MANI LA 88
MANI LA 88
MANI LA 88
MANI LA 88
MANI LA 88
MANI LA 88
MANI LA 88
MANI LA 88
MANI LA 88
MANI LA 88

Salon kosmetyczny Mani La chociaż istnieje na rynku od 1 kwietnia 2017 roku, zdążył już przyciągnąć wiele Pań i Panów, którzy skorzystali z naszych usług. Zapewniamy naszym gościom szeroki wachlarz usług, wraz z profesjonalną i kompleksową obsługą. Specjalnie dla Państwa, rozwijamy się i będziemy się rozwijać w dynamicznym tempie. Od zabiegów pielęgnacyjnych rąk i stóp, po pielęgnacje twarzy i całego ciała.

Забронируйте визит

Рекомендуется

Liposukcja ultradźwiękowa ud oraz kolan

1h 150,00 PLN

Liposukcja ultradźwiękowa pośladków

50m 140,00 PLN

Liposukcja ultradźwiękowa ramion

45m 130,00 PLN

Liposukcja ultradźwiękowa brzucha

1h 150,00 PLN

Pielęgnacja dłoni

Manicure Mani la

Precyzyjna pielęgnacja dłoni oraz paznokci z opcją wycięcia skórek i użyciem frezarki, nadaniem kształtu paznokciom, oczyszczeniem oraz odżywieniem płytki, nałożeniem olejku odżywczego Avoplex by OPI na skórki. Zakończeniem zabiegu jest nałożenie balsamu

45m 60,00 PLN Забронировать

Manicure Express

Najbardziej błyskawiczna pielęgnacja paznokci z odsunięciem skórek, nadaniem kształtu paznokciom oraz wypolerowaniem płytki

30m 30,00 PLN Забронировать

Manicure Gel Break

45m 60,00 PLN Забронировать

Manicure Japoński

1h 70,00 PLN Забронировать

Manicure hybrydowy (gel color)

Precyzyjna pielęgnacja dłoni oraz paznokci z opcją wycięcia skórek i użyciem frezarki, nadaniem kształtu paznokciom, oczyszczeniem oraz odżywieniem płytki. Pomalowanie paznokci trwałym lakierem bazowym klasycznym lub z odżywką, nałożenie wybranego lakieru Gel Color oraz nabłyszczenie płytki lakierem Top Sealer by OPI. Następnie zostaje nałożony olejek odżywczy Avoplex by OPI na skórki. Zakończeniem zabiegu jest nałożenie balsamu.

1h 30m 90,00 PLN Забронировать

Manicure SPA by OPI

Precyzyjna i kompleksowa pielęgnacja dłoni oraz paznokci z opcją wycięcia skórek i użyciem frezarki, nadaniem kształtu paznokciom, oczyszczeniem oraz odżywieniem płytki, nałożeniem peelingu, maski oraz kremu by OPI.

50m 65,00 PLN Забронировать

Manicure żel na naturalną płytkę z hybryda

Manicure Mani La z nakładaniem żelu.

2h 150,00 PLN Забронировать

Uzupełnienie żelu z malowaniem Gel Color

Nałożenie żelu na odrastający naturalny paznokieć z malowaniem Gel Color by OPI (hybryda).

2h 30m 150,00 PLN Забронировать

Przedłużanie płytki paznokcia z hybryda

Przedłużanie płytki paznokcia na formie z malowaniem lakierem Gel Color by OPI ( hybryda).

2h 30m 170,00 PLN Забронировать

Zdjęcie lakieru trwałego

25m 20,00 PLN+ Забронировать

Malowanie odżywką

Zabieg polegający na malowaniu płytki paznokci wybranym lakierem odżywczym by OPI. Jako uzupełnienie zabiegu manicure/pedicure koszt wynosi 5 zł, bez zabiegu 10 zł. 

10m 5,00 PLN+ Забронировать

Malowanie OPI

Zabieg polegający na pomalowaniu paznokci bazą Coat Natural by OPI , wybranym kolorem by OPI oraz wykończeniem lakierem Top Coat. Jako uzupełnienie zabiegu manicure/pedicure koszt malowania wynosi 10 zł, bez zabiegu jest to 20 zł.

15m 10,00 PLN+ Забронировать

Malowanie French

Zabieg polegający na pomalowaniu paznokci bazą Coat Natural by OPI, malowaniem metodą "french" przy użyciu kolorów Alpine Snow oraz Passion by OPI oraz wykończeniem lakierem Top Coat. 

20m 20,00 PLN+ Забронировать

Malowanie Infinite Shine

Zabieg polegający na pomalowaniu paznokci bazą Infinite Shine by OPI , wybranym kolorem o przedłużonej trwałości by OPI oraz wykończeniem lakierem Top Coat Infinite Shine. Jako uzupełnienie zabiegu manicure/pedicure koszt malowanie Infinite Shine wynosi 20 zł, bez zabiegu 30 zł.  

15m 20,00 PLN+ Забронировать

Malowanie Gel Color

Zabieg polegający na pomalowaniu paznokci trwałym lakierem bazowym klasycznym lub z odżywką, nałożeniu wybranego lakieru Gel Color oraz nabłyszczeniu płytki lakierem Top Sealer by OPI. Zabieg odbywa się przy wykorzystaniu promieni UV.

30m 40,00 PLN Забронировать

Malowanie Gel Color French

Zabieg polegający na pomalowaniu paznokci trwałym lakierem bazowym klasycznym lub z odżywką, nałożeniu lakierów Gel Color Alpine Snow oraz Passion oraz nabłyszczeniu płytki lakierem Top Sealer by OPI. Zabieg odbywa się przy wykorzystaniu promieni UV.

35m 50,00 PLN Забронировать

Zabieg parafinowy

peeling, maska, nałożenie parafiny

45m 35,00 PLN Забронировать

Zdobienie paznokci

naklejki wodne

10m 5,00 PLN+ Забронировать

Naprawa płytki jednego paznokcia żelem

10m 10,00 PLN+ Забронировать
Показать больше

Pielęgnacja stóp

Pedicure Mani la

Precyzyjna pielęgnacja stóp oraz paznokci z opcją wycięcia skórek i użyciem frezarki, nadaniem kształtu paznokciom, oczyszczeniem oraz odżywieniem płytki.

1h 90,00 PLN Забронировать

Pedicure hybrydowy (gel color)

Precyzyjna pielęgnacja stóp oraz paznokci z opcją wycięcia skórek i użyciem frezarki, nadaniem kształtu paznokciom, oczyszczeniem oraz odżywieniem płytki. Zabieg polegający na pomalowaniu paznokci trwałym lakierem bazowym klasycznym lub z odżywką, nałożeniu wybranego lakieru Gel Color oraz nabłyszczeniu płytki lakierem Top Sealer by OPI. Zabieg odbywa się przy wykorzystaniu promieni UV.

1h 30m 130,00 PLN Забронировать

Pedicure Podologiczny

1h 100,00 PLN Забронировать

Odbudowa płytki paznokcia

Odbudowa płytki uszkodzonego paznokcia żelem. 

15m 10,00 PLN Забронировать

Pedicure SPA by OPI

Precyzyjna i kompleksowa pielęgnacja stóp oraz paznokci z opcją wycięcia skórek i użyciem frezarki, nadaniem kształtu paznokciom, oczyszczeniem oraz odżywieniem płytki, nałożeniem peelingu, maski oraz kremu by OPI

1h 40m 110,00 PLN Забронировать

Pielęgnacja okolic oczu i ust

Details of Beauty

Zabieg przeznaczony jest na skórę wokół oczu i ust, czyli miejsca które są najmniej odporne na procesy starzenia. Po zabiegu uzyskujemy skórę wygładzoną, dobrze odżywioną i rozjaśnioną, a seria zabiegów pozwala zwalczyć i znacznie zminimalizować zmarszczki oraz poprawić jędrność i elastyczność skóry okolic oczu i ust.

1h 150,00 PLN Забронировать

Pielęgnacja twarzy

Konsultacja kosmetologa

30m бесплатно Забронировать

Masaż twarzy

45m 60,00 PLN Забронировать

Manualne oczyszczanie twarzy

1h 20m 150,00 PLN Забронировать

Peeling Kawitacyjny

wprowadzenie ampułki,nałożenie wybranej maski

1h 10m 140,00 PLN Забронировать

Mikrodermabrazja diamentowa

peeling enzymatyczny,wprowadzenie ampułki,nałożenie wybranej maski

1h 170,00 PLN+ Забронировать

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to prawdziwy światowy hit w nieinwazyjnym odmładzaniu skóry. Dzięki tej amerykańskiej technologii, która wykorzystuje najwyższe 98% stężenie czystego hiperbarycznego tlenu medycznego, aktywne składniki wtłaczane są w głąb skóry.

1h 30m 200,00 PLN Забронировать

Zabieg Fresh Caviar

Zabieg intensywnie regenerujący. Natychmiastowy efekt rewitalizacji.Fresh Caviar to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności.Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei są materiałem do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry.Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej. Laboratoria badawcze Ericson Laboratoire opracowały formuły bez konserwantów chemicznych, tak aby produkty były odpowiednie nawet dla skóry najbardziej wrażliwejProdukty Fresh Caviar zawierają organiczny kawior oraz naturalny składnik bakteriostatyczny pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, drożdży i grzybów, co chroni formułę kosmetyków. Brak składników zapachowych we wszystkich produktach z gamy Fresh Caviar pozwala uniknąć ryzyka alergii i umożliwia stosowanie kosmetyków nawet w przypadku skóry wrażliwej.

1h 15m 350,00 PLN Забронировать

Zabieg Sensitive Pro

Najnowszy zabieg przeznaczony do skóry wrażliwej ze skłonnościami do stanów zapalnych. Opracowany na bazie najnowszego biotechnologicznego składnika aktywnego SEPICALMU S.SEPICALM S zapewnia kompletną ochronę antystresową przed: czynnikami mechanicznymi i chemicznymi, agresywnym działaniem słońca i stanem zapalnym. Pozwala skutecznie zredukować zaczerwienienie skóry, uczucie ciepła i dyskomfort. Przywraca skórze uczucie komfortu, stymulując syntezę beta-endorfin skóry.

1h 15m 280,00 PLN Забронировать

Zabieg Biopure

BioPure to gama produktów przeznaczonych dla osób mieszkajacych w dużych miastach. Niedotlenione komórki szybko ulegają „zmęczeniu”: powietrze w miastach jest zanieczyszczone i przez to ubogie w drogocenny tlen. Metale ciężkie, dym tytoniowy, drobnoustroje to tylko niektóre z wielu czynników, związanych z rosnącą urbanizacją, które zwiększają niedotlenienie skóry. W wyniku ich działania skóra traci swój potencjał energetyczny. Zadaniem zabiegu jest usunięcie toksyn ze skóry, tak aby mogła ona lepiej funkcjonować. BioPure zapewnia skórze prawidłowe oczyszczenie, dużą dawkę energii i tlenu. Kosmetyki tej linii pobudzają syntezę cząsteczek odpowiedzialnych za dotlenienie skóry i jej odporność, stymulują krążenie tlenu w komórkach i redukują negatywny wpływ zanieczyszczenia środowiska na stan skóry. Dzięki swoim właściwościom detoksykującym linia BioPure to tarcza chroniąca przed zanieczyszczeniami środowiskowymi. Składniki aktywne zawarte w zabiegu wpływają na stymulację procesów komórkowych, wzmacniając naturalny system immunologiczny skóry.Skóra lepiej oddycha, jest czystsza i bardziej jędrna. Odzyskuje blask i witalność.

1h 15m 280,00 PLN Забронировать

Zabieg Enzymacid

1h 15m 280,00 PLN Забронировать

Mezoterapia mikroigłowa

Mikronakłucia naskórka,dostarczenie substancji czynnych.

1h 200,00 PLN+ Забронировать

Odżywczy Rytuał Stem Cell 3D

1h 30m 250,00 PLN Забронировать

Pielęgnacja Bioline Jato

1h 10m 180,00 PLN+ Забронировать

Ferulac Peel - kwas ferulowy

Ferulac Peel to peeling nowej generacji oparty o nanotechnologię, która pozwala na znacznie głębszą niż dotychczas penetrację składników aktywnych, które, przenoszone przez wysokiej jakości liposomy, z łatwością pokonują barierę naskórkową i działają głęboko w skórze. Ferulac Peel to nowoczesna, nieinwazyjna metoda walki z problemami skórnymi: łojotokiem, wiotkością, nadmiernym wysuszeniem czy przebarwieniami skóry, która zapewnia szybkie i spektakularne efekty bez konieczności uczestniczenia w długotrwałej i bolesnej terapii. Ferulac Peel dzięki właściwościom zawartego w nim kwasu ferulowego działa niejako na kilku poziomach: odmładza i rozjaśnia skórę, chroni ją przed negatywnymi skutkami promieniowania UVA/UVB oraz działa przeciwzapalnie.

1h 200,00 PLN Забронировать

Oxybrazja

oczyszczenie,złuszczenie martwej warstwy naskórka tlenem oraz strumieniem soli fizjologicznej,nałożenie maski.

1h 180,00 PLN Забронировать
Показать больше

Pielęgnacja twarzy Dermaquest

Peeling dyniowy Dermaquest

Peeling dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia. Wyciąg z dyni jest bogaty w witaminę C [10%], B1, B2, B6, PP oraz K. Doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry. Wyciąg z dyni stanowiący 40% receptury, bogaty jest w beta-karoten, czyli prowitaminę A, która stosowana zewnętrznie bardzo łatwo przenika w głąb skóry, gdzie ulega przekształceniu do palmitynianu retinylu, prekursora witaminy A. Witamina A reguluje pracę gruczołów łojowych zmniejszając łojotok, tworzenie zaskórników, krost i zmian zapalnych. W skład peelingu wchodzi także kwas glikolowy [10%], mlekowy [10%] i salicylowy [5%]. W celu ograniczenia zmian grudkowo-zaskórnikowych oraz przebarwień pozapalnych, zabieg wzbogacony jest o kwas azelainowy [10%] oraz kwas kojowy [5%].Peeling dyniowy reguluje pracę gruczołów łojowych, niweluje zmiany ropne, krosty i zaskórniki, obkurcza ujścia gruczołów łojowych, rozjaśnia skórę i przebarwienia, działa na odmłodzenie skóry poprzez jej silną odbudowę.

1h 220,00 PLN+ Забронировать

Retinol C Infusion Peel

połączeniu najbardziej aktywnych form witaminy A i C o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i ujędrniających. Zabieg rekomendowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia jak utrata jędrności, zmarszczki, nierówna struktura oraz dla skóry dojrzałej skłonnej do rumienia i teleangiektazji.

1h 260,00 PLN+ Забронировать

Peeling Vitamin C

Peeling Vitamin C Peel to ekskluzywny program terapeutyczny oparty na synergicznym połączeniu najbardziej aktywnych antyoksydantów z enzymami i peptydami biomimetycznymi. Zabieg rekomendowany jest dla każdego typu skóry, w szczególności naczynkowej, skłonnej do powstawania przebarwień i z zaznaczonymi oznakami starzenia egzogennego. Fundamentem terapeutycznym całego zabiegu jest witamina C w postaci tetraizopalmitynianu askorbylu [4%], a także kwasu L-askorbinowego [15%] w połączeniu z kwasem ferulowym [1%]. Witamina C wykazuje samodzielne właściwości antyoksydacyjne, jak również regeneruje witaminę E znajdującą się we wszystkich komórkach skóry wzmacniając jej system naprawczy i fotoprotekcyjny. Jest niezbędną witaminą do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego wpływa na zagęszczenie skóry, hamuje aktywność tyrozynazy ograniczając przebarwienia i wzmacnia naczynia krwionośne. Połączenie witaminy C z kwasem ferulowym chroni skórę przed zmianami DNA i promieniowaniem UV. Kuracja wzbogacona jest o enzymy proteolityczne z papai, ananasa i arbuza, które działają wygładzająco i przeciwzapalnie, przywracając komfort skórze suchej i podrażnionej. Sensorycznym dopełnieniem zabiegu jest zastosowanie olejku i wyciągu z komórek macierzystych

1h 30m 250,00 PLN Забронировать

MangoLift Collagen Therapy

MangoLift Collagen Thrapy DermaQuest to egzotyczna kompozycja witamin, kwasów oraz zaawansowanych peptydów podana w formie peelingu enzymatyczno-chemicznego. Terapia dedykowana jest skórze wrażliwej ze znaczącym spadkiem jędrności, skłonnej do powstawania przebarwień i rozszerzonych naczynek. Zabieg silnie nawilża skórę, wzmacnia jej system antyoksydacyjny, przy jednoczesnym działaniu liftingującym. Terapia opiera się na podwójnym wprowadzeniu do skóry stymulatora syntezy kolagenu – cząsteczki Neodermylu®[2%]. Ten zaawansowany peptyd biomimetyczny wydłużając potencjał energetyczny fibroblastów wpływa na zagęszczenie skóry i jej silne pojędrnienie. Zmarszczki i linie grawitacyjne mogą ulec spłyceniu nawet do 15% już w trakcie pierwszych 20 dni kuracji. Zabieg wykorzystuje przeciwzapalne właściwości magniferyny z mango, dzięki czemu zmniejsza tendencję do czerwienienia się skóry i przywraca jej blask. Terapia już po pierwszym zabiegu ujednolica koloryt skóry i zapobiega powstawaniu przebarwień poprzez zastosowanie silnych inhibitorów tyrozynazy jak: kwas azelainowy [10%], mlekowy [30%], kojowy [5%], fitowy [3%] i felurowy [1%]. Dopełnieniem zabiegu jest intensywnie liftingująca maska peptydowowo-enzymatyczna z Argireliną [3%], Matrixylem [5%] i papainą.

1h 30m 280,00 PLN Забронировать

Peptydowy peeling biomimetyczny

Innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Pierwsze i niepowtarzalne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych. Kwas mlekowy [20%] oraz glikolowy [20%] oprócz działania stymulującego i wygładzającego spełniają rolę promotorów przejścia kluczowych substancji aktywnych. Przełomowa formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu - pod samą linię dolnych rzęs i na górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek. Dodatkowo receptura zawiera komórki macierzyste z winogron, które są źródłem najsilniejszego wymiatacza wolnych rodników - resweratrolu. Przełomowym składnikiem peelingu jest neuropeptyd - Argirelina® (INCI: Acetyl Hexapeptide-3) w najwyższym efektywnym stężeniu [10%]. Argirelina® jest skróconą formą toksyny botulinowej i działa na tym samym poziomie co botoks, nie wykazując jednak toksyczności. Wykazuje silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne wywoływane pracą mięśni. Argirelina® hamuje wyrzut katecholamin, które są odpowiedzialne za skurcz mięśni, dając efekt widocznego i natychmiastowego wygładzenia bruzd i zmarszczek. Niezależne badania in vitro wykazały zmniejszenie głębokości zmarszczek średnio o 30%. W celu pojędrnienia skóry w formule zastosowano peptydy stymulujące fibroblasty - Matrixyl™ (INCI: Palmitoyl Pentapeptide-4), Regu AGE® oraz Rigin®. Ich synergiczne działanie przeciwzmarszczkowe porównywalne jest do działania czystego retinolu. Niezależne badania in vitro potwierdziły wzrost syntezy kolagenu typu I o 212%, kolagenu typu IV 327% i kwasu hialuronowego o 267%. Te spektakularne wyniki badań dają podstawę, aby zaliczyć Matrixyl™ do jednej z najbardziej efektywnych substancji przeciwzmarszczkowych dostępnych na rynku składników kosmetycznych. Nowa formuła zawiera kompleks amfoterycznych aminokwasów oraz technologię liposomów, aby działać w głębszych warstwach skóry.

1h 30m 280,00 PLN Забронировать

Azelaic Peel

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. Rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych.

40m 180,00 PLN Забронировать

Miorelaksacyjna kuracja peptydowa Dermaquest

Open Sans"Miorelaksacyjna Kuracja Peptydowa to ekskluzywna seria zabiegów opartych o najnowocześniejsze inhibitory neuromediatorów, ekstrakty roślinne i komórki macierzyste. W celu relaksacji nadmiernej mimiki zabieg wykorzystuje zaawansowane technologicznie składniki. Dzięki wykorzystaniu alfa-hydroksykwasów [40%] o małej cząsteczce, składniki miorelaksacyjne jak: Argirelina [10%] i Acmella Oleracea [0.7%] wykazują aktywność w głębszych warstwach skóry. Poprzez ograniczenie impulsów i aktywności neurotransmiterów minimalizują wielkość oraz szybkość pojawiających się zmarszczek. Kurację wyróżnia intensywne w doznaniach naprzemienne odczuwanie ciepła i zimna, które jest związane z silnymi reakcjami biologicznymi zachodzącymi w naskórku i skórze właściwej.

1h 250,00 PLN Забронировать
Показать больше

Pielęgnacja brwi i rzęs

Regulacja brwi

15m 15,00 PLN Забронировать

Henna na brwi lub rzęsy

15m 20,00 PLN Забронировать

Stylizacja Brwi

Henna brwi z regulacją.

20m 35,00 PLN Забронировать

Henna rzęs i brwi z regulacją

40m 45,00 PLN Забронировать

Henna HD Brown

50m 60,00 PLN Забронировать

Pielęgnacja brwi i rzęs / Lifting i laminacja rzęs

Laminacja i lifting rzęs Secretlashes

1h 150,00 PLN Забронировать

PQAge - peeling liftingujący

PQAge - pakiet 4 zabiegów

1h 1 150,00 PLN Забронировать

PQAge - pakiet 3 zabiegów

1h 750,00 PLN Забронировать

PQAge - peeling liftingujący (twarz+szyja+dekolt)

1h 450,00 PLN Забронировать

PQAge - peeling liftingujący

PQAge – nieinwazyjny peeling liftingujący przeznaczony do biorewitalizacji skóry. Nowy zabieg firmy Croma Pharma zwany „nową skórą”, głównymi wskazaniami do zabiegu są przebarwienia, utrata jędrności skóry, a także wypełnianie zmarszczek. Peeling ten można zastosować na całym ciele, sprawdza się również przy redukcji rozstępów. Głównymi składnikami pillingu są cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jeden zabieg:Kwas trójchlorooctowy 34%– widocznie rozjaśnia i wygładza skórę, zmniejsza wielkość porów, usuwa przebarwienia i blizny, a także leczy niektóre odmiany trądziku pospolitego – znany ze swoich właściwości antybakteryjnych, przeciwutleniających i przeciwgrzybiczych. Uznawany za jedną z najskuteczniejszych substancji przy leczeniu plam pigmentacyjnych i ostudy, ponieważ jego działanie polega na hamowaniu aktywności tyrozynazy- enzymu uczestniczącego w syntezie melaniny czyli naturalnego pigmentu warunkującego kolor skóry.ma właściwości silnie rozjaśniające.

1h 300,00 PLN Забронировать

Pielęgnacja nóg

Liposukcja ultradźwiękowa ud oraz kolan

1h 150,00 PLN Забронировать

Radiofrekwencja na skórę ud

wywołanie efektu termicznego w tkance,skurczenie włókien kolagenowych

1h 150,00 PLN Забронировать

Pielęgnacja pośladków

Liposukcja ultradźwiękowa pośladków

50m 140,00 PLN Забронировать

Radiofrekwencja na skórę posladków

wywołanie efektu termicznego w tkance,skurczenie włókien kolagenowych.

1h 150,00 PLN Забронировать

Pielęgnacja ramion

Liposukcja ultradźwiękowa ramion

45m 130,00 PLN Забронировать

Radiofrekwencja na skórę ramion

wywołanie efektu termicznego w tkance,skurczenie włókien kolagenowych

1h 150,00 PLN Забронировать

Pielęgnacja brzucha

Liposukcja ultradźwiękowa brzucha

1h 150,00 PLN Забронировать

Radiofrekwencja na skórę brzucha

wywołanie efektu termicznego w tkance,skurczenie włókien kolagenowych.

1h 150,00 PLN Забронировать

Zdobienia

Przekłuwanie uszu

15m 100,00 PLN Забронировать

Depilacja woskiem Depileve

Depilacja brwi woskiem

15m 15,00 PLN Забронировать

Depilacja wąsika woskiem

15m 20,00 PLN Забронировать

Depilacja bikini

45m 60,00 PLN+ Забронировать

Depilacja woskiem tors i brzuch MEN

40m 100,00 PLN Забронировать

Depilacja woskiem plecy i ramiona MEN

40m 100,00 PLN Забронировать

Depilacja woskiem kark MEN

20m 50,00 PLN Забронировать

Depilacja woskiem ręce MEN

40m 60,00 PLN Забронировать

Depilacja woskiem nogi MEN

2h 130,00 PLN Забронировать

Depilacja woskiem baki

20m 20,00 PLN Забронировать

Depilacja woskiem nogi 1/2

45m 60,00 PLN Забронировать

Depilacja woskiem nogi całe

1h 95,00 PLN Забронировать

Depilacja woskiem ręce 1/2

20m 40,00 PLN Забронировать

Depilacja woskiem ręce całe

30m 60,00 PLN Забронировать

Depilacja pachy woskiem

30m 40,00 PLN Забронировать
Показать больше

Nowość

Primelle - masaż próżniowy ciała - 10 zabiegów

1h 15m 1 100,00 PLN Забронировать

Primelle - masaż próżniowy całego ciała + kostium

1h 15m 220,00 PLN Забронировать

Primelle - masaż próżniowy całego ciała

Zabieg masażu próżniowego urządzeniem Primelle jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry za pomocą rolek, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała oraz zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu.

1h 15m 150,00 PLN+ Забронировать

Primelle - masaż próżniowy ciała - 5 zabiegów

Zabieg masażu próżniowego urządzeniem Primelle jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry za pomocą rolek, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała oraz zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu.

1h 15m 650,00 PLN Забронировать

Konsultacja trychologiczna

45m 120,00 PLN Забронировать

Kontrola trychologiczna

30m 60,00 PLN Забронировать

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy

40m 350,00 PLN+ Забронировать

Mezoterapia igłowa skóry głowy

40m 450,00 PLN+ Забронировать

Mezoterapia skóry głowy dr Cyj

45m 600,00 PLN Забронировать

Makijaż dzienny

1h 100,00 PLN Забронировать

Makijaż wieczorowy

1h 30m 150,00 PLN Забронировать

Makijaż ślubny

1h 30m 180,00 PLN Забронировать

Pakiet Primell + Liposukcja

1h 888,00 PLN Забронировать
Показать больше

Наша работа

Salon Kosmetyczny, Paznokcie - MANI LA 88
Salon Kosmetyczny, Paznokcie - MANI LA 88
Salon Kosmetyczny, Paznokcie - MANI LA 88
Salon Kosmetyczny, Brwi i rzęsy - MANI LA 88
Salon Kosmetyczny, Paznokcie - MANI LA 88
Salon Kosmetyczny, Paznokcie - MANI LA 88
Salon Kosmetyczny, Paznokcie - MANI LA 88

Отзывы (48)

Booksy cares about the reliability of the customer reviews – to share your opinion about MANI LA 88 you have to use the service first.

 1. Anna avatar

  Anna F.

  Pełen profesjonalizm, bardzo relaksujaco. Jestem bardzo zadowolona z manicure hybrydowego i zabiegu laminacji rzęs!

 2. Olga avatar

  Olga S.

  Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa, polecam serdecznie i dziękuję :)

 3. Robert avatar

  Robert S.

  Bardzo ładny salon i profesjonalna praca pani Ewy.

 4. Wiktoria avatar

  Wiktoria Ś.

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Henna brwi wykonana bardzo dobrze.

 5. Angelika avatar

  Angelika B.

  Rewelacja! Moje paznokcie, w naprawdę tragicznym stanie, wyglądają teraz olśniewająco! Dziękuję i polecam każdemu. Profesjonalizm w każdym calu :)

Похожие компании


 1. Poznań
 2. Salon Kosmetyczny
 3. MANI LA 88