Что вы ищете?
Где?
Когда?
Klinika La Perla Rzeszów
al. mjr. Wacława Kopisto 1, 35-315, Rzeszów
5,0
10 отзывов

Klinika La Perla Rzeszów

al. mjr. Wacława Kopisto 1, 35-315, Rzeszów

Услуги


 • Konsultacje

  • KONSULTACJA Kosmetolog

   Бесплатно
   30мин
  • KONSULTACJA Lekarz Medycyny Estetycznej

   100,00 zł
   30мин
  • Konsultacja Lekarz Chirurg Plastyczny

   200,00 zł
   30мин
  • Konsultacja pozabiegowa

   Бесплатно
   30мин

 • Kosmetologia Hi-Tech

  • THERMOLOGIE- masaż próżniowy na ciepło

   Thermologie to endermomasaż z wykorzystaniem energii cieplnej, podciśnienia oraz światła led z elementami refl...eksologii. Działanie ujędrniające, wyszczuplające, antycellulitowe. Terapia polega na masowaniu całego ciała poprzez określone ruchy za pomocą ergonomicznych głowic emitujących ciepło i zasysających skórę (vacum). Dodatkowo zastosowane światło led ujędrnia skórę, przywracając jej właściwe napięcie i zdrową kondycję.
   показать больше
   350,00 zł+
   45мин
  • ICOONE- masaż próżniowy

   Icoone- zabieg masażu próżniowego, eliminuje tkankę tłuszczową, cellulit, wiotką skórę. Icoone to urządzenie... do masażu próżniowego (endermologicznego) oparte na technologii Roboderm, która polega na użyciu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami Robotwins. Głowice te wywołują multimikrostymulację, działając precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez powodowania urazów i podrażnień.
   показать больше
   250,00 zł+
   30мин
  • I-LIPO- redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

   I-LIPO to innowacyjna technologia laserowa z powodzeniem wykorzystywana do kształtowania sylwetki oraz redukcj...i cellulitu i tkanki tłuszczowej talii, brzucha, bioder, ud, pośladków, ramion, nóg, pleców lub podbródka. I-LIPO jest szczególnie polecane osobom, które chciałyby zmniejszyć obwód niektórych części ciała i wymodelować sylwetkę, ale obawiają się korzystania z tradycyjnych technik medycyny estetycznej i przechodzenia długotrwałej rekonwalescencji. Urządzenie i-LIPO działa nieinwazyjnie, na zasadzie emisji zimnego lasera, którego światło kieruje się głęboko do komórek tłuszczowych. Pod jego wpływem trójglicerydy rozpadają się na kwasy tłuszczowe oraz glicerol i są transportowane przez układ limfatyczny, by zostać zamienione w energię.
   показать больше
   100,00 zł
   30мин
  • WONDER SHAPE- ujędrnienie, redukcja cellulitu

   Wonder Shape by Klinika La Perla to unikalny zabieg modelujący sylwetkę, skutecznie redukujący cellulit i ujęd...rniający skórę. Ta nowoczesna, bezinwazyjna metoda oparta jest na połączeniu czterech efektywnych i sprawdzonych technologii: Multipolar RF, Vacum ze światłem LED oraz Kawitacji. Fala radiowa wytwarza odczuwalne ciepło, którego efektem jest wzrost mikrokrążenia, pobudzenie metabolizmu komórek tłuszczowych – wspomaganie procesu lipolizy, dotlenienie skóry oraz wzrost produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.
   показать больше
   450,00 zł
   30мин
  • HYDRAFACIAL- zabieg głęboko oczyszczający skórę

   Zabiegi HydraFacial łączą trzy wzajemnie uzupełniające się technologie: bezkryształową mikrodermabrazję, wielo...funkcyjne substancje aktywne oraz zasysanie próżniowe. Zabieg pięcioetapowy. Gruntowne oczyszczenie i nawilżenie skóry, redukcja przebarwień, drobnych zmarszczek. W czasie zabiegu wykorzystywane są specjalne opatentowane jednorazowe końcówki o spiralnym kształcie oraz żebrowatej powierzchni. Sprawia to, że proces eksfoliacji jest łagodny i delikatny. Jednocześnie na oczyszczoną skórę w momencie maksymalnego otwarcia porów kolejno nanoszone są substancje aktywne zawierające przeciwutleniacze oraz składniki nawilżające, oczyszczające i przeciwzapalne. Aktywne nawilżenie wyróżnia HydraFacial na tle innych metod odnowy wierzchniej warstwy skóry.
   показать больше
   350,00 zł+
  • BIOLIFT THERAPY- biostymulacja skóry twarzy, ciała

   Przełomowa, opatentowana i potwierdzona wieloma badaniami technologia, która działa w sposób zgodny w fizjolog...ią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Efekt ujędrnienia i odmłodzenia skóry. Modelowanie sylwetki.
   показать больше
   300,00 zł+
  • KARBOKSYTERAPIA

   Karboksyterapia (Carboxyterapia) to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana... do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem i zaburzeniami krążenia. Jest to zabieg polegający na podskórnym podaniu Co2 w wyniku czego poprawie ulega mikrokrążenie a tkanki zostają dotlenione i odżywione. Dzięki temu poprawia się kondycja skóry, przyspieszony zostaje metabolizm co sprzyja redukcji cellulitu. Dodatkowo dzięki poprawie mikrokrążenia spłycone zostają blizny i rozstępy. CO2 podane na okolicę skóry głowy skutkuje znacznym wzmocnieniem mieszków włosowych. Karboksyterapia jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów skóry, bez znacznego bólu i efektów ubocznych. Poprawę elastyczności osiąga się w ciągu 2-6 miesięcy po zabiegu w wyniku efektywnej stymulacji kolagenu.
   показать больше
   100,00 zł+
   30мин
  • DERMAPEN- mezoterapia mikroigłowa skóry

   DERMAPEN™ to innowacyjna technologia mikronakłuwania stymulująca naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w ...skórze. System pulsujących igieł zapewnia przenikanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej, co zapewnia intensywną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.
   показать больше
   500,00 zł+
   1ч:30мин
  • SONOQUEEN- HIFU- lifting skóry twarzy i ciała

   SonoQueen to zabieg liftingujący skórę twarzy i ciała z wykorzystaniem najnowszej generacji technologią HIFU. ... Skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości intensywnie liftingują, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia skóry. Precyzyjna wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, co rozpoczyna proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek. Zabieg daje spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry. SonoQueen posiada specjalną, ultraprecyzyjną głowicę dedykowaną na okolice oczu, która pozwala na zredukowanie kurzych łapek czy problemu opadających powiek.
   показать больше
   600,00 zł+
   1ч:30мин
  • ULTRAFORMER III - HIFU - lifting twarzy i ciała

   Urządzenie wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości (HIFU). Podczas ...zabiegu głowice urządzenia przykładne są bezpośrednio na skórę. Fale ultradźwiękowe wnikając w głąb tkanek, stymulują ich regenerację i pobudzają produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu następuje efekt liftingu i ujędrnienia skóry.
   показать больше
   600,00 zł+
   1ч:30мин
  • SMART LIFT- HIFU- lifting bez skalpela

   Urządzenie wykorzystuje skoncentrowaną energię fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości (HIFU). Podczas ...zabiegu głowice urządzenia przykładne są bezpośrednio na skórę. Smart Lift w niezwykle efektywny sposób działa również na ciało i pozwala pozbyć się zwiotczałej skóry z problematycznych obszarów – jak przedramiona, dekolt, wewnętrzna część ud czy brzuch. Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji – tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć.
   показать больше
   800,00 zł+
  • ADIPOLOGIE- redukcja komórek tłuszczowych

   ADIPOLOGIE to opatentowany koncept – technologia Low Frequency Ultrasound do nieinwazyjnego usuwania komórek t...łuszczowych, skutecznej redukcji cellulitu wodnego oraz ujędrniania i zagęszczania skóry. Wielopoziomowe działanie na wszystkie warstwy skóry w zależności od diagnozy potrzeb indywidualnego pacjenta.
   показать больше
   1 300,00 zł+
   1ч:30мин
  • ZAFFIRO- termolifting skóry twarzy i ciała

   Głowica Zaffiro, wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, emituje głębokie promieniowanie podczerwone o spe...cjalnie dobranej długości fali, które powoduje podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje skurczeniem się ich do pierwotnej długości. Zaffiro stymuluje też fibroblasty, dzięki czemu skóra produkuje aż o 30% więcej kolagenu. W efekcie zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, a zmarszczki wygładzają się. Lifting powoduje również że kontur twarzy i ciała staje się bardziej wyraźny, a skóra na brzuchu, rozciągnięta w czasie ciąży, powraca do swojego pierwotnego wyglądu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego systemu chłodzącego zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Pacjent nie odczuwa w jego trakcie żadnego dyskomfortu. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych, a także tych z problemami naczyniowymi.
   показать больше
   210,00 zł+
  • ATTIVA-zewnętrzny lifting skóry twarzy i ciała

   Attiva to wyjątkowa technologia działająca w oparciu o falę radiową monopolarną i bipolarną. Pozwala dostarczy...ć intensywną temperaturę w głąb skóry prowadząc do jej wielowymiarowego ujędrnienia, a także wyszczuplenia. Precyzyjnie jesteśmy w stanie zadziałać na miejsca w obszarze twarzy i ciała, na których obserwujemy wiotkość wynikającą z upływu czasu, ale także z utraty wagi, po zabiegach liposukcji lub ciąży.
   показать больше
   200,00 zł+
  • PERFECTUS - laser frakcyjny ablacyjny

   Perfectus CO2 zapewnia wielowymiarowy efekt odmłodzenia – resurfacingu, głębokiego liftingu, poprawy owalu twa...rzy i zwiększenia napięcia skóry zarówno twarzy jak i ciała. Zabieg skutecznie spłyca zmarszczki, wygładza skórę, redukuje blizny, przebarwienia oraz rozstępy. Polecamy wykonanie zabiegu w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym, które znacznie przyspieszy proces regeneracji skóry oraz pogłębi efekty zabiegu. Zabieg jest odczuwalny, natomiast jest możliwość znieczulenia obszaru zabiegowego. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk oraz wystąpić uczucie napięcia i suchości skóry. Stan taki utrzymuje się od 2 do 3 dni.
   показать больше
   200,00 zł+
   30мин
  • ALMA REJUVE DYE VL - redukcja przebarwień

   Alma Rejuve to laser wykorzystujący energię podczerwieni. Technologia wąskopasmowego pulsacyjnego źródła świat...ła precyzyjnie dociera w głębokie warstwy skóry. Promieniowanie działa na hemoglobinę i melaninę, redukując przebarwienia oraz popękane naczynka. Laser usuwa także rumień, naczyniaki, trądzik różowaty oraz wszelkie przebarwienia. Może być stosowany zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Podczas terapii osiągamy dodatkowo efekt fotoodmłodzenia skóry.
   показать больше
   200,00 zł
   30мин
  • ALMA REJUVE DYE VL - zamykanie naczynek

   Alma Rejuve to laser wykorzystujący energię podczerwieni. Technologia wąskopasmowego pulsacyjnego źródła świat...ła precyzyjnie dociera w głębokie warstwy skóry. Promieniowanie działa na hemoglobinę i melaninę, redukując przebarwienia oraz popękane naczynka. Laser usuwa także rumień, naczyniaki, trądzik różowaty oraz wszelkie przebarwienia. Może być stosowany zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Podczas terapii osiągamy dodatkowo efekt fotoodmłodzenia skóry.
   показать больше
   200,00 zł
   30мин
  • ALMA REJUVE NIR - termolifting

   Alma Rejuve to laser wykorzystujący energię podczerwieni. Technologia wąskopasmowego pulsacyjnego źródła świat...ła precyzyjnie dociera w głębokie warstwy skóry. Promieniowanie działa na hemoglobinę i melaninę, redukując przebarwienia oraz popękane naczynka. Laser usuwa także rumień, naczyniaki, trądzik różowaty oraz wszelkie przebarwienia. Może być stosowany zarówno na skórę twarzy, jak i całego ciała. Podczas terapii osiągamy dodatkowo efekt fotoodmłodzenia skóry.
   показать больше
   500,00 zł
   30мин
  • VERSUS - depilacja laserowa

   Versus – laser diodowy do usuwania owłosienia z systemem chłodzącym, który sprawia, że zabieg jest całkowicie ...bezbolesny i bezpieczny dla skóry. Polega on na emisji łagodnej wiązki promieni, pochłanianych przez komórki barwnikowe włosa. Dochodzi wtedy do wytworzenia bardzo wysokiej temperatury, co prowadzi do denaturacji białka i skutecznego zniszczenia mieszka włosowego po kilku zabiegach.
   показать больше
   120,00 zł
   30мин

 • Medycyna Estetyczna

  • MEZOTERAPIA IGŁOWA osoczem bogatopłytkowym

   Komórki macierzyste i czynniki wzrostu odpowiadają za tworzenie i regenerację komórek skóry, są całkowicie bez...piecznym oraz naturalnym preparatem pozyskiwanym z własnej krwi pacjenta. Ta metoda rewitalizacji jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ nie niesie za sobą ryzyka powikłań
   показать больше
   600,00 zł+
  • LIPOLIZA INIEKCYJNA

   Lipoliza polega na praktycznie bezbolesnym wstrzyknięciu Lipostabilu (roztwór fosfatydylocholiny) – substancji... bezpiecznej, gdyż naturalnie występującej w organizmie, powodującej rozkład tłuszczy złożonych na prostsze, które następnie transportowane są do wątroby i usuwane z organizmu. Lipoliza to także skuteczny sposób na redukcję cellulitu. Ponieważ skóra stopniowo i naturalnie wraz z zanikiem tkanki tłuszczowej dopasowuje się do nowych kształtów, prawidłowo wykonana lipoliza iniekcyjna skutecznie modeluje sylwetkę bez ryzyka powstania nierówności. Zabieg ten, szczególnie polecany jest dla osób posiadających tzw. „podwójny podbródek” oraz nagromadzoną tkankę tłuszczową w różnych częściach ciała, takich jak bryczesy, uda wewnętrzne, talia, brzuch, plecy, okolica kolan.
   показать больше
   500,00 zł+
   30мин
  • BOTOX - wygładzenie zmarszczek

   Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej wykonują w Klinikach La Perla TYLKO wykwalifikowani i doświadczeni lekar...ze, gdyż wymaga on niezwykłej precyzji podania (toksyna jest wstrzykiwana w mięsień odpowiedzialny za zmarszczki). Dzięki znajomości anatomii ciała człowieka i doświadczeniu lekarza uzyskujemy naturalny efekt wygładzenia zmarszczek z zachowaniem ekspresji twarzy. Tym samym unikamy efektu „zamrożonego czoła” czy efektu „Mefisto” (nienaturalnie uniesiona i unieruchomiona brew).
   показать больше
   600,00 zł+
   35мин
  • CGF MEZOTERAPIA komórkami macierzystymi

   Rewitalizacja komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycyn...ie regeneracyjnej. Wykorzystuje dobroczynne składniki znajdujące się we krwi do rewitalizacji i kondycjonowania skóry. Komórki macierzyste i czynniki wzrostu odpowiadają za tworzenie i regenerację komórek skóry, są całkowicie bezpiecznym oraz naturalnym preparatem pozyskiwanym z własnej krwi pacjenta. Ta metoda rewitalizacji jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ nie niesie za sobą ryzyka powikłań.
   показать больше
   1 700,00 zł+
  • MEZOTERAPIA IGŁOWA - rewitalizacja

   Istotą mezoterapii jest dostarczenie bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, odżywczych i rege...nerujących. Dobrane przez lekarza bezpieczne preparaty, zawierające między innymi retinol, witaminę A, C, E, D, B2, B5, wstrzykiwane są w dolne warstwy skóry za pomocą strzykawki o bardzo cienkiej igle. Ich zadaniem jest zintensyfikowanie mikrokrążenia w naczyniach krwionośnych. Preparaty zastosowane podczas zabiegu mezoterapii są dobrane odpowiedniego do celu i miejsca zastosowania.
   показать больше
   600,00 zł+
  • DUAL LIFT - zabieg liftingujący i zagęszczający

   Dual Lift – innowacyjny zabieg liftingujący i zagęszczający skórę, na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego ...i hydroxyapatytu. Unikalna metoda Dual Lift ma na celu uzupełnienie zanikających objętości na twarzy i szyi oraz poprawę gęstości i napięcia skóry. Efekt jest natychmiastowy, bardzo widoczny i co istotne – długotrwały. Specjalny protokół zabiegowy łączy zaawansowane techniki iniekcji wypełniaczy z linii Hyalutec Force oraz hydroxyapatytu wapnia – Hydroxytec. Zabieg doskonale odmładza twarz, szyję, brzuch, ramiona czy kolana. Opisana metoda jest wynikiem wieloletnich doświadczeń wybitnych europejskich lekarzy. Wprowadzenie do Polski innowacyjnej techniki DUAL LIFT jest efektem wieloletniej współpracy dr Barbary Jerschiny z Kliniką La Perla.
   показать больше
   5 000,00 zł
   1ч:30мин
  • USTA - odświeżenie

   Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w postaci gęstego żelu. Przed zabiegiem można zastosować znieczuleni...e miejscowe lub, w niektórych przypadkach – silniejsze znieczulenie dentystyczne. Dobrany preparat wstrzykuje się cienką igłą w odpowiednie miejsca warg, w taki sposób, aby uzyskać wymarzony efekt powiększenia i wymodelowania ust.
   показать больше
   600,00 zł
   30мин
  • USTA - powiększenie

   Dzięki nowoczesnej medycynie po wykonaniu prostego, trwającego około 30 minut zabiegu, można osiągnąć wymarzon...y kształt i wielkość ust . W zależności od życzenia pacjentki można je powiększyć delikatnie lub znacząco, poprawić ich kontur, pokreślić czerwień wargową, zniwelować pojawiające się wokół nich zmarszczki (tzw. „zmarszczki palacza”) lub podnieść kąciki ust.
   показать больше
   1 200,00 zł
   30мин
  • WOLUMETRIA - modelowanie kwasem hialuronowym

   KWAS HIALURONOWY (Wypełnienie bruzdy wargowo-nosowej, doliny łez, lwiej bruzdy, zmarszczek marionetek, redukcj...a cieni pod oczami) VOLUMETRIA (modelowanie twarzy) HYDROXYAPATYT WAPNIA - HYDROXYTEC (stymulator tkankowy) Modelowanie ciała Powiększanie pośladków Hialuronidaza Lipoliza Wyszczuplenie Twarzy Redukcja Przepuklin pod oczami
   показать больше
   1 000,00 zł+
  • ATTIVA - termolifiting skóry

   Attiva to wyjątkowa technologia działająca w oparciu o falę radiową monopolarną i bipolarną. Pozwala dostarczy...ć intensywną temperaturę w głąb skóry prowadząc do jej wielowymiarowego ujędrnienia, a także wyszczuplenia. Precyzyjnie jesteśmy w stanie zadziałać na miejsca w obszarze twarzy i ciała, na których obserwujemy wiotkość wynikającą z upływu czasu, ale także z utraty wagi, po zabiegach liposukcji lub ciąży. Wewnętrzny lifting skóry odbywa się dzięki wprowadzeniu pod skórę specjalnej kaniuli, o średnicy jeszcze mniejszej niż w popularnych zabiegach nićmi liftingującymi. Emituje ona falę radiową i pełni funkcję sondy, która pozwala precyzyjnie kontrolować temperaturę z którą działamy na obszarze poddawanym zabiegowi. Dla pełnego bezpieczeństwa temperaturę tkanki monitoruje również kamera termowizyjna. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym (nasiękowym). Osiągamy efekt liftingu wiotkiej skóry z jednoczesnym jej zagęszczeniem. Skóra staje się napięta i ujędrniona. Dzieje się tak, ponieważ temperatura 50 stopni Celsjusza skraca włókna kolagenowe, co daje silne napięcie skóry, a po drugie aktywuje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Efekt liftingu potęguje się jeszcze przez kilka miesięcy. Temperatura w granicach 60 stopni Celsjusza umożliwia działanie na tzw. zwłókniałych tkankach, czyli wygładza i uelastycznia blizny oraz rozstępy. Przy użyciu temperatury 70 stopni osiągamy również redukcję tkanki tłuszczowej.
   показать больше
   2 500,00 zł+
  • PEELINGI MEDYCZNE - PQ AGE, PRX T33

   PRX-T33® jest peelingiem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE klasy I, powstałym z połączenia 33% TCA (kwas...u trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru). PRX-T33® to nowa metoda nieinwazyjnej biorewitalizacji skóry, która została stworzona we Włoszech przez dr Rossanę Castellana i objęta patentem światowym po 10-cio letnich klinicznych badaniach doświadczalnych. Na rynku medycznym dostępny jest od 2007 roku. Produkt jest w trakcie rejestracji jako produkt leczniczy na trądzik – trwają badania kliniczne. Od 2007 roku zostało wykonanych ponad 100 tys. zabiegów. Sekret peelingu medycznego PRX-T33, tkwi w nowatorskiej metodzie chemicznej biorewitalizacji skóry, która łączy w sobie właściwości liftingujące z odmładzającymi, oczyszczającymi i wybielającymi. Unikalne połączenie kwasu TCA z nadtlenkiem wodoru i kwasem kojowym powoduje brak inwazyjności i występowania efektu łuszczenia skóry, przy jednoczesnym zachowaniu właściwości, takich jak rozjaśnienie czy likwidowanie przebarwień. Docierając peelingiem do środkowej warstwy skóry, zwanej błoną podstawną, powodujemy pobudzenie receptorów do wytwarzania odpowiednich włókien i nawadniania komórek, dzięki czemu otrzymujemy widoczny efekt likwidacji zmarszczek, naciągnięcia i liftingu skóry. Ze względu na swoje właściwości peeling PRX-T33 może być wykonywany niezależnie od warunków atmosferycznych, a zatem również w lecie, kiedy nie rekomenduje się stosowania tradycyjnych peelingów medycznych.
   показать больше
   450,00 zł+
  • NICI - liftingujące,regenerujące,ujędrniające

   Nici mają wiele zastosowań – liftingują, zagęszczają i wzmacniają skórę, poprawiają jej sprężystość i elastycz...ność, pobudzają produkcję kolagenu i naturalnego kwasu hialuronowego, zmniejszają widoczność zmarszczek. Co więcej, nici stosuje się do poprawy sylwetki – modelowania piersi, pośladków, liftingu wewnętrznej strony ud i ramion. Nici skutecznie zastępują lub uzupełniają metody chirurgicznego poprawiania urody.
   показать больше
   100,00 zł+

 • Kosmetyka & Spa

  • MASAŻ KLASYCZNY - odprężający

   Efekty: Modelowanie sylwetki Oczyszczenie skóry Odżywienie skóry Relaks i rozluźnienie dla spiętych mięśni Uję...drnianie
   показать больше
   280,00 zł
  • MASAŻ KLASYCZNY PLECÓW,RAMION, KARKU

   210,00 zł
   40мин
  • MASAŻ KLASYCZNY - na ciepło

   Rytuał rewitalizujaco – relaksujący wykonany na bazie ciepłej oliwki z elementami aromaterapii. Czas trwania: ...70 min
   показать больше
   320,00 zł
  • MASAŻ SPORTOWY

   Zasłużony masaż po wysiłku sportowym lub górskiej wspinaczce. Czas trwania: 70 min
   330,00 zł
  • MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ

   Mocno relaksujący masaż wykonany prawdziwą, gorzką, ciepłą czekoladą. Czas trwania: 70 min
   330,00 zł
  • MASAŻ KAMIENIAMI WULKANICZNYMI

   Rytuał rozgrzewający i relaksujący mięśnie przy użyciu kamieni wulkanicznych. Czas trwania: 70 min
   320,00 zł
  • MASAŻ KLASYCZNY - z peelingiem

   280,00 zł
   1ч:5мин
  • RYTUAŁ LA PERLA

   Autorski rytuał modelujący sylwetkę i przyspieszający metabolizm. Wygładza, ujędrnia i poprawia elastyczność s...kóry. Czas trwania: 90 min
   показать больше
   390,00 zł
  • RYTUAŁ ECO

   Rytuał odmładzający i rewitalizujący. Wygładza, ujędrnia i poprawia elastyczność skóry. Czas trwania: 60 min ...Rytuał Aloe Vera (ECO) Intensywny zabieg nawilżająco – ujędrniający, polecany również przyszłym mamom. Czas trwania: 60 min Rytuał Organic Detox (ECO) Zabieg ujędrniająco-detoksykujący na bazie naturalnej maski błotnej. Czas trwania: 70 min La Perla Lekkie Nogi (ECO) Zabieg relaksacyjny wraz z masażem stóp i łydek oraz pielęgnacją. Przynosi ulgę dla zmęczonych nóg. Czas trwania: 40 min
   показать больше
   290,00 zł
   1ч:5мин
  • RYTUAŁ ORGANIC BEAUTY BOX

   350,00 zł
  • HENNA BRWI/RZĘS + regulacja

   Naturalna metoda podkreślania rzęs i poprawy kształtu brwi.
   30,00 zł+
   40мин

Посмотрите Наши Работы

Фото Пока Нет...

У этого бизнеса еще нет фотографий в портфолио.

Отзывы

Booksy ценит достоверные отзывы и проверяет и утверждает их только в случае, если клиент посещал данный салон.
5.0/5
10 отзывов
 • 5
  10
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Justyna K…

нояб. 21, 2020
Miss Paulina is a lovely person.Always kind and respectful.The clinic is very clean and well prepared.I highly recommend!...

Anna P…

май 24, 2019
Pozytywnie zrelaksowana :)...

Agata K…

май 23, 2019
Polecam to miejsce. Przed zabiegiem została przeprowadzona bardzo dokladna konsultacja podczas której bardzo dużo sie dowiedzialam o zabiegach, kondycji mojej skóry oraz pielęgnacji domowej. Sam zabieg tez super....

Dominika P…

март 15, 2019
Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej konsultacji oraz zabiegu. Kosmetolog dokładnie wyjaśnił na czym polega zabieg oraz jakich efektów spodziewać się po nim. Dokładnie zaplanowany program zabiegów dostosowany do potrzeb mojej skóry. Szczerze po...lecam :)

Anna B…

март 9, 2019
Serdecznie polecam klinikę La Perla. Osoby, które tam pracują są kompetentne, doświadczone i doskonale potrafią dobrać odpowiedni zabieg do skóry. Miła i komfortowa atmosfera podczas wizyty. Mialam wykonywany zabieg Dermapen. Efekty po dwóch zabiega...ch bombowe ! Polecam !

Magda B…

март 6, 2019
Bardzo polecam dziewczyny ktore tam pracują! Podchodzą do kazdego bardzo profesjonalnie, a przy tym jest bardzo mila atmosfera. Zawsze dokladnie przeprowadzaja zabieg i dbają o kazdy szczegół. Bylam na zabiegu laserowym Perfectus na brzuch i jestem b...ardzo zadowolona, efekty juz widze po 2 zabiegu. Super !

Teresa B…

март 4, 2019
Jestem zaledwie kilka dni po zabiegu, a już widzę jego efekty. Pani Kosmetolog oznajmiła, że ostateczne będą po ok. 3 miesiącach, czekam z niecierpliwością. Miejsce jest piękne i przyjazne a Panie bardzo sympatyczne i kompetentne. Na pewno powrócę, ...BARDZO POLECAM!

Justyna K…

февр. 20, 2019
Polecam!! Jestem zachwycona z efektów już po pierwszym zabiegu. Moja skóra jest wyraźnie nawilżona, oczyszczona oraz rozświetlona. Pani kosmetolog przemiła i mająca odpowiednią wiedzę. Polecam, na pewno nie była to moja ostatnia wizyta w Klinice 😊...

Agnieszka B…

февр. 9, 2019
Bardzo fajny i przyjemny zabieg. Moja skora jest mocno oczyszczona i nawilzona. Polecam to miejsce....

Daniel S…

нояб. 15, 2018
Zapraszam wszystkich którzy chcą się zrelaksować. 100% satysfakcji....