Что вы ищете?
Где?
Когда?
SPA 43
Żaryna 5/43, 02-593, Warszawa, Mokotów
4,8
141 отзывов

SPA 43

Żaryna 5/43, 02-593, Warszawa, Mokotów

Услуги


  Популярные Услуги

  • MedShape przy wykupieniu 6 zabiegów (7 GRATIS)

   Cena za 1 zabieg 210zł 6+ 1 GRATIS
   210,00 zł
   50мин
  • Parafina na dłonie

   35,00 zł
   30мин
  • Endermologia

   Endermologia to inaczej ekskluzywny masaż podciśnieniowy. To jedna z najbardziej skutecznych metod redukcji ce...llulitu, zwalczania lokalnych otłuszczeń oraz modelowania sylwetki. Ten bezinwazyjny i bezbolesny zabieg kosmetyczny można wykonać nie tylko na ciało, lecz także na szyję, dekolt i biust. Podczas masażu głowica z podciśnieniem tworzy fałdę skórną, która następnie jest rollowana w różnych kierunkach przez specjalne rolki. Zabieg ten jest wykonywany z dużą siłą nacisku, dzięki czemu działa na skórną i podskórną tkankę łączną. Dlatego endermologia przewyższa inne metody walki z cellulitem, które działają jedynie powierzchniowo. Masaż podciśnieniowy skutecznie walczy z objawami starzenia (również na najbardziej delikatnych częściach ciała). Zabieg ten ma więc właściwości modelujące, przeciwzmarszczkowe, oczyszczające, terapeutyczne oraz relaksacyjne. Rezultaty zabiegu są widoczne już po pierwszej sesji i narastają podczas kolejnych. Najlepiej wykonać serię masaży podciśnieniowych, by uzyskać wymarzone efekty. Pełna kuracja to najczęściej 10-12 zabiegów, które powinny zostać wykonane 1-2 razy w tygodniu (w zależności od potrzeb). Po zakończeniu kuracji, wskazane są również zabiegi profilaktyczne, które należy przeprowadzać raz w miesiącu. Wskazania do zabiegu: ­­miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, ­cellulit, wiotka skóra, przygotowanie skóry do innych zabiegów – z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetyki. Zalety zabiegu: pobudzenie mikrokrążenia skóry, ujędrnienie i wygładzenie skóry, nadanie blasku skórze, modelowanie sylwetki, niwelacja złogów tłuszczowych, likwidacja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, ­ redukcja „worków” pod oczami i opuchlizny, wygładzenie cienkich linii i zmarszczek, poprawa konturów twarzy, redukcja blizn (ze stanem zapalnym i bez stanu zapalnego), redukcja obrzęków, redukcja zwłóknień, zmniejszenie bólu Rezultaty zabiegu, który jest bezbolesny i przyjemny są widoczne już po pierwszej sesji, a lawinowo narastają podczas kolejnych.
   показать больше
   120,00 zł
   45мин

 • Другие Услуги

  • LASER 3D/ Lifting i zagęszczenie skóry

   PROMOCJA z 1800 na 900 zł!!
   900,00 zł
   35мин
  • Exilis

   PROMOCJA twarz, zabieg unosi owal twarzy, efekt utrzymuje się do roku czasu. Zamiast 500 zł- 400 zł. PROMOCJA... ciało Zamiast 400 zł- 250 zł jedna partia ciała, w pakiecie 6 zabiegów 200 zł za jedną partię ciała. Zabieg rozpuszcza tkankę tłuszczową i ujędrnia skórę.
   показать больше
   400,00 zł
   250,00 zł
   1ч:30мин
  • Drenaż limfatyczny 1h

   150,00 zł
  • Trwała na rzęsy

   100,00 zł

 • PROMOCJE

  • PROMOCJA HIFU! (twarz+ szyja)

   Poprawa owalu twarzy, likwidacja "drugiego podbródka" i "chomików", lifting skóry, redukcja zmarszczek, likwid...acja "pelikanów". Zabieg pobudza skórę do produkcji kolagenu.
   показать больше
   790,00 zł
   40мин
  • HIFU ciało

   Całe ciało: poprawa elastyczności i jędrności skóry, redukcja nadmiaru skóry, zmiany cellulitowe, kumulacja tk...anki tłuszczowej, likwidacja tzw. pelikanów, modelowanie okolicy kolan, modelowanie brzucha, ud, pośladków, podniesienie i modelowanie piersi.
   показать больше
   890,00 zł
   1ч:20мин
  • Laser fotona3D lifting bez skalpela TWARZ I SZYJA

   1 200,00 zł
   40мин
  • Endermologia: Pakiet 10 zabiegów PROMOCJA

   PROMOCJA z 1000 zł na 890 zł!!!
   890,00 zł
   35мин
  • Mezoterapia z serii 3 zabiegów TWARZ I SZYJA

   1 zabieg 450 zł
   1 050,00 zł
   1ч:30мин
  • Exilis twarz przy wykupieniu 3 zabiegów

   1 zabieg 500 zł
   1 050,00 zł
   45мин
  • MedShape przy wykupieniu 6 zabiegów (7 GRATIS)

   Cena za 1 zabieg 210zł 6+ 1 GRATIS
   210,00 zł
   50мин
  • Kriolipoliza 1 przyłożenie

   350 ZŁ ZAMIAST 800 ZŁ!!! COOL SHAPING Kryolipoliza Jedno przyłożenie głowicą 350 zł Dwa przyłożenia głowicą 5...60 zł Kriolipoliza to metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu czyli lipolizy. Wykorzystuje technikę służącą do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury do -10°C. W wyniku otrzymujemy znaczny i trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej. Coolshaping™ oferuje najbardziej zaawansowane odchudzanie ciała przez zintegrowany system Technology™. System ten dostarcza Energię Cryo przy jednoczesnym zastosowaniu zassania głowicy oraz technologii LED, które wzmacniają efekty leczenia. Podczas zabiegu odczuwa się przyjemne chłodzenie. Zabieg jest bezbolesny, a moc zassania i temperaturę chłodzenia ustala się indywidualnie. Po zabiegu widoczny jest lekki obrzęk i zaczerwienienie, które w ciągu kilku godzin zanika. Miejsce po zabiegu może być nieco wrażliwsze przez kilka dni. Zabiegi wykonuje się jednorazowo lub w serii trzech zabiegów, z częstotliwością nie częściej jak 1 raz w miesiącu. Zamrożone komórki tłuszczowe tworzą stan zapalny w naszym organizmie. W związku z tym aby uniknąć przeniesienia go na inne tkanki, przez miesiąc po zabiegu, nie powinno się wykonywać żadnych innych czynności na okolicy poddanej zabiegowi (nie stosować innych urządzeń, nie powtarzać zabiegu kriolipolizy, nie stosować masaży manualnych). Zabiegi kriolipolizy są całkowicie bezpieczne więc należy wykluczyć jedynie ciążę i karmienie piersią, nowotwory, choroba Rynauda, zapalenie i infekcje wątroby, pokrzywka na zimno.
   показать больше
   350,00 zł

 • Manicure

  • manicure dla mężczyzn

   60,00 zł
  • Manicure klasyczny bez malowania

   50,00 zł
   45мин
  • Manicure klasyczny z malowaniem

   Zdjęcie hybrydy zrobionej w innym salonie +25 zł.
   60,00 zł
  • Manicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy

   110,00 zł
   1ч:30мин
  • opiłowanie paznokci

   10,00 zł
   15мин

 • Pedicure

  • Pedicure klasyczny z malowaniem

   Zdjęcie hybrydy zrobionej w innym salonie +25 zł.
   110,00 zł
  • Pedicure klasyczny bez malowania

   100,00 zł
  • Pedicure męski

   100,00 zł
  • Pedicure hybrydowy ze zdjęciem hybrydy

   140,00 zł
   1ч:30мин
  • Pedicure klasyczny ze zdjęciem hybrydy

   130,00 zł
   1ч:30мин

 • Zabiegi na twarz

  • Oczyszczanie twarzy

   180,00 zł
  • Exilis na twarz

   500,00 zł
   50мин
  • Karboksyterapia

   Twarz,szyja, oczy- 150 zł Głowa- 80 zł Brzuch- 130 zł Biodra- 150 zł Nogi- 200 zł Karboksyterapia jest terapią... dwutlenkiem węgla tzw. cudownym gazem. Jest to nowość w medycynie estetycznej. Zabieg karboksyterapii jest najbardziej efektywną terapią o działaniu wielokierunkowym. NA CZYM POLEGA KARBOKSYTERAPIA: Zabieg polega na wprowadzeniu dwutlenku węgla przy pomocy cienkiej igły Efekt po zabiegu jest długotrwały – raz pobudzona tkanka zachowuje korzystne właściwości przez dłuższy czas W celu uzyskania optymalnych efektów należy wykonać serię od 3 do 6 zabiegów. KARBOKSYTERAPIĘ POLECAMY STOSOWAĆ NA: okolice oczu (kurze łapki) – redukcja cieni pod oczami, redukcja zmarszczek, przepukliny tłuszczowe pod dolną powieką i pogrubienie naskórka brzuch, pośladki, uda, kolana, łydki – redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu blizny i rozstępy- redukcja widoczności defektów (około 60-80%) oraz regeneracja tkanek podbródek – redukcja tkanki tłuszczowej oraz pobudzenie procesu syntezy kolagenu twarz, szyja, dekolt – redukcja zmarszczek (pobudzenie procesu syntezy kolagenu, regeneracji skóry oraz mikrokrążenia) dłonie – poprawa kolorytu i regeneracja skóry owłosiona skóra głowy – zapobieganie wypadaniu włosów oraz wzmocnienie ich cebulek CZY ZABIEG KARBOKSYTERAPII JEST BOLESNY: Ukłucie jest delikatne, zbliżone do ukąszenia komara, odczuwalne jedynie jest rozpychanie gazu pod skórą, który szybko się wchłania. Maszyna może pracować szybko i z ciśnieniem co dodatkowo zmniejsza odczuwalność zabiegu. CZY ZABIEG JEST BEZPIECZNY: Zabieg karboksyterapii jest bezpieczny. Wykonywany jest przez doświadczonego kosmetologa na nowoczesnym urządzeniu najwyższej jakości zgodnym z normami ISO oraz posiadającym oznakowania CE. Z JAKIMI ZABIEGAMI MOŻNA ŁĄCZYĆ KARBOKSYTERAPIĘ: Karboksyterapię można łączyć z wieloma zabiegami jak medycznymi tak i kosmetycznymi. W przypadku terapii antycellulitowej dla szybszej redukcji tkanki tłuszczowej zalecamy skorzystanie z kilku zabiegów masaży. Karboksyterapia również przyspiesza efekty liposukcji laserowej, ale żeby czuć się bezpiecznie oraz dobrać najbardziej skuteczną kurację, dostosowaną do Twoich potrzeb, polecamy porozmawiać z naszym kosmetologiem. JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU: hemofilia anemia zaawansowana ciąża nowotwory ciężkie choroby płuc niewydolność nerek choroby serca trądzik różowaty zapalenie żył stosowanie antykoagulantów stosowanie leków przeciwzapalnych nieustabilizowane ciśnienie krwi epilepsja
   показать больше
   150,00 zł
   30мин
  • Zabiegi na twarz - Pakiet 10 zabiegów

   2 000,00 zł
   30мин
  • Mezoterapia igłowa: twarz

   420,00 zł

 • Zabiegi na ciało

  • EAT SkinShock - 1 obszar ciała

   Przy minimum 5 zabiegach koszt jednego zabiegu 190zł Zabieg SkinShock to nowatorskie rozwiązanie do bezinwazyj...nego ujędrniania skóry, wykorzystywany jest w terapii antycellulitowej. Doskonale usprawnia metabolizm komórkowy, zmniejsza obrzęki i usuwa uboczne produkty przemiany materii. Używany jest również do redukcji blizn i rozstępów. NA CZYM POLEGA ZABIEG: EAT SkinShock przeprowadzany jest za pomocą opatentowanej głowicy wykorzystującej połączenie fal akustycznych i elektrycznych, które oddziałują równocześnie na konkretny obszar tkanki. Dzięki tej technologii, zabieg powoduje natychmiastowe ujędrnienie i odmłodzenie ciała poprzez regenerację i odbudowę tkanek oraz nasiloną produkcję kolagenu. NA JAKIE OBSZARY CIAŁA MOŻNA STOSOWAĆ SKINSHOCK: brzuch boki pośladki uda ramiona DLA KOGO POLECANY ZABIEG: Zabieg jest wskazany dla osób, które maja problemy z: • luźną skórą • skórą pozbawioną jędrności, sprężystości • rozstępami • cellulitem • bliznami JAKIE EFEKTY PO ZABIEGU: Skuteczność EAT SkinSkock została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Dzięki zabiegu następuje: • odbudowa kolagenu • redukcja blizn • redukcja rozstępów • ujędrnienie zwiotczałej skóry • poprawa kolorytu i tekstury skóry • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry • wygładzenie nierówności po liposukcji i lipolizie • eliminacja ubocznych produktów przemiany materii JAKA ILOŚĆ ZABIEGÓW JEST ZALECANA: Pierwsze efekty zauważalne są już po 4 zabiegach. Dla optymalnego efektu trzeba pobrać serię z 6-8 zabiegów, w odstępie czasowym od 2 do 4 dni. Po takiej kuracji efekty są bardziej długotrwałe. Z JAKIMI ZABIEGAMI MOŻNA ŁĄCZYĆ SKINSHOCK: Celem doboru optymalnych kuracji zalecamy rozmowę z naszym kosmetologiem. Dla przykładu w celu spotęgowania efektu polecamy łączenie zabiegu SkinShock z zabiegiem Exilis lub Body Health. ZALECENIA PO ZABIEGU: Po zabiegu należy przyjmować zwiększoną ilość płynów. JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU: • ciąża • żylaki • zakrzepica • choroba Parkinsona • stwardnienie rozsiane • choroba nowotworowa • epilepsja • otwarte rany w miejscu zabiegu • wszczepiony rozrusznik serca • brak czucia w okolicy zabiegowej • stosowanie leków przeciwzakrzepowych • metalowe implanty w okolicy miejsc poddawanych zabiegowi
   показать больше
   250,00 zł
   30мин
  • Pakiet 10 zabiegów (1 powierzchnia ciała)

   1 800,00 zł
   45мин
  • Exilis ujędrnianie i obkurczenie okolic intymnych

   Exilis jest nieinwazyjnym zabiegiem silnie ujędrniającym i poprawiającym wygląd okolic intymnych. Metoda ta za...pewnia maksymalne bezpieczeństwo i pełną kontrolę zabiegu. Polega na stymulowaniu włókien kolagenowych przez wytwarzane ciepło. Okolica zabiegowa zostaje nagrzana do odpowiedniej temperatury; fale ultradźwiękowe w połączeniu z energią wysokiej częstotliwości pobudzają włókna kolagenowe do wzmożonej pracy. Połączenie tych dwóch technologii potęguje efekt. W konsekwencji pojawia się więcej włókien kolagenowych w skórze, która staje się wyraźnie rozjaśniona i bardziej elastyczna. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga żadnego znieczulenia. Dla kogo polecany: Zabieg skierowany jest do kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu, lub rozmiaru swoich warg sromowych. Exilis pozwoli ujędrnić, uelastycznić oraz zredukować ich wielkość. Zwiększa się komfort życia pacjenta. Efekty: Już po pierwszym zabiegu skóra jest rozjaśniona, bardziej jędrna i elastyczna. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 4-6 zabiegów w odstępach 6-7 dni. Przerwa między zabiegami nie powinna jednak przekraczać 14 dni. Końcowy efekt to redukcja wielkości warg sromowych, odmłodzenie okolic intymnych. Zalecenia po zabiegu: Zabieg Exilis nie powoduje żadnych ograniczeń. Przeciwwskazania: • choroby nowotworowe • uszkodzona skóra w obrębie okolicy zabiegowej • infekcja okolic intymnych • miesiączka • ciąża i karmienie piersią
   показать больше
   400,00 zł
   30мин
  • Exilis na ciało: 1 powierzchnia ciała

   Jeden zabieg 250 zł Przy wykupieniu minimum 5 zabiegów EXILIS NA JEDEN OBSZAR 200 zł ZAMIAST 250!!!
   250,00 zł
   30мин
  • Masaż klasyczny 1/1,5h

   150,00 zł+
   1ч:30мин

 • Laser Fotona

  • Lifting/odmładzanie skóry - zabieg Piano

   (remodeling kolagenu) Cena usługi wynosi od 1300 do 2000 zł. Lifting Piano stosuje się, aby zagęścić, ujędrni...ć i odmłodzić skórę poprzez regenerację włókien kolagenowych , które są uprzednio przegrzewane wiązką lasera podczas zabiegu. Temperatura wytworzona przez wiązkę laserową pobudza skórę do produkcji kolagenu. Skóra staje się bardzie napięta i elastyczna. Zabieg Piano można zastosować zarówno na twarz jak i różne partie ciała, tj. szyja, dekolt, dłonie, łokcie, brzuch, kolana, nogi, lub ramiona. Skóra nie łuszczy się po zabiegu. Dla kogo polecany: Zarówno dla osób młodych, jak i dojrzałych, chcących utrzymać skórę w dobrej kondycji. To świetne rozwiązanie, które sprawdzi się kiedy skóra zaczyna tracić jędrność, napięcie, lub gdy pojawiły się zmarszczki. Efekty: Silna regeneracja włókien kolagenowych, skóra jest bardziej napięta, elastyczna i gładsza. Zmarszczki spłycają się. Proces odbudowy włókien kolagenowych może trwać nawet do pół roku. Pierwsze efekty zauważane są po około miesiącu po zabiegu i z upływem czasu narastają. Zazwyczaj wystarcza jeden zabieg aby osiągnąć zamierzony efekt. W pojedynczych przypadkach zdarza się, że zabieg należy powtórzyć.
   показать больше
   1 300,00 zł+
  • Lifting/odmładzanie skóry - zabieg Piano dłonie

   500,00 zł
  • Ujędrnienie biustu

   Cena usługi wynosi od 900 do 1100 zł.
   900,00 zł+
  • Nieablacyjny lifting skóry - twarz

   Cena usługi wynosi od 800 do 1500 zł.
   800,00 zł+
  • Nieablacyjny lifting skóry - ciało

   Cena usługi wynosi od 800 do 2500 zł.
   800,00 zł+

 • Makijaż permanentny

  • Makijaż permanentny - Kontur ust

   700,00 zł
   30мин
  • Makijaż permanentny - Kontur ust z wypełnieniem

   1 200,00 zł
  • Makijaż permanentny - Lip Light

   rozświetlenie ponad konturem ust
   200,00 zł
   30мин
  • Makijaż permanentny - Kreski górne oka

   700,00 zł
  • Makijaż permanentny - Kreski górne oka

   dekoracyjne
   900,00 zł

 • Trwała depilacja laserowa

  • Depilacja laserowa - Górna warga

   Cena, w kolejności: panie - panowie
   150,00 zł+
   30мин
   240,00 zł
   30мин
  • Depilacja laserowa - Broda

   Cena, w kolejności: panie - panowie
   200,00 zł+
   30мин
   350,00 zł
   30мин
  • Depilacja laserowa - Szyja

   Cena, w kolejności: panie - panowie
   200,00 zł+
   30мин
   350,00 zł
   30мин
  • Depilacja laserowa - Baki

   Cena, w kolejności: panie - panowie
   200,00 zł+
   30мин
   300,00 zł
   30мин
  • Depilacja laserowa - Policzki

   Cena, w kolejności: panie - panowie
   150,00 zł+
   30мин
   300,00 zł
   30мин

 • Depilacja pastą cukrową

  • Depilacja pastą cukrową - Bikini płytkie

   100,00 zł
   30мин
  • Depilacja pastą cukrową - Bikini głębokie

   130,00 zł
   30мин
  • Depilacja pastą cukrową - Bikini brazylijskie

   160,00 zł
   30мин
  • Depilacja pastą cukrową - Pachy

   60,00 zł
   30мин
  • Depilacja pastą cukrową - Wąsik

   35,00 zł
   30мин

 • Depilacja woskami Lycon

  • Depilacja woskami Lycon - Bikini

   80,00 zł
   30мин
  • Depilacja woskami Lycon - Bikini brazylijskie

   150,00 zł
   30мин
  • Depilacja woskami Lycon - Pośladki

   120,00 zł
   30мин
  • Depilacja woskami Lycon - Pachy

   60,00 zł
   30мин
  • Depilacja woskami Lycon - Wąsik

   40,00 zł
   30мин

 • Depilacja woskiem

  • Depilacja woskiem - Nogi

   120,00 zł
   30мин
  • Depilacja woskiem - Łydki

   60,00 zł
   30мин
  • Depilacja woskiem - Uda

   80,00 zł
   30мин
  • Depilacja woskiem - Przedramiona

   50,00 zł
   30мин
  • Depilacja woskiem - Ręce

   100,00 zł
   30мин

 • Makijaż i stylizacja

  • Makijaż dzienny

   Przed ważnym wyjściem, zapraszamy do skorzystania z usługi stylizacji i profesjonalnego makijażu, który wykonu...jemy z użyciem kosmetyków prestiżowych marek, takich jak: Chanel, Guerlain, La Prairie, Yves Saint Laurent i Kiko. Rodzaj makijażu dopasowujemy do okazji. Makijaż dzienny – jest idealnym rozwiązaniem przed służbowym wyjściem, rozmową kwalifikacyjną, ważnym spotkaniem. Wykonywany jest przy użyciu kosmetyków o lekkiej konsystencji, które pozwalają na zakrycie niedoskonałości, przy jednoczesnym efekcie świeżości i elegancji.
   показать больше
   110,00 zł
   30мин
  • Makijaż wieczorowy

   Makijaż wieczorowy – mocniejszy i bardziej wyrafinowany od makijażu dziennego. Musi być perfekcyjny i trwały n...iezależnie od długości wieczoru
   показать больше
   130,00 zł
   30мин
  • Makijaż ślubny

   Makijaż ślubny – jest to połączenie makijażu wieczorowego lub dziennego i fotograficznego. Taki rodzaj makijaż...u podkreśla naturalne piękno panny młodej i zapewnia jej olśniewający wygląd przez cały dzień ślubu.
   показать больше
   160,00 zł

 • Zabiegi dla panów

  • Oczyszczanie manualne

   Oczyszczanie twarzy to podstawowy i znany od wielu lat zabieg pielęgnacyjny, niezbędny do utrzymania dobrej ko...ndycji skóry i jej świetnego wyglądu. Podczas zabiegu usuwane są zaskórniki i wągry, a pory zostają oczyszczone i zwężone. Złuszczeniu ulega wierzchnia warstwa naskórka. Spa 43 oferuje różne formy oczyszczenia skóry: tradycyjne – manualne oczyszczanie za pomocą kwasów zabieg oczyszczający Dermalogica połączony z tradycyjnym oczyszczaniem doskonałym sposobem na oczyszczenie skóry jest również peeling laserowy W zależności od wybranej metody oczyszczania procedury zabiegowe mogą się nieco od siebie różnić. Zawsze rozpoczyna się od demakijażu. Następnie wykonuje się lekki peeling lub nakłada się preparat rozpulchniający, który ułatwia usuwanie zanieczyszczeń. Następnie kosmetyczka przystępuje do oczyszczania. Kolejnym etapem jest nałożenie maseczki łagodzącej i wykończenie zabiegu (nałożenie kremu pielęgnacyjnego dobranego odpowiednio do rodzaju skóry). Dla kogo polecamy? Dla wszystkich osób, które chcą odświeżyć skórę i jej koloryt. Dla osób borykających się z zaskórnikami, wągrami, czy też rozszerzonymi porami. Efekty: Już po jednym zabiegu skóra jest oczyszczona, ma zdrowszy wygląd i lepiej wchłania wszelkie substancje odżywcze. Częstotliwość wykonywania zabiegów zależy od typu cery i jej stanu. Zazwyczaj cera tłusta i mieszana potrzebuje oczyszczania częściej niż sucha.
   показать больше
   180,00 zł
  • Mezoterapia igłowa: głowa

   To doskonała i skuteczna + metoda rewitalizacji i nawilżenia skóry polecana zarówno kobietom, jak i mężczyzno...m Mezoterapia daje szybkie efekty w zwalczaniu takich dolegliwości skóry jak zmarszczki czy zwiotczenia oraz odbudowuje i odżywia skórę , wspomaga leczenie cellulitu i rozstępów, ujędrnia, odmładza i zapobiega wypadaniu włosów. Regularne stosowanie mezoterapii jest doskonałym sposobem dbania o Twoją skórę i zapobiegania procesowi jej starzenia. Zabieg polega na mikronakłuwaniu skóry w celu wprowadzenia do niej składników aktywnych m.in.: kwasu hialuronowego, naturalnych ekstraktów, aminokwasów i witamin. Głównym składnikiem mezoterapii jest właśnie kwas hialuronowy: jeden z podstawowych składników tkanki łącznej, który ma dla skóry właściwości uodparniające i utrzymuje ją w dobrej kondycji. EFEKTY PO ZABIEGU + Efekty są widoczne już po jednym zabiegu • skóra nawilżona i ujędrniona • skuteczna regeneracja i przywrócenie gęstości skóry • redukcja zmarszczek • poprawa owalu twarzy • rozjaśnienie skóry i eliminacja przebarwień • przywrócenie witalności i blasku + Zabieg nie pozostawia widocznych śladów na Twojej skórze, które uniemożliwiłyby aktywne życie Najlepsze i najbardziej satysfakcjonujące efekty można osiągnąć po serii kilku zabiegów. Częstotliwość, z jaką należy powtarzać mezoterapię, to sprawa bardzo indywidualna. PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU • ciąża • okres karmienia piersią- laktacja • cukrzyca • miejscowe stany zapalne (infekcje wirusowe oraz bakteryjne) • przyjmowanie w ciągu kilki ostatnich dni leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków zapalnych (np. Aspiryny, Acard) • choroby krwi (anemia, małopłytkowość • opryszczka w stanie aktywnym; • terapia nowotworowa; • choroby nowotworowe; • choroby autoimmunologiczne • epilepsja; • wirusowe zapalenie wątroby; • spożywanie alkoholu przed zabiegiem
   показать больше
   420,00 zł
  • Peeling laserowy

   600,00 zł
  • Hydradermie

   To najsłynniejszy i wyjątkowy zabieg Guinot, którego składniki aktywne są indywidualnie dostosowywane przez ko...smetyczkę do potrzeb skóry. Zabieg polega na wprowadzeniu aktywnych składników w głąb skóry za pomocą jonoforezy. Pod wpływem działania prądu wysokiej częstotliwości dotleniamy komórki, pobudzamy ich aktywność międzykomórkową. Skóra zostaje głęboko oczyszczona, nawilżona, zrewitalizowana, dotleniona, zrelaksowana. Efekty: Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu. W ciągu ponad godziny skóra zostaje głęboko oczyszczona, nawilżona, zrewitalizowana, dotleniona i zrelaksowana. Staje się jak „nowa”. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, można go stosować jednorazowo lub serii trzech zabiegów lub jako zabieg profilaktyczny – jeden raz w miesiącu. Comiesięczny zabieg pomoże utrzymać skórę w doskonałym zdrowiu, promieniejącą pięknem przez cały rok. Po zabiegu polecamy kosmetyki Guinot, które pomogą utrzymać skórę w dobrej kondycji do następnego zabiegu.
   показать больше
   250,00 zł
   1ч:30мин
  • Beute Neuve

   210,00 zł

 • Henna brwi i rzęs

  • Henna rzęsy

   20,00 zł
   15мин
  • Henna brwi

   20,00 zł
   10мин
  • Regulacja brwi / regulacja woskiem

   10,00 zł+
   30мин
   15,00 zł
   30мин
  • Laminacja brwi

   Laminowanie brwi to zabieg dedykowany głównie osobom posiadającym słabe, zniszczone lub niesforne włoski brwi.... Zabieg ten można stosować oddzielnie lub razem z koloryzacją brwi. W laminacji brwi wykorzystana zostaje keratyna wzmacniająca włoski i sprawiająca, że staną się doskonale podatne na układanie. Poprawie ulega także ich struktura – będą bardziej miękkie i elastyczne. Zabieg świetnie się sprawdzi zwłaszcza w przypadku grubych, niezdyscyplinowanych, trudnych w układaniu lub kręcących się włosków.
   показать больше
   150,00 zł

Посмотрите Наши Работы

Отзывы

Booksy ценит достоверные отзывы и проверяет и утверждает их только в случае, если клиент посещал данный салон.
4.8/5
141 отзывов
 • 5
  129
 • 4
  7
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  4

Katarzyna K…

март 3, 2021
Jestem bardzo zadowolona z usługi! Polecam :)...

Izabela M…

янв. 25, 2021
Wszystko ok...

Sylwia G…

янв. 22, 2021
Piękny efekt po zamknięciu naczynek, miła atmosfera podczas zabiegu wraz z praktycznymi wskazówkami i zaleceniami jak postępować po, na pewno niebawem wrócę😊...

Katrzyna Ż…

янв. 14, 2021
Manicure japoński wykonany bardzo starannie, paznokcie wzmocnione i błyszczące. Bardzo miła atmosfera. Polecam!...

Magdalena U…

дек. 25, 2020
Dziękuję !...

Alicja R…

дек. 21, 2020
Fantastyczna atmosfera, bardzo polecam!...

Dorota W…

дек. 13, 2020
Polecam to miejsce z kilku powodów. Bardzo miła atmosfera w trakcie wizyty mozna dowiedziec się bardzo dużo merytorycznych wskazówek. Otwartość, szczerowć, satysfakcja i dobrze dobrane zabiegi do potrzeb klienta! Oferta jest zdecydowanie konkurencyj...na w stosunku do innych miejsc w ktorych bywałam.

Agnieszka R…

дек. 5, 2020
Polecam wszystkim, który oczekują usługi na wysokim poziomie i profesjonalnym sprzęcie. Ponadto promocje cenowe oferowanie przez gabinet z pewnością przyciągną nie jedynego klienta, który ze względu głównie na profesjonalne wykonanie zabiegow wr...óci do gabinetu na pewno ponownie 😊

Tomasz S…

нояб. 13, 2020
super masaz. polecam...

Katarzyna U…

нояб. 12, 2020
SPA 43 to wspaniałe miejsce ! Robią tu najlepszy manicure , paznokcie są pomalowanie niesamowicie dokładnie (od samych skórek ), więc taki manicure starcza na bardzo długo ! Precyzja na najwyższym poziomie ! W wielu miejscach malowali mi paznokcie hy...brydowo , ale tu jest to robione najlepiej !! Zdecydowanie polecam !!

Nina W…

нояб. 10, 2020
Zajął się mną przemiły personel, z fachowym podejściem do klienta. Ponadto widać od razu, że salon dba o komfort i bezpieczeństwo tak istotne w obecnej sytuacji 🙂...

Anna B…

нояб. 8, 2020
Polecam manicure w SPA 43 - zrobiony z profesjonaliznem i niezwykła starannościa - aż pod same skórki. Paznokcie trzymaja sie swietnie przez 3 tygodnie. Iryna zawsze z życzliwościa i cierpliwościa pomaga w dobraniu kształtu i koloru paznokci. Zdecydo...wanie polecam SPA 43 na profesjonalny manicure! Moim zdaniem najlepszy w Warszawie :)

Nina W…

нояб. 8, 2020
Atmosfera wspaniała, zostałam poczęstowana pyszną kawą☕ i pięknym uśmiechem, a sama obsługa kompetentna i bardzo profesjonalna. W swoim czasie próbowałam już wielu salonów, ale tutaj zawsze wracam. Nigdzie Panie nie robią tak pięknych paznokci🤩. Pol...ecam ❤

Eve S…

нояб. 5, 2020
Super miejsce, przemiła i profesjonalna obsługa, która każdego klienta traktuje indywidualnie zwracając uwagę na jego potrzeby. Manicure wykonany mega starannie, duży wybór kolorów, efekt gwarantowany! Polecam z całego serduszka!...
Отвечено: нояб. 5, 2020
SPA 43
dziekujemy i zapraszamy serdecznie

Sylwia L…

нояб. 5, 2020
Miejsce godne polecenia Gdybym mogła dala bym 10🤩 Profesjonalnie i bardzo miło A buzia co najmniej 10 lat młodsza🥰 Dziękuję bardzo i do zobaczenia...
Отвечено: нояб. 5, 2020
SPA 43
zapraszamy ponownie

Agnieszka Age P…

нояб. 5, 2020
Zabieg HIFU polecały mi moje koleżanki, ja jednak nie byłam co do niego przekonana. Obawiałam się, że zabieg będzie bolesny czy będzie sprawiał dyskomfort. Trafiłam na Panią Wale, rewelacyjną osobę! Pani Wala wszystko dokładnie mi tłumaczyła i było w...idać, że jest kosmetologiem oraz lekarzem z pasji! Czułam, że jestem w dobrych rękach! Ten salon napewno odwiedzę nie raz😊 POLECAM KAŻDEMU!

Maria R…

нояб. 3, 2020
Wspanialy relaks, profesjonalne porady. Dziekuje za cudowny masaz...
Отвечено: нояб. 3, 2020
SPA 43
zapraszamy serdecznia :)

Asia S…

окт. 24, 2020
Bardzo dokładnie wykonany zabieg oczyszczania i przyjemna atmosfera...

Olga K…

сент. 2, 2020
....

Agata K…

июнь 27, 2020
Jak zawsze super wykonane paznokcie :)...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • ...
 • 8