KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop
KASTA Barbershop

Wszystko zrobione na najwyższym poziomie. Po prostu przyjdź i poczuj dobrą zmianę na sobie.

Забронируйте визит

 

Strzyżenie włosów i brody/Haircut &beard

1h 30m 150,00 PLN Забронировать

Strzyżenie włosów / Haircut

1h 95,00 PLN Забронировать

Trymowanie brody / beard

30m 75,00 PLN Забронировать

Łysy + broda

1h 110,00 PLN Забронировать

KASTA COMBO 2 (trymowanie+farbowanie brody)

1h 135,00 PLN Забронировать

KASTA COMBO (włosy+broda+farbowanie brody)

2h 200,00 PLN Забронировать

Golenie / Full shaving

30m 90,00 PLN Забронировать

Наша работа

Отзывы (464)

Booksy cares about the reliability of the customer reviews – to share your opinion about KASTA Barbershop you have to use the service first.

 1. Artur avatar

  Artur K.

  Wczoraj odwiedziłem Kastę i porównując z innymi Barberami, którzy są w mieście i strzygą w podobnych cenach wszystko wypada niezbyt dobrze. Z plusów: - mycie głowy przed i po - przyjemne chłopaki Z minusów: - broda zupełnie nieścieniowa praktycznie cała ścięta na jedną długość, popsuto pracę wcześniejszego innego barbera, którego wyprowadził ją w super kontury - włosy ostrzyżone bardzo nieforemnie - moja najgorsza fryzura od lat - brak ciepłego ręcznika na oczy, szmatka, którą zwiewa - w radiu leci jakaś gadana audycja, której nie słychać - do picia z zimnych rzeczy tylko woda - miało być 135 zł, wyszło 150 zł. Było słabo, za 70 zł bym się nie wkurzał, ale 150 zł oczekujesz standardu, którego nie dostałem ;( a który jest dostępny w bliskiej okolicy

 2. Nicolas avatar

  Nicolas G.

  Really nice place to get a haircut. Even though I don't speak polish it was possible to communicate in English with the barber and they were super friendly and gave good recommendations for haircuts! Dawid did a great and professional job. Would come back

 3. Piotr avatar

  Piotr D.

  Byłem wczoraj u Aleksandra, to prawdziwy wirtuoz nożyczek! Bardzo polecam, byłem u różnych barberów, ale ten koleś nie ma konkurencji i na 100% jeszcze do niego wrócę :) Pozdrawiam, Piotr!

 4. Michał avatar

  Michał S.

  Bardzo fajny Barber Shop, wystrój jest fantastyczny jak i panującą tam atmosfera. Wczoraj byłem u Aleksandra naprawdę ogromny profesjonalista. Polecam wszystkim.

 5. Piotr avatar

  Piotr M.

  Najlepsze miejsce w jakim dotąd byłem w Warszawie. Największy plus, to słuchanie klienta i dokładna realizacja, tego jak ma wyglądać moja broda. Niby oczywistość ale już nie raz próbowano mi narzucać swoja wizję lub wychodziło, że mimo ustaleń efekt nie był taki jak planowałem. Po raz pierwszy było dokładnie tak, jak chciałem. Panowie mają fach w rękach i to widać przy efekcie końcowym. Byłem już w różnych miejscach i naprawdę widać różnicę. Może samo miejsce nie robi wielkiego wrażenia, choćby pod względem wielkości lokalu ale siedząc na fotelu można poczuć się zrelaksowanym i poczuć, że jest się w dobrych rękach. Życzę chłopakom dalszych sukcesów i oby tak trzymać.

Похожие компании


 1. Warszawa
 2. Barber shop
 3. KASTA Barbershop