Serdecznie polecam i zachęcam do korzystania z usług piercingowych w tym salonie. Profesjonalizm, bezpieczeństwo i zaangażowanie!
Respondido: jan 3, 2021
Merrie Belle tattoo and beauty
Dziękujemy za tak uprzejmą rekomendację. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy sprostać Pani oczekiwaniom. Pozdrawiamy serdecznie!
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • ...
 • 14