Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic
Natural Skin Clinic

Klinika znajduje się w samym sercu dzielnicy Podgórza Duchackiego. Jest nowoczesnym miejscem oferującym zabiegi zaawansowanej kosmetologii oraz medycyny estetycznej, jak i w kosmetyce korzystającym wyłącznie z najwyższej jakości sprzętu oraz kosmetyków.

Забронируйте визит

Другие услуги

Konsultacja przed zabiegiem

Jeżeli zdecydują się Państwo na zabieg do 2 tygodni, cena odejmowana jest od zabiegu.

20m 20,00 PLN Забронировать

ZABIEG NA TWARZ

Nie wiesz jaki zabieg będzie najlepszy dla Ciebie? Zapisz się na zabieg na twarz, a podczas rozmowy z kosmetologiem dobierzemy odpowiedni zabieg dla Ciebie. Zabiegi dostępne w Naszej klinice oparte są na: - kosmetykach naturalnych - pilingach kosmetologicznych i medycznych oraz wyciągach roślinnych zamkniętych w ampułkach. W celu zapoznania się z zabiegami zapraszamy na stronę www.natural-skin.pl

1h 30m 100,00 PLN+ Забронировать

ZABIEG NA CIAŁO

1h 100,00 PLN+ Забронировать

Manicure HYBRYDOWY

1h 15m 70,00 PLN Забронировать

Manicure bez malowania

Opracowanie frezarką + odżywka keratynowa.

30m 40,00 PLN Забронировать

Manicure męski

opracowanie frezarką + odżywka keratynowa

30m 40,00 PLN Забронировать

Manicure z malowaniem OPI

Opracowanie frezarką.

45m 50,00 PLN Забронировать

Manicure hybrydowy

1h 15m 70,00 PLN Забронировать

Manicure hybrydowy + utwardzanie

1h 30m 80,00 PLN Забронировать

IBX System

Silna regeneracja dla paznokci łamliwych. Idealne wzmocnienie pod manicure hybrydowy lub żelowy. Usługa dotyczy samego IBX bez manicure.

20m 30,00 PLN Забронировать

Manicure + IBX bez malowania

40m 60,00 PLN Забронировать

IBX + manicure z malowaniem OPI

1h 70,00 PLN Забронировать

IBX System + manicure hybrydowy

IBX + manicure hybrydowy 90 zł lub IBX + manicure hybrydowy z utwardzaniem 100 zł

1h 45m 90,00 PLN+ Забронировать

Zdobienia

Pyłki, efekty, baby boomer. Cena od 1 do 15 zł.

15m 1,00 PLN+ Забронировать

Ściągnięcie hybrydy + manicure pielęgnacyjny

1h 50,00 PLN Забронировать

Ściąganie żelu + manicure pielęgnacyjny

1h 30m 70,00 PLN Забронировать

Ściąganie samej hybrydy

30m 30,00 PLN Забронировать

Ściąganie samego żelu

1h 50,00 PLN Забронировать

Pedicure RANO

Opracowanie frezarką.

50m 70,00 PLN Забронировать

Pedicure WIECZÓR

50m 70,00 PLN Забронировать

Pedicure + malowanie RANO

1h 15m 80,00 PLN Забронировать

Pedicure + malowanie WIECZÓR

1h 15m 80,00 PLN Забронировать

Pedicure (same paznokcie) + l.hybrydowy RANO

1h 95,00 PLN Забронировать

Pedicure (same paznokcie) + l. hybrydowy WIECZÓR

Opracowanie frezarką samych paznokci u stóp + malowanie lakierem hybrydowym.

1h 95,00 PLN Забронировать

Pedicure + l. hybrydowy RANO

1h 30m 110,00 PLN Забронировать

Pedicure + lakier hybrydowy WIECZÓR

1h 30m 110,00 PLN Забронировать

Botoks

Botoks wykonywany jest preparatem Azzalure.Od ponad 20 lat jest środkiem zarejestrowanym w branży medycyny estetycznej jako doskonała metoda na zwalczanie zmarszczek mimicznych oraz nadpotliwości. Mechanizm działania polega na czasowym wyłączeniu zdolności ruchowej nerwów zaopatrujących mięsień, którego aktywność wywołała zmarszczki lub, jak to w przypadku leczenia nadpotliwości – na czasowym wyłączeniu funkcji nerwów zaopatrujących skórę w danej okolicy (pachy, stopy lub dłonie) – wywołujących nadmierną pracę gruczołów. Pełen cennik na www.natural-skin.pl. Przed zabiegiem prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu dostępnymi na naszej stronie.

1h 300,00 PLN+ Забронировать

Mezoterapia igłowa Twarz - REGENERACJA, NAWILŻENIE

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Dostarczane skórze w ten sposób substancje aktywne pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. W zależności od efektu, jaki klient chce uzyskać dobieramy odpowiedni preparat. Posiadamy w swojej ofercie: Neauvia Hydro Deluxe, Restylane Vital oraz Aquashine BTX. Pełny cennik preparatów na www.natural-skin.pl. Znieczulenie do zabiegu + 10 zł.

50m 300,00 PLN Забронировать

Kwas hialuronowy - Modelowanie, powiększanie ust

Kwas hialuronowy jest polisacharydem występującym naturalnie w naszej skórze. Zastosowanie tej substancji w zabiegach wypełniających usta jest dobrze tolerowane przez organizm i całkowicie bezpieczne. Przy pomocy kwasu hialuronowego możemy znacznie poprawić stan ust – uwypuklić je lub powiększyć, poprawić kontur, unieść kąciki lub odmłodzić, uzyskując przy tym bardzo naturalny efekt. Cena 1 ml preparatu od 750 do 900 zł w zależności od rodzaju preparatu. Przed zabiegiem prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu dostępnymi na naszej stronie.

1h 750,00 PLN+ Забронировать

Kwas hialuronowy - Wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy jest polisacharydem występującym naturalnie w naszej skórze, stąd zastosowanie tej substancji w zabiegach wypełniających zmarszczki i bruzdy. Zabieg jest w pełni bezpieczny i dobrze tolerowany przez organizm. Ze względu na naturalne procesy starzenia się, z czasem ubywa w naszym organizmie kwasu hialuronowego, wówczas skóra staje się mniej sprężysta, podatna na powstawanie zmarszczek i bruzd. W celu zapewnienia Państwu pełnego komfortu zabieg poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym zawierającym lidokainę. Wypełnianie zmarszczek od 750 zł do 900 zł w zależności od rodzaju preparatu. Wymagana wcześniej konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej. Pełen cennik na www.natural-skin.pl. Przed zabiegiem prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu dostępnymi na naszej stronie.

1h 700,00 PLN+ Забронировать

Lipoliza iniekcyjna - Mała partia

Podbródek, chomiki. W ostatnim okresie zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością wśród pacjentów chcących poprawić swój owal twarzy i pozbyć się się tzw „podwójnego podbródka” czy też „chomików”. Lipoliza iniekcyjna jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podawaniu w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic, preparatu fosfatydylocholiny, będącej naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi. Zawarty w niej dezoksycholan sodu powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób tłuszcz, zostaje następnie zmetabolizowany w obrębie wątroby, powodując zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w obrębie miejsca zabiegu Przed zabiegiem prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu dostępnymi na naszej stronie.

30m 300,00 PLN Забронировать

Lipoliza iniekcyjna - Duża partia

Brzuch, uda przód, uda tył. Walczysz z cellulitem lub nadmierną tkanką tłuszczową? Lipoliza iniekcyjna jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podawaniu w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic, preparatu fosfatydylocholiny, będącej naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi. Zawarty w niej dezoksycholan sodu powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób tłuszcz, zostaje następnie zmetabolizowany w obrębie wątroby, powodując zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w obrębie miejsca zabiegu. W przypadku cellulitu zabieg lipolizy ma na celu rozbicie większych depozytów tłuszczowych i wygładzenie powierzchni skóry. Cena uzależniona jest ilości zużytych ampułek od 300 zł do 700 zł. Przed zabiegiem prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu dostępnymi na naszej stronie.

30m 400,00 PLN+ Забронировать

COSMELAN - twarz

Kuracja obejmuje zabieg + wizytę kontrolną + preparat do kuracji domowej.

30m 1 700,00 PLN Забронировать

ZABIEG NA TWARZ

Nie wiesz jaki zabieg będzie najlepszy dla Ciebie? Zapisz się na zabieg na twarz, a podczas rozmowy z kosmetologiem dobierzemy odpowiedni zabieg dla Ciebie. Zabiegi dostępne w Naszej klinice oparte są na: - kosmetykach naturalnych - pilingach kosmetologicznych i medycznych oraz wyciągach roślinnych zamkniętych w ampułkach. W celu zapoznania się z zabiegami zapraszamy na stronę www.natural-skin.pl

1h 15m 100,00 PLN+ Забронировать

🔹EstGen zabieg PRZECIWTRĄDZIKOWY i regenerujący🔹

Preparaty estGen wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry. Niektóre z efektów zabiegu z preparatem estGen: 🔹 poprawa struktury głębokich warstw skóry; 🔹 widoczna poprawa gęstości i elastyczności skóry, 🔹 🔹 spłycenie zmarszczek i bruzd już po pierwszym zabiegu; 🔹 działanie łagodzące stany zapalne, zmiany trądzikowe w trądziku młodzieńczym, dorosłych, różowatym; 🔹 regeneracja naskórka po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej Cena waha się od 200 do 300 zł w zależności od wykorzystanej techniki wprowadzenia estGenu: sonoforezy lub mezoterapii mikroigłowej,

1h 15m 200,00 PLN+ Забронировать

Architekt Peel na ROZSZERZONE PORY

Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych, uzyskiwanych z torfu. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za stabilne rusztowanie podskórne.

1h 15m 200,00 PLN Забронировать

Peeling chemiczny TWARZ

Na zabiegu zostanie dobrany odpowiedni peeling na potrzeby Państwa skóry. Peeling ma za zadanie: rozjaśnić skórę, nawilżyć, wygładzić, zapobiec powstawaniu zaskórników, głęboko zregenerować skórę, skutecznie wyciszyć skórę z rumieniem oraz trądzikiem. Na zakończenie podawana jest maska. Peelingi owocowe z Purles i Peel Mission: kwas glikolowy, pirogronowy, azelainowy, szikimowy, fitowy, ferulowy, salicylowy, arginina, laktobionowy. Szczegółowy opis każdego peelingu na www.natural-skin.pl. Dodatek peelingu w celu wzmocnienia efektu +20 zł do zabiegu. Kolejna partia (szyja/dekolt) + 20 zł.

50m 150,00 PLN Забронировать

B-like- silne działanie WYGŁADZAJĄCE,BOTOX-LIKE

Zabieg bazuje na kwasie gammaaminomasłowym o stężeniu 10%. Działanie kwasu gammaaminomasłowego opiera się na mechanizmie blokowania sygnałów synaps nerwowych szlakami kanałów jonowych. Po bezpośredniej aplikacji na skórę, blokuje mikroskurcze mięśni skóry, powodując ich relaksację, a w efekcie redukcję zmarszczek mimicznych.

1h 150,00 PLN Забронировать

R-Peel CAŁKOWITA ODNOWA SKÓRY Z RETINOLEM

Kompletny system złuszczająco- odmładzający z retinolem 4% i kompleksem antyoksydantów na twarz, szyję i dekolt. Peeling wpływa na głębsze warstwy skóry, przyczyniając się do zwiększenia produkcji włókien kolagenu i elastyny, jednocześnie odbudowując zniszczone. Przywraca jędrność, napięcie i gęstości skóry. Age-Defying Complex delikatnie złuszcza i rozjaśnia skórę, stymulując produkcję ceramidów w skórze. Kuracja radykalnie zwiększa poziom nawilżenia, nadaje jednolity kolor, niweluje niedoskonałości, przywracając młody wygląd skóry i zwężając pory skóry.

1h 210,00 PLN Забронировать

Zabieg Sushi INTENSYWNIE ROZJAŚNIAJĄCY

Ceremonia rekomendowana jako wielowymiarowa pielęgnacja skóry dojrzałej z przebarwieniami. Wygładza drobne zmarszczki, rozjaśnia zmiany pigmentacyjne, rozświetla dzięki kompleksowi roślin alpejskich i oryzanolu zawartego w oleju z otrębów ryżu.Zabieg poprzedzony jest odpowiednio dobranym peelingiem pod kątem skóry, wprowadzeniem kluczowych naturalnych substancji aktywnych, zakończony specjalnym zestawem dwóch masek w celu spotęgowania efektu.

1h 160,00 PLN Забронировать

Zabieg DNA protect SILNA DETOKSYKACJA SKÓRY

Ceremonia rekomendowana dla każdego rodzaju skóry, szczególnie dojrzałej. Użyte w ceremonii składniki aktywne: Anti-Pollution Complex, węgiel aktywny neutralizują oksydanty szkodliwe dla komórkowego kodu skóry DNA, zapewniając efektywne działanie anti-aging, minimalizują skutki smogu.Zabieg poprzedzony jest odpowiednio dobranym peelingiem pod kątem skóry, wprowadzeniem kluczowych naturalnych substancji aktywnych, zakończony specjalnym zestawem dwóch masek w celu spotęgowania efektu.Zabieg poprzedzony jest odpowiednio dobranym peelingiem pod kątem skóry, wprowadzeniem kluczowych naturalnych substancji aktywnych, zakończony specjalnym zestawem dwóch masek w celu spotęgowania efektu.

1h 160,00 PLN Забронировать

Zabieg Arginine INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY

Ceremona przeznaczona dla skóry suchej, wrażliwej i zmęczonej. Dzięki kompleksowi składników aktywnych: argininy, kwasu mlekowego oraz mocznika zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny, silnie nawilżaja, przyspiesza regenerację skóry.

1h 160,00 PLN Забронировать

Zabieg z witaminą C ODŚWIEŻAJĄCY

Zabieg intensywnie odświeżający twarz po lecie czy zimie, idealnie nadaje się dla skóry szarej, zmęczonej, naczyniowej. Intensywna terapia oparta na bezcennych właściwościach witaminy C o stężeniu 20% z kwasem ferulowym. Regeneruje, podnosi poziom nawilżenia, spowalnia procesy zainicjowane przez szkodliwe działanie wolnych rodników, wygładza i wyrównuje koloryt skóry. Zabieg poprzedzony jest odpowiednio dobranym peelingiem pod kątem skóry, wprowadzeniem kluczowych naturalnych substancji aktywnych, zakończony specjalnym zestawem dwóch masek w celu spotęgowania efektu.

1h 160,00 PLN Забронировать

Oczyszczanie MANUALNE NA ZIMNO

Dotyczy twarzy + maska łagodząca. Usuwanie zanieczyszczeń skóry jest ważnym elementem we właściwej pielęgnacji. Nie jest to zabieg tylko dla skór trądzikowych, ale wszystkich mających skłonność do powstawania zaskórników

1h 30m 150,00 PLN Забронировать

Oczyszczanie MANULANE NA ZIMNO DELUXE

Przed oczyszczaniem manualnym dobierany jest: peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja dla danego typu skóry. Dotyczy twarzy + ampułka + maska algowa. Usuwanie zanieczyszczeń skóry jest ważnym elementem we właściwej pielęgnacji. Nie jest to zabieg tylko dla skór trądzikowych, ale wszystkich mających skłonność do powstawania zaskórników

2h 20m 200,00 PLN Забронировать

ZABIEG NA TWARZ

Nie wiesz jaki zabieg będzie najlepszy dla Ciebie? Zapisz się na zabieg na twarz, a podczas rozmowy z kosmetologiem dobierzemy odpowiedni zabieg dla Ciebie. Zabiegi dostępne w Naszej klinice oparte są na: - kosmetykach naturalnych - pilingach kosmetologicznych i medycznych oraz wyciągach roślinnych zamkniętych w ampułkach. W celu zapoznania się z zabiegami zapraszamy na stronę www.natural-skin.pl

1h 20m 100,00 PLN+ Забронировать

Mikrodermabrazja Twarz OPTYMALNY

Pakiet z maską żelową. Maska algowa + 10 zł do usługi. Mikrodermabrazja to mechaniczne ścieranie naskórka powodujące jego wygładzenie oraz jednoczesną stymulację odnowy komórkowej skóry. Pozwala na osiągnięcie natychmiastowych efektów, również w złuszczaniu np. blizn i rozstępów. Regulacja poziomu podciśnienia umożliwia dostosowanie głębokości mikrodermabrazji do każdego typu skóry i każdego miejsca poddanego zabiegowi. Każda kolejna partia (szyja lub dekolt) to + 20 zł do ceny zabiegu. Dodatek peelingu owocowego celem wzmocnienia efektu to +20 zł do ceny zabiegu.Prosimy o wpisanie w komentarzu do Nas co Państwa interesuje.

1h 100,00 PLN Забронировать

Mikrodermabrazja TWARZ pakiet DELUXE

Pakiet deluxe obejmuje nałożeniem odpowiedniej do skóry ampułki, wprowadzaniem jej głeboko w skórę dzięki sonoforezie oraz maskę algową. Każda kolejna partia (szyja lub dekolt) to + 50 zł do ceny zabiegu. Dodatek peelingu owocowego celem wzmocnienia efektu to +20 zł do ceny zabiegu.

1h 20m 120,00 PLN Забронировать

Peeling kawitacyjny Twarz ODŚWIEŻENIE SKÓRY

Zabieg zakończony maską żelową. Zamiana na maskę algową + 10 zł do zabiegu, Kolejna partia (szyja lub dekolt) to + 20 zł do ceny zabiegu. Dodatek peelingu owocowego celem wzmocnienia efektu to +20 zł do ceny zabiegu.Prosimy o wpisanie w komentarzu do Nas co Państwa interesuje.

1h 100,00 PLN Забронировать

Peeling kawitacyjny Twarz DELUXE

Pakiet deluxe obejmuje wprowadzenie ampułki odpowiedniej do skóry poprzez sonoforezę oraz nałożenie maski algowej. Każda kolejna partia (szyja lub dekolt) to + 20 zł do ceny zabiegu. Dodatek peelingu owocowego celem wzmocnienia efektu to +20 zł do ceny zabiegu. Prosimy o wpisanie w komentarzu do Nas co Państwa interesuje.

1h 15m 120,00 PLN Забронировать

Karboksyterapia TWARZ

Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu medycznego dwutlenku węgla, tzw. cudownego gazu, do tkanek, aby zwiększyć przepływ krwi, tlenu oraz składników odżywczych, poprawia mikrokrążenie. Idealnie sprawdzi się jako zabieg intensywnie przeciwzmarszczkowy na twarz, pomaga w zwalczaniu cieni czy obrzęków pod oczami, pobudza do produkcji kolagen i elastynę skóry.

30m 150,00 PLN Забронировать

Termolifting DRENAŻ Z FALĄ RADIOWĄ

Celem zabiegu jest podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury wpływającej na obkurczanie się włókien kolagenu. Wysoka temperatura powoduje skurczenie się i wzmocnienie włókien kolagenu i elastyny, co od razu daje efekt napięcia i zagęszczenia skóry oraz wygładzenia zmarszczek. Dodatkowo drenaż limfatyczny pobudza produkcję nowego kolagenu, a wraz z zabiegiem rozpoczyna się proces aktywnej odbudowy i regeneracji skóry, trwający ok. pół roku. Tak dogłębne i długofalowe odmładzające działanie zabiegu ma szansę utrzymać się przez lata. Termolifting wykonuje się często na twarzy i szyi oraz dekolcie. Zabieg zakończony nałożeniem maski kremowej. Każda kolejna partia (szyja, dekolt) to + 50 zł do zabiegu.

1h 150,00 PLN Забронировать

Dermapen TWARZ przeciwzmarszczkowy

Jest to przełom w kosmetologii estetycznej. Dermapen zbliżony jest do mezoterapii igłowej, tworzy na skórze setki kanalików, a substancje aktywne wprowadzane są na samym końcu. Dermapen tworzy ok. 500 000 kanalików sięgających aż do skóry właściwej, co pozwala na większe przenikanie substancji aktywnych. Oprócz lepszej przenikalności substancji aktywnych, mikronakłucia stymulują skórę do wzmożonej produkcji kolagenu, który wypełnia mikrootwory i dzięki temu skóra jest mocno napięta. Zabieg poprzedzony jest aplikacją maści znieczulającej z lidokainą w celu zwiększenia Państwa komfortu. W zależności od problemu skóry zalecamy odpowiedni do zaaplikowania preparat podczas zabiegu. Znieczulenie kremem z lidokainą +10 zł do zabiegu. Wersja deluxe o wzmocnionym działaniu i silniejszym napięciu skóry poprzedzona jest peelingiem chemicznym oraz nałożeniem specjalnej maski hydrożelowej w płacie +50 zł do zabiegu.

1h 300,00 PLN Забронировать

Dermapen TWARZ Deluxe

Wersja deluxe o wzmocnionym działaniu i silniejszym napięciu skóry poprzedzona jest peelingiem chemicznym oraz nałożeniem specjalnej maski hydrożelowej w płacie.Kolejna partia (szyja/dekolt) + 50 zł. Znieczulenie kremem z lidokainą +10 zł do zabiegu.

1h 30m 350,00 PLN Забронировать

Plasma na ZMARSZCZKI

Plasma wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem skóry. Pełny cennik na www.natural-skin.pl.

30m 300,00 PLN+ Забронировать

Plasma USUWANIE WŁÓKNIAKÓW, BRODAWEK, BLIZNY

30m 100,00 PLN+ Забронировать

ZABIEG NA OKOLICĘ OCZU

Podczas rozmowy z kosmetologiem dobierany jest odpowiedni zabieg na problem skóry.

45m 100,00 PLN+ Забронировать

B-like wygładzanie zmarszczek mimicznych

Zabieg bazuje na kwasie gammaaminomasłowym o stężeniu 10%. Działanie kwasu gammaaminomasłowego opiera się na mechanizmie blokowania sygnałów synaps nerwowych szlakami kanałów jonowych. Po bezpośredniej aplikacji na skórę, blokuje mikroskurcze mięśni skóry, powodując ich relaksację, a w efekcie redukcję zmarszczek mimicznych.

45m 100,00 PLN Забронировать

Karboksyterapia - Worki, cienie pod oczami

Jest to zabieg polegający na kontrolowanym podawaniu oczyszczonego, medycznego dwutlenku węgla do tkanek poddawanych zabiegowi. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych do obszaru poddawanego leczeniu oraz poprawy mikrokrązenia. Dwutlenek węgla, zwanym ze względu na swoje dobroczynne działanie „cudownym gazem” daje doskonałe efekty, bez działań niepożądanych.

30m 100,00 PLN Забронировать

Termolifting drenaż na opuchnięte oczy

Celem zabiegu jest podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury wpływającej na obkurczanie się włókien kolagenu. Wysoka temperatura powoduje skurczenie się i wzmocnienie włókien kolagenu i elastyny, co od razu daje efekt napięcia i zagęszczenia skóry oraz wygładzenia zmarszczek. Dodatkowo drenaż limfatyczny pobudza produkcję nowego kolagenu, a wraz z zabiegiem rozpoczyna się proces aktywnej odbudowy i regeneracji skóry, trwający ok. pół roku. Tak dogłębne i długofalowe odmładzające działanie zabiegu ma szansę utrzymać się przez lata.

45m 100,00 PLN Забронировать

Dermapen ODMŁADZANIE OKOLICY OCZU

Jest to przełom w kosmetologii estetycznej. Dermapen zbliżony jest do mezoterapii igłowej, tworzy na skórze setki kanalików, a substancje aktywne wprowadzane są na samym końcu. Dermapen tworzy ok. 500 000 kanalików sięgających aż do skóry właściwej, co pozwala na większe przenikanie substancji aktywnych. Oprócz lepszej przenikalności substancji aktywnych, mikronakłucia stymulują skórę do wzmożonej produkcji kolagenu, który wypełnia mikrootwory i dzięki temu skóra jest mocno napięta. Zabieg poprzedzony jest aplikacją maści znieczulającej z lidokainą w celu zwiększenia Państwa komfortu. W zależności od problemu skóry zalecamy odpowiedni do zaaplikowania preparat podczas zabiegu.

45m 150,00 PLN Забронировать

Mezoterapia igłowa NAWILŻENIE, REWITALIZACJA OCZU

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Dostarczane skórze w ten sposób substancje aktywne pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. Zabieg poprzedzony jest aplikacją maści znieczulającej z lidokainą w celu zwiększenia Państwa komfortu. W zależności od efektu, jaki klient chce uzyskać dobieramy odpowiedni preparat.

30m 200,00 PLN Забронировать

Plasma LIFTING, NAPIĘCIE SKÓRY

Wygładza zmarszczki mimiczne wokół oczu oraz podnosi delikatnie powiekę górną. Plasma wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem skóry. Cena za dolną lub górną powiekę to 500 zł, cała okolica oczu to 900 zł.

45m 500,00 PLN+ Забронировать

Karboksyterapia WŁOSY

Zabieg polega na kontrolowanym podawaniu medycznego dwutlenku węgla, tzw. cudownego gazu, do tkanek, aby zwiększyć przepływ krwi, tlenu oraz składników odżywczych, poprawia mikrokrążenie. Idealnie sprawdzi się jako zabieg odżywiający, hamujący nadmierne wypadanie włosów.

30m 150,00 PLN Забронировать

Dermapen WŁOSY z ampułką medyczną

Jest to zabieg polegający na mikronakłuwaniu, za pomocą specjalnego urządzenia, do skóry specjalnego preparatu medycznego w obszar owłosionej skóry głowy, gdzie konieczna jest dodatkowa stymulacja wzrostu włosów oraz wzmacnianie ich cebulek. Preparaty te zawierają specjalnie przygotowany kwas hialuronowy wzbogacony odpowiednią dawką witamin, minerałów oraz innych substancji odżywczych, które wspomagają wzrost włosów, spowalniają ich wypadanie, poprawiają strukturę włosa oraz działają nawilżająco i ochronnie na skórę głowy.

45m 250,00 PLN Забронировать

Mezoterapia igłowa WŁOSY

Mezoterapia polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów (głównie leki przeciwzapalne, witaminy i substancje odżywcze). Zestaw leków dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.

30m 250,00 PLN Забронировать

Peptydowa Terapia DR CYJ

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

30m 650,00 PLN Забронировать

Endermologia - zabieg MODELUJĄCY sylwetkę ciała

To technologia, która jeszcze skuteczniej niż dotychczasowe rozwiązania pomaga walczyć z cellulitem, tłuszczem i brakiem jędrności skóry dzięki przebudowie łańcuchów trójglicerydowych oraz stymulacji syntezy kolagenu. Endermologia dodatkowo poprawia ukrwienie na obszarze zabiegowym, ułatwia odprowadzanie toksyn, usuwa zastoje limfatyczne oraz redukuje wiotkość skóry. Zalecana seria od 5 do 10 zabiegów, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Do wyboru: brzuch, boki, uda, pośladki, ramiona, łydki. Czas uzależniony jest od partii ciała, którą klient wybierze.

1h 150,00 PLN Забронировать

Karboksyterapia DUŻA partia REDUKCJA CELLULITU

Jeśli masz ten problem: zbyt luźna skóra po ciąży, po intensywnym odchudzaniu, za dużo tkanki tłuszczowej, cellulit i opadające pośladki, problem z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów lub zmarszczkami? Partia do wyboru: brzuch, pośladki, łydki, uda przód, uda tył, biust boki. Jest to zabieg polegający na kontrolowanym podawaniu oczyszczonego, medycznego dwutlenku węgla do tkanek poddawanych zabiegowi. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych do obszaru poddawanego leczeniu oraz poprawy mikrokrązenia. Dwutlenek węgla, zwanym ze względu na swoje dobroczynne działanie „cudownym gazem” daje doskonałe efekty, bez działań niepożądanych. Cena pakietu 5 zabiegów to 500 zł zamiast 750 zł. Cena pakietu DELUXE 10 zabiegów to 1100 zł zamiast 3000 zł.

30m 150,00 PLN Забронировать

Karboksyterapia MAŁA partia REDUKCJA CELLULITU

Do wyboru: dłonie, podbródek, kolana. Jeśli masz ten problem: zbyt wiotka skóra dłoni i kolan, podwójny podbródek czy cienie i opuchnięcia pod oczami, karboksyterapia jest rozwiązaniem. Jest to zabieg polegający na kontrolowanym podawaniu oczyszczonego, medycznego dwutlenku węgla do tkanek poddawanych zabiegowi. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych do obszaru poddawanego leczeniu oraz poprawy mikrokrązenia. Dwutlenek węgla, zwanym ze względu na swoje dobroczynne działanie „cudownym gazem” daje doskonałe efekty, bez działań niepożądanych. Cena za pakiet 5 zabiegów to 400 zł zamiast 500 zł. Cena za pakiet DELUXE 10 zabiegów to 800 zł zamiast 1500 zł.

20m 100,00 PLN Забронировать

Karboksyterapia - rozstępy, łuszczyca, blizny

Chcesz poprawić wygląd rozstępów, łuszczycy lub blizn? Przyjdź na karboksyterapię. Polega na kontrolowanym podawaniu oczyszczonego, medycznego dwutlenku węgla do tkanek poddawanych zabiegowi. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu oraz składników odżywczych do obszaru poddawanego leczeniu oraz poprawy mikrokrążenia. Dwutlenek węgla, zwanym ze względu na swoje dobroczynne działanie „cudownym gazem” daje doskonałe efekty, bez działań niepożądanych.

30m 100,00 PLN+ Забронировать

Lipoliza iniekcyjna - Mała partia

Podbródek, chomiki. W ostatnim okresie zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością wśród pacjentów chcących poprawić swój owal twarzy i pozbyć się się tzw „podwójnego podbródka” czy też „chomików”. Lipoliza iniekcyjna jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podawaniu w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic, preparatu fosfatydylocholiny, będącej naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi. Zawarty w niej dezoksycholan sodu powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób tłuszcz, zostaje następnie zmetabolizowany w obrębie wątroby, powodując zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w obrębie miejsca zabiegu Przed zabiegiem prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu dostępnymi na naszej stronie.

30m 300,00 PLN Забронировать

Lipoliza iniekcyjna - Duża partia

Brzuch, uda przód, uda tył. Walczysz z cellulitem lub nadmierną tkanką tłuszczową? Lipoliza iniekcyjna jest rodzajem niechirurgicznej liposukcji. Polega ona na podawaniu w obręb tkanki tłuszczowej leczonych okolic, preparatu fosfatydylocholiny, będącej naturalnym składnikiem pozyskiwanym z ziaren soi. Zawarty w niej dezoksycholan sodu powoduje rozbicie błon komórek tłuszczowych. Uwolniony w ten sposób tłuszcz, zostaje następnie zmetabolizowany w obrębie wątroby, powodując zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w obrębie miejsca zabiegu. W przypadku cellulitu zabieg lipolizy ma na celu rozbicie większych depozytów tłuszczowych i wygładzenie powierzchni skóry. Cena uzależniona jest ilości zużytych ampułek od 400 zł do 700 zł. Przed zabiegiem prosimy zapoznać się z przeciwwskazaniami do zabiegu dostępnymi na naszej stronie.

30m 400,00 PLN+ Забронировать

Peeling chemiczny PLECY

Przedział cenowy od 180 do 220 zł w zależności jaki peeling został dobrany oraz ile warstw zastosowano. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi peelingami na www.natural-skin.pl.

45m 180,00 PLN+ Забронировать

Oczyszczanie manualne Plecy DELUXE

+ mikrodermabrazja + ampułka + maska łagodząca.

2h 15m 250,00 PLN Забронировать

Oczyszczanie manualne PLECY

+ maska łagodząca

1h 30m 200,00 PLN Забронировать

Dermapen ROZSTĘPY, BLIZNY

Zagęszczenie skóry przy rozstępach, poprawienie kolorytu blizny oraz zmniejszenie jej.

30m 100,00 PLN+ Забронировать

Dermapen DŁONIE na wiotką skórę

Wskazania do zabiegu: utrata jędrności i gęstości skóry dłoni, drobne przebarwienia. Jest to przełom w kosmetologii estetycznej. Dermapen zbliżony jest do mezoterapii igłowej, tworzy na skórze setki kanalików, a substancje aktywne wprowadzane są na samym końcu. Dermapen tworzy ok. 500 000 kanalików sięgających aż do skóry właściwej, co pozwala na większe przenikanie substancji aktywnych. Oprócz lepszej przenikalności substancji aktywnych, mikronakłucia stymulują skórę do wzmożonej produkcji kolagenu, który wypełnia mikrootwory i dzięki temu skóra jest mocno napięta.

30m 200,00 PLN Забронировать

Dermapen BIUST ujędrnienie, napięcie

Wskazania: utrata jędrności biustu, wiotka skóra. Dermapen zbliżony jest do mezoterapii igłowej, tworzy na skórze setki kanalików, a substancje aktywne wprowadzane są na samym końcu. Dermapen tworzy ok. 500 000 kanalików sięgających aż do skóry właściwej, co pozwala na większe przenikanie substancji aktywnych. Oprócz lepszej przenikalności substancji aktywnych, mikronakłucia stymulują skórę do wzmożonej produkcji kolagenu, który wypełnia mikrootwory i dzięki temu skóra jest mocno napięta.Znieczulenie do zabiegu +10/ +20 zł.

1h 350,00 PLN Забронировать

Mezoterapia igłowa CIAŁO redukcja cellulitu

Wskazania: rewitalizacja skóry, redukcja cellulitu, napięcie skóry. Mezoterapia igłowa polega na podawaniu niewielkich dawek odpowiednio dobranego preparatu za pomocą śródskórnych iniekcji. Dostarczane skórze w ten sposób substancje aktywne pobudzają jej naturalne procesy regeneracyjne. W zależności od efektu, jaki klient chce uzyskać dobieramy odpowiedni preparat. Przedział cenow od 250-450 zł w zależności od partii.

30m 250,00 PLN+ Забронировать

MEDYCYNA ESTETYCZNA konsultacja

Jeżeli zdecydują się Państwo na zaproponowany podczas konsultacji zabieg w ciągu miesiąca, cena za konsultację zostanie odliczona od ceny zabiegu.

45m 90,00 PLN Забронировать

Konsultacja LASEROWA + PRÓBA

Jeśli zdecydują się Państwo na zabieg do 2 tygodni, cena jest odejmowana od ceny zabiegu.

20m 20,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - MAŁA partia ciała

Wąsik, broda, baki, policzki, linia biała, brodawki sutkowe, pachy. Pakiet 4 zabiegów to 300 zł zamiast 400 zł.

20m 100,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - 2 MAŁE partie

Na jednej wizycie

30m 150,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Bikini linia

Pakiet 4 zabiegów 500 zł zamiast 600 zł.

30m 150,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Bikini głębokie

Pakiet 4 zabiegów 800 zł zamiast 1000 zł.

30m 250,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Łydki

Pakiet 4 zabiegów to 650 zł zamiast 800 zł.

45m 200,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Uda

Pakiet 4 zabiegów 800 zł zamiast 1000 zł.

50m 250,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Nogi

Pakiet 4 zabiegów 1300 zł zamiast 1600 zł.

1h 30m 400,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Ramiona

Pakiet 4 zabiegów 500 zł zamiast 600 zł.

30m 150,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Przedramiona

Pakiet 4 zabiegów 500 zł zamiast 600 zł.

30m 150,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Ręka

Pakiet 4 zabiegów 800 zł zamiast 1000 zł.

45m 250,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Bikini brazylijskie

Pakiet 4 zabiegów 900 zł zamiast 1200 zł.

45m 300,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Klatka piersiowa

Pakiet 4 zabiegów 650 zł zamiast 800 zł.

45m 200,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Plecy góra lub dół

Pakiet 4 zabiegów 650 zł zamiast 800 zł.

45m 200,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Plecy całe

Pakiet 4 zabiegów 1200 zł zamiast 1400 zł.

1h 350,00 PLN Забронировать

Depilacja laserem diodowym - Pośladki

Pakiet 4 zabiegów 620 zł zamiast 720 zł.

30m 180,00 PLN Забронировать

Wąsik

15m 20,00 PLN Забронировать

Broda

15m 25,00 PLN Забронировать

Twarz

30m 40,00 PLN Забронировать

Pachy

20m 40,00 PLN Забронировать

Przedramiona

30m 40,00 PLN Забронировать

Ramiona

30m 30,00 PLN Забронировать

Ręce

45m 60,00 PLN Забронировать

Bikini linia

30m 45,00 PLN Забронировать

Bikini głębokie

40m 65,00 PLN Забронировать

Uda

30m 60,00 PLN Забронировать

Łydki

30m 50,00 PLN Забронировать

Nogi

1h 110,00 PLN Забронировать

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Metoda polegająca na doklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej, które dobiera się i stylizuje indywidualnie do układu i stanu rzęs naturalnych klientki. Metoda pozwala lekko zagęścić, wydłużyć i delikatnie pogrubić rzęsy przez co nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiększają oraz dodają blasku całej twarzy. Aplikacja wykonana na profesjonalnych produktach najwyższej jakości firmy Noble Lashes przeznaczonych do stylizacji rzęs.

2h 150,00 PLN Забронировать

Przedłużanie rzęs metodą 2D

Aplikacja wykonana na profesjonalnych produktach najwyższej jakości firmy Noble Lashes przeznaczonych do stylizacji rzęs.

2h 30m 180,00 PLN Забронировать

Przedłużanie rzęs metodą 3D

Aplikacja wykonana na profesjonalnych produktach najwyższej jakości firmy Noble Lashes przeznaczonych do stylizacji rzęs.

2h 30m 200,00 PLN Забронировать

Uzupełnienie rzęs metodą 1:1

Uzupełnienie do 4 tygodni od aplikacji wykonanej w naszej klinice.

1h 30m 120,00 PLN Забронировать

Uzupełnienie rzęs metodą 2D

Uzupełnienie do 4 tygodni od aplikacji wykonanej w naszej klinice.

2h 140,00 PLN Забронировать

Uzupełnienie rzęs metodą 3D

Uzupełnienie do 4 tygodni od aplikacji wykonanej w naszej klinice.

2h 170,00 PLN Забронировать

Próba uczuleniowa

Dla osób, które nie miały wcześniej wykonywanej henny.

10m 1,00 PLN Забронировать

Brow Henna NOWOŚĆ

Chcesz uzyskać naturalny efekt stylizacji brwi? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest henna pudrowa. Brow Henna to naturalna henna ziołowa - 83% składników pochodzenia naturalnego, która daje możliwość zafarbowania włosków do 6 tygodni oraz skórę niczym efekt makijażu permanentnego na czas do 2 tygodni. Dzięki odżywczym składnikom w aktywatorze pomaga wzmocnić włoski i odbudować ubytki w brwiach. Szeroka gama kolorów pozwoli na dobranie koloru henny do każdego typu urody.

1h 10m 80,00 PLN Забронировать

Regulacja brwi

15m 15,00 PLN Забронировать

Regulacja brwi WOSKIEM

15m 20,00 PLN Забронировать

Henna brwi

20m 25,00 PLN Забронировать

Henna rzęs

20m 25,00 PLN Забронировать

Henna Pakiet OPTYMALNY

Henna i regulacja brwi

30m 30,00 PLN Забронировать

Henna pakiet optymalny + WOSK

30m 35,00 PLN Забронировать

Henna Pakiet DELUXE

Regulacja, henna brwi i rzęs

40m 40,00 PLN Забронировать

Henna pakiet deluxe + WOSK

40m 45,00 PLN Забронировать

Наша работа

Отзывы (72)

Booksy cares about the reliability of the customer reviews – to share your opinion about Natural Skin Clinic you have to use the service first.

 1. Anna avatar

  Anna X.

  Polecam. Bardzo starannie wykonany pedicure :)

  Natural Skin Clinic 13/07/2019

  Pani Aniu dziękujemy za opinię😊 Natural Skin Clinic

 2. Paulina avatar

  Paulina T.

  Super :)

  Natural Skin Clinic 05/07/2019

  Pani Paulino cieszy nas Pani opinia 😊zapraszamy ponownie, Natural Skin Clinic.

 3. Anna avatar

  Anna C.

  Zabiegi i manicure rewelacja! Obsługa na najwyższym poziomie. POLECAM!

  Natural Skin Clinic 05/06/2019

  Pani Aniu dziękujemy za miłe słowa 😊

 4. Magdalena avatar

  Magdalena M.

  Polecam zabieg Estgen. Pomógł mi szybko zregenerować skórę, zagoił stany zapalne 😊 Pani wykonująca zabieg bardzo miła i po kolei wszystko tłumaczyła co robi. Napewno wrócę!

  Natural Skin Clinic 03/07/2019

  Pani Madziu dziękujemy za opinię, Natural Skin Clinic 😊

 5. Magdalena avatar

  Magdalena M.

  Pani Klaudia zadbała o moją cerę. Polecam 👍

  Natural Skin Clinic 16/07/2019

  Pani Madziu cieszy nas Pani opinia, zapraszamy ponownie😊

Похожие компании


 1. Kraków
 2. Paznokcie
 3. Natural Skin Clinic