Что вы ищете?
Где?
Когда?
Varszavianka
Ul. Jana Kasprowicza 119A, Lok. U13, 01-949, Warszawa, Bielany
4,9
220 отзывов

Varszavianka

Ul. Jana Kasprowicza 119A, Lok. U13, 01-949, Warszawa, Bielany
Venue Health and Safety Rules

Услуги


  Популярные Услуги

  • Manicure Hybrydowy(1 kolor)

   Podczas wykonywania malowania hybrydowego wykonywany jest zabieg manicure pielęgnacyjnego który polega na przy...gotowaniu płytki naturalnej pod hybrydę oraz opracowaniu skórek oraz ich usunięciu przy pomocy frezarki. Na sam koniec zabiegu nakładamy na dłonie odżywczy balsam o pięknym zapachu a na skórki nakładami pielęgnacyjną perfumowaną odżywkę.
   показать больше
   110,00 zł
   1ч:15мин
  • Uzupełnienie paznokci żelowych + hybryda

   Podczas tego rodzaju manicure, wykonujemy manicure pielęgnacyjny a następne uzupełniamy paznokcie żelem w kolo...rze przezroczystym bądź kolorem, w odcieniu naturalnych paznokci dzięki czemu efekt jest naturalny, zabezpiecza paznokcie przed łamaniem oraz pozwala zapuścić je dowolnej długości. Po wykonaniu aplikacji żelem paznokcie malujemy wybranym kolorem hybrydowym. Na sam koniec smarujemy dłonie balsamem perfumowany oraz pięknie pachnącą odżywczą oliwkę perfumowaną
   показать больше
   150,00 zł
  • Henna + regulacja brwi

   40,00 zł
   30мин

 • Paznokcie

  • Odbudowa paznokci IBX

   IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści, to pierwszy tego ...rodzaju zabieg na świecie! Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka, zamiast – jak pozostałe zabiegi na rynku, pozostawać na jej wierzchu. Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, utwardzamy w świetle UV. To takie proste! IBX, to nowy rodzaj zabiegu – oferuje profesjonalną pomoc słabym i zniszczonym paznokciom.
   показать больше
   40,00 zł
   30мин
  • Manicure pielęgnacyjny

   Manicure pielęgnacyjny polega na opracowaniu płytki paznokciowej oraz opracowaniu skórek frezarką i ich usunię...cie . Po wykonaniu zabiegu na paznokcie wedle Państwa życzenia paznokcie malujemy odżywka , a na skórki aplikujemy pięknie pachnącą perfumowaną oliwkę .
   показать больше
   60,00 zł
   40мин
  • „Zdrowe Paznokcie”(mani pielęgnacyjny+IBX)

   Podczas zabiegu manicure hybrydowego , w naszym salonie jest wykonywany manicure pielęgnacyjny frezarkowy, dzi...ęki któremu wasze skórki oraz paznokcie będą wypielęgnowane i zdrowe. Po wykonaniu zabiegu manicure przechodzimy do wykonania innowacyjnego zabiegu IBX. Czym jest IBX? IBX System, to innowacyjny, dwuczęściowy produkt, który daje wymierne, rewolucyjne korzyści, to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie! Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka, zamiast – jak pozostałe zabiegi na rynku, pozostawać na jej wierzchu. Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany tak, aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakładamy go jak lakier, ogrzewamy pod lampą, dzięki czemu penetruje do wnętrza, utwardzamy w świetle UV. To takie proste! IBX, to nowy rodzaj zabiegu w Salonach – oferuje profesjonalną pomoc słabym i zniszczonym paznokciom.
   показать больше
   99,00 zł
  • Manicure pielęgnacyjny SPA

   Manicure pielęgnacyjny polega na opracowaniu płytki paznokciowej oraz opracowaniu skórek frezarką i ich usunię...cie . Następnym krokiem jest nałożenie peelingu i wykonanie masażu oraz nałożenie odżywczej maski na dłonie . Po wykonaniu zabiegu na paznokcie wedle Państwa życzenia paznokcie malujemy odżywka , wnasowujemy balsam ,a na skórki aplikujemy pięknie pachnącą perfumowaną oliwkę .
   показать больше
   99,00 zł
  • Manicure Vinylux

   Manicure pielęgnacyjny polega na opracowaniu płytki paznokciowej oraz opracowaniu skórek frezarką i ich usunię...cie . Następnym krokiem pomalowanie paznokci lakierem Vinylux . Czym jest vinylux ? VINYLUX to dwuetapowy system składający się z lakieru VINYLUX Weekly Polish (zawierającego w swojej formule Base Coat) oraz VINYLUX Weekly Top Coat, który zapewnia trwałość i połysk przez tydzień. Najnowsza technologia sprawia, że lakier jest zawsze błyszczący, trwały i piękny. To jedyny lakier, który swoją wytrzymałość zwiększa dzięki kontaktowi z naturalnym światłem. Po wyszuszeniu paznokci aplikujemy na dłonie krem oraz pięknie pachnąca pielęgnująca perfumowana oliwkę .
   показать больше
   70,00 zł
   50мин

 • Stopy

  • Półpedicure hybrydowy ( 1 kolor )

   Podczas zabiegu przygotowywujemy paznokcie, skracamy , dobieramy kształt oraz przy pomocy frezarki opracowywyj...emy skórki i usuwamy je . Następnie paznokcie malujemy wybranym lakierem hybrydowym a na skórki nakładamy pielęgnacyjna oliwkę
   показать больше
   110,00 zł
  • Połpedicure hybrydowy french

   Podczas zabiegu przygotowywujemy paznokcie, skracamy , dobieramy kształt oraz przy pomocy frezarki opracowywyj...emy skórki i usuwamy je . Następnie paznokcie malujemy hybryda a na skórki nakładamy pielęgnacyjna oliwkę.
   показать больше
   125,00 zł
   1ч:15мин
  • Pólpedicure(opiłowanie+skórki)

   Podczas zabiegu przygotowywujemy paznokcie, skracamy , dobieramy kształt oraz przy pomocy frezarki opracowywyj...emy skórki i usuwamy je . Następnie paznokcie malujemy odżywką a na skórki nakładamy pielęgnacyjna oliwkę
   показать больше
   80,00 zł
  • Półpedicure + Vinylux

   Podczas zabiegu przygotowywujemy paznokcie, skracamy , dobieramy kształt oraz przy pomocy frezarki opracowywyj...emy skórki i usuwamy je . Następnie paznokcie malujemy wybranym Vinylowym a na skórki nakładamy pielęgnacyjna oliwkę.
   показать больше
   80,00 zł
   50мин
  • Pedicure Frezarkowy (bez malowania)

   Podczas tego zabiegu skóra stóp jest zmiękczona specjalnym preparatem zawierającym mocznik oraz opracowana fre...zarka przy pomocą specjalnych jednorazowych frezów . Następnie nasze stylistki opracowywują paznokcie i skórki przy pomocy frezarki a skórki usuwają . Na zakończenie zabiegu jest wykonywany masaż wraz z balsamem pielęgnacyjnym dobranym do rodzaju skóry a na skórki nałożona jest oliwka pielęgnacyjna .
   показать больше
   120,00 zł
   1ч:15мин

 • Podologia

  • Pedicure Leczniczy

   Prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie umówienia wizyty
   120,00 zł+
   1ч:15мин
  • Terapia brodawek , kurzajek - elektrokoagulacja

   Prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie umówienia wizyty
   60,00 zł+
   30мин
   99,00 zł
   30мин
  • Pedicure Leczniczy plus hybryda

   Prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie umówienia wizyty
   160,00 zł+
   1ч:30мин
  • Usuwanie modzeli

   Prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie umówienia wizyty
   40,00 zł+
   30мин
  • Terapia pękających pięt

   Prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie umówienia wizyty
   80,00 zł+

 • Rzęsy

  • Przedłużenie rzęs 1:1

   Jest to metoda wydłużenia i pogrubienia naturalnych rzęs, bez ich zagęszczania. Polega na zaaplikowaniu jednej... rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej, dająca efekt idealnie wytuszowanych i wydłużonych rzęs. Doskonała metoda dla fanek naturalnego wyglądu.
   показать больше
   160,00 zł
   2ч:15мин
  • Uzupełnienie rzes 1:1

   Tylko nasze stylizacje!
   140,00 zł
  • Przedłużenie rzęs 2D

   Zabieg dający efekt wydłużenia i zagęszczenia rzęs, polegający na zaaplikowaniu wachlarza, składającego się z ...od dwóch rzęs syntetycznych, do jednej rzęsy naturalnej. Metody 2, 3-4D są doskonałe dla kobiet, które chcą zagęścić swoje rzęsy, zachowując naturalny wygląd.
   показать больше
   180,00 zł
   2ч:30мин
  • Uzupełnienie rzęs 2D

   Tylko nasze stylizacje!
   160,00 zł
   2ч:15мин
  • Przedłużenie rzęs 3-4D

   Zabieg dający efekt wydłużenia i zagęszczenia rzęs, polegający na zaaplikowaniu wachlarza, składającego się z ...trzech lub czterech rzęs syntetycznych, do jednej rzęsy naturalnej. Metody 2, 3-4D są doskonałe dla kobiet, które chcą zagęścić swoje rzęsy, zachowując naturalny wygląd.
   показать больше
   200,00 zł
   2ч:30мин

 • Oprawa Oka

  • Lifting rzęs+ laminacja + henna

   159,00 zł
   1ч:15мин
  • Laminowanie brwi

   Laminowane sprawia, że brwi uzyskują miękkość i sprężystość. W efekcie możesz je stylizować w preferowanym prz...ez Ciebie stylu. Włoski brwi dzięki keratynie stają się podatne na układanie oraz przestają sprawiać kłopoty w momencie, gdy nie trzymają się wyznaczonego kształtu. Laminowanie brwi zalecane jest do każdego rodzaju włosków, zwłaszcza grubych, żyjących własnym życiem oraz kręconych.
   показать больше
   149,00 zł
   1ч:15мин
  • BrowSpa

   Zabieg stylizacji brwi henną pudrową, wzbogacony o masaż oraz pielęgnację płatkami z ekstraktem z rozmaryna. D...zięki temu zabiegowi pobudzimy włoski do wzrostu i wydłużymy czas utrzymywania się henny na skórze.
   показать больше
   110,00 zł
   1ч:30мин
  • Henna pudrowa Nikki Mole(architektura+regulacja)

   80,00 zł
  • Henna + regulacja brwi

   40,00 zł
   30мин

Посмотрите Наши Работы

Отзывы

Booksy ценит достоверные отзывы и проверяет и утверждает их только в случае, если клиент посещал данный салон.
4.9/5
220 отзывов
 • 5
  212
 • 4
  4
 • 3
  0
 • 2
  2
 • 1
  2

Marta P…

нояб. 30, 2020
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Sprawnie i profesjonalnie. Wnętrze salonu piękne 🖤...

Marta E…

нояб. 28, 2020
Bardzo ładnie wykonane brewki, na pewno wrócę :)...

Jolanta A…

нояб. 23, 2020
Super. Starannie i szybko....

Ewa R…

нояб. 21, 2020
Bardzo staranny pedicure i opracowanie podeszwy stopy. Na pewno wrócę. Polecam!:)...

Wioletta K…

нояб. 19, 2020
Sympatyczne miejsce, perfekcyjna Daria i jak zwykle cudne brwi👍🏻. Polecam♥️...

Izabella G…

нояб. 19, 2020
Szczerze polecam wizytę w tym salonie, na pewno tam wrócę....

Justyna D…

нояб. 17, 2020
Jak zawsze perfekcyjnie zrobione pazurki, jestem mega zadowolona! Polecam! I dziękuję ❤❤❤...

Kamila G…

нояб. 9, 2020
Pani Kalina jest przecudowną osoba, zrobiła mi identyczne paznokcie jakie sobie wymarzyłam💓 Serdecznie polecam! Będę wracac napewno! Jest to jeden z lepszych salonów kosmetycznych w Warszawie💓...

Daria C…

нояб. 2, 2020
Polecam Kalinę 🥰 przyjemna atmosfera...
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
Dziękujemy ❤️❤️

Katarzyna B…

нояб. 1, 2020
Paznokcie zrobione idealnie, atmosfera w salonie super, zdecydowanie polecam!...
Отвечено: нояб. 1, 2020
Varszavianka
dziękujemy:)

Agnieszka K…

окт. 14, 2020
Bardzo polecam!...
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
Dziękujemy❤️❤️

Anna P…

окт. 13, 2020
Profesjonalnie i bardzo miło!...
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
❤️❤️❤️

Anna C…

окт. 10, 2020
Spod rąk Amandy zawsze wychodzę piękniejsza 😊...
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
Nasza Amanda wkłada całe serce w każda stylizacje ❤️❤️

Agnieszka B…

окт. 9, 2020
Super!!!...
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
🥰🥰

Magdalena S…

сент. 30, 2020
Bardzo polecam ten salon:) Dziewczyny świetne, luźna atmosfera, mega profesjonalne wykonanie manicure, pedicure, rzęs, brwi:)...
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
Dziękujemy serdecznie ❤️

Ula P…

сент. 28, 2020
Świetna i profesjonalna usługa....
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
❤️❤️

Beata R…

сент. 22, 2020
Rzęsy wyszły rewelacyjnie. Polecam....
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
Dziękujemy za miłe słowa ❤️

Ewelina M…

сент. 18, 2020
Pierwszy raz spotkałam się z tak starannym wykonaniem paznokci. Miło, sympatycznie i profesjonalnke. Polecam, na pewno zostanę na dłużej 😊...
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
❤️❤️

Oksana M…

сент. 12, 2020
Sympatyczny i profesjonalny salon. Starannie wykonane paznokcie! Polecam wszystkim!...
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
Dziękujemy Pani Oksano ❤️

Joanna R…

сент. 12, 2020
Świetnie i błyskawicznie wykonana usługa! Przemiły zespół i fajna atmosfera. :) Szczególnie polecam Panią Kalinę. <3...
Отвечено: нояб. 2, 2020
Varszavianka
❤️❤️
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • ...
 • 11