PODOCENTER EWELINA SZPAKOWSKA
PODOCENTER EWELINA SZPAKOWSKA
PODOCENTER EWELINA SZPAKOWSKA
PODOCENTER EWELINA SZPAKOWSKA

Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu podologii, oferując szeroką gamę usług. W naszym gabinecie wykonujemy pedicure, jak również rozwiązujemy problemy związane z wzrastającymi paznokciami, modzelami czy odciskami. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o Twój komfort z najwyższą pieczołowitością. Jeśli zależy Ci na pełnym profesjonalizmie, a co się z tym wiąże perfekcyjnie wykonanymi usługami, to jesteśmy przekonani, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań. Zapraszamy do Podocenter Ewelina Szpakowska - idealnego miejsca na wykonanie zabiegów podologicznych. UWAGA! Ceny są elastyczne, uzależnione od konkretnego przypadku

Забронируйте визит

Podologia

Podstawowy zabieg podologiczny

Diagnoza podologiczna, obcięcie i oszlifowanie, opracowanie paznokci i wałów paznokciowych, usunięcie hiperkeratoz (modzeli, odcisków), wmasowanie preparatu. Zalecenia podologiczne i pielęgnacyjne.

1h 100,00 PLN+ Забронировать

Pedicure (z malowaniem)

Podstawowy zabieg podologiczny + lakier klasyczny vinylux

1h 100,00 PLN+ Забронировать

Pedicure hybrydowy

Podstawowy zabieg podologiczny + lakier hybrydowy

1h 20m 120,00 PLN Забронировать

Problemy paznokci

Opracowywanie płytki paznokciowej

obcięcie i oszlifowanie, opracowanie paznokci i wałów paznokciowych, pomalowani płytki lakierem klasycznym lub odżywką

40m 60,00 PLN Забронировать

Opracowywanie płytki zmienionej chorobowo

Diagnoza podologiczna (grzybica paznokci,zielone paznokcie, krwiak podpaznokcowy, onycholiza), wykonanie zabiegu (oczyszczenie/ usunięciu części lub całej płytki paznkciowej.), zabezpieczenie pola po zabiegowego, zalecenia profilaktyczne.

30m 80,00 PLN Забронировать

Opracowywanie wrośniętego paznokcia

Diagnoza podologiczna, rozpoczęcie terapii wrastającego paznokcia poprzez klinowe podcięcie paznokcia wraz ze specjalistycznym opatrunkiem, zalecenia podologiczne.

20m 70,00 PLN+ Забронировать

Rekonstrukcja płytki paznokciowej

Diagnoza podologiczna, dobór odpowiedniej metody rekonstrukcji, przedstawienie szczegółowego planu, wykonanie zabiegu. Zalecenia pielęgnacyjne.

30m 70,00 PLN+ Забронировать

Założenie klamry ortonyksyjnej

Diagnoza podologiczna, założenie klamry ortonksyjnej w celu korekcji wrastającego paznokcia.

30m 150,00 PLN Забронировать

Obcięcie paznokci

obcięciu paznokci, bez opracowywania płytki.

10m 20,00 PLN Забронировать

Problemy skórne

Leczenie brodawek wirusowych (kurzajek)

Rozpoznanie zmiany lub zmian, dobór najlepszej metody przy pomocy oczyszczania/preparatów chemicznych/elektrokoagulacji, przedstawienie szczegółowego planu terapii i kolejnych wizyt, rozpoczęcie terapii (przeprowadzenie zabiegu, aplikacja odpowiednich preparatów , zalecenia pozabiegowe).

30m 60,00 PLN+ Забронировать

Usuwanie odcisków/nagniotków

Usunięcie odcisku z aplikacją preparatu regeneracyjnego i założeniem opatrunku odciążającego.

20m 60,00 PLN+ Забронировать

Usuniecie hiperkeratoz (modzele)

Usunięcie występujących zrogowaceń lub wszystkich zrogowaceń włączając w to odciski i modzele. Cena zależna od trudności przypadku.

30m 60,00 PLN+ Забронировать

Leczenie pękajacych pięt

Usunięcie nadmiernie narastającego naskórka w obrębie pięt oraz wygładzenie pęknięć/rozpadlin. Zabezpieczenie okolicy odciążeniem/opatrunkiem specjalistycznym.

30m 60,00 PLN+ Забронировать

Наша работа

Отзывы (109)

Booksy cares about the reliability of the customer reviews – to share your opinion about PODOCENTER EWELINA SZPAKOWSKA you have to use the service first.

 1. Angelika avatar

  Angelika D.

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Eweliny. Jest to osoba niesamowicie sympatyczna oraz profesjonalna. Świetnie zajęła się moimi stopami i przy okazji udzieliła kilku cennych wskazówek. Z pewnością jeszcze tu wrócę 🙂

 2. Małgorzata avatar

  Małgorzata D.

  Polecam serdecznie to miejsce. Poza profesjonalnie wykonaną usługą, mogę tu liczyć na chwilę relaksu oraz mnóstwo cennych porad dotyczących pielęgnacji stóp. Pani Ewelina jest przesympatyczną osobą co sprawia, że chętnie tam wracam.

 3. Monika avatar

  Monika K.

  Pani Ewelina to przemiła i ciepła osoba! Usługa wykonana należycie i bardzo sprawnie. Mam zadbane stopy, zostało zaproponowane rozwiązanie lecznicze na dłuższy okres a i dodatkowo polecono mi produkt odżywiający paznokcie po zdjęciu żeli z dłoni. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością wrócę z powrotem! :)

 4. Magda avatar

  Magda C.

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Piekne wykonane paznokcie, ale co najwazniejsze - otrzymalam bardzo fachowe porady. Duza wiedza, profesjonalizm i idywidualne podejscie do klienta. Polecam!

 5. Ewa avatar

  Ewa P.

  Serdecznie polecam! Pedicure ładny i staranny. Usługa została przeprowadzona w miłej atmosferze i komfortowych warunkach. Pani Ewelina bardzo sympatyczna i profesjonalna 😊

Похожие компании


 1. Warszawa
 2. Podologia
 3. PODOCENTER EWELINA SZPAKOWSKA