Just Hair Damian Witkowski
Just Hair Damian Witkowski
Just Hair Damian Witkowski
Just Hair Damian Witkowski
Just Hair Damian Witkowski
Just Hair Damian Witkowski
Just Hair Damian Witkowski
Just Hair Damian Witkowski

Just Hair Damian Witkowski to miejsce o wyjątkowym wnętrzu i atmosferze. Zależy nam aby każda osoba, która opuści nasze Atelier czuła się piękna. Gwarancją najwyższej jakości wykonywanych usług są nasze stałe Klientki!

Забронируйте визит

 

Koloryzacja i strzyżenie

2h 300,00 PLN+ Забронировать

Strzyżenie męskie - Damian

45m 100,00 PLN+ Забронировать

Strzyżenie męskie - Styliści

1h 80,00 PLN+ Забронировать

Strzyżenie damskie włosy krótkie - Damian

1h 120,00 PLN Забронировать

Strzyżenie damskie włosy krótkie - Styliści

1h 120,00 PLN Забронировать

Strzyżenie damskie włosy średnie - Damian

1h 150,00 PLN Забронировать

Strzyżenie damskie włosy średnie - Styliści

1h 140,00 PLN Забронировать

Strzyżenie damskie włosy długie - Damian

1h 200,00 PLN Забронировать

Strzyżenie damskie włosy długie - Styliści

1h 160,00 PLN Забронировать

Dekoloryzacja,koloryzacja,pielęgnacja,strzyżenie

3h 500,00 PLN+ Забронировать

Modelowanie

1h 80,00 PLN+ Забронировать

BOTOX

1h 200,00 PLN Забронировать

Upięcie

1h 30m 150,00 PLN+ Забронировать

Keratyna

2h 30m 400,00 PLN+ Забронировать

Pielęgnacja

1h 100,00 PLN+ Забронировать

Dermabrazja skóry głowy

1h 200,00 PLN Забронировать

Przedłużanie włosów

2h 1 500,00 PLN+ Забронировать
Показать больше

Наша работа

Отзывы (156)

Booksy cares about the reliability of the customer reviews – to share your opinion about Just Hair Damian Witkowski you have to use the service first.

 1. Kaja avatar

  Kaja K.

  Wizyta u fryzjera to dla każdej kobiety (mężczyzny pewnie ciut mniej) bardzo stresująca sytuacja. A jeśli za dużo podetnie? A jak nie będzie mi pasować? Brzydki kolor? Krzywa grzywka? Właśnie takie pytania odwlekały moje pójście pod nożyczki. Ale w końcu pojawiła się okazja, która zmotywowała mnie do umówienia wizyty. Wybór salonu Damiana był strzałem w dziesiątkę! Od progu bardzo ciepłe przyjęcie, rozmowa z niesamowitą panią Basią, podczas której ustaliłyśmy co będzie się działo. A działa się magia! Zostałam uspokojona, chociaż stres nie minął póki się nie zobaczyłam. Basia wiedziała co chce zrobić, nie wahała się tylko stale przypominała, że naprawdę będzie mi pasować i będę wyglądać zdecydowanie lepiej! Finalnie z ciemnych, nijakich włosów zrobiły się jasne, lekkie i świeże. Minęła chwila zanim przyzwyczaiłam się do swojego odbicia w lustrze, ale wszyscy zgodnie twierdzą, że rzeczywiście jest ładniej. Przez wrodzoną skromność nie napiszę, że z nową fryzurą wyglądam jak milion dolców 😄 Ale jeśli jest jakaś osoba, która jeszcze się waha przed wizytą niech natychmiast przestanie! W TYM salonie nie ma się czego bać! Jest profesjonalnie, zabawnie, sympatycznie, a to sprawia, że nie uciekłam z fotela po pierwszym ucięciu 3/4 włosów 😁

 2. Aneta avatar

  Aneta S.

  Jestem wniebowzięta! Najlepszy fryzjer, u jakiego byłam kiedykolwiek, Jego ręce czarują. Damian, Bardzo Ci dziękuję, wyszłam od Was odmieniona ciałem i duchem. :-) Wrócę niebawem.

 3. Agnieszka avatar

  Agnieszka A.

  Aż nie wiem gdzie zacząć! Po pierwsze jestem zachwycona swoją metamorfozą! Damian wyczuł mój charakter i dopasował do niego fryzurę. Wyszło lekko, zwiewnie i z pazurem! Lokal przy Mokotowskiej ma też przepiękne wnętrze. Każdy detal jest przemyślany i ciekawy. Każdy z załogi - przemiły! Idealne popołudnie! Idealna fryzura! Idealny czas! Na pewno wrócę :)

 4. Martyna avatar

  Martyna B.

  Cudowne miejsce! Damian jest bezapelacyjnie mistrzem blondów 😊 zawsze wychodzę zachwycona moimi włosami, a dzięki panującej atmosferze - także zrelaksowana.

 5. Julita avatar

  Julita M.

  Cudowni ludzie, blond w wykonaniu Damiana rewelacyjny. Włosy są lśniące i zdrowe a kolor pięknie się utrzymuje. Dodatkowo salon został urządzony w wyjątkowym stylu, wiec czujemy się zrelaksowani. Pełen profesjonalizm, polecam w 100%!

Похожие компании


 1. Warszawa
 2. Fryzjer
 3. Just Hair Damian Witkowski