Regeneracja włosów
powiat miński, mazowieckie
Quando?

Regeneracja Włosów (2)

Filtros e Localização • 2
Mapa
 • Fanaberia

  ulica Warszawska 212, 05-300, Mińsk Mazowiecki

  Keratynowy zabieg odbudowy włosów

  do 140zł. Cena obejmuje zabieg, modelowanie. Jeśli klient chce wykonać również strzyżenie, należy do ceny zabi...egu doliczyć cenę samego strzyżenia.
  mostrar mais
  90,00 zł+
  1h

  Regeneracyjny zabieg SILAPLEX BOND GUARD

  do170zł. Cena obejmuje zabieg, modelowanie. Jeśli klient chce wykonać również strzyżenie, należy do ceny zabie...gu doliczyć cenę samego strzyżenia.
  mostrar mais
  120,00 zł+
  1h:30min

  Strzyżenie chłopięce (do 10 r.ż.)

  35,00 zł+
  30min
 • Studio Urody LookSus

  Miodowa 3, 05-300, Mińsk Mazowiecki

  Odbudowa Milk Shake Integrity

  Idealnie sprawdzi się, do włosów blond, a także, po nieudanych zabiegach farbowania włosów. Działa na łusce wł...osa, oraz ją wygładza.
  mostrar mais
  120,00 zł+
  1h:40min

  Odbudowa Włosa Artego

  Świetny zabieg, do włosów puszących się, oraz bardzo mocno zniszczonych. Wygładza łuskę, oraz sprawia, że łusk...a włosowa się domyka. Cienkie włosy, może obciążać.
  mostrar mais
  120,00 zł+
  1h:30min

  Henna pudrowa Brow Xenna

  Zabieg zawiera geometrię, architekturę brwi, farbowanie i regulację. Ma właściwości regeneracyjne. Pozwala na... odbudowanie brwi spowodowanych nieprawidłową regulacją, występowaniem ubytków. Efekt utrzymuje się na skórze od 7 do 14 dni, a na włoskach od 4 do 6 tygodni. Zabieg może być wykonywany w czasie ciąży i karmienia piersią, lecz ze względu na ruchomą ilość hormonów efekt może się różnić od pożądanego. Wykonywana na Brow Xenna. Przeciwskazania: zapalenie, podrażnienia, skaleczenia, świeże rany na skórze wokół brwi, zapalenie i wszelkiego rodzaju choroby oczu, niektóre dermatozy (np. AZS, łuszczyca), bezpośrednio po złuszczaniu naskórka (np. kwasy, mikrodermabrazja), nietolerancja na składniki.
  mostrar mais
  50,00 zł
  1h:30min