O que você está procurando?
Onde?
Quando?
Gala Studio
ulica Garbarska 14, 31-131, Kraków, Śródmieście
4,9
71 avaliações

Gala Studio

ulica Garbarska 14, 31-131, Kraków, Śródmieście
Regras Local de Saúde e Segurança

Serviços


  Serviços populares

  • Przekłuwanie uszu 1 kolczyk

   Kolczyki w cenie
   40,00 zł
   15min
  • Przedłużanie rzęs metoda 3:1 pierwsze założenie

   170,00 zł
   2h:30min
  • Zabieg dobrany do potrzeb klienta

   100,00 zł+
   1h:30min

 • Outros serviços

  • Konsultacja

   Disponível
   20min

 • Makijaż permanentny

  • Makijaż permanentny brwi metoda cieniowania

   Makijaż permanentny naturalnie podkreśli Twoje brwi lub skoryguje ich niedoskonałości i sprawi że będziesz wyg...lądać młodziej, świeżej, wyraziściej.
   mostrar mais
   600,00 zł
   2h:30min
  • Makijaż permanentny brwi metoda ombre

   Makijaż permanentny naturalnie podkreśli Twoje brwi lub skoryguje ich niedoskonałości i sprawi że będziesz wyg...lądać młodziej, świeżej, wyraziściej.
   mostrar mais
   600,00 zł
   2h:30min
  • Makijaż permanentny ust

   Makijaż permanentny sprawi, że Twoje usta staną się większe, pełniejsze i bardziej wyraziste. Należy pamiętać,... że ten sam kolor u każdej osoby da inny efekt, gdyż każda z Pań ma indywidualną i inną czerwień wargową. Nie da się przed zabiegiem dokładnie przewidzieć jaki będzie ostateczny efekt. Przy drugim zabiegu można jednak zmienić kolor, jeśli wcześniej otrzymany nie będzie odpowiadał. Ostateczny kolor ust jest widoczny dopiero po około 4 tygodniach od zabiegu. Do tego czasu kolor może się delikatnie zmieniać.
   mostrar mais
   600,00 zł
   3h
  • Makijaż permanentny kreska górna

   Kreska na powiece górnej i/lub na powiece dolnej sprawi, że Twoje rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej g...ęste, a oczy podkreślone, większe i wyraziste. Można wykonać delikatną kreskę w linii rzęs lub grubszą kreskę dekoracyjną.
   mostrar mais
   400,00 zł
   2h:30min
  • Makijaż permanentny linia rzęs górna

   Kreska na powiece górnej i/lub na powiece dolnej sprawi, że Twoje rzęsy będą wydawały się grubsze i bardziej g...ęste, a oczy podkreślone, większe i wyraziste. Można wykonać delikatną kreskę w linii rzęs lub grubszą kreskę dekoracyjną.
   mostrar mais
   200,00 zł
   1h:30min

 • Medycyna estetyczna

  • Powiększanie i modelowanie ust

   Cena zabiegu zależy od wykorzystanych preparatów. Zanik czerwieni wargowej, utrata jędrności, zatarcie granicy... pomiędzy czerwienią wargową i skórą są naturalną zmianą zachodzącą w przebiegu procesu starzenia. Zwiększenie objętości ust i podkreślenie konturu pozwalają na uzyskanie efektu odmłodzenia.
   mostrar mais
   600,00 zł+
   45min
  • Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

   Wskazania do zabiegu: usunięcie tzw. lwiej zmarszczki likwidacja zmarszczek wokół oczu korekcja głębokich bruz...d nosowo-wargowych korekta tzw. linii marionetki (opadające kąciki ust) usunięcie zmarszczek tzw. palacza korekta ubytków, blizn Przebieg zabiegu Na około 30 min przed zabiegiem skóra jest znieczulana powierzchniowo. Następnie przy pomocy cienkiej igły preparat jest wprowadzany podskórnie. Samo nakłucie i podawanie preparatu są praktycznie bezbolesne. Pacjent może odczuwać delikatne uczucie rozpierania lub mrowienia związanego ze środkiem znieczulającym zawartym w preparacie. Preparat podany bezpośrednio w linię zmarszczki wiąże wodę i powiększa objętość danej okolicy wypełniając zmarszczkę. Jak długo utrzymuje się efekt? Znaczenie ma również miejsce podania oraz rodzaju preparatu jaki został podany w celu wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym. Średnio efekty utrzymują się od 9 do 12 miesięcy. Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża oraz okres karmienia piersią, aktywne choroby nowotworowe, niewyrównana cukrzyca, aktywna opryszczka, stan zapalny w miejscu zabiegu, choroby autoimmunologiczne.
   mostrar mais
   600,00 zł+
   45min
  • Mezoterapia igłowa

   Mezoterapia igłowa polega na zaaplikowaniu pod skórę przy pomocy cienkiej igły odpowiednio dobranej substancji... aktywnej. Należy do zabiegów małoinwazyjnych. Po przeprowadzeniu wstępnej konsultacji dobierany rodzaj preparatu i schemat zabiegowy odpowiednio do wskazań. W zależności od potrzeb, przy wykonywaniu mezoterapii można stosować takie substancje jak m.in.:kwas hialuronowy, aminokwasy, preparaty o działaniu przeciwstarzeniowym, poliwitaminy, mikroelementy, mieszanki z kwasem hialuronowym. Mezoterapię można stosować u osób po 25. roku życia, które pragną na dłużej utrzymać skórę w dobrej kondycji. Najczęściej jest stosowana jako profilaktyka przeciwstarzeniowa. Zabieg ten pozwala zmniejszyć główne objawy starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, zwiotczenie oraz odwodnienie. Może być łączona z innymi zabiegami medycyny estetycznej.
   mostrar mais
   250,00 zł+
   1h
  • Mezoterapia mikroiglowa

   Mezoterapia igłowa polega na zaaplikowaniu pod skórę przy pomocy specjalistycznego przyrządu (Derma pen) odpow...iednio dobranej substancji aktywnej. Należy do zabiegów małoinwazyjnych. Po przeprowadzeniu wstępnej konsultacji dobierany rodzaj preparatu i schemat zabiegowy odpowiednio do wskazań. W zależności od potrzeb, przy wykonywaniu mezoterapii można stosować takie substancje jak m.in.:kwas hialuronowy, aminokwasy, preparaty o działaniu przeciwstarzeniowym, poliwitaminy, mikroelementy, mieszanki z kwasem hialuronowym.
   mostrar mais
   150,00 zł+
   1h

 • Peeling kwasami

  • 4+1 pakiet zabiegów z kwasami

   Kup 4 zabiegi z kwasami i otrzymaj 1 zabieg gratis!
   1h
  • Skin Revital Peel Mission

   Linia SKIN REVITAL bazuje na składniku aktywnym jakim jest kwas migdałowy w stężeniu od 40% do 60% i pH od 0,8... do 1,5. Kwas migdałowy syntetyzowany jest w laboratoriach firmy z wyciągu gorzkich migdałów. Peeling Skin Revital powinien być stosowany w lecie jako alternatywa do zabiegów serii Anti Age, Anti Acne, Lightening. Linia SKIN REVITAL posiada następujące działanie: antybakteryjne, odkażające, oczyszczające, powoduje spłycenie drobnych zmarszczek, poprawia fakturę skóry, wpływa na redukcję trądziku, melasmy i uszkodzeń posłonecznych, nie powoduje podrażnienia skóry, nie uwrażliwia na słońce.
   mostrar mais
   160,00 zł
   1h
  • Reti Peel Peel Mission

   250,00 zł
   1h:30min
  • Lacto Peel Peel Mission

   Kwas laktobionowy jest nowej generacji kwasem otrzymywanym z naturalnie występującej laktozy. Posiada wszystki...e cechy i właściwości charakterystyczne dla kwasów AHA, ale wykazuje łagodniejsze działanie, nie powodując efektów ubocznych w postaci intensywnego łuszczenia, pieczenia, szczypania lub zaczerwienienia skóry (co jest wynikiem budowy alfa i beta hydroksykwasów).Olbrzymią zaletą tych preparatów jest możliwość ich stosowania podczas i po leczeniu retinoidami i sterydami, dzięki czemu zmniejszone zostaną skutki uboczne działania leków. Kwas laktobionowy, dzięki swojej budowie, nie wykazuje działania fototoksycznego, może być więc stosowany przez cały rok. Ze względu na swoje właściwości pełni ważną rolę w pielęgnacji skóry zniszczonej słońcem i w zapobieganiu starzenia się skóry. Cechą odróżniającą go od tradycyjnych kwasów jest działanie łagodzące i przeciwzapalne. Podczas aplikacji peelingów LACTO PEEL nie występują typowe dla innych hydroksykwasów objawy takie jak świąd, pieczenie i zaczerwienienie. Dodatkowym atutem są silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacniające barierę skóry. Dzięki tym właściwościom znajduje on zastosowanie w pielęgnacji następujących rodzajów skór: ze stanami zapalnymi, w AZS, wyprysku kontaktowym, trądziku różowatym, trądziku zwykłym, łojotokowym zapaleniu skóry, skóra z teleangiektazjami, skóra z rumieniem, skóra wrażliwa.
   mostrar mais
   160,00 zł
   1h
  • B-LIKE PEEL Peel Mission

   B-like to skuteczny zabieg wygładzający zmarszczki będący alternatywą dla medycyny estetycznej. Pozwala na nat...ychmiastowe wygładzenie zmarszczek mimicznych, dzięki skoncentrowanemu składnikowi, jakim jest 10% kwas GABA (gammaaminomasłowy). Kwas ten wykazuje efekty podobne do działania toksyny botulinowej. Jest to zabieg bankietowy, który w zaledwie kilka minut przynosi efekt redukcji zmarszczek, dodatkowo pobudzając syntezę kolagenu. Preparat blokuje mechanizm łączenia szlaków kanałów jonowych, powodując mikroskurcze skóry, a tym samym relaksację mięśni. Jest nieinwazyjnym zabiegiem, którego działanie zbliżone jest do botoksu, ale bez użycia igły.
   mostrar mais
   220,00 zł
   1h:15min

 • Zabiegi pielęgnacyjne na twarz, szyję i dekolt

  • Oczyszczanie manualne

   Manualne oczyszczanie twarzy polega na ręcznym usuwaniu zaskórników, grudek, prosaków i nadmiaru sebum. Po jeg...o przeprowadzeniu skóra staje się wyraźnie odświeżona i łatwiej przyjmuje substancje aktywne zawarte w kosmetykach. Cała procedura trwa około 1,5 - 2 godzin i momentami może być nieco bolesną co jest jej główną wadą. Zabieg przeprowadza się na twarzy, szyi i dekolcie, ale można zastosować go także na ramionach i plecach. Zabieg krok po kroku 1. Demakijaż mleczkiem lub pianką. 2. Tonizowanie skóry przy pomocy toniku. 3. Wykonanie peelingu dobranego do rodzaju skóry. 4. Maseczka, która rozpulchnia skórę. 5. Podgrzewanie maseczki za pomocą nakrycia folią. 6. Ręcznie usuwanie zaskórników i niezapalnych zmian. 7. Dezynfekcja z zastosowaniem darsonwalizacji. 8. Maskę łagodząca (najczęściej na bazie glinki lub algowa), 9. Nakładanie odpowiedniego kremu do twarzy. Oczyszczanie twarzy poleca się osobom, które mają skórę trądzikową, łojotokową lub tłustą. Może być również przeprowadzony na skórze normalnej i mieszanej w celu jej dokładnego oczyszczenia i wyeliminowania zaskórników czy grudek. Polecany jest dla osób w każdym wieku, zarówno kobietom i mężczyznom. Wskazania: * nadmiar sebum, * zaskórniki zamknięte i otwarte, * skóra zanieczyszczona, * poszarzała szorstka skóra, * nierównomierny koloryt skóry, * zmiany grudkowo-krostkowe. Przeciwwskazania: * stany zapalne skóry, * opryszczka, * skóra naczyniowa, * tendencje do powstawania blizn, * trądzik różowaty.
   mostrar mais
   130,00 zł
   1h:30min
  • Zabieg dobrany do potrzeb klienta

   100,00 zł+
   1h:30min
  • B-LIKE (Peel Mission)

   B-like to banketowy zabieg wygładzający zmarszczki będący alternatywą dla medycyny estetycznej. Pozwala na nat...ychmiastowe wygładzenie zmarszczek mimicznych, dzięki skoncentrowanemu składnikowi, jakim jest 10% kwas GABA (gammaaminomasłowy). Kwas ten wykazuje efekty podobne do działania toksyny botulinowej. Jest to zabieg bankietowy, który w zaledwie kilka minut przynosi efekt redukcji zmarszczek, dodatkowo pobudzając syntezę kolagenu. Preparat blokuje mechanizm łączenia szlaków kanałów jonowych, powodując mikroskurcze skóry, a tym samym relaksację mięśni. Jest nieinwazyjnym zabiegiem, którego działanie zbliżone jest do botoksu, ale bez użycia igły.
   mostrar mais
   220,00 zł
   1h
  • Peeling kawitacyjny + sonoforeza + maska kremowa

   Peeling ultradźwiękowy (kawitacyjny) to procedura, podczas której delikatnie usuwa się zrogowaciałe komórki sk...óry, nadmiar sebum i inne zanieczyszczenia. Przeprowadzenie tej procedury raz w miesiącu znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo powstawania zamkniętych i otwartych zaskórników, odświeża kolor skóry, czyni ją gładką i zdrową.
   mostrar mais
   120,00 zł
   1h
  • Mikrodermabrazja + sonoforeza + maska kremowa

   Mikrodermabrazja jest skuteczną techniką złuszczania górnych warstw naskórka, która opiera się na sprzętowym m...ikrozieleniu skóry małymi cząstkami ściernymi. Wskazaniami są zmarszczki na twarzy, oznaki fotostarzenia (nadmierne rogowacenie, szarawy kolor skóry), powiększone pory, nie głębokie plamy pigmentowe, ślady trądziku i zapobieganie starzeniu się.
   mostrar mais
   140,00 zł
   1h

 • Rzęsy i brwi

  • Przedłużanie rzęs metoda 1:1 pierwsze założenie

   130,00 zł
   2h:30min
  • Przedłużanie rzęs metoda 2:1 pierwsze założenie

   150,00 zł
   2h:30min
  • Przedłużanie rzęs metoda 3:1 pierwsze założenie

   170,00 zł
   2h:30min
  • Lifting rzęs

   Lifting rzęs + henna rzęs. Zabieg liftingu rzęs pozwala na uzyskanie efektu dłuższych, optycznie gęstszych i p...odkręconych rzęs. Piękna oprawa oczu na kilka tygodni.
   mostrar mais
   100,00 zł
   1h
  • Henna brwi i rzęs, regulacja brwi

   45,00 zł
   30min

 • Depilacja woskiem


 • Przekluwanie uszu

  • Przekluwanie uszu 2 kolczyki

   Kolczyki w cenie
   70,00 zł
   15min
  • Przekłuwanie uszu 1 kolczyk

   Kolczyki w cenie
   40,00 zł
   15min
  • Przekłuwanie nosa

   110,00 zł
   15min

 • Manicure i pedicure


Veja nosso trabalho

Avaliações

Avaliações não são brincadeira! O Booksy valoriza avaliações autênticas e as verifica apenas se soubermos que o revisor visitou esta empresa.
4.9/5
71 avaliações
 • 5
  69
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Aleksandra W…

fev 13, 2021
Bardzo polecam:) dziękuje...

Magdalena B…

fev 10, 2021
Świetna obsługa, bardzo miła Pani, zabieg powiększania u modelowania ust wykonany sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam...

Klaudia G…

fev 8, 2021
Przyszlam ze swoimi kolczykami (specjalnymi do przebicia i ktore mi sie podobaly ) a pani na sile mi wepchela i policzyla swoje przebitki, ktorych nie wykorzystano.. Na sile nabijanie pieniedzy :/...
Respondido: fev 8, 2021
Gala Studio
Dziękuję Pani za opinie. Zwrócę Pani uwagę na to że nie miała Pani zakrętek do swoich ulubionych kolczyków i musiałam otworzyć opakowanie z kolczykami żeby wykonać zabieg. Pozdrawiam Halyna Volska.

Małgorzata P…

fev 5, 2021
Idealne brwi. Będę wracać....

Wiktoria K…

fev 3, 2021
Świetna obsluga i wspaniale efekty...

Magdalena P…

jan 28, 2021
Jak zwykle perfekcyjnie....

Наталья Ф…

jan 19, 2021
Рекомендую)))...

Karolina R…

dez 29, 2020
Pani Halyna wie co robi, dokładnie tłumaczy działanie stosowanych zabiegów i kosmetyków, daje rady co do pielęgnacji w domu. Serdecznie polecam!...

Наталья Ф…

dez 17, 2020
👍👍👍👍...

Sylwia K…

nov 18, 2020
Bardzo profesjonalnie, polecam....

Klaudia J…

nov 18, 2020
Miła atmosfera, bardzo dobrze dobrany kształt, bezbolesna regulacja brwi...

Justyna P…

out 19, 2020
Bardzo polecam ten salon. Pani bardzo mila, potrafi odpowiednio dobrac zabiegi i doradzic. Jestem bardzo zadowolona i na pewno tu wrócę....

Ирына Я…

out 16, 2020
Polecam...

Monika B…

out 12, 2020
Wizytę odbyłam w trakcie swego urlopu. Pani bardzo miła, doradziła i zrobiła rzęsy 1:1....

Alona B…

out 9, 2020
jak najbardziej polecam, zawsze bardzo profesjonalne wykonanie zabiegów oraz najlepsza atmosfera 💖...

Magdalena G…

set 17, 2020
Zabieg przeprowadzony skrupulatnie i profesjonalnie...

MAGDALENA R…

set 10, 2020
Pani niezwykle ciepła i sympatyczna. Rzęsy noszę już praktycznie miesiąc, wciąż wyglądają świetnie co po kursie surfingu, łapaniu fal oraz słonych kąpielach wodnych jest mile zaskakujące....

Magdalena H…

set 9, 2020
genialne przedłużanie, Rzesy wyglądają pięknie i trzymają się długo 10/10...

Barbara P…

set 9, 2020
Relaksujaca atmosfera, profesjonalnie wykonana usługa....

Magda S…

set 4, 2020
Bardzo profesjonalnie, otrzymałam wiele cennych porad i wskazówek l, zabieg został dobrany do moich potrzeb. Polecam! 🙂...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4