Strzyżenie damskie
powiat legionowski, mazowieckie
Quando?

Strzyżenie Damskie (4)

Filtros e Localização • 2
Mapa
 • Atmosphera Beauty&Spa

  ulica Zegrzyńska 1D, 05-119, Legionowo

  Strzyżenie damskie włosy krótkie

  70,00 zł
  1h

  Strzyżenie damskie włosy średnie

  80,00 zł
  1h

  Strzyżenie damskie wlosy długie

  90,00 zł
  1h
 • Salon Urody Szalone Nożyczki

  ulica gen. Józefa Sowińskiego, 8, 11, 05-120, Legionowo

  Strzyżenie damskie od

  50,00 zł+
  30min

  Strzyżenie damskie - włosy długie od

  80,00 zł+
  1h

  Strzyżenie damskie z modelowaniem włosy długie

  100,00 zł+
  1h
 • STUDIO URODY EIVISSA

  ulica Warszawska 79, 05-120, Legionowo

  Strzyżenie damskie

  STRZYŻENIE WŁOSÓW KRÓTKICH Czy włosy krótkie mogą być nudne? Ależ skąd! To właśnie przy krótkich włosach bawim...y się asymetrią i finezyjnym łączeniem różnych długości lub nadajemy mocne znaczenie grzywce albo wyraźnie akcentujemy włosy w jednej tylko partii. Utrzymanie krótkiej zadbanej fryzury wymaga częstych wizyt u fryzjera stylisty , co 3- 4 tygodnie. STRZYŻENIE WŁOSÓW ŚREDNIEJ DŁUGOŚCI Średnia długość to włosy sięgające maksymalnie do ramion. Znakomicie sprawdzają się przy falowanych lub gładkich , prostych stylizacjach, można je związać , upinać. W średniej długości włosach spiętych możemy swobodnie uprawiać sport. Doskonale sprawdzają się też podczas wyjazdów. Wymagają systematycznego podcinania ,aby wyglądały pięknie co 5 tygodni.
  mostrar mais
  70,00 zł
  1h

  Strzyżenie damskie ze stylizacją- włosy długie

  Strzyżenie włosów długich Długie włosy, czyli takie, których długość sięga poniżej ramion , wymagają szczególn...ej pielęgnacji, ale też szczególnego strzyżenia i podcinania końcówek. Żeby wyglądały lekko i zwiewnie wymagają cieniowania. Klasycznej elegancji doda im prosta linia cięcia. Włosy długie podcinamy średnio co 6 tygodni.
  mostrar mais
  90,00 zł
  1h

  Strzyżenie męskie

  Strzyżenie męskie powinno być dostosowane do stylu życia nowoczesnego mężczyzny. W STUDIO URODY Eivissa Ty jes...teś najważniejszy i podczas każdej wizyty zadbamy profesjonalnie o Twój wizerunek. Jesteś mężczyzną, który pragnie o siebie zadbać? A może po prostu chcesz zmienić noszoną od dawna fryzurę czy brodę, ale nie wiesz jak rozpocząć proces metamorfozy? Może pragniesz tylko nieco odświeżyć stylizację która Ci odpowiada i dobrze się w niej czujesz? W miejscu, takim jak Nasz Salon bardzo chętnie pomożemy Ci w wyborze nowego cięcia oraz doradzimy w zakresie pielęgnacji, zajmiemy się stylizacją. Pamiętaj, że podstawą jest dobry męski fryzjer – fryzjerzy w STUDIO URODY Eivissa na pewno spełnią Twoje oczekiwania. Spektakularne metamorfozy nie są dla Ciebie? Doskonale to rozumiemy dlatego każde propozycje fryzury wspólnie z Tobą omówimy, ponieważ pragniemy, byś z nami czuł się jak u siebie w domu.
  mostrar mais
  50,00 zł
  30min
 • Karmin Patrycja Banasiak Centrum szkoleniowo- usługowe

  Jagielońska 20, 1 piętro, 05-120, Legionowo

  Manicure hybrydowy

  70,00 zł
  1h

  Pedicure hybrydowy

  100,00 zł
  1h

  przedłużenie paznokci żel/akryl

  130,00 zł
  2h