Strzyżenie męskie
powiat miński, mazowieckie
Quando?

Strzyżenie Męskie (4)

Filtros e Localização • 2
Mapa
 • Fanaberia

  ulica Warszawska 212, 05-300, Mińsk Mazowiecki

  Strzyżenie męskie

  40,00 zł
  30min

  strzyżenie męskie

  40,00 zł
  30min

  zdjęcie żelu z innego salonu+m.klasyczny+odżywka

  70,00 zł
  1h
 • Studio Urody LookSus

  Miodowa 3, 05-300, Mińsk Mazowiecki

  Strzyżenie męskie

  Strzyżenie męskie wykonywane maszynką, nożyczkami i brzytwą, z możliwością umycia głowy przed i po wykonaniu u...sługi. Strzyżenie brody wykonywane jest samą maszynką.
  mostrar mais
  30,00 zł+
  30min

  Henna pudrowa Brow Xenna

  Zabieg zawiera geometrię, architekturę brwi, farbowanie i regulację. Ma właściwości regeneracyjne. Pozwala na... odbudowanie brwi spowodowanych nieprawidłową regulacją, występowaniem ubytków. Efekt utrzymuje się na skórze od 7 do 14 dni, a na włoskach od 4 do 6 tygodni. Zabieg może być wykonywany w czasie ciąży i karmienia piersią, lecz ze względu na ruchomą ilość hormonów efekt może się różnić od pożądanego. Wykonywana na Brow Xenna. Przeciwskazania: zapalenie, podrażnienia, skaleczenia, świeże rany na skórze wokół brwi, zapalenie i wszelkiego rodzaju choroby oczu, niektóre dermatozy (np. AZS, łuszczyca), bezpośrednio po złuszczaniu naskórka (np. kwasy, mikrodermabrazja), nietolerancja na składniki.
  mostrar mais
  50,00 zł
  1h:30min

  Farbka Thuya

  Zasięg zawiera geometrię, architekturę, farbowanie i regulację brwi. Utrzymuje się we włosie do 6 tygodni, na ...skórze do 10 dni. Przeznaczona do koloryzacji brwi o delikatnym, jasnym i mało widocznym łuku brwiowym, z małymi ubytkami, przyciemnieniu siwych brwi oraz dla panów. Zapewnia koloryzację oraz zabieg regeneracyjny w jednym. Dzięki aktywnym skladnikom włosy stają się silniejsze i bardziej odżywione. Farbka ma bogaty skład dzięki czemu nie wysusza włosa jak tradycyjna henna a pielęgnuje go i odżywia (olej arganowy, kreatyna, aloes). Może być łączona z laminacją. Przeciwskazania: Stany zapalne lub alergiczne skóry Otarcia lub uszkodzenia skóry wokół oczu Brwi świeżo po depilacji Niektóre dermatozy Alergia na składniki farby
  mostrar mais
  50,00 zł
  45min
 • Lista de espera da empresa
 • Salon LookSus

  3, 05-300, Mińsk Mazowiecki (Gmina)

  Strzyżenie męskie

  Strzyżenie damskie

  Farbowanie

 • Skwer

  Miodowa, 05-300, Minsk Mazowiecki

  Strzyżenie męskie

  Strzyżenie damskie

  Farbowanie